تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 23 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 229

نام تاپيک: پاسخ گویی به سوالات شما دوستان در خصوص برند های دوو، اسنوا، ال جی و سامسونگ تمامی محصولات

پروفشنال arazboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    برزخ

پيش فرض

سلام دوستان
    می تونید کمکم کنید
    من می خوام ماشین لباسشویی بخرم و می خوام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بین 500 تا 1300 باشه، چی خوبه به نظرتون؟ بین برندهای الجی و سامسونگ ... بعد از ايندزيت بهترين ماشين لباسشويي ال جي است. از چند تا از دوستام پرسیدم میگن بوش...ولی بوش قیمتش خیلی بالاس!!

اسنو و دوو مدل 7 کیلویی و ال جی شرکت گلد ایران بگیر حایر اصلان نگیر

آخر فروم باز rostamiani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوستان

یخچال فریزر دوو و اسنوا ساخت ایرانه یا فقط اینجا مونتاژ میشه؟ نسبت به ال جی چطوره؟
    ال جی هم مونتاژ ایرانه یا نه؟

متشکرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام دوستان

یخچال فریزر دوو و اسنوا ساخت ایرانه یا فقط اینجا مونتاژ میشه؟ نسبت به ال جی چطوره؟
    ال جی هم مونتاژ ایرانه یا نه؟

متشکرم
    سلام
    ساخت ايران نيست منتاژ هستند ولي بسته به نوع محصول درصد قطعات وارداتي آن متفاوت است. در برند دوو و ال جي تمامي قطعات وارداتي مي باشد.
    ال جي هم منتاژ ايران است.
    بسته به ظرفيت و بودجه اي كه در نظر داريد مي توانيد براي خريد اقدام كنيد.
    كيفيت هر سه برند عالي مي باشد.

4. این کاربر از mohammadsony بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز rostamiani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ظاهرا حدود چهار سال قبل شرکت ایرانی انتخاب شرکت دوو رو خریده. الآن قطعات رو در کره تولید میکنه و اینجا مونتاژ؟ مونتاژ کره هم داره و فروش خارجی هم داره؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. این کاربر از rostamiani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

ظاهرا حدود چهار سال قبل شرکت ایرانی انتخاب شرکت دوو رو خریده. الآن قطعات رو در کره تولید میکنه و اینجا مونتاژ؟ مونتاژ کره هم داره و فروش خارجی هم داره؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ايران اين شركت كره اي را خريد اما به دليل تحريم ها و عدم حمايت هاي لازم اين كار انجام نشد و شركت ديگري در كره اين امتياز را خريداري كرد و در حال حاضر با مديريت جديد فروش و صادرات به 5 قاره را دارد.

8. این کاربر از mohammadsony بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

با سلام
    من میخوام تا حدود 1700 یک ماشین بگیرم.در این رده معمولا 7 کیلویی و دور موتور 1400 هستند.الجی،سامسونگ و اسنوا در این محدوده گزینه خوبی هستند که طبق نظرات دوستان مثل اینکه الجی بهتره

الجی و سامسونگ هم مثل بوش انواع مختلف دارند؟مثلا بوش اسپانیا،بوش ترکیه
    موتور بدون تسمه مزیت حساب میشه؟
    امکانات مهم دیگه برای ماشین چه مواردی هست؟
    ممنون

آخر فروم باز avril's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    قصد خرید ساید بای ساید سامسونگ مدل hm24 رو دارم و بعد از در نظر گرفتن نیازم و ابعاد و بودجه این مدل رو انتخاب کردم
    اما در مورد این مدل حرف هایی شنیدم هم خوب و هم بعد خواستم ازتون کمک بگیرم که نظرتون رو بدونن بالاخره حداقل باید 10 سالی کار کنه
    من رنگ سفید رو انتخاب کردم که به گفته بعضی فروشنده ها مونتاژ ایران هست به نظر شما درسته؟
    اگه کسی این مدل رو داره یا از آشناهاش ممنون میشم در مورد خوب یا بد بودنش برام بگه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

با سلام من یک تلویزیون اسمارت مدل 6920 سامسونگ دارم هنگامی که از کابل hdmiجهت استفاده ----- بکار میبرم در قسمت تلویزیونهای دیجیتال امکان دیدن کانالی رو ندارم البته زمانی که ----- روشن هست این اتفاق می افتد از کابلهای av استفاده میکنم این مشگل رو ندارم پیغام دریافتی بد سیگنال میباشد لطفا راهنمایی بفرمایید<br/>

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام
    قصد خرید ساید بای ساید سامسونگ مدل hm24 رو دارم و بعد از در نظر گرفتن نیازم و ابعاد و بودجه این مدل رو انتخاب کردم
    اما در مورد این مدل حرف هایی شنیدم هم خوب و هم بعد خواستم ازتون کمک بگیرم که نظرتون رو بدونن بالاخره حداقل باید 10 سالی کار کنه
    من رنگ سفید رو انتخاب کردم که به گفته بعضی فروشنده ها مونتاژ ایران هست به نظر شما درسته؟
    اگه کسی این مدل رو داره یا از آشناهاش ممنون میشم در مورد خوب یا بد بودنش برام بگه
    سايد باي سايد هاي سامسونگ يكي از بهترين و پر فروشترين محصولات اين شركت مي باشد، لطفا به اين موضوع كه منتاژ ايران است زياد اهميت ندهيد چراكه تمامي قطعات وارداتي است و تحت ليسانس خود كره منتاژ مي شود اين مدل سايد جز زيباترين و در سايز خود پر فروش ترين مي باشد و در خريدش شك نكنيد.

13. این کاربر از mohammadsony بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

با سلام من یک تلویزیون اسمارت مدل 6920 سامسونگ دارم هنگامی که از کابل hdmiجهت استفاده ----- بکار میبرم در قسمت تلویزیونهای دیجیتال امکان دیدن کانالی رو ندارم البته زمانی که ----- روشن هست این اتفاق می افتد از کابلهای av استفاده میکنم این مشگل رو ندارم پیغام دریافتی بد سیگنال میباشد لطفا راهنمایی بفرمایید<br/>
    سلام
    دوست عزيز لطفا مشكل خود را در بخش صوتي و تصويري سايت مطرح نماييد.
    اينم لينكش: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by mohammadsony; 14-10-2014 at 14:29.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •