تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: Sniper: Ghost Warrior 2

پروفشنال S.R Download's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

10 Sniper: Ghost Warrior 2

درباره بازی :

بی شک این بازی یکی از بی نظیر ترین بازی های اول شخص اسنایپر میباشد بعد از نسخه اول این بازی یعنی Sniper: Ghost warrior که فروش نسبتا خوبی هم داشت ولی زیاد از گرافیک بالایی برخوردار نبود شرکت سازنده یعنی CI Games تصمیم به ساخت سری دوم این بازی با نام Ghost warrior 2 کرد که از گرافیک چشم گیری برخوردار بود و باید این را مدیون انجین قدرتمند Cry Engine 3 باشیم. بازی از داستان خوبی نیز برخوردار است اما میتوان اوج قدرت CI Games را در طراحی بخش Multiplayer بازی دید. در این بازی سعی شده همه چیز خیلی شبیه به واقعیت طراحی شود که میشود گفت در این کار نیز موفق بودند. اگر میخواهید این بازی را با دوستان خود تجربه کنید در ادامه میتوانید آن را دانلود کنید.

دانلود بازی :

نسخه BlackBox بازی را میتوانید هم اکنون با حجم 4 گیگابایت از لینک زیر دانلود کنید ( در نسخه BlackBox هیچ چیز از بازی کاسته و یا حذف نشده فقط بازی فشرده سازی شده است )

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع : ----------

راهنمای نصب بازی : (نسخه Blackbox )

ابتدا فایل SinperGW2-BB_www.----------.com_.r01 را Extract کنید ( توجه داشته باشید فقط همین فایل را Extract کنید ) سپس وارد فولدر Extract شده بروید و فایل BB-SGW2.iso را با Winrar بازکنید ( البته با DEAMON TOOL هم میشه ) حالا فایل Setup.exe را باز کرده و بازی را نصب کنید

آموزش آنلاین بازی کردن :

برای آنلاین بازی کردن باید نرم افزار Tunngle را داشته باشید من با نرم افزار hamachi تست کردم نشد ولی با Tunngle تونستم بازی کنم خب اول تانگل رو از لینک زیر دانلود کنید :

حالا اکانت تانگل بسازید و لوگین کنید حالا در قسمت Network Search تایپ کنید Sniper: Ghost Warrior 2 و اینتر را بزنید حالا روی نتورک Sniper: Ghost warrior 2 کلیک کنید و منتظر بمایند تا به روم جوین شوید بعد از جوین شدن به روم وارد بازی شوید به قسمت Multiplayer و سپس به LAN بروید حال با زدن بر روی Server Browser میتوانید لیست سرور ها رو ببینید و اگر هم میخواهید سرور بزنید بر روی Create server کلیک کنید

اسم بعضی از کاربران ایرانی تانگل در روم Sniper: Ghost warrior 2 :

rouzbehkpevedko ( خودم )
    bia2kolbe
    puuya
    so614

سوالی بود در خدمتم

Last edited by S.R Download; 04-02-2014 at 19:11.

2. این کاربر از S.R Download بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال S.R Download's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه کسی بازی میکنه اسمشو بگه تا ادش کنم
    Last edited by S.R Download; 04-02-2014 at 19:10.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

باسلام...من گیم نت دارم....میخوام این بازی رو به صورت مولتی پلیر و آفلاین برای بچه ها راه اندازی کنم...خواستم از شما بپرسم که این بازی این امکانو داره تحت شرایط آفلاین وبدون مشکل اجرا شه؟اگه امکان داره ممنون میشم که روشش رو توضیح بدید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

منظورم آفلاین با lan بود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

واقعا که داغونید...عیب نداره خودم جواب خودم را میدهم....
    بلی...آری...میشود به صورت لن وآفلاین بازی کرد...من تو گیمنتم اینو راه اندازی کردم....هرکی هم خواست که واسش آموزش بدم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •