تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 18 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 172

نام تاپيک: کدام کنسول برای من بهتره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeidf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

دادا به نظر منps4بگیر که یه دونه بازی انحصاریش به صدتا کنسولx1می ارزه

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

دادا به نظر منps4بگیر که یه دونه بازی انحصاریش به صدتا کنسولx1می ارزه
    دوستِ من
    الآن من خودم هم طرفدارِ PS4 هستم اما از انحصاری های XB1 هم نمیشه گذشت ( Titanfall-Forz-Hallo 5 ,................)

پروفشنال sony_W810i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستِ من
    الآن من خودم هم طرفدارِ PS4 هستم اما از انحصاری های XB1 هم نمیشه گذشت ( Titanfall-Forz-Hallo 5 ,................)
    دوست عزیز بنده ۳-۴ روزی میشه که PS4 خریدم. روزی که رفتم پایتخت همه میومدن از مغازه دار فیمت X1 رو میپرسیدن چون از محدودیت های این جدیده بی اطلاع بودن و فکر می کردن همون 360 هست که بهتر شده. X1 رو باید هر ۲۴ ساعت حداقل یک بار به اینترنت وصل کنید تا چک کنه ببینه -- ی چیزی نشده باشه کنسول. ضمنا قیمتش هم بالا تر هست( البته تو ایران این اختلاف خیلی کمتر هست چون قیمت PS4 رو زیاد میگن اینجا ) اندازه کنسول هم خیلی بزرگتر از PS4 هست (البته این واسه من مهم نیست) .علاوه بر این شما هر وقت خواستید میتونید هارد دیسک ۵۰۰ که روی PS4 هست رو با ید هارد ۱ ترابایت از نوع SSD یا HDD یا SSHD تعویض کنید تا هم فضا هم سرعت بیشتری داشته باشید که این قضیه رو X1 امکان پذیر نیست.

از نظر قدرت سخت افزار هم که PS4 قوی تره!

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

دوست عزیز بنده ۳-۴ روزی میشه که PS4 خریدم. روزی که رفتم پایتخت همه میومدن از مغازه دار فیمت X1 رو میپرسیدن چون از محدودیت های این جدیده بی اطلاع بودن و فکر می کردن همون 360 هست که بهتر شده. X1 رو باید هر ۲۴ ساعت حداقل یک بار به اینترنت وصل کنید تا چک کنه ببینه -- ی چیزی نشده باشه کنسول. ضمنا قیمتش هم بالا تر هست( البته تو ایران این اختلاف خیلی کمتر هست چون قیمت PS4 رو زیاد میگن اینجا ) اندازه کنسول هم خیلی بزرگتر از PS4 هست (البته این واسه من مهم نیست) .علاوه بر این شما هر وقت خواستید میتونید هارد دیسک ۵۰۰ که روی PS4 هست رو با ید هارد ۱ ترابایت از نوع SSD یا HDD یا SSHD تعویض کنید تا هم فضا هم سرعت بیشتری داشته باشید که این قضیه رو X1 امکان پذیر نیست.

از نظر قدرت سخت افزار هم که PS4 قوی تره!
    مبارکتون باشه
    والا خیلی توضیح دادید
    من اصلا نگفتم کدوم یکی بهتره
    فقط گفتم انحصاری های خوبی داره.
    راستی چند قیمت خریدین؟
    راضی هستین؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

خطاب بهsony_w810i
    توی چیزایی که گفتید دوتا اشکال کوچیک وجود داره:
    1-اون قضیه ی 24 ساعت اینترنت اصلا وجود نداره(قرار بود باشه ولی به علت اعتراض کاربران مایکروسافت برش داشت).البته با اینترنت واقعا بهتره ولی اینترنت نباشه هم مهم نیس(به جز برای آپدیت اولیه)
    2-قیمت بالای ایکس باکس(حدودا 200-300 تومن گرونتره)به علت اینه که همراهش کینکت هست یعنی اگر Ps4 را به همراه Ps Eye بخرید قیمتش با X1 فرقی ندارد.
    همن الان خودم X1 دارم و میدونم هم که یه مقدار ضعیفت تر از Ps4 هستش اما سال دیگه(کریسمس)قراره یه آپدیت بیاد که بهش Directx 12 رو اضافه کنه که می گن میتونه قدرتش در اجرای بازی ها رو 40% افزایش بدهد.درضمن بعضی از دوستان گفتن که نمیتونه 1080p اجرا کنه ولی اینطور نیست بعضی از بازی ها رو میتونه بعضی ها رو نه ولی حتما این مشکلو بعدا حل می کنند.ولی یه اشکال کوچیکی که داره اینه که برای بعضی از بازی ها تصویر را کمی تیره نشان میدهد البته توی همه ی بازی ها به صورت نقطه ی ضعف دیده نمیشود بلکه توی بعضی از بازی ها باعث طبیعی تر شدن میشود.ولی جمعا بخوام بگم هرکدوم برا خودشون مزایا و معایبی دارند و بستگی به خودتون داره.اینجوری هم نباید گفت که مثلا انحصاری های Ps4 خیلی بالاتره یا به عکس چون هر کدوم طرفدارای خودشونو دارن.مثلا من خودم از انحصاری های X1 بیشتر خوشم اومده برا همین خریدمش.امیدوارم چیزایی که گفتم مفید بوده باشه
    Last edited by assassino2; 05-04-2014 at 22:34.

6. 3 کاربر از assassino2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

8. 4 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

دوستان ! من از آتاری شروع کردم! دهه شصتی هستم
    بعد میکرو
    بعد سگا
    بعد پلی 1
    بعد بازی رو pc
    بعد پلی 2
    بعد psp
    دیگه متوقف شدم!

با ایکس باکس بازی کردم ولی دسته هاش فوق العاده اذیت میکرد منو ... ( منظورم یکی دو ساعت بود! چون ندارم )
    دسته های ps رو ترجیح میدم بسیار بسیار!
    راحته ...

حیف اون زمان ps3 بود 400-450 نگرفتیم گفتیم گرونه! الان که یا خدا 950 ت
    چند وقت پیشم متوجه شدم ps4 اومده! دیدم زدن 1900
    بعد با خودم گفتم نه! پلی 3 زیادم گرون نیست

آقا این چرت و پرتا رو بی خیال !

واسه کسی که بخواد روزی یک ساعت تا دو ساعت بازی کنه!
    چی پیشنهاد میدین؟
    منظورم از بین پی اس 3 و ایکس باکس نیست
    چون تک تک کامنت ها رو خوندم همه با تعصب نظر میدادیم جز چند نفر

منظورم از بین پلی استیشن 3 و 4 هستش !

برم سه رو بگیرم؟
    اگه آره ... بازی هاش هنوز گرونه یا ارزونم گیر میاد؟
    چون میگم یه وقفه ای افتاد دیگه اصلا نرفتم طرف بازی !
    اگه بگیر دست دو بگیرم یا نو؟

پولش هست واسه 4 هم
    ولی نمیدونم
    می ارزه واقعا یا نه !

10. این کاربر از manya-atashin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام....
    دوستان من زیاد بازی نمیکنم.... فقط و فقط سالی ! ماهی! یه بار، فوتبالی کال اف دیوتیی کشتی کجی چیزی بازی میکنم...
    با سایر مدل بازی ها( ماشین و این روبات و ادم فضایی و اینا) هم اصلا حال نمیکنم و تو کامپیوتر به صورت مفتی هم بازی نمی‌کنم اینا رو! چه برسه به کنسول!!...

ولی تو کنسول، نسبت به پلی 1 قدیمی ام! خیلی چیزا زیاد شده...
    یعنی دیگه ظاهرا بازی ها یه دی‌وی دی قرار دادن تو کنسول و روشن کردنش و بازی کردن نیست :(...
    این توضیحات ریجن و این چیزا رو از کجا میشه گیر اورد که اساسا اینا چیه و چه فرقی میکنه؟؟؟

فوتبال و کشتی کج رو با دوستان و کال اف دیوتی رو انلاین من بازی میکنم( فقط و فقط)... البته رو سیستم جنرالز هم دارم...

مشکل اینه که کل این بازی ها، به گرافیکن... یعنی باید گرافیک رو بذاری رو فول و صدا و همه چیز رو عالی بذاری و بازی کنی و حالش رو ببری ولی سیستمی که این کارو بکنه ظاهرا این روزا 6-7 تومن هزینه میبره...

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

منظورم از بین پلی استیشن 3 و 4 هستش !

برم سه رو بگیرم؟
    اگه آره ... بازی هاش هنوز گرونه یا ارزونم گیر میاد؟
    چون میگم یه وقفه ای افتاد دیگه اصلا نرفتم طرف بازی !
    اگه بگیر دست دو بگیرم یا نو؟

پولش هست واسه 4 هم
    ولی نمیدونم
    می ارزه واقعا یا نه !
    الان بازی های 3 هم ارزون شده چون کنسول کپی خور شده است بنابراین فعلا شما 3 رو بخر چرا که کلی بازی های درجه یک داره که میتونی مدت ها باهاشون لذت ببری تا این که یک مدت بگذره بعد بری بفروشی و 4 بخری
    کنسول های نسل جدید فعلا انچنان پیشنهاد نمیشه نه به خاطر کیفیتشون بلکه به خاطر عدم وجود یک بازی مناسب و در خور توجه.
    پیشنهاد من اینه که شما PS3 بخری.

سلام....
    دوستان من زیاد بازی نمیکنم.... فقط و فقط سالی ! ماهی! یه بار، فوتبالی کال اف دیوتیی کشتی کجی چیزی بازی میکنم...
    با سایر مدل بازی ها( ماشین و این روبات و ادم فضایی و اینا) هم اصلا حال نمیکنم و تو کامپیوتر به صورت مفتی هم بازی نمی‌کنم اینا رو! چه برسه به کنسول!!...

ولی تو کنسول، نسبت به پلی 1 قدیمی ام! خیلی چیزا زیاد شده...
    یعنی دیگه ظاهرا بازی ها یه دی‌وی دی قرار دادن تو کنسول و روشن کردنش و بازی کردن نیست :(...
    این توضیحات ریجن و این چیزا رو از کجا میشه گیر اورد که اساسا اینا چیه و چه فرقی میکنه؟؟؟

فوتبال و کشتی کج رو با دوستان و کال اف دیوتی رو انلاین من بازی میکنم( فقط و فقط)... البته رو سیستم جنرالز هم دارم...

مشکل اینه که کل این بازی ها، به گرافیکن... یعنی باید گرافیک رو بذاری رو فول و صدا و همه چیز رو عالی بذاری و بازی کنی و حالش رو ببری ولی سیستمی که این کارو بکنه ظاهرا این روزا 6-7 تومن هزینه میبره...

پیشنهاد من اینه که شما اصلا طرف کنسول نرید.
    کسی که سالی ماهی یک بازی میکنه نیازی به کنسول نداره یک PC مناسب شما هست و اون 7-8 تومن هزینه هم کلا صحبت نادرستیه
    با نزدیک 2 تومن میتونی سیستمی جمع و جور کنی که به خوبی شما رو برای اون مقدار روزهایی که می خوای وقت گیم بزاری تامین کنه.

13. 3 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

ممنونم
    فقط اینم بگین
    نو بگیرم؟
    چون دوستم دست دو داره میفروشه
    یا تو اینترنت هستن سایتایی که میفروشن دست دو

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •