تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910
نمايش نتايج 91 به 93 از 93

نام تاپيک: چه نوع کابلی بهترین نوع کابل مخابراتی برای اینترنت است؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض cat-5

سلام داداش من برسی کردم دیدم همه میگن cat-5 ( همون کابل شبکه زیاد خوب نیست )

بعدشم حالا بلفرض خاستیم cat-5 بگیریم از کجا باید بگیریم و قیمتش چقدره اون بالا هم گفته بودی باید سر هم کنین که بلد نیستین راجب این میشه بیشتر توضیح بدی ؟

و یه چیز دیگه الکترینیکی من رفتم گفتم کابل خوب برای اینترنت چی هست گفت 4 رشته مخابراتی متری 600 تک تمنی که 40 مترش حدود 50 تمن فک کنم بشه نظرت راجب این چیه ؟؟؟

به شرکت اینترنت دهندم هم گفتم گفت " سيم 06 مخابراتي فويل دار " نظرت راجب این چیه ؟

حالا میشه راجب همه اینایی که گفتم جواب بدی واقعا ممنون میشم مرسی

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

جعبه رو باز کرد مودمشو زد دید 14 میده snr رو بیچاره فقط برام همین جالب بود دیگه گفت بقیش دیگه با من نیست
    آره فردا میخوام حضوری برم مخابرات منم شنیدم میگن دست زدن به جعبه غیر قانونیه نمیدونم

فقط این سیم به این ترو تمیزی با اون گردن کلفت واقعا خرابه !!!!!
    تجربه من باسه جاهایی که دیدم سیم کشی شده نشون داده احتمال پوسیدگی/فسفات ، صدمه داخلی یا ترک وجود داره در همه حالات. البته باز ممکنه مشکل از ان باشد یا نباشد ( این یکی از عوامل هست که می تونه رخ بده و بعد از رفع تازه چک شدن موارد دیگر شروع میشه)

سلام داداش من برسی کردم دیدم همه میگن cat-5 ( همون کابل شبکه زیاد خوب نیست )

بعدشم حالا بلفرض خاستیم cat-5 بگیریم از کجا باید بگیریم و قیمتش چقدره اون بالا هم گفته بودی باید سر هم کنین که بلد نیستین راجب این میشه بیشتر توضیح بدی ؟

و یه چیز دیگه الکترینیکی من رفتم گفتم کابل خوب برای اینترنت چی هست گفت 4 رشته مخابراتی متری 600 تک تمنی که 40 مترش حدود 50 تمن فک کنم بشه نظرت راجب این چیه ؟؟؟

به شرکت اینترنت دهندم هم گفتم گفت " سيم 06 مخابراتي فويل دار " نظرت راجب این چیه ؟

حالا میشه راجب همه اینایی که گفتم جواب بدی واقعا ممنون میشم مرسی .
    معمولا هم در کار صنعتی از سیم فویل دار را استفاده می کنند. چون خانه هایی که در گذشته ساختن معمولا گراند ندارند- هنوز هم خیلی جاها گراند رو نمی زارند تو سیم کشی در حالی که خیلی مهم است امروزه.
    معمولا هم فویل دار یا شیلد دار رو گراند می کنند که بهتر تاثیر کند( در بعضی جاها که میدان های الکتریکی شدید است، اگر گراند نشه تاثیر معکوس می گذارد.

در مصرف خونگی تاثیر استفاده از شیلد زیاد نیست.

در رابطه با کابل های مخابراتی معمولا 4 تایی را برای یک خط استفاده می کنند و هشت تایی را برای دو خط ( البته می شه دو برابر این ظرفیت رو روش برد ولی معمولا در مسافت های طولانی این کارو انجام نمی دهند چون ممکن است نویز ایجاد کند.)معمولا هم ترجیح می دهند از دو تا 4 تایی استفاده کنند تا مسائل فنی کمتر داشته باشد.
    Last edited by zed2; 19-01-2017 at 21:01.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام
    من یه کابل گرفتم از در خونه تا مودم کردم توی خرطومی البته 3 متری تا مودم با سیم برق توی یک خرطومی هست
    حالا snr و port اومده پایین

عکس سیم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا منو راهنمایی کنید

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •