تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 216 از 266 اولاول ... 116166206212213214215216217218219220226 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,151 به 2,160 از 2653

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z510

داره خودمونی میشه onlinefarhad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

سلام به دوستان خودم...
    میخواستم بدونم حداکثر دما واسه cpu و gpu واسه این لپ تاپ چقدره...
    واینکه توی بازی تا چه حدی بالا بیاد مشکلی ایجاد نمیکنه...
    روبازی مازی هیچ مشکلی نداره چون سی پی یوش نسل چهارمیه و کم مصرف خیلی کم داغ میکنه ...دما الان 36 درجه زده واسه من ..... اقا به نظر من هاردهای لنوو بدترین هارد موجود هستن اگه میخوای لنوو بخری فقط با هارد هیبریدی بخر وگرنه مث من .. مث ---- پشیمون میشی ...دلیلش هم تو کل این تاپیک پیداست

2. 2 کاربر از onlinefarhad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mahdiplayer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام به دوستان خودم...
    میخواستم بدونم حداکثر دما واسه cpu و gpu واسه این لپ تاپ چقدره...
    واینکه توی بازی تا چه حدی بالا بیاد مشکلی ایجاد نمیکنه...
    سلام حداکثر دمای cpu حدود 80-90 و کارای سنگین مثل رند گیری و ... 95 اینا پیش میره شایدم بالاتر. تو کارای سنگین معلوم میشه گرما از سمت چپ بیرون میاد.
    نگران نباشید. مشکلی نداره اگه کار سنگین زیاد انجام میدید در حد چند ساعت, حتما کولپد تهیه کنید.

4. این کاربر از mahdiplayer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

تمام درایورای مخصوص ویندوز 8.1 رو از سایت لنوو دانلود کن

با تشکر از زحمات شما
    دوستان داستان این از مدار خارج کردن باتری چیه میش توضیح کامل بدید
    Last edited by sosali; 19-10-2014 at 21:51.

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

با تشکر از زحمات شما
    سلام.مدار خارج کردن یعنی لپتاپ با برق مستقیم کار کنه که لنوو برای z510 یه برنامه به اسم lenovo power management ساخته که کار این کارو انجام میده.وقتی این برنامه رو باز میکنید تو setting گزینه conversation mode رو بزنید لپتاپ تو حالت 55-60 درصد شارژ میمونه و میره به برق مستقیم.اینجوری عمر باتری بیشتر میشه و کسایی که به برق دسترسی دارند از این حالت استفاده میکنن.چون باتری این لپتاپ هم داخلیه پس بهترین حالت استفاده از این برنامس که با برق مستقیم میشه با لپتاپ کارکرد.من همیشه با برق مستقیم با این لپتاپ کارمیکنم.از باتری استفاده نمیکنم!

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

با تشکر از زحمات شما
    سلام.مدار خارج کردن یعنی لپتاپ با برق مستقیم کار کنه و باتری رو از مدار خارج میکنه که لنوو برای z510 یه برنامه به اسم lenovo power management ساخته که کار این کارو انجام میده.وقتی این برنامه رو باز میکنید تو setting گزینه conversation mode رو بزنید لپتاپ تو حالت 55-60 درصد شارژ میمونه و میره به برق مستقیم.اینجوری عمر باتری بیشتر میشه و کسایی که به برق دسترسی دارند از این حالت استفاده میکنن.چون باتری این لپتاپ هم داخلیه پس بهترین حالت استفاده از این برنامس که با برق مستقیم میشه با لپتاپ کارکرد.من همیشه با برق مستقیم با این لپتاپ کارمیکنم.از باتری استفاده نمیکنم!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

سلام.مدار خارج کردن یعنی لپتاپ با برق مستقیم کار کنه و باتری رو از مدار خارج میکنه که لنوو برای z510 یه برنامه به اسم lenovo power management ساخته که کار این کارو انجام میده.وقتی این برنامه رو باز میکنید تو setting گزینه conversation mode رو بزنید لپتاپ تو حالت 55-60 درصد شارژ میمونه و میره به برق مستقیم.اینجوری عمر باتری بیشتر میشه و کسایی که به برق دسترسی دارند از این حالت استفاده میکنن.چون باتری این لپتاپ هم داخلیه پس بهترین حالت استفاده از این برنامس که با برق مستقیم میشه با لپتاپ کارکرد.من همیشه با برق مستقیم با این لپتاپ کارمیکنم.از باتری استفاده نمیکنم!
    اهان درسته و این واقعاار میکنه؟؟
    چ جالب؟؟

حالا اگه اون گزینه تو ستینگ روشن باشه و ما ب صورت عادی استفاده کنیم یعنی دسترسی نداشته باشیم ب برق چی چه اتفاقی میفته خراب ک نمیشه؟؟؟

کلا شما برا من چ پیشنهادی میکنید چون اصلا باهاش بازی نمیکنم و نرام افزار های سنگین هم کار نمیکنم تو چ حالتی بزارم عمرش بیشتر میشه؟؟

راستی از این کوول پد ها لازمه براش بگیرم؟؟
    صفحه ضدخش برچسب چی؟
    کلا وسیله جانبی ب جز اینا و کیف چی داره؟؟

شرمنده انقدر سوال پرسیدم باید ب بزرگی خودتون ببخشید
    Last edited by sosali; 20-10-2014 at 10:50.

پروفشنال mj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    RAMSAR

پيش فرض

سلام.من ویندوز 8.1 نصب کردم وقتی درایور خودشو نصب میکنم بازیو راحت اجرا میکنه ولی عکس میخوام باز کنم دونت سند میده وباز نمیکنه.وقتی از ابدیت ویندوز گرافیکو ابدیت میکنم بازیو با high performance میخوام اجرا کنم ارور e0001 میده! باید درایور دقیق خودشو بگیرم؟ لینکشو ندارید؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام
    دوستان شما برای کارت گرافیک nvidia کدوم نسخه درایور رو نصب کردید؟
    من وقتی درایور 344.11 رو که از سایت ------ دانلود کردم رو نصب میکنم موقع خاموش کردن سیستم حدود 10 دقیقه طول میکشه و بعدش صفحه ابی میاد که ارور driver power state failure رو میده چیکار کنم؟

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

اهان درسته و این واقعاار میکنه؟؟
    چ جالب؟؟

حالا اگه اون گزینه تو ستینگ روشن باشه و ما ب صورت عادی استفاده کنیم یعنی دسترسی نداشته باشیم ب برق چی چه اتفاقی میفته خراب ک نمیشه؟؟؟

کلا شما برا من چ پیشنهادی میکنید چون اصلا باهاش بازی نمیکنم و نرام افزار های سنگین هم کار نمیکنم تو چ حالتی بزارم عمرش بیشتر میشه؟؟

راستی از این کوول پد ها لازمه براش بگیرم؟؟
    صفحه ضدخش برچسب چی؟
    کلا وسیله جانبی ب جز اینا و کیف چی داره؟؟

شرمنده انقدر سوال پرسیدم باید ب بزرگی خودتون ببخشید
    اگه اون دستذسی نداشته باشین به برق اون حالت هیچ اتفاقی نمی افته و از باتری استفاده میشه.
    اگه تو خونه ای که از همین برق استفاده کنی بهتره.اگه بیرونی مجبوری از باتری بزن استفاده کن.
    درصورتی که بازی نمیکنی و رندر گرافیک نمیگیری کولپد لازم نیست.
    اصلا رو صفحه نمایشش برچسب ننداز!
    کیف حتما واسش بگیر.بیرون میبری جاش امن باشه.بیشتر هم سعی کن با موس کار کنی چون z500 دوستم تاچ پدش پوسته زده بود.فکر کنم روش برچسب باشه دقیق نمیدونم.خلاصه از موس استفاده کن بیسیم باشه که چه بهتر مثل خودم.

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    دوستان شما برای کارت گرافیک nvidia کدوم نسخه درایور رو نصب کردید؟
    من وقتی درایور 344.11 رو که از سایت ------ دانلود کردم رو نصب میکنم موقع خاموش کردن سیستم حدود 10 دقیقه طول میکشه و بعدش صفحه ابی میاد که ارور driver power state failure رو میده چیکار کنم؟
    حتما نسخه مخصوص لپتاپ دانلود شه نباید مشکلی پیش بیاد.این درایور کارت گرافیک رو پاک میکنی باز هم ارور میده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •