تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 266 اولاول ... 56789101112131959109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 2653

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z510

اگه نباشه جاش خالی می مونه hojat.n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    فضا

پيش فرض

الان علت اینکه پشیمون شدید رو بگید تا بهتون تو خریدن یا نخریدنش کمک کنیم
    یه سری از دوستان از معایبش خیلی خیلی گفتنکانفیگش که فوق العادست واقعا انقد عیب داره؟

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    من تازه این لپ تاپو خریدم و تقریبا هنوز هیچ کاری باهاش نکردم. فقط یه مسئله ای تو همین استفاده ی اول خیلی آزارم داد. اونم احساس لق بودن تاچ پد زیر دستمه. مخصوصاً قسمت پایینش. یعنی دلم میخواد زیرش چسب بریزم که اصن ثابت بشه سر جاش. میخوام بدونم بقیه ام همینطورن؟ به خاطر طراحیشه؟ یا اینکه تاچ پد من مشکل داره؟
    لق بودن ؟؟؟؟
    یعنی روش انگشت رو میذارید تکون میخوره ؟؟؟

یه سری از دوستان از معایبش خیلی خیلی گفتنکانفیگش که فوق العادست واقعا انقد عیب داره؟
    عیب ها :
    صفحه نمایش + سرعت ethernet این لپتاپ هم تنها فقط 10مگابیته
    ( حالا یکی میاد میگه : صفحه نمایشش زاویه دید محدود داره ، رزولوشن کم و .... اینا همش جزء همون صفحه نمایش هست )
    البته صفحه نمایشش اونقدرهام بد نیست ولی خب لپ تاپ با این کانفیک با این قیمت نمیشه که بی عیب باشه

بقیش به نظر من نر افزاری هست تا سخت افزاری
    حالا اگه مشکل دیگه که داره به نظرتون بگید ، شاید من یادم رفته بگم
    Last edited by Abdolreza2012; 25-01-2014 at 14:23.

3. 3 کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    FAR FAR AWAY

پيش فرض

لق بودن ؟؟؟؟
    یعنی روش انگشت رو میذارید تکون میخوره ؟؟؟
    یعنی یه فاصله ی ریزی بین پد و سطح زیریش هست. وقتی دستم رو وسط پد میزارم، قبل از اینکه فشار بدم و صدای تقه رو بشنوم یه فاصله ای رو حس می کنم. اعصاب خورد کنه. انگار لق شده باشه. شنیدم یه مدل دیگه ای از لنوو این مشکلو داره که جزو مشخصات لپ تاپه. نمیدونم آیا اینم همینجوره و باید باهاش کنار بیام یا ببرم نمایندگی؟

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    فضا

پيش فرض

عیب ها :
    ( حالا یکی میاد میگه : صفحه نمایشش زاویه دید محدود داره ، رزولوشن کم و .... اینا همش جزء همون صفحه نمایش هست )
    البته صفحه نمایشش اونقدرهام بد نیست ولی خب لپ تاپ با این کانفیک با این قیمت نمیشه که بی عیب باشه

راستش نمیشه از این کانفیگ گذشت خیلی خوبه.این که میکن صفحه نمایشش خوب نبست یعنی واقعا انقدر بده؟یعنی اونقدر هست که اذیت کنه؟

آخر فروم باز Amir-Rainman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

یکی از دوستان قول داده بودن که از چند زاویه از صفحه نمایش این لپ تاپ عکس بزاره، چی شد پس ؟

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    فضا

پيش فرض

عیب ها :

دوست عزیز100 مگا بیت بر ثانیه میشه نزدیک 10 مگابایت بر ثانیه یه کم بیشتر.کجای اینترنت ایران میشه 10 مگابایت در ثانیه دانلود کرد پس تو ایران تاثیری نداره

8. این کاربر از hojat.n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

یعنی یه فاصله ی ریزی بین پد و سطح زیریش هست. وقتی دستم رو وسط پد میزارم، قبل از اینکه فشار بدم و صدای تقه رو بشنوم یه فاصله ای رو حس می کنم. اعصاب خورد کنه. انگار لق شده باشه. شنیدم یه مدل دیگه ای از لنوو این مشکلو داره که جزو مشخصات لپ تاپه. نمیدونم آیا اینم همینجوره و باید باهاش کنار بیام یا ببرم نمایندگی؟
    برای منم یه کوچولو اینطوریه ولی زیاد نیست
    برای داداشمم نگاه کردم همینجوریه و هر چقدر سمت پایین تاچ پد میری یکم بیشتر میشه
    اگه برای شما زیاد ببرید نشون بدید
    ولی فکر کنم همینجوری هست

راستش نمیشه از این کانفیگ گذشت خیلی خوبه.این که میکن صفحه نمایشش خوب نبست یعنی واقعا انقدر بده؟یعنی اونقدر هست که اذیت کنه؟
    زاویه دیدش تو نور های تیره بد هست ولی تو رنگ های روشن خوبه و چندان بد نیست
    یکم نور صفحه به سفیدی میزنه نه اینکه اذیت کنه
    اگه فقط رو صفحه نمایش حساس هستید ، بهتره شما برید از نزدیک ببینید تا بتونید خوب تصمیم بگیرید

دوست عزیز100 مگا بیت بر ثانیه میشه نزدیک 10 مگابایت بر ثانیه یه کم بیشتر.کجای اینترنت ایران میشه 10 مگابایت در ثانیه دانلود کرد پس تو ایران تاثیری نداره
    شاید یه روزی ، یه جایی اینترنت 10 مگ بدن
    البته این قضیه فقط و فقط تو سرعت اینترنت تاثیر نداره و اگه اشتاه نکنم تو شبکه کردن و ... مهم هست ( اصلاعات زیادی تو این زمینه ندارم )

10. این کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

من میخاستم این لپ تاپ رو بخرم اما پشیمونم کردینافتادم تو شک

شک !!؟؟
    من و دوستان هر اندازه که می شد درباره معایب و مزایای این لپ تاپ توضیح دادیم فک نکنم دیگه شکی باقی بمونه مگر اینکه فقط به معایبش توجه کنین .

12. این کاربر از blue*sky بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    من تازه این لپ تاپو خریدم و تقریبا هنوز هیچ کاری باهاش نکردم. فقط یه مسئله ای تو همین استفاده ی اول خیلی آزارم داد. اونم احساس لق بودن تاچ پد زیر دستمه. مخصوصاً قسمت پایینش. یعنی دلم میخواد زیرش چسب بریزم که اصن ثابت بشه سر جاش. میخوام بدونم بقیه ام همینطورن؟ به خاطر طراحیشه؟ یا اینکه تاچ پد من مشکل داره؟
    دوست عزیز من هم مثل شما چند روز اول فک میکردم لق هست ولی اگه توجه کنین میبینین چون تاچ پد یه تیکه هست پس باید طوری طراحی میشد که وقتی از قسمت بالای تاچ پد به سمت پایینش حرکت میکنین فاصله بین صفحه (قسمت بالایی = رویه ) و قسمت زیرش زیاد بشه تا کاربر بتونه به راحتی کلید های تاچ پد رو فشار بده اگه سفت بود به این راحتی میشد استفاده کرد ؟ البته این فقط محدود به لنوو یا Z510 نمیشه تو سایر مدل ها هم من تجربه کردم (مثل Y510 , چند مدل دیگه) امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم
    البته باید شما تاچ پد رو لمس کنین نه اینکه ضربه بزنین تا صدا بده یه بار امتحان کنین منظورمو متوجه میشین ، من که طوری استفاده میکنم اصلا صدا نمیده
    و این ایراد حساب نمیشه که بخوایین تحملش کنین .

Last edited by blue*sky; 25-01-2014 at 20:00.

14. 3 کاربر از blue*sky بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

اگه بخواهیم بگیم صفحه نمایشش بده باید بگیم صفحه نمایش Y500 / Y510 / acer E1 و چندین مدل دیگه از مارک های مختلف (حتی سونی ) که یادم نیست هم بد هستن چون صفحه نمایش این مدل ها هم در سطح Z510 هستن البته من نمیگم صفحه نمایش خیلی خوبی داره و بالاخره نباید با مانیتور Pc مقایسه کرد/

16. این کاربر از blue*sky بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •