تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 33 از 33

نام تاپيک: خرید تلویزیون تا 1.800 با گارانتی یا بدون گارانتی 40 اینچ به بالا

داره خودمونی میشه bi poli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    حومه جهنم

پيش فرض

دوستان من امروز رفتم نمایندگی سامی .مدل های زیادی داشت . مدل 8880 رو کنار 6850 گذاشته بود. به شخصه چیزی که دیدم این بود. جزییات در 6850 خیلی کم بود.فیلمی که گذاشته بود مربوط به طبیعت از بالا واطراف بود. گیاهان در 8880 مشخص بود اما در 6850 یه حالت محو شدگی داشت. خلاصه تا یک تلویزیون رو از نزدیک ندیدین نخرین و دوستان هر مدلی رو پیشهاد دادن فقط به عنوان یه پیشنهاد در نظر بگیرید. خودم میخواستم 55 اینچ 6400 رو بگیرم که پشیمون شدم میرم سراغ سونی 804 واگه پانا پلاسما گیر بیارم حتما اول پانا میگیرم در درجه دوم سونی ودردرجه سوم الجی.

2. این کاربر از bi poli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirrezan95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان من امروز رفتم نمایندگی سامی .مدل های زیادی داشت . مدل 8880 رو کنار 6850 گذاشته بود. به شخصه چیزی که دیدم این بود. جزییات در 6850 خیلی کم بود.فیلمی که گذاشته بود مربوط به طبیعت از بالا واطراف بود. گیاهان در 8880 مشخص بود اما در 6850 یه حالت محو شدگی داشت. خلاصه تا یک تلویزیون رو از نزدیک ندیدین نخرین و دوستان هر مدلی رو پیشهاد دادن فقط به عنوان یه پیشنهاد در نظر بگیرید. خودم میخواستم 55 اینچ 6400 رو بگیرم که پشیمون شدم میرم سراغ سونی 804 واگه پانا پلاسما گیر بیارم حتما اول پانا میگیرم در درجه دوم سونی ودردرجه سوم الجی.
    ممنون دوست عزیز که تجربیاتتون رو در اختیار قرار میدین...ولی چیزی که معلومه عالی بودن 8880 در بین ال ای دی هاست و اینکه اختلاف قیمت بین سری 6 و 8 سامی که میشه گفت سری 8 دو برابر سری 6 هست ...امیدوارم اگه سونی گرفتین خوب براتون کار کنه چون من تجربه خوبی از سونی ندارم ...وگرنه هر طور شده 670 رو میگرفتم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه karimz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    فعال انجمن حقوق بشر

پيش فرض

حالا اگر گارانتی نداشته باشه و بسوزه چی خرجش چقدر میشه اگر داشته باشه چی گارانتی چکار میکنه و از این نمونه های چینی که ارزونتره کدوم بهتره

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •