تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: انتخاب آلترابوک بین mac pro retina display و smsung ATIV9

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض انتخاب آلترابوک بین mac pro retina display و smsung ATIV9

با سلام
    دنبال یک آلترابوک سبک و قوی می گردم .بین دو گزینه mac pro with retina display و ATIV samsung موندم.توی بسیاری از review ها ATIV رو خیلی تعریف میکنن.از طرفی هم اپل دیگه تعریف کردن نداره.ولی من چون تا حالا با محصولات اپل کارنکردم از خریدش می ترسم.چون از یک طرف شنیدم که صفه نمایش رتینا با windows مشکل داره و با نصب ویندوز بجای mac مشکل پیدا میشه و از طرفی نمیدونم که کارایی mac با نصب ویندوز چقدر افت میکنه(آخه یکی از همکارام که اتفاقا عشق اپل بود ،میگه که با ویندوزی که از طریق virtual Machine روش نصب کرده مشکل داره و حتی نمیتونه فیلم ببینه.)حالا من هم که با نرم افزار های عجیب و غریب تجاری کار میکنم و نصب اونها توی یک pc به سختی انجام میگیره می ترسم که اصلا اونا رو نتونم روی mac نصب کنم.لطفا دوستانی که تجربه استفاده از mac رو دارن تجربیاتشون رو بگند.با تشکر

آخر فروم باز Arashdn's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

من حدود یه سالی هست که مک بوک ایر دارم ...
    که صفحه رتینا نداره ، ولی هر کاری کردم نتونتسم رو ویندوز فیزیکی درایور کارت گرافیکش رو نصب کنم
    ویندوز مجازی هم با paralles نصب کردم و هم با vmware ، ولی هیچ کدوم اونی نشد که می خواستم

به نظر من ارزش مک بوک به اینه که آدم با مک کار کنه و اگه بخوایم ویندوز بزنیم من به شخصه ترجیح میدم از لپ تاپ های که برای ویندوز بهینه شدن استفاده کنم....

البته صفحه نمایش و سخت افزار مک بوک واقعا غیر قابل انکاره ....

3. این کاربر از Arashdn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال DJMOKHTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

شما میتونی وایو پرو 13 رو انتخاب کنی از هر دو اینها خیلی هم بهتره و خوشکل تر و باکلاس تر

5. این کاربر از DJMOKHTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

البته به نظر من apple کلا با کلاس تره ولی معمولا برام کلاس در درجه چندم اهمیته و کارایی مهمتره.در مورد vaio هم باید بگم که با توجه به اینگه برند vaio توسط سونی به یک شرکت دیگه واگذار شده ،بحث پشتیبانی اش ممکنه تحت تاثیر قرار بگیره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

که صفحه رتینا نداره ، ولی هر کاری کردم نتونتسم رو ویندوز فیزیکی درایور کارت گرافیکش رو نصب کنم
    ویندوز مجازی هم با paralles نصب کردم و هم با vmware ، ولی هیچ کدوم اونی نشد که می خواستم

به نظر من ارزش مک بوک به اینه که آدم با مک کار کنه و اگه بخوایم ویندوز بزنیم من به شخصه ترجیح میدم از لپ تاپ های که برای ویندوز بهینه شدن استفاده کنم....

من یک مجموعه iking دیدم که نرم افزار های عمومی زیادی برای mac داشت و تقریبا به جز موازد خواص و البته به جز یک office درست و حسابی و مجموعه visual studio که خیلی هم برام لازمه ، بقیه چیز هاش کامل بود.شما خودت از این مجموعه ها استفاده نکردی که نیازت به vm کم بشه و توی همون mac بتونی کارهای عمومی ات رو انجام بدی؟و اینکه بدون درایور گرافیک صفحه نمایشت چه کیفیتی داره؟

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

دوست عزیز توجه کنین که شما دارین می گید آلترابوک می خواین ، در حالی که مک بوک پرو آلترابوک نیست .

مدل های ATIV هم سخت توی بازار پیدا می شن.
    لطفا نوع کاربری خودتون رو بگید تا لپ تاپ هایی که مناسب شما هستند معرفی بشن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

دوست عزیز توجه کنین که شما دارین می گید آلترابوک می خواین ، در حالی که مک بوک پرو آلترابوک نیست .

مدل های ATIV هم سخت توی بازار پیدا می شن.
    لطفا نوع کاربری خودتون رو بگید تا لپ تاپ هایی که مناسب شما هستند معرفی بشن
    به نظر من با اینکه macbook pro with retina display ظاهرا جزو آلترابوک ها نیست ولی مشخصات یک آلترابوک رو داره (هم سبک بودن وزن=1.6 kg و هم عمر باطری بالا حدودا 9 ساعت) .برای من اولا: وزن مناسب، ثانیا عمر باطری مناسب ثالثا توانایی کارکرد با ویندوز مهم هستد.البته از لحاظ سخت افزاری هم دارای یک cpu cor i5 ترجیحا با تکنولوژی هاسول و هارد ssd ترجیحا 256 و رم ترجیحا 8 .لمسی بودن صفحه اصلا مهم نیست.البته میدونم که با نصب VM بر روی MAC میشه به خیلی از قابلیت های ویندوز دسترسی پیدا کرد ولی دوست دارم اگه قرار mac انتخاب بشه، بشه 90 درصد نیاز ها رو باهاش حل کرد و فقط 10 درصد به ویندوز با VM نیاز بشه اگه اینجوری بشه ،اونوقت برام mac قابل قبوله.
    Last edited by saeidmot; 12-02-2014 at 11:03.

پروفشنال DJMOKHTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

مک بوک کلیه مدل ها یک طراحی خسته کننده یکنواخت داره که هرسال فقط اندازه ها رو کم و زیاد میکنه با سخت افزار جدید

کار اپل مثل اینه که پیکان رو با موتور بنز بدن بیرون . قاب و بدنه همونه فقط داخلشو ارتقا میده !!

شما برند های دیگه رو ببین از لپ تاپ های مخصوص گیم زدن تا الترابوک و ... ببین چه تنوعی داره ولی اپل چه در گوشی و چه در لپ تاپ همیشه یکنواخت هست

شخصا از تیپ و ظاهر لپ تاپ های اپل به شدت متنفرم

اونایی هم که در ایران میرن سراغ اپل اکثرا از سیستم عامل محدودش خوششون نمیاد و دنبال نصب ویندوز روی اپل هستند ! که هیچوقت اون چیزی که میخوان نمیشه

سیستم عامل اپل برای یک ادم بیکار که دنبال استفاده های اداری و کاری نباشه OK

در رابطه با سونی وایو اونایی که ندارن پس هرچه سریعتر برن بخرند که دیگه وایو با مارک سونی بزودی گیر نمیاد و وایو پرو بهترین مدل الترابوک هست

در رابطه با پشتبانی نگران نباشید چون سونی رسما اعلام کرده از کلیه وایو های ساخته شده این شرکت همیشه پشتیبانی میکند

سونی وایو دیگه داره میشه طلاااا از من میشنوی یه وایو پرو سونی بگیر با هارد 256 SSD و رم 4 و فول اچدی 1080 هم هست باطری 9 ساعت و با باطری صفحه ای که جدا فروخته میشه تا 14 ساعت دوام میاره بدنه هم از جنس فیبر کربن و وزن 1 کیلو واقعا عالیییییییییی
    Last edited by DJMOKHTAR; 12-02-2014 at 22:13.

11. این کاربر از DJMOKHTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال badboys_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    گیلان - لنگرود

پيش فرض

چرا با بوت کمپ نصب نکردی ویندوز ودرایور ها رو؟؟؟ من شنیدم با پارالل بعضی درایور ها نصب نمیشه

پروفشنال badboys_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    گیلان - لنگرود

پيش فرض

مک بوک کلیه مدل ها یک طراحی خسته کننده یکنواخت داره که هرسال فقط اندازه ها رو کم و زیاد میکنه با سخت افزار جدید

کار اپل مثل اینه که پیکان رو با موتور بنز بدن بیرون . قاب و بدنه همونه فقط داخلشو ارتقا میده !!

شما برند های دیگه رو ببین از لپ تاپ های مخصوص گیم زدن تا الترابوک و ... ببین چه تنوعی داره ولی اپل چه در گوشی و چه در لپ تاپ همیشه یکنواخت هست

شخصا از تیپ و ظاهر لپ تاپ های اپل به شدت متنفرم

اونایی هم که در ایران میرن سراغ اپل اکثرا از سیستم عامل محدودش خوششون نمیاد و دنبال نصب ویندوز روی اپل هستند ! که هیچوقت اون چیزی که میخوان نمیشه

سیستم عامل اپل برای یک ادم بیکار که دنبال استفاده های اداری و کاری نباشه OK

در رابطه با سونی وایو اونایی که ندارن پس هرچه سریعتر برن بخرند که دیگه وایو با مارک سونی بزودی گیر نمیاد و وایو پرو بهترین مدل الترابوک هست

در رابطه با پشتبانی نگران نباشید چون سونی رسما اعلام کرده از کلیه وایو های ساخته شده این شرکت همیشه پشتیبانی میکند

سونی وایو دیگه داره میشه طلاااا از من میشنوی یه وایو پرو سونی بگیر با هارد 256 SSD و رم 4 و فول اچدی 1080 هم هست باطری 9 ساعت و با باطری صفحه ای که جدا فروخته میشه تا 14 ساعت دوام میاره بدنه هم از جنس فیبر کربن و وزن 1 کیلو واقعا عالیییییییییی
    اگه بخواهیم منصفانه قضاوت کنیم خداییش اپل مک بوک پرو و مک بوک ایر طراحی شاهکاری داره ...

اکثر کسایی که گرافیست یا برنامه نویس هستند و یا دنبال تدوین و کارهای مالتی مدیا مثل آهنگسازی هستند در خارج از کشور مک بوک اپل رو میخرند ..تو ایران نرم افزار هاش کمیاب و ناشناخته هست

خداییش کیفیت سیستم عامل و برنامه های مک فوق العاده هست ..در ضمن خیلی سیستم عامل امنیه و کمتر ویروسی میشه

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •