تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 264 از 266 اولاول ... 164214254260261262263264265266 آخرآخر
نمايش نتايج 2,631 به 2,640 از 2653

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z510

در آغاز فعالیت mahmood_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام دوستان

من هم لب تاب z510 D دارم . اخیرا هارد اصلیش رو با با یک هارد SSD مدل samsung SSD 850 Evo 250Gb عوض کردم و هارد اصلیش رو هم با استفاده از Caddy جایگزین دی وی دی رام کردم .

مشکل اینجاست که لب تاب بعضی وقتها هارد اصلیش رو که با Caddy نصب کردم میشناسه بعضی وقتها نمیشناسه. چند بار باید خاموش و روشن کنم تا بشناسه.
    تو سایت لنوو گشتم گفته بود باید Boise رو آپدیت کنم . آپدیت کردم ولی بازم نشد و هنوز مشکل پا برجاست. (حسابی اعصابمو خورد کرده بی زحمت اگه راهی میدونید بفرمایید تا من هم نجات پیدا کنم)

تو سایت لنوو هم تیکت گذاشتم ولی دریغ از یک جواب

2. این کاربر از mahmood_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام متاسفانه لپتاپ من ال سی دی و قاب پشتش شکسته لولاشم همینطور کسی میدونه هزینه تعمیرش چقدر میشه ؟ ضمنا گارانتی شم تموم شده نمیدونم کجا ببرمش لطفا راهنمایی کنین

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوستان

من هم لب تاب z510 D دارم . اخیرا هارد اصلیش رو با با یک هارد SSD مدل samsung SSD 850 Evo 250Gb عوض کردم و هارد اصلیش رو هم با استفاده از Caddy جایگزین دی وی دی رام کردم .

مشکل اینجاست که لب تاب بعضی وقتها هارد اصلیش رو که با Caddy نصب کردم میشناسه بعضی وقتها نمیشناسه. چند بار باید خاموش و روشن کنم تا بشناسه.
    تو سایت لنوو گشتم گفته بود باید Boise رو آپدیت کنم . آپدیت کردم ولی بازم نشد و هنوز مشکل پا برجاست. (حسابی اعصابمو خورد کرده بی زحمت اگه راهی میدونید بفرمایید تا من هم نجات پیدا کنم)

سلام.
    شما راه حلی برای مشکل پیدا کردید؟

- - - Updated - - -

سلام دوستان

سلام.

در آغاز فعالیت mahmood_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

شما راه حلی برای مشکل پیدا کردید؟[/QUOTE]

سلام.
    در کمال تعجب مشکل از Caddy بود

من و دوستم با هم این تجهیزات رو خریدیم . وقتی به اشن مشکل برخوردم Caddy ها رو با هم عوض کردیم . مشکل حل شد

6. این کاربر از mahmood_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام.
    در کمال تعجب مشکل از Caddy بود

من و دوستم با هم این تجهیزات رو خریدیم . وقتی به اشن مشکل برخوردم Caddy ها رو با هم عوض کردیم . مشکل حل شد
    [/QUOTE]

caddy را از کجا و چند خریدید؟
    مدل و مارک خاصی است؟

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

سلام دوستان

caddy را از کجا و چند خریدید؟
    مدل و مارک خاصی است؟
    سلام
    من دیر پیام شما رو دیدم
    یعنی خیلی وقته اینجا آن نشده بودم ، درسته این مشکل مال کدی هست ، تازه یه سری از کدی ها مشکل شات دان هم دارن یعنی از توی ویندوز خاموش نمیشن باید دستی و با پاور خاموش کنید.
    بنابراین توی خرید کدی دقت کنید.
    من از سایت زیر خریدم ، قیمت نسبت به بازار حدود 30 تومن گرونتر بود ( زمانی که من خریدم ، الان نمیدونم ) ولی چون مخصوص زد 510 بود و مشکلاتی که کفتم رو فیکس شده بود توی کدی ، خریدم.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by hamidreza2010; 28-08-2016 at 00:52.

9. این کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoodegh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

چندوقت پیش یه بچه خواست کابل شبکه رو از لپ تاپ جدا کنه و چون بلد نبود، قسمت فنری سوکتش خراب شد و الان فنرش بجای اینکه به داخل فشار بیاره، به بیرون فشار میاره و کابل داخلش با کوچکترین حرکت قطع میشه! الان با چسب نواری کمی سوکت کابلشو کلفتتر کردم و بهتر شده ولی باز قطع و وصلش خیلی اذیت میکنه! راهی به نظرتون میرسه که درستش کنم!؟

داره خودمونی میشه pouria7777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014
    محل سكونت
    قائمشهر

پيش فرض

سلام . موقع باز و بسته کردن لپتاپ صفحش نویزی میشه یا اصطلاحا flickering رخ میده . احتمالا مشکل از کابل فلتش هست درسته؟ میشه شخصا تعویض کرد یا سخت تر از باز کردن های معمولی لپتاپ جهت تمیز کردن و ایناست؟

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام . موقع باز و بسته کردن لپتاپ صفحش نویزی میشه یا اصطلاحا flickering رخ میده . احتمالا مشکل از کابل فلتش هست درسته؟ میشه شخصا تعویض کرد یا سخت تر از باز کردن های معمولی لپتاپ جهت تمیز کردن و ایناست؟
    در این فایل میتوانی روش کار را ببینی:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by amir_t6262; 20-10-2016 at 12:23.

13. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سلام
    من تو بایوس قسمت ufea را تغییر دادم ولی لپتاپ بالا نمیاید
    وارد بایوس هم نمی‌توانم بشوم که به حالت اولیه برگردم لطفا اگر کسی چیزی به نظرش میرسد راهنمایی بفرماید
    سپاسگزارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •