تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 266 اولاول ... 44450515253545556575864104154 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 2653

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z510

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

این عکس احتمالا برای ایران نیست. چون اینجا با ویندوز نمیدن این لپتاپ رو.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوستان من چون این هفته دیگه باید لپتاپ رو بخرم دوباره پستم رو تکرار میکنم خواهش میکنم عزیزانی که اطلاع دارن از راهنمایی دریغ نکنن.

آقا من در مورد خرید این لپتاپ تقریبا به جمع بندی رسیدم و تمام صفحات این تاپیک رو هم خوندم و همچنین نقد سایتهای دیگه و واقعا با این قیمت بهترین گزینه ای که میشه داشت همین لپتاپ هست و از معایبی مثل صفحه نمایش هم میشه گذشت منتها موردی که توش شک دارم و یکی از رفقا بهم توصیه کرد حتما راجع بهش تحقیق کنم و هیچکس هم تو این تاپیک ندیدم بهش اشاره کنه، بحث باتر ی این دستگاه هستش که به دستگاه پیچ شده و نمیشه درش آورد، لطفا دوستانی که اطلاع دارن با دلیل توضیح بدن که این مساله، یه نقطه ضعف محسوب میشه و مشکلی در آینده بوجود میاره ؟

من ارشد مهدسی عمران گرایش سازه میخونم و کاری که از این لپتاپ میخوام غیر از کارهای روزمره مثل وبگردی و بازی و فیلم، یه سری نرم افزارهای محاسباتی تحلیل و طراحی ساختمون مثل SAP و ETABS هست و دیگه سنگینترین کاری که میخوام ازش بکشم، نرم افزاری هست به اسم ABAQUS که توش هر چیزی رو میشه مدل کرد و هر مساله مهندسی توش قابل تحلیل هست که تازه همین نرم افزار رو هم توصیه شده ازش توی لپتاپ run گرفته نشه چون ممکنه باعث سوختن لپتاپ بشه.

یه مقدار هم دودل هستم بین این لپتاپ و لپتاپ Thinkpad E530 با همین کانفیگ ( i7 ram8 hdd1 )، اگه در این مورد هم نظرتون رو بفرمایین واقعا لطف کردین. ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

خواهش میکنم راهنماییم کنین چون هزینه ای که میخوام بکنم به زحمت جمع کردم و پول زحمت کشی هست و میخوام با اطمینان کامل یه لپتاپی بخرم که تا چند سال دیگه نیازم رو بر طرف کنه.

موفق و پیروز باشید.

داره خودمونی میشه mbadboy7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    زیر آسمان خدا...!

پيش فرض

سلام دوستان من چون این هفته دیگه باید لپتاپ رو بخرم دوباره پستم رو تکرار میکنم خواهش میکنم عزیزانی که اطلاع دارن از راهنمایی دریغ نکنن.
    باتری درسته داخل دستگاه است ولی غیر قابل تعویض نیستش که ! براحتی اگه مشکلی براش بود یه تعمیر کار یا گارانتی میتونه عوض کنه !

4. 2 کاربر از mbadboy7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام
    من 20 روزه این لپ تاپو خریدم مدل Z510 i7/6/1t/2
    باتری زمانی که خراب بشه قابلیت تعویض داره
    باتری بااستفاده نورمال 3.5 راحت نگه میداره بایه سری موارد مثله کم کردن نور صفحه تا 4 ساعت هم دوم میاره و تحت فشار بین 1 تا 1.5 ساعت (که بیشتر تو بازیهای سنگین اتفاق میوفته)
    مانیتورش عالی نیست ولی انقدرا ازیت نمیکنه
    در کل تو این رنج قیمت فقط همین لپ تاپ هست که با سخت افزار قوی و ظاهر مناسب و کارایی بالا برای برنامه های سنگین میشه انتخاب کرد

6. 3 کاربر از CGS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

من روی ویندوز 8 هم تست کردم و باز هم این مشکل وجود داره جالب اینجاست که یهو بعضی وقتا کلا تاچپد از کار میفته.فکر کنم مشکل سخت افزاری باشه.مثل باید ببرم گارانتی.
    اوکی
    بدشانسی شماست دیگه !!!
    فقط قبل از بردن به گارانتی ، یبار هم با لینوکس تست کنید ، چون به درایورهای لنوو اعتمادی نیس

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

اوکی
    بدشانسی شماست دیگه !!!
    فقط قبل از بردن به گارانتی ، یبار هم با لینوکس تست کنید ، چون به درایورهای لنوو اعتمادی نیس
    اگر رو لینوکس هم سالم باشه فایده ای نداره چون استفاده رو ویندوزه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه زد 510 همین 3 روز پیش گرفتم
    روش ویندوز 8.1 نصب کردم. اما هی ویندوز هنگ میکنه و ریستارت میشه و بعد دو سه بار هنگ کردن ویندوز Damage میشه و دیگه بالا نمیاد
    این مشکل من رو کسی تا حالا داشته؟ کسی میدونه از چشه؟
    خواهشا سریع جواب بدید
    پیشاپیش ممنون

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

یعنی یکدفعه بدون دلیل خاصی هنگ میکنه و خودش ری استارت میشه.
    به هرحال از طریق event viewer خود ویندوز میتونید ببینید چه مشکلی باعث این هنگ کردن شده.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

داره خودمونی میشه onlinefarhad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

سلام

5-من برای استفاده زیاد ازلپ تاپ به ناچارباید کول پد تهیه کنم ، شماچه مدلی ازکول پد را برای این مدل مناسب تر و بهترمی دانید که فنهاش دقیقا زیر سوراخهای لپ تاپت و محلقرار گیری هارد لپ تاپ قرار بگیره تا تاثیر خاصی داشته باشد ؟

و آیا مدل کول پد دارای منبغ تغذیه آداپتوری و هاب یو اس پی بهتر است برای این مدل و یا معمولی که از خود یو اس پی لپ تاپ تغذیه می کند؟

ممنونم.
    اصلا نیازی به کولپد نیست
    چون اصلا داغ نمیکنه

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

اگر رو لینوکس هم سالم باشه فایده ای نداره چون استفاده رو ویندوزه
    خب درسته
    ولی ضرر نداره ، حداقل قبل بردن حدود 1 ساعتی تست کنید که از همه لحاظ مطمئن بشید

13. این کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •