تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 10 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 93

نام تاپيک: چه نوع کابلی بهترین نوع کابل مخابراتی برای اینترنت است؟

آخر فروم باز david-ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

شما باید برین فروشگاهی که کارش فروش کابل و سیم هست نه الکتریکی که همه چی میفروشه عکسی که گذاشتم رو انتقال بدین رو گوشیتون و به فروشنده نشون بدین تا متوجه بشه شما چه نوع کابلی میخواین...ضمنا شما که از راهنمایی من در پست های قبلی تشکر نکردین این کابل پیشنهادی من رو میخواین واسه چی؟؟؟!!!!
    شرمنده نمیدونم چطور شده که دکمه تشکر اون پست شما رو نزدم. در هر صورت ممنون.

2. این کاربر از david-ebi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال l30l30y's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

شرمنده نمیدونم چطور شده که دکمه تشکر اون پست شما رو نزدم. در هر صورت ممنون.
    نه خواهش میکنم من اصولا تو انجمن تا جایی که بتونم به همه کاربرا کمک میکنم تا مشکلشون حل بشه چون یه جورایی احساس وظیفه میکنم...به هرحال بازم اگر سوالی بود در خدمتم موفق باشین

4. 2 کاربر از l30l30y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

دوست عزیز
    پول زیاد بابت کابل cat یا کوکسیال نده
    برو الکتریکی کابل تلفن معمولی بخر فقط دقت کن جنسش مسی باشه یه مدل آلومینیوم هم هست که بی کیفیته
    کابل تلفن معمولی هیچ فرقی با کابلی تا در خونتون کشیده شده نداره

6. 2 کاربر از mehdi_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Undisclosed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

زمان ما coaxial یه چیز بود twisted pair یه چیز دیگه ! ظاهرا زمونه عوض شده این دوتا یکی شدن !

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

زمان ما coaxial یه چیز بود twisted pair یه چیز دیگه ! ظاهرا زمونه عوض شده این دوتا یکی شدن !
    شما اگه بلدی بودی بهتر بود زودتر جواب میدادی تا بیای اینجا و الکی اسپم بدی...یه سربزن به صفحه قبل ببین که نوشتم عموما.....معلومه که هیچی سرت نمیشه و فقط میخوای خودی نشون بدی و اعلام موجودیت کنیاون بالا هم برای دوست عزیزم نوشتم که بر حسب وظیفه کمک کردم وگرنه نه چیزی تو جیب من میره نه مدیریت سایت و عواملش....

ضمنا این بحث کابل رو اغلب دوستان جدی نمیگیرن و هی میان اطلاع میدن که پول الکی نده و تاثیری نداره و غیره مطالب رو من از استاد دانشگاه که مهندس مخابرات هست و در هردو زمینه کابل مسی و فیبرنوری متخصص و مدرکی دانشگاهی با تجربه 30سال به بالا داره میگم که کابل تلفن شیلدار بهتر از کابل تلفن بدون شیلد که فقط یه ورق آلومینیومی دور سیم ها پیچیده شده است.ضمنا کابل تلفن بدون شیلد متری 350 تا 500 تومن هست بستگی به قطر سیم داره و سیم شیلدار 600 تا 900 تومان...موقع خرید دقت کنید کابل تولید داخل کشور باشه و چه بهتر که ساخت شهر کرمان باشه.
    Last edited by l30l30y; 28-01-2014 at 00:42.

9. این کاربر از l30l30y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Undisclosed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

شما اگه بلدی بودی بهتر بود زودتر جواب میدادی تا بیای اینجا و الکی اسپم بدی...یه سربزن به صفحه قبل ببین که نوشتم عموما.....معلومه که هیچی سرت نمیشه و فقط میخوای خودی نشون بدی و اعلام موجودیت کنیاون بالا هم برای دوست عزیزم نوشتم که بر حسب وظیفه کمک کردم وگرنه نه چیزی تو جیب من میره نه مدیریت سایت و عواملش....

ضمنا این بحث کابل رو اغلب دوستان جدی نمیگیرن و هی میان اطلاع میدن که پول الکی نده و تاثیری نداره و غیره مطالب رو من از استاد دانشگاه که مهندس مخابرات هست و در هردو زمینه کابل مسی و فیبرنوری متخصص و مدرکی دانشگاهی با تجربه 30سال به بالا داره میگم که کابل تلفن شیلدار بهتر از کابل تلفن بدون شیلد که فقط یه ورق آلومینیومی دور سیم ها پیچیده شده است.ضمنا کابل تلفن بدون شیلد متری 350 تا 500 تومن هست بستگی به قطر سیم داره و سیم شیلدار 600 تا 900 تومان...موقع خرید دقت کنید کابل تولید داخل کشور باشه و چه بهتر که ساخت شهر کرمان باشه.
    کسی اومده اعلام موجودیت میکنه که اطلاعات غلط به دیگران میده و بر اطلاعات غلط خودش هم پافشاری میکنه حتی به طرف مقابل توهین هم میکنه .

همون عکسی رو که صفحه قبل گذاشتی تو گوگل سرچ کن ببین چی واست میاره !

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که ساختار و ماهیت و کاربردش به کل فرق داره با :

11. 3 کاربر از Undisclosed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه A'khz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    apache server

پيش فرض

کابل کواکسیال برا تلفن ؟ جلالخالق !
    اصلا فکر نکنم حتی جواب بده چه برسه به اینکه از کابل معمولی بهتر باشه .

13. 3 کاربر از A'khz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

چرا کل کل الکی میکنین؟ جواب درست بدین.
    دوست عزیز، طبق تجربه ی خودم، استفاده از کابل هم محور(مثل همینایی که آنتن تلویزیون داره) توی محیط بدون نویز یا کم نویز، هیچ تفاوتی با کابل مسی تلفن معمولی نداره.

شما از کابل مسی استفاده کن، فقط حواست رو بده تو مسیری که میبری، سیم برق خصوصا فشار قوی(آمپر بالا) نباشه.

15. 2 کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

کسی اومده اعلام موجودیت میکنه که اطلاعات غلط به دیگران میده و بر اطلاعات غلط خودش هم پافشاری میکنه حتی به طرف مقابل توهین هم میکنه .

همون عکسی رو که صفحه قبل گذاشتی تو گوگل سرچ کن ببین چی واست میاره !

که ساختار و ماهیت و کاربردش به کل فرق داره با :

اگه میخواستم که راحت توهین میکردم فعلا شما داری خودمونی میشه تعداد پست هات به حد مجاز برسون بعد بیا ببینم چی میگی....اطلاعات غلط رو کسی میده که از مطلب من کپی برداری میکنه و اینجا اسپم میده...برو هروقت بزرگ شدی بیا کوچولو

کابل کواکسیال برا تلفن ؟ جلالخالق !
    اصلا فکر نکنم حتی جواب بده چه برسه به اینکه از کابل معمولی بهتر باشه .
    شما برو به فروشنده بگو کابل کواکسیال تلفن ببین عین اون چیزی که عکسش رو گذاشتم رو میده یانه اگه پست های قبل رو میخوندی نوشته ام عموما
    ضمنا جواب دادنش رو میده اگه یه خرده از الکترونیک سررشته داشته باشی متوجه میشی که چرا کابل شیلد دار بهتره و باعث کاهش نویز میشه.

17. این کاربر از l30l30y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Joaquin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

به هم دیگه توهین نکنید و این بحث رو همین جا تموم کنید. منظورم این دو تا یوزری هست که خودشون میدونن. اگه میخواید ادامه بدید این بحث رو با پیام خصوصی انجام بدید.

19. 5 کاربر از Joaquin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •