تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: کدام کنسول برای من بهتره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ben_2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض کدام کنسول برای من بهتره؟

مهمترین چیز در بازی برای من 90% گرافیک و شفافیت تصویر هست. تو یوتوب که مقایسه xbox one و ps4 رو دیدم تصویر ها خیلی تفاوت داشت اگه تقلب نبوده باشه.حالا واقعا کدومشون گرافیک بیشتری داره و چطور میشه مطمعن شد؟چیزای دیگه دسته و شکل کنسول هست که زیاد برام مهم نیست.کدوم دسته خوشدست تره؟شکل کنسول xbox one خیلی یوغوره و شبیه دستگاه های قدیمی میمونه ولی با این حال که ps4 کوچیکتره از نظر من ps4 هم قشنگ نیست ایا در اینده اگه صبر کنم اسلیم یا در رنگ ها وشکل های دیگه میاد از کنسول های جدید یا این که نه صبر نکنم؟ رنگ سفید دسته ها موجود هست؟ خیلی ممنون دوستان لطفا راهنمایی کنید.

آخر فروم باز nini bad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

مهمترین چیز در بازی برای من 90% گرافیک و شفافیت تصویر هست. تو یوتوب که مقایسه xbox one و ps4 رو دیدم تصویر ها خیلی تفاوت داشت اگه تقلب نبوده باشه.حالا واقعا کدومشون گرافیک بیشتری داره و چطور میشه مطمعن شد؟چیزای دیگه دسته و شکل کنسول هست که زیاد برام مهم نیست.کدوم دسته خوشدست تره؟شکل کنسول xbox one خیلی یوغوره و شبیه دستگاه های قدیمی میمونه ولی با این حال که ps4 کوچیکتره از نظر من ps4 هم قشنگ نیست ایا در اینده اگه صبر کنم اسلیم یا در رنگ ها وشکل های دیگه میاد از کنسول های جدید یا این که نه صبر نکنم؟ رنگ سفید دسته ها موجود هست؟ خیلی ممنون دوستان لطفا راهنمایی کنید.
    از نظر گرافیک PS4 بهتره و همچنین خوش دست بودن دسته ... اما اگر در کنار هم مقایسه بشه شکل ظاهری Xbox one خاص تره طراحی کاملا پیچیده ایی داره ...Xbox one نسخه titanfall سفید هست ... من خودم Xbox one دارم در مقایسه با سونی فکر نمیکنم در حالت طبیعی و حتی گیمر ها هم با گرافیک این دستگاه مشکل داشته باشند.

3. این کاربر از nini bad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

هر دوشون از بهترین گزینه ها برا خرید هستن.
    من خودم شخصا Xb One رو میپسندم اما با شرایط کنونی خرید PS4 منطقی تره
    راستی شما با قیمت بازی هاشون میتونی کنار بیای؟
    اگر صبر کنی شاید ۲ سال یا شاید هم ۳ سال دیگه مدل اسلیم رو بدن بیرون.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    urmia

پيش فرض

شماکه طراحیps4برانگیزترین. دیگه فک نکنم کنسولی باپسند شمابیاد
    هردو خوبن اگه باگیم پدps4راحتی بخرش

در آغاز فعالیت hwak sea's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

سلام
    به نظر ps4 بخرید بهتره چون الان بیشتر ps4در بازار فروش رفته به طبع بازییاش هم در بازار بیشتره. بیشتره بازی ها رو هم 1080pاجرا میکنه
    اگر میخواهید صبر کنید مدل اسلیم بیاد فکر نکنم فرق چندانی بکنه فقط احتمالا کوچکتر میشن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •