تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 266 اولاول ... 345678910111757107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 2653

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z510

آخر فروم باز Amir-Rainman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

به نظرم بهتره برای اینکه شک و شبهه ای در مورد صفحه Z510 نباشه، یکی از عزیزان لطف کنن، در یک محیط تاریک از زوایای مختلف از صفحه نمایش Z510 عکس بگیرن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

از مشکلات دیگرش که بگذریم من درباره کیفیت نمایش یه چیزی بکم یکی از دلایل بی کیفیت بودن صفحه نمایشش و واقعی نشون ندادن رنگها تو این لپتاپ همین صفحه ماتش هست شما این ویدیو رو که لینکش رو تو پایین قرار دادم تا اخر تماشا بفرمایید متوچه کیفیت مات با براق میشید اومده دو تا لپتاپ براق و مات رو مقایسه کرده تو موقع روشن بودن چراغ اتاق لپتاپ مات نور رو منعکس نمیکنه اما وقتی چراغو روشن میکنه کیفیت و واقعی بودن رنگها تو لپ تاپ دارای صفحه براق واقعی و بالاست شما به وضوح میبینید اون کلیپی که تو لپ تاپ مات نشون میده کیفیت رنگهاش برعکس صفحه براق غیر واقعی و بی کیفیته. لپ تاپ دارای صفحه مات فقط کاربردش بیرون زیر نور میتونه خوب باشه که اونم فک نکنم کسی بیاد لپ تاپ مالتی مدیارو تو بیرون باهاش کار کنه! درباره صفحه براق هم میتونی بخاطر اینکه نور لامپ و چراغ منعکس نشه نور صفحه نمایش رو بیشتر کنی. من دوستم n550jv‏ که قیمتش میدونید 4 تومنه داره صفحش براقه اما نورو بیشتر میکنه رسما دیگه نور محیط منعکس نمیشه .خلاصه z510از یه سو صفحش نمایشش کنتراست پایینی از یه سو هم مات بودنش به بی کیفیت بودن صفحه نمایش کمک کرده..اگه صفحه نمایشس مات دارای پنل ipsبود میتونس خوب باشه ولی این صفحش یه مات بی کیفیته. youtube.com/watch?v=cNoPzkhjMZk&guid=&client=mv‏ ‏
    Last edited by Raqner; 23-01-2014 at 20:14.

داره خودمونی میشه mostafa_IT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

جالبه دوستان میگن مشکلاتش نرم افزاریه !! کنتراستش پایینه این مشکل نرم افزاریه ؟ کیفیت صفحه و زاویه دید خوبی نداره این مشکل نرم افزاریه ؟! کیبوردش برا تایپ طولانی جواب نمیده مقاوم نیست این مشکل نرم افزاریه ؟! اسپیکرش در پایین قرار داره به قول دوستان صدا بم میده این مشکل نرم افزاریه ؟! یعنی من الان نرم افزارشو نصب کنم کیفیت صفحه بالا میره ؟؟!!!! کیبوردش مقاوم تر میشه ؟؟؟!! زاویه دیدش خوب میشه ؟؟؟ دیگه اثر انگشت جذب نمیکنه ؟!!یا سرعت ethernet‏ که فقط 100مگابیته بالا میره ؟؟!! دوستان لطف کنن تعصبی برخورد نکنن مشکلاتی که درباره این لپ تاپ گفتم سخت افزاری بود نه نرم افزاری..لطفا عیبای این لپ تاپو الکی به حاطر تعصبتون نپوشونید با این کار اونایی که قصد دارن بحرن دچار سردر گمی میکنید.
    دوست عزیز شما خودت این لپ تاپو داری الان؟

من دقیقا دارم با این مدل لپ تاپ مینوسم. کارم اینه که بشینم و کامند بزنم! هیچ مشکلی توی تایپ نداره. کلیدها جزیره ای و بسیار محکم ان. برای شب هم بک لایت داره که حرف نداره.

اسپیکراش خیلی قویه! اصلا انتظار چنین قدرتیو نداشتم

من فک کنم شما بعد از خوردن کباب اونم با دست میشنی با لپ تاپ کار میکنی! دور کیبرد و تاچ چد کوچکترین اثری نمیفته

صفحه نمایش ماته و بستگی به سلیقه داره. بسیار صفحه نمایش خوبیه و زاویه دیدشم مشکلی نداره

4. 3 کاربر از mostafa_IT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

2سوال از دوستان :

ویندوزم 8 هست ، به نظرتون 8.1 نصب کنم ؟
    چرا تنظیمات Energy Manager بعد هربار خاموش روشن شدن لپ تاپ ریست میشه و باید دوباره تنظیم کرد؟
    من که میذارم بعد60 درصد شارز از برق استفاده کنه باید بعد روشن شدن لپ تاپ اون گزینه رو دوباره فعال کنم .

ممنون
    توی هر ریست باید دوباره فعال کنید.

خیلی نرم افزار خوبیه. نگرانی منو از بابت عمر باتری رفع کرده

6. این کاربر از mostafa_IT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

به نظرم بهتره برای اینکه شک و شبهه ای در مورد صفحه Z510 نباشه، یکی از عزیزان لطف کنن، در یک محیط تاریک از زوایای مختلف از صفحه نمایش Z510 عکس بگیرن

اگر یادم باشه امشب میگیرم و میذارم. اتفاقا دیشب برای اولین بار توی محیط تاریک باهاش کار کردم. از بک لایت کیبرد و صفحه نمایشش داشتم لذت میبردم و طراح لنوو رو دعا کردم

8. 2 کاربر از mostafa_IT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

دوستان واللا یه دقیقه هم طول نمیکشه. خواهشا مدل هاردتون رو بذارین.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

بفرمایید دوست عزیز ST1000LM024-HN-M101MBB

10. 2 کاربر از mohsenfulloption بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

من قبلا ‏ z500 داشتم بخاطر کیبورد نچندان خوبش از نظر مقاوم بودن همچنین کیفیت صفحه نمایشش ردش کردم رفت حتما میدونید که کیبورد z510هیچ فرقی با z500نداره کیفیت نمایشش هم درست نشده همون کیفیت نمایش داغون z500هست فقط اومدن ماتش کردن ! وقتی اسم لپتاپ سری مالتی مدیا میاد ناخود اگاه فکر ادم بسوی صفحه نمایش و کیفیت این سری میره اما شرکت لنوو در کمال تعجب میاد مالتی مدیا میزنه با صفحه نمایش بی کیفیت ! به نظرم این شرکت بجای گذاشتن پردازنده های هاسول و کیبورد بکلایت فکر صفحه نمایشش باشه چون وقتی یه لپ تاپ مالتی کیفیت نمایش خوبی نداشته باشه دیگه چه فرقی میکنه با یه لپتاپ سری صنعتی

12. این کاربر از Raqner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

من قبلا ‏ z500 داشتم بخاطر کیبورد نچندان خوبش از نظر مقاوم بودن همچنین کیفیت صفحه نمایشش ردش کردم رفت حتما میدونید که کیبورد z510هیچ فرقی با z500نداره کیفیت نمایشش هم درست نشده همون کیفیت نمایش داغون z500هست فقط اومدن ماتش کردن ! وقتی اسم لپتاپ سری مالتی مدیا میاد ناخود اگاه فکر ادم بسوی صفحه نمایش و کیفیت این سری میره اما شرکت لنوو در کمال تعجب میاد مالتی مدیا میزنه با صفحه نمایش بی کیفیت ! به نظرم این شرکت بجای گذاشتن پردازنده های هاسول و کیبورد بکلایت فکر صفحه نمایشش باشه چون وقتی یه لپ تاپ مالتی کیفیت نمایش خوبی نداشته باشه دیگه چه فرقی میکنه با یه لپتاپ سری صنعتی
    دوست عزیزم
    شما که درباره تمام قطعات Z510 اطلاع دارید و اطمینان دارید که این لپ تاپ از همه جهات به درد نخور و بی کیفیت و داغون هست پس چرا باز هم دربارش سوال میپرسین ؟ آیا مشکلی هست ؟
    از شما میخوام که نوشته های خودتونو دوباره مرور کنی شاید مشکل برطرف شد

موفق باشید

14. این کاربر از blue*sky بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

‏ ‏Blue sky‏ من قصدم کمک به اون دسته افرادی بود که این لپتاپو میخوان بخرن شاید بعد از فهمیدن این مشکلاتی که این لپ تاپ داره و قابل چشم پوشی هم نیس صرف نظر کنن .فقط واسه من جالب این بود دوستان چون این لپ تاپو دارن با تعصب خاصی کامنت میزاشتن ! امیدوارم دوستانی که میخوان بخرنش نقاط ضعفشو هم کامل بدونن تا بعد خرید دچار بشیمونی نشن.دیگه هم به این بحث ادامه نخواهم داد. با تشکر !
    Last edited by Raqner; 23-01-2014 at 21:07.

16. این کاربر از Raqner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

‏ ‏Blue sky‏ من قصدم کمک به اون دسته افرادی بود که این لپتاپو میخوان بخرن شاید بعد از فهمیدن این مشکلاتی که این لپ تاپ داره و قابل چشم پوشی هم نیس صرف نظر کنن .فقط واسه من جالب این بود دوستان چون این لپ تاپو دارن با تعصب خاصی کامنت میزاشتن ! امیدوارم دوستانی که میخوان بخرنش نقاط ضعفشو هم کامل بدونن تا بعد خرید دچار بشیمونی نشن.دیگه هم به این بحث ادامه نخواهم داد. با تشکر !

دوست عزیز خوشحالم که این بحث همین جا تموم میشه ممنونم
    و چند نکته با اجازه شما :
    اینکه شما گفتین قصد منصرف کردن خریداران Z510 دارین !
    پس با این حساب هیچ کس نباید سراغ لپ تاپ بره چون هر کدوم از مارک ها ایراداتی دارن مثلا : سری جدید وایو (fit) حتی با سی پی یو i7 از سری U قدرت کمتری نسبت به i5 /4200 همین Z510 داره که به کارهای مهندسی و گیم اغلب جوابگو نیست . یا مثلا سری E وایو که یکی از اساسی ترین مشکلاتش صفحه نمایششه و علاوه بر محدود بودن زاویه دید رنگها هم مرده به نظر میرسن ...
    یا مثلا تو ایسر سری جدید هم مشکلات که برای وایو عرض کردم (قدرت کم و صفحه نمایش ... )خودم تجربه کردم و یا تو سری V3 که فروش خوبی داره مثلا گرافیکش 710 هست که میشه تقریبا در حد گرافیک اینتل! Z510 شایدم کمتر و یا تو ایسوس به جز چند مدل که از لحاظ قیمت اصلا قابل مقایسه با Z510 نیستن بازم همین مشکلات برقرار هست و تو مقایسه هم نباید یه لپ تاپ 3.5 یا 4 تومنی (مثلا N550 ) رو با یه لپ تاپ 2.5 تومنی(Z510 ) مقایسه کرد .
    مثلا نمونه عرض کنم : X550 ایسوس و Z510 لنوو ( رم 8 گیگ لنوو با رم 6 گیگ ایسوس تقریبا هم قیمت هستن )
    حالا سوالی که پیش میاد اینه که آیا شما میتونین این دو لپ تاپ رو از لحاظ طراحی ، صدای در حال کار دستگاه ، قدرت سی پی یو ، قدرت کارت گرافیک ، مقدار رم ، دقت تاچ پد ، راحتی کیبرد ، کیفیت و بلندی صدای اسپیکر ، صفحه نمایش آنتی رفلکس لنوو (که یک مزیت هست نه عیب ! البته نه به نظر بنده بلکه به نظر کارشناسانی که تو این مدت تقریبا یک سال بزرگترین عیب Z500 میدونستن و خریداران هم ناراضی بودن هم تو ایران هم خارج ایران) و ... مقایسه کرد ؟
    ولی باید در مقابل هم به کیفیت بهتر وب کم X550 و صفحه نمایش تقریبا بهتر
    X550 در مقایسه با Z510 اعتراف کرد ولی آیا این همه مزیت Z510 رو میشه به خاطر اینکه زاویه دید X550 اندکی بیشتر از Z510 است نادیده گرفت ؟ مگر اینکه تعصب رو مارک داشته باشیم
    من تو نوشته قبلی هم اشاره کردم اگه میخواستم در حد 3.5 الی 4 میلیون لپ تاپی بخرم قطعا مدل دیگه رو انتخاب میکردم امیدوارم تونسته باشم بدون تعصب حرف بزنم تا خوانندگان گمراه نشوند.

موفق و سلامت باشین /
    Last edited by blue*sky; 24-01-2014 at 00:56.

18. 7 کاربر از blue*sky بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •