تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 23 از 28 اولاول ... 13192021222324252627 ... آخرآخر
نمايش نتايج 221 به 230 از 272

نام تاپيک: پرسش و پاسخ های سیستم مدیریت محتوای وردپرس به همراه معرفی قالب و افزونه

آخر فروم باز arashlolos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تو یه ویلا نیمه سنتی قلعه رودخان! امضام...

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    لطفا منو راهنمایی کنید.
    من باید یک وب سایت مجله تخصصی عمران راه اندازی کنم، اما کلا از طراحی سایت و برنامه نویسی چیزی نمیدونم

بنظرتون چکار کنم؟ کلا هم 2 هفته زمان لازم دارم برای اجرا این سایت!!
    باید قالبی باشه که مثل یک نشریه الکترونیکی باشه. این داستان هاست و دامنه چیه؟
    خیلی گیج شدم، لطفا توضیح بدید
    اگه کلا چیزی از طراحی وب سایت نمیدونید و حتی در زمینه هاست و دامنه چیزی نمیدونید حتما باید بدید یه شخصی یا شرکتی که میشناسید واستون انجام بده. چون دو هفته زمان زیادی نیست برای آشنایی شما .
    اما جهت راهنمایی مواردی رو عرض می کنم
    دامنه همون آدرس سایت هستش مثل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که کلمه example همون نام دامنه شماست هزینشم اجاره یک سالش 5000 تومنه. که باید ثبت بشه .
    هاست همون فضایی هستش که سایتت روش هست و عکسا و مطالب اونجا ذخیره میشه . یجورایی شبیه هارد کامپیوتر . هزینه یک سالش از 30000 تومان هست به بالا .
    یه سیستم مدیریت سایت هستش که رایگان هم موجوده .و هزینه ای نداره .
    قالب هم همون ظاهر سایتت هستش که یا آماده میخری از 40000 تومان به بالا . و یا میگی طراحی می کنن واست از 50000 تومان تا 500000 تومان الی بالاتر حتی میلیونی .
    اما مهمترین هزینه ای که دارید که کم هم نیست و اون در واقع سپردن این کار به افراد یا شرکت هاست که کمپلت همه کارو با یه مبلغی واستون انجام میدن و شما فقط مواردی که میخواید رو بهشون میگید که این هزینه خیلی متفاوت هستش!

2. این کاربر از arashlolos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    لطفا منو راهنمایی کنید.
    من باید یک وب سایت مجله تخصصی عمران راه اندازی کنم، اما کلا از طراحی سایت و برنامه نویسی چیزی نمیدونم

بنظرتون چکار کنم؟ کلا هم 2 هفته زمان لازم دارم برای اجرا این سایت!!
    باید قالبی باشه که مثل یک نشریه الکترونیکی باشه. این داستان هاست و دامنه چیه؟
    خیلی گیج شدم، لطفا توضیح بدید
    سفارش بدید یه نفر براتون انجام بده

4. این کاربر از ghomeishi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

پاک شود لطفا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

سلام
    ممنون از دوستانی که راهنمایی کردند. من کمی در خصوص هاستینگ و دامنه میدونم اما چون زمانم کمه یعنی تا پایان آبان ماه، فعلا میخام موقتا یک سایت ساده داشته باشم که مثلا توش 3 تا مقاله قابل دیدن باشه و بعد خودم علاقه دارم که بتونم مدیریتش کنم.
    سوالم اینه: آیا با کمک وردپرس میشه برای من که چیزی ازش فعلا نمیدونم از قالب آماده سایت استفاده کرد؟ در حدی که فقط یک صفحه اصلی داشته باشه و 3 مقاله قابل دانلود؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام
    ممنون از دوستانی که راهنمایی کردند. من کمی در خصوص هاستینگ و دامنه میدونم اما چون زمانم کمه یعنی تا پایان آبان ماه، فعلا میخام موقتا یک سایت ساده داشته باشم که مثلا توش 3 تا مقاله قابل دیدن باشه و بعد خودم علاقه دارم که بتونم مدیریتش کنم.
    سوالم اینه: آیا با کمک وردپرس میشه برای من که چیزی ازش فعلا نمیدونم از قالب آماده سایت استفاده کرد؟ در حدی که فقط یک صفحه اصلی داشته باشه و 3 مقاله قابل دانلود؟
    بله
    از وردپرس استفاده کنید راحت تره

آخر فروم باز arashlolos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تو یه ویلا نیمه سنتی قلعه رودخان! امضام...

پيش فرض

سلام
    با وردپرس میتونید بیش از اون چیزی که انتظار دارید داشته باشید
    سایت های قدرتمند زیادی بر پایه وردپرس کار می کنند

9. این کاربر از arashlolos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

تولید محتوا در وبلاگ وردپرس تاثیری روی سایت اصلی داره؟

با درود

دوستان من با افزونه ی یک وبلاگ جداگانه روی تارنما (سایت) وردپرسی خودم ایجاد کردم و روزانه توی اون وبلاگ مطل می نویسم و ...

می خواستم بدونم این تولید محتوا در وبلاگ به بالا رفتن سئو و اعتیار سایت اصلی کمک می کنه؟ یعنی باعث خواهد شد که سایت اصلی هم در موتورهای جستجو وضعیت بهتری پیدا کنه؟

چون می دونم یکی از عوامل مهم برای وضعیت خوب تارنما (سایت) در موتورهای جستجو به روز رسانی هست. می خواستم بدونم به روز رسانی وبلاگ هم همون به روز رسانی وبسایت هست؟

کوشش می کنم مطالب گوناگون دسته اول نوشته شده به دست خودم بزارم توی وبلاگ

لطفا راهنمایی بفرمایید

با سپاس
    Last edited by pashangparsi6; 10-11-2015 at 22:20.

پروفشنال behnamy01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

تولید محتوا در وبلاگ وردپرس تاثیری روی سایت اصلی داره؟

با درود

دوستان من با افزونه ی یک وبلاگ جداگانه روی تارنما (سایت) وردپرسی خودم ایجاد کردم و روزانه توی اون وبلاگ مطل می نویسم و ...

می خواستم بدونم این تولید محتوا در وبلاگ به بالا رفتن سئو و اعتیار سایت اصلی کمک می کنه؟ یعنی باعث خواهد شد که سایت اصلی هم در موتورهای جستجو وضعیت بهتری پیدا کنه؟

چون می دونم یکی از عوامل مهم برای وضعیت خوب تارنما (سایت) در موتورهای جستجو به روز رسانی هست. می خواستم بدونم به روز رسانی وبلاگ هم همون به روز رسانی وبسایت هست؟

کوشش می کنم مطالب گوناگون دسته اول نوشته شده به دست خودم بزارم توی وبلاگ

لطفا راهنمایی بفرمایید

با سپاس
    سلام دوست عزیز. بله بسیار کار خوبی کردید و مطلب مفید برای کاربر و کاربرپسند از دید موتورهای جستجو اگر تهیه کنید بسیار هم براتون مفید واقع خواهد داشت. روی اون کلماتی هم که میخواین توی سایت اصلیتون رتبه بگیرید، از هر 2-3 مطلب وبلاگتون فقط یک لینک به سایتتون روی اون کلمه کلیدی هم بدید.
    نکته آخر اینکه سعی کنید اون وبلاگتون توی یک شاخه از خود سایت اصلیتون باشه، نه یک subdomain. یعنی حالت site.ir/blog رو انتخاب کنید، نه blog.site.ir
    چون در حالت اول پیشرفت وبلاگتون به سایتتون کمک میکنه، ولی در حالت دوم چون subdomain از دید گوگل یک سایت جداگانه تشخیص داده میشه، به اتوریتی سایت اصلیتون زیاد کمکی نمیکنه.

12. این کاربر از behnamy01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

درود بر شما
    ببخشید من این پوسته
    (قالب وردپرس فروشگاهی shadshop) یا هر پوسته ی فروشگاه دیگه ای
    رو نصب کردم ولی پس از نصب عکس های پست های من به نمایش در نمیان. ضمن اینکه دکمه ی خرید محصول رو چجوری می تونم نشانی و آذدرس اینترنتی بدم؟ می خواستم زمانی که روی خرید محصول کلیک می کنند به یک نشانی که خودم دادم (نشانی سیستم های همکاری در فروش) فرستاده بشن.

نشانی تارنما (سایت) بنده: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    لطفا من رو راهنمایی کنید
    با سپاس

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

این بخش یک طرز نمایش بصورت زیر ایجاد میکنه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حالا من میخوام طرز نمایش به این صورت تغییر پیدا کنه چیکار کنم ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •