تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 266 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 2653

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z510

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام

من قدیم یه لپ تاپ دل داشتم که با یه دکمه فیزیکی، بلوتوث و وایرلس رو خاموش میکرد...حالا تو این لپ تاپ چه جوری میتونم خاموش کنم؟؟
    تو راهنما دیدم نشوته یکی از فانکشن ها (اف ۵ یا اف۶) نقش Airplane mode رو بازی میکنه...ولی هر چی میزنمش تاثیری نداره
    سلام. کلید Airplane Mode کلید F7 هست. (حداقل روی صفحه کلید من! روش عکس یک هواپیما هست! )

2. 3 کاربر از drim_22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه moozmar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

سلام. کلید Airplane Mode کلید F7 هست. (حداقل روی صفحه کلید من! روش عکس یک هواپیما هست! )
    الان جاش رو یادم نبود و واسه همین گفتم فکر کنم اف ۵ یا اف ۶ باشه
    سوال این بود که با اینکه اون دکمه رو هم میزنم، بازم اتفاقی نیمفته و وایرلس و بلوتوث همچنان وصل میمونن

اگه نباشه جاش خالی می مونه hojat.n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    فضا

پيش فرض

ST1000LM024 HN-M101MBB
    منظور اینه؟

در جواب دوستی هم که در مورد کیفیت اسپیکر سوال کرده بودن؛ کیفیتش خوبه اما انصافا کدوم طراح عاقلی میاد اسپیکر رو زیر دستگاه تعبیه می کنه؟ صدا حالت بم پیدا میکنه و با زاویه دادن به لپ تاپ (فرض کنید اونو رو پاتون گذاشتید) صدا هی عوض میشه. به نظرم یکی از ضعفاش همینه. اینکه اسپیکراش زیرش تعبیه شدن.
    یعنی کیفیت صداش خوی نیست؟من صدا خیلی واسم مهمه2هفتس دارم تحقیق میکنم z510 بخرم یا probook 450 هنوز به هیچ نتیجه ای نرسیدم
    هر کدوم مزایا و معایب خاص خودشونو دارن.450 کیفیت صداش محشره ،کیفیت ساختش، باتریش،صفحه نمایشش،مقاوم بودنش.سخت افزار داخلیشم خیلی خوبه.ویندوز 8 اورجینال هم روشه
    اما Z510 هاردش بیشتره سی پی یوش نسل چهاره گرافیکش بهتره. تو این موارد بهتره.نمیدونم چکار کنم

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

یعنی کیفیت صداش خوی نیست؟من صدا خیلی واسم مهمه2هفتس دارم تحقیق میکنم z510 بخرم یا probook 450 هنوز به هیچ نتیجه ای نرسیدم
    هر کدوم مزایا و معایب خاص خودشونو دارن.450 کیفیت صداش محشره ،کیفیت ساختش، باتریش،صفحه نمایشش،مقاوم بودنش.سخت افزار داخلیشم خیلی خوبه.ویندوز 8 اورجینال هم روشه
    اما Z510 هاردش بیشتره سی پی یوش نسل چهاره گرافیکش بهتره. تو این موارد بهتره.نمیدونم چکار کنم
    صدای این لپ تاپ خوبه
    ولی بخاطر اینکه اسپیکراش رو زیر دستگاه تو لبه ی جلویی تعبیه شده
    اگه رو پا و ... ( مثل پا ) بگذارید ، صدا تغییر میکنه ، اینم بخاطر اینه که امکان داره پا جلوی اسپیکر رو گرفته باشه و مانع صدا باشه
    من روی میز گذاشتم و روی کول پد گذاشتم ، صدا یک دست و خوبی داره بدون تغییری
    البته توصیه میشه لپ تاپ رو ، رو پاتون نذارید که ضرر داره

موفق باشید

6. 5 کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

ST1000LM024 HN-M101MBB
    منظور اینه؟

در جواب دوستی هم که در مورد کیفیت اسپیکر سوال کرده بودن؛ کیفیتش خوبه اما انصافا کدوم طراح عاقلی میاد اسپیکر رو زیر دستگاه تعبیه می کنه؟ صدا حالت بم پیدا میکنه و با زاویه دادن به لپ تاپ (فرض کنید اونو رو پاتون گذاشتید) صدا هی عوض میشه. به نظرم یکی از ضعفاش همینه. اینکه اسپیکراش زیرش تعبیه شدن.

سلام
    در آدرس زیر دیدم:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    قیمت ST1000LM024 را زده 80 دلار

من قبلا یک z500 برای یکی خریدم i7 بود با ۸ گیگ رم و ویندوز ۸ اوریجینال و ۷۴۰ کارت گرافیکش بود و هاردش این بود:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمتش را زده ۱۲۰ دلار!! یعنی توی همین یک قلم ۴۰ دلار گرانتره بوده مدل قبلی؟؟؟
    ضمنا خواندم که ظرفیت باطری را در زد ۵۱۰ به میزان ۲۵ درصد کاهش دادند
    به عبارت دیگه احتمالا میشه اینطور نتیجه گرفت که با افزودن سی پی یو جدید که بین ۶ تا حداکثر ۱۰ دصد افزایش کارایی داره چیزهای دیگری را از سیستم کم کردن! درست متوجه شدم؟
    تکرار می کنم سیستمی که خریدم زد ۵۰۰ بود با ویندوز ۸ سینگل لنگویج ۶۴ بیتی اوریجینال و هارد هایبریدی ۸ گیگ اس اس دی و ۸ گیگ رم. فقط خود ویندوزش بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ تومن قیمتشه!!
    درست فهمیدم دوستان؟ علت اینکه سیستم جدید با سیستم قبلی تقریبا هم قیمت شده علی رغم جدید شدن سی پی یو همینه؟
    لطفا راهنمایی فرمایید
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

نه دیگه در این حد. مشکل سر یک کوچولو بم بودنشه.
    نمیدونم چرا اما من که ذهنیت خوبی نسبت به لپ تاپ های اچ پی ندارم. این کجا و پروبوک 450 کجا. حداقل از نظر ظاهر.

برای تصمیم گیری بهتر و کارآمد تر: (خوب دیگه، قراره لپ تاپ یک مدت طولانی و شایدم برای همیشه نگه داشته بشه و اگه اونچیزی که می خواستید نبوده ، خدانکرده افسردگی میگیرید!! پس باید واقع بین بود و بدون تعصب حرف زد! )

نقاط ضعف این لپ تاپ :1- باطری جدانشدنی 2- اسپیکر زیر 3- زاویه دید محدوده (مشکل زاویه دید رو خیلی از مدل های برند های دیگه هم دارند.)
    البته من باطری جدانشدنی رو یک ضعف نمیدونم اونم وقتی نرم افزاری مثل انرژی منیجر رو داره و میشه مستقیم از برق پریز استفاده کرد. فرضا اگه برق قطع بشه بدون هیچ مشکلی از باتری استفاده میشه و خاموش نمیشه دستگاه. اما اگه لپ تاپی باطریش جدا باشه ، زرتی خاموش میشه و اگه این کار چندین بار هم تکرار بشه که دیگه واویلا!!!

دیگه فکر کنم بدنش هم یکمی ظریف و ضعیف باشه. اونطوری که من جایی خوندم (فک کنم همین کلوپ همسایه، z500 یا بود!) اگه میخواید زیاد جابجا کنیدش اینم مدنظر داشته باشید.

نقاط قوتش یکی طراحی فوق العاده زیباشه. مخصوصا رنگ سفیدش که حس یک کالای لوکس و اعیانی رو به آدم میده!
    گرم کردنش خیلی کمه و خیلی هم آروم و سر به زیره. (قبلا یک لپ تاپ hp 4520 کار کردم کنارش که می نشستی حس میگیردی کنار کمباینی تو مزرعه از بس سر و صدا میکرد!!)
    داشتن بک لایت هم که دیگه خیلی خوبه. مخصوصا اگه مثل من اکثرا شیفت شب باشید!!!

9. 4 کاربر از drim_22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hojat.n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    فضا

پيش فرض

نه دیگه در این حد. مشکل سر یک کوچولو بم بودنشه.
    نمیدونم چرا اما من که ذهنیت خوبی نسبت به لپ تاپ های اچ پی ندارم. این کجا و پروبوک 450 کجا. حداقل از نظر ظاهر.

برای تصمیم گیری بهتر و کارآمد تر: (خوب دیگه، قراره لپ تاپ یک مدت طولانی و شایدم برای همیشه نگه داشته بشه و اگه اونچیزی که می خواستید نبوده ، خدانکرده افسردگی میگیرید!! پس باید واقع بین بود و بدون تعصب حرف زد! )

نقاط ضعف این لپ تاپ :1- باطری جدانشدنی 2- اسپیکر زیر 3- زاویه دید محدوده (مشکل زاویه دید رو خیلی از مدل های برند های دیگه هم دارند.)
    البته من باطری جدانشدنی رو یک ضعف نمیدونم اونم وقتی نرم افزاری مثل انرژی منیجر رو داره و میشه مستقیم از برق پریز استفاده کرد. فرضا اگه برق قطع بشه بدون هیچ مشکلی از باتری استفاده میشه و خاموش نمیشه دستگاه. اما اگه لپ تاپی باطریش جدا باشه ، زرتی خاموش میشه و اگه این کار چندین بار هم تکرار بشه که دیگه واویلا!!!

دیگه فکر کنم بدنش هم یکمی ظریف و ضعیف باشه. اونطوری که من جایی خوندم (فک کنم همین کلوپ همسایه، z500 یا بود!) اگه میخواید زیاد جابجا کنیدش اینم مدنظر داشته باشید.

نقاط قوتش یکی طراحی فوق العاده زیباشه. مخصوصا رنگ سفیدش که حس یک کالای لوکس و اعیانی رو به آدم میده!
    گرم کردنش خیلی کمه و خیلی هم آروم و سر به زیره. (قبلا یک لپ تاپ hp 4520 کار کردم کنارش که می نشستی حس میگیردی کنار کمباینی تو مزرعه از بس سر و صدا میکرد!!)
    داشتن بک لایت هم که دیگه خیلی خوبه. مخصوصا اگه مثل من اکثرا شیفت شب باشید!!!
    مرسی دوست عزیز بابت توضیحات کاملت

11. 3 کاربر از hojat.n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه moozmar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

الان جاش رو یادم نبود و واسه همین گفتم فکر کنم اف ۵ یا اف ۶ باشه
    سوال این بود که با اینکه اون دکمه رو هم میزنم، بازم اتفاقی نیمفته و وایرلس و بلوتوث همچنان وصل میمونن
    الان برای اینکه این دکمه اف۷ برای من کار کنه، باید برنامه خاصی نصب کنم؟؟

آخر فروم باز mohsenfhm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

دوستان من این لپ تاپ رو تازه گرفتم ( برای مشتری ) ! ترک پدش قفل میکنه و دیگه کار نمیکنه ! ویندوزهای 8 و 7 و 8.1 هم نصب کردم اما بازهم این مشکل حل نشد .

مورد مشابه ندیده اید ؟

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

الان برای اینکه این دکمه اف۷ برای من کار کنه، باید برنامه خاصی نصب کنم؟؟
    سلام
    اگه همون درایورهای موجود همراه لپ تاپ رو نصب کنید کافیه
    دقیقا الان یادم نیست اسمش چیه

دوستان من این لپ تاپ رو تازه گرفتم ( برای مشتری ) ! ترک پدش قفل میکنه و دیگه کار نمیکنه ! ویندوزهای 8 و 7 و 8.1 هم نصب کردم اما بازهم این مشکل حل نشد .

مورد مشابه ندیده اید ؟
    سلام
    ترک پد چیه؟

15. این کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •