تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: ال جی مدل la9600

داره خودمونی میشه bi poli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    حومه جهنم

پيش فرض ال جی مدل la9600

سلام. دوستان تا حالا کسی تلویزیون ال جی مدل la9600رو دیده؟توی سایت شهر دیجی این مدل رو برای فروش زده.ولی من هر جا گشتم نتونستم ریویو ی ازش پیدا کنم. تنها ریویوی که پیدا کردم مربوط به مدل ال ام بود.به نظرتون همچین مدلی رو تولید کرده ال جی؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام. دوستان تا حالا کسی تلویزیون ال جی مدل la9600رو دیده؟توی سایت شهر دیجی این مدل رو برای فروش زده.ولی من هر جا گشتم نتونستم ریویو ی ازش پیدا کنم. تنها ریویوی که پیدا کردم مربوط به مدل ال ام بود.به نظرتون همچین مدلی رو تولید کرده ال جی؟
    دوست عزیز
    می توانید از سایت ال جی هنگ گنگ تمام مشخصات این مدل را ببینید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. 2 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه jafeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

دوست خوبم

این دستگاه بهترین و آخرین مدل تلویزیون فول اچ دی ال جی هستش دارای ۲ سایز ۴۷ و ۵۵ هستش که تو ایران هم اومده

که از این آدرسها می تونی مشخصات دقیقش رو ببینی

و

موفق باشی

5. 2 کاربر از jafeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

دوست عزیز به نظر من ال ای دی ایرانی اصلا نخر چون قطعات چینی هست.
    میتونم LA8600 رو به شما پیشنهاد کنم که دقیقآ با LA9600 فقط نوع پنل فرق میکنه از بانه اصلش رو بخرین.
    موفق باشین.

7. این کاربر از mehdiorgan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه shahram t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    همین نزدیکی ها

پيش فرض

سلام من یه la9600الجی55 اینچ دارم که خراب شده یه صفحه طوسی رنگ میاد روش بردم تعمیرگاه و نمایندگی هر دو گفتند ال ای دیش داره میسوزه اگه کسی میدونه از کجا میتونم بخرم لطف کنه بگه.سپاس

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام من یه la9600الجی55 اینچ دارم که خراب شده یه صفحه طوسی رنگ میاد روش بردم تعمیرگاه و نمایندگی هر دو گفتند ال ای دیش داره میسوزه اگه کسی میدونه از کجا میتونم بخرم لطف کنه بگه.سپاس
    سلام مدل تلویزیون کمی قدیمی هست . معمولاً قیمت پنل خیلی زیاد میشه و ارزش تعمیر پیدا نمیکنه.

برید تعمیراتی شهرتون میتونید گوگل سرچ کنید مراکزش رو در استانتون پیدا کنید . اگه قیمتش زیاد شد تلویزیون جدیدی بخرید .

داره خودمونی میشه shahram t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    همین نزدیکی ها

پيش فرض

سلام مدل تلویزیون کمی قدیمی هست . معمولاً قیمت پنل خیلی زیاد میشه و ارزش تعمیر پیدا نمیکنه.

برید تعمیراتی شهرتون میتونید گوگل سرچ کنید مراکزش رو در استانتون پیدا کنید . اگه قیمتش زیاد شد تلویزیون جدیدی بخرید .
    بله اما تلویزیونهای بسیار خوبی هستند و نمایندگی میگفت اینا غول محصولات الجی هستند و سفارشی تولید شدند.البته وقتی روشن میشه مشکلی نداره و بعد از 1الی 2 ساعت یه نوار طوسی رنگ رو تصویر میاد جالب اینجاست وقتی خاموش میکنم و از برق میکشم و مجدد روشن میکنم باز تصویر خوب میشه.تو شهر ما که نبود واسه همین اینجا پرسیدم شاید کسی چیزی به ذهنش برسه گاها میگم شاید از ال ای دیش نباشه و در هر صورت هر کی میتونه کمک کنه ممنون میشوم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •