تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 28 اولاول ... 39101112131415161723 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 272

نام تاپيک: پرسش و پاسخ های سیستم مدیریت محتوای وردپرس به همراه معرفی قالب و افزونه

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali 2990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    کره ی زمین

پيش فرض

یعنی برنامه ای مثل ارتیستر نیست که قالبو بهش بدیم Edit کنه؟ خود ارتیستر ویرایش میکنه؟

2. این کاربر از ali 2990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

ببینید بستگی داره.

مثلا این قالب هایی که از توی اینترنت می گیرید این ها دیگه تبدیل به کد شدند و فقط به صورت دستی و کدنویسی تغییر پیدا می کنند.
    ولی مثلا وقتی با یه نرم افزاری مثل ارتیستر یه قالب رو طراحی کنید می تونید به جای اینکه به این نرم افزار بگید که این قالبی که من
    طراحی کردم رو تبدیل به کد بکن می تونید تبدیل به فایلی مخصوص خود نرم افزار که فرمت این جور فایل ها arta فکر کنم باشه تبدیل کن
    این جوری هر وقت که خواستید می تونید اون قالب رو ویرایش کرده و به کد تبدیل کنید دقیقا مثل فایل لایه باز فتوشاپ ولی مثلا وقتی فایل لایه
    باز فتوشاپ رو تبدیل به تصویر کردید نمی تونید هیچ کاری روش انجام بدید مگر اینکه با یه نرم افزار روش تغییراتی رو انجام بدید.سایر نرم افزارها به جز ارتیستر
    مانند فرانت پیج،دریم ور و غیره هم همینطور هستند،تا فایل فرمت خودشون رو داشته باشید میتونید توی قالب طراحی شده دست ببرید ولی بعد از تبدیل کردن
    اون قالب طراحی شده به کد به جز دست بردن توی کدنویسی قالب هیچ کاری نمی تونید بکنید.

4. این کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    کره ی زمین

پيش فرض

تعجب میکنم چرا اینهمه برنامه برای راحتی کار مردم در زمینه های دیگه اومده ولی در زمینه طراحی وب باید مثل سیستم عامل 15 سال پیش dos دستی پیش بری؟
    حالا بگذریم زبان انگلیسی من خوبه ایا تو یادگیری برنامه نویسی تاثیر داره؟ حالا دریم ور خوبه یا فرانت پیچ؟

6. این کاربر از ali 2990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

کی اینو گفته؟ اتفاقا برای وب بیش از هر چیزی برنامه اومده.ولی بالاخره این برنامه نویسی های بیچاره که جادوگر نیستند یه نرم افزاری که شما می خواید رو طراحی کنند. زبان انگلیسی هم بیش از هر چیزی توی برنامه نویسی حالا چه تحت وب چه تحت ویندوز کاربرد داره.اون طوری که من کار کردم فرانت پیج کارباهاش آسونتر و امکاناتش بیشتره. البته این نظر شخصی من هست و شاید خیلی ها از دریم ور خوششون بیاد.

8. 2 کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    کره ی زمین

پيش فرض

بنده که نمیگم جادوگر باشن یه برنامه ای باشه مثل فتوشاپ که خودت بتونی نقاشی کنی فقط همین

10. این کاربر از ali 2990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

بنده که نمیگم جادوگر باشن یه برنامه ای باشه مثل فتوشاپ که خودت بتونی نقاشی کنی فقط همین
    خوب همین.

شما برای طراحی قالب می رید توی فتوشاپ اون قالب رو طراحی می کنید بعد به وسیله کدنویسی اون قالب رو تبدیل به کدهای قابل فهم برای مرورگر می کنید تا بشه عین همین قالب هایی که الآن توی همه وب سایتها هست.

شما فتوشاپ و برنامه نویسی تحت وب «HTML،PHP،CSS،JAVA SCRIPT،» رو یاد بگیرید بقیه اش تمومه.
    Last edited by kian98; 08-03-2014 at 21:23.

تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    کره ی زمین

پيش فرض

یه سوال باید کل فتوشاپ رو یاد بگیرم یا قسمتی که مربوط به قالب میشه؟ سایتی رو برای یادگیری فتوشاپ معرفی کنین که مثل beyamooz باشه.راستی تو این سایت اموزش mysql asp.net jquey رو داده اون ها رو هم باید یاد بگیرم؟
    یه سوال دیگه یکم در مورد نحوه کار سایت های دانلود توضیح بدین.منبع فایل هاشون کدوم سایت هست؟از کجا میدونن مثلا کدوم برنامه جدید اومده اونو میزارن؟چند نفر سایتو اداره می کنن؟هزینه سایتشون چقدره؟ اگه من یه سایت دانلود بزنم چیکار کنم تا معروف شه؟ برای کسب درآمد چه راه هایی هست؟و.........

13. این کاربر از ali 2990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

سلام

فتوشاپ بخش بخش نیست که مثلا یه قسمت برای قالب باشه یه قسمت برای تصاویر.
    شما برای طراحی قالب باید کل فتوشاپ رو یادبگیرید بدون هیچ کم و کاستی.
    اینم یه سایت اموزش فتوشاپ: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راجع به سایت های دانلود هم باید بگم که نحوه کار این سایت ها بسیار ساده هست.اون ها همیشه اخرین نسخه یه مدل نرم افزار رو می گیرن و بعد توی هاستشون اپلودش می کنن و بعد لینک دانلود اون نرم افزار رو به همراه توضیحاتی درباره اون می زارن. سایت های دانلود منابعشون از سایت های خارجی و ایرانی هست و توی اینترنت یه نرم افزاری رو سرچ می کنن و وقتی اخرین نسخه اش رو پیدا کردند میزارنش توی وب سایتشون.
    اینکه از کجا بفهمن یه نرم افزار نسخه جدیدش اومده هم به اطلاعات عمومی کارکنان اون سایت بستگی داره و هم می تونن توی اینترنت نام یه نرم افزار رو سرچ کنن و اگه دیدند که یه نسخه جدیدتر از اون نرم افزار اومده میزارنش توی وب سایتشون همین طور سایت های نرم افزار خارجی هست که میرن از اونجاها دانلود میکنن. میزان کارکنان سایت به امار و بازدید اون وب سایت بستگی داره.مثلا سایت دانلودها یا سافت گذر یا پی سی دانلود بازدید بسیار زیادی دارند به همین خاطر چند نفر سایت رو اداره می کنند.مثلا دو نفر برای کارهای فنی وب سایت مانند تعمیر و برنامه نویسی بعضی از بخش های وب سایت،چند نفر برای نویسندگی در وب سایت،چند نفر برای جمع اوری نرم افزارهای وب سایت،چند نفر بخش مثلا بازی ها،چند نفر بخش نرم افزارها،چند نفر بخش موبایل، که این هایی که گفتم مثلا برای یه سایت دانلود در حد سافت گذر یا دانلودها حدود 6 یا 7 نفر کافیه. البته اگه ردی پشت کار داشته باشه حتی می تونه با 4 یا 5 نفر سایتش رو راه اندازی کنه. برای طراحی صفحات وب باید زبان هایی مانند HTML،CSS،رو حداقل بلد باشید اگر زبان هایی مانند جاوا اسکریپت یا جی کوئری رو بلد باشید که چه بهتر. زبان هایی مانند PHP،ASP،ASP.NET،PERL و غیره برای تولید محتوا هستند.مثلا همین سیستم مدیریت محتوای وردپرس با زبان PHP طراحی شده و از زبان MYSQL برای طراحی پایگاه داده استفاده می کنه.زبان MYSQL برای طراحی پایگاه داده هاست.پایگاه داده ها به محلی مجازی میگن که تمام محتوای سایت های داینامیک از قبیل مطالب،کدها و غیره توی اون قرار می گیره.سایت های داینامیک هم به سایت هایی میگن که از سیستم مدیریت محتوا استفاده میکنن.مثلا سایتی که با وردپرس ساخته بشه یه سایت داینامیک هست ولی سایتی که با HTML و CSS ساخته بشه یه سایت داینامیک هست.HTML ,CSS هم توی سیستم مدیریت محتوا کاربرد داره ولی زبان های سمت سروری که در بالا گفتم مثل PHP و ASP.NET و PERL , برای تولید محتوا هستند.یکی از تفاوت هایی که سایت های استاتیک با داینامیک دارن اینه که از پایگاه داده استفاده نمی کنن.

هزینه سایت های دانلود هم بستگی به اندازه و بازدیدشون داره.مثلا سایت دانلودها ماهانه لااقل 4 میلیون خرج وب سایتش میکنه.اگه بخواید سایت دانلودتون معروف بشه اول از همه باید برای موتورهای جستجو بهینه سازیش کنید بعد هم باید کیفیت مطالب و امکاناتی که به بازدیدکنندگان میدید مطلوب باشه و تمام نرم افزارها و بازی هایی که توی سایت میزارید باید کرک داشته باشند.مثلا یکی از علل معروفیت سایت سافت گذر اینه که برای هر نرم افزار حداقل دو کرک میزاره.یه ترفندی که تازه بهش دست پیداکردم اینه که ایرانی ها از قالب ابی رنگ خیلی خوششون میاد.
    برای کسب درامد از وب سایت دانلود چندتا راه هست.اول این که بازدید از سایتتون زیاد باشه تا کسانی که می خوان توی سایت شما تبلیغ بزارن از سایتتون دلسرئ نشن.همینطور می تونید مثل سایت سافت گذر بعضی از نرم افزارها رو پولی کنید تا بازدیدکنندگان مجبور بشن توی سایتتون عضویت VIP بگیرند و شما بابت عضویت VIP از مردم پول بگیرید.همین طور میتونید بخش حمایت ازما توی سایتتون بزارید.می تونید هم توی سایتتون یه فروشگاه باز کنید و توش نرم افزار بفروشید و یا چیزهای دیگه.

15. 2 کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال behnamy01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

تعجب میکنم چرا اینهمه برنامه برای راحتی کار مردم در زمینه های دیگه اومده ولی در زمینه طراحی وب باید مثل سیستم عامل 15 سال پیش dos دستی پیش بری؟
    حالا بگذریم زبان انگلیسی من خوبه ایا تو یادگیری برنامه نویسی تاثیر داره؟ حالا دریم ور خوبه یا فرانت پیچ؟
    خوشحال هستم که علاقه مند به طراحی وب هستید، راحت ترین کار واسه شرع اینه که شما فیلم های آموزشی طراحی قالب وردپرس این دو سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو که به زبان فارسی هست رو ببینید خودتون یک چیزایی دستتون میاد. موفق باشید

17. این کاربر از behnamy01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    کره ی زمین

پيش فرض

سلام

فتوشاپ بخش بخش نیست که مثلا یه قسمت برای قالب باشه یه قسمت برای تصاویر.
    شما برای طراحی قالب باید کل فتوشاپ رو یادبگیرید بدون هیچ کم و کاستی.
    اینم یه سایت اموزش فتوشاپ: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راجع به سایت های دانلود هم باید بگم که نحوه کار این سایت ها بسیار ساده هست.اون ها همیشه اخرین نسخه یه مدل نرم افزار رو می گیرن و بعد توی هاستشون اپلودش می کنن و بعد لینک دانلود اون نرم افزار رو به همراه توضیحاتی درباره اون می زارن. سایت های دانلود منابعشون از سایت های خارجی و ایرانی هست و توی اینترنت یه نرم افزاری رو سرچ می کنن و وقتی اخرین نسخه اش رو پیدا کردند میزارنش توی وب سایتشون.
    اینکه از کجا بفهمن یه نرم افزار نسخه جدیدش اومده هم به اطلاعات عمومی کارکنان اون سایت بستگی داره و هم می تونن توی اینترنت نام یه نرم افزار رو سرچ کنن و اگه دیدند که یه نسخه جدیدتر از اون نرم افزار اومده میزارنش توی وب سایتشون همین طور سایت های نرم افزار خارجی هست که میرن از اونجاها دانلود میکنن. میزان کارکنان سایت به امار و بازدید اون وب سایت بستگی داره.مثلا سایت دانلودها یا سافت گذر یا پی سی دانلود بازدید بسیار زیادی دارند به همین خاطر چند نفر سایت رو اداره می کنند.مثلا دو نفر برای کارهای فنی وب سایت مانند تعمیر و برنامه نویسی بعضی از بخش های وب سایت،چند نفر برای نویسندگی در وب سایت،چند نفر برای جمع اوری نرم افزارهای وب سایت،چند نفر بخش مثلا بازی ها،چند نفر بخش نرم افزارها،چند نفر بخش موبایل، که این هایی که گفتم مثلا برای یه سایت دانلود در حد سافت گذر یا دانلودها حدود 6 یا 7 نفر کافیه. البته اگه ردی پشت کار داشته باشه حتی می تونه با 4 یا 5 نفر سایتش رو راه اندازی کنه. برای طراحی صفحات وب باید زبان هایی مانند HTML،CSS،رو حداقل بلد باشید اگر زبان هایی مانند جاوا اسکریپت یا جی کوئری رو بلد باشید که چه بهتر. زبان هایی مانند PHP،ASP،ASP.NET،PERL و غیره برای تولید محتوا هستند.مثلا همین سیستم مدیریت محتوای وردپرس با زبان PHP طراحی شده و از زبان MYSQL برای طراحی پایگاه داده استفاده می کنه.زبان MYSQL برای طراحی پایگاه داده هاست.پایگاه داده ها به محلی مجازی میگن که تمام محتوای سایت های داینامیک از قبیل مطالب،کدها و غیره توی اون قرار می گیره.سایت های داینامیک هم به سایت هایی میگن که از سیستم مدیریت محتوا استفاده میکنن.مثلا سایتی که با وردپرس ساخته بشه یه سایت داینامیک هست ولی سایتی که با HTML و CSS ساخته بشه یه سایت داینامیک هست.HTML ,CSS هم توی سیستم مدیریت محتوا کاربرد داره ولی زبان های سمت سروری که در بالا گفتم مثل PHP و ASP.NET و PERL , برای تولید محتوا هستند.یکی از تفاوت هایی که سایت های استاتیک با داینامیک دارن اینه که از پایگاه داده استفاده نمی کنن.

هزینه سایت های دانلود هم بستگی به اندازه و بازدیدشون داره.مثلا سایت دانلودها ماهانه لااقل 4 میلیون خرج وب سایتش میکنه.اگه بخواید سایت دانلودتون معروف بشه اول از همه باید برای موتورهای جستجو بهینه سازیش کنید بعد هم باید کیفیت مطالب و امکاناتی که به بازدیدکنندگان میدید مطلوب باشه و تمام نرم افزارها و بازی هایی که توی سایت میزارید باید کرک داشته باشند.مثلا یکی از علل معروفیت سایت سافت گذر اینه که برای هر نرم افزار حداقل دو کرک میزاره.یه ترفندی که تازه بهش دست پیداکردم اینه که ایرانی ها از قالب ابی رنگ خیلی خوششون میاد.
    برای کسب درامد از وب سایت دانلود چندتا راه هست.اول این که بازدید از سایتتون زیاد باشه تا کسانی که می خوان توی سایت شما تبلیغ بزارن از سایتتون دلسرئ نشن.همینطور می تونید مثل سایت سافت گذر بعضی از نرم افزارها رو پولی کنید تا بازدیدکنندگان مجبور بشن توی سایتتون عضویت VIP بگیرند و شما بابت عضویت VIP از مردم پول بگیرید.همین طور میتونید بخش حمایت ازما توی سایتتون بزارید.می تونید هم توی سایتتون یه فروشگاه باز کنید و توش نرم افزار بفروشید و یا چیزهای دیگه.
    پایه هستی باهم یه سایت بزنیم

19. این کاربر از ali 2990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •