تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 258 از 266 اولاول ... 158208248254255256257258259260261262 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,571 به 2,580 از 2653

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z510

داره خودمونی میشه onlinefarhad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

به نظر میاد این energy manager با شارژ 60% مشکل داره . توی z500 هم مشکل مشابهی بود که با تخلیه ی بتری از طریق بایوس مشکل حل میشد . مراحل زیر رو دنبال کنید :

باتری را تا 100 % شارژ کنید .

energy manager و درایور microsoft acpi-compliant control رو حذف کنید .

سیستم رو ری استارت و به بایوس برین .
    تنظیمات رو با f9 در حات پیش فرض بزارین . سیو و ری استارت کنید . سپس به بایوس برگردین .

لپ تاپ رو از برق بکشین . در همون بایوس نگه دارین تا شارژ کاملا تخلیه بشه و لپ تاپ خاموش بشه . پس از خاموش شدن 15 دقیقه صبر کنید

دکمه ی پاور رو به مدت 15 تا 30 ثانیه نگه دارین .
    شارژر رو متصل و فورا دکمه ی پاور رو مجددا 15 تا 30 ثانیه نگه دارین .

سپس لپ تاپ رو روشن کنین و energy manager رو که حذف کردین مجددا نصب کنید .
    همه دوستان
    منم باتریم مشکل پیدا کرد اما به ی راه حل تجربی رسیدم
    همیشه باتریم رو حالت conversation mode. بود و به برق وصل بود، گهگاهی هم بدون برق استفاده میکردم، گهگاهی کالیبره میکردمش ولی بااین اوصاف باتریم مث شماها شد و ی سلول سوخته پیداکرد ( ب نظر بعضی از متخصصین)

راه حل
    من درایو energy management. رو حذف کردم و ب مدت یک الی دوماه لپ تاپم رو یه برق وصل میکردم و استفاده میکردم، ب طوریکه اکثر اوقات شارژ100 رو نشون میداد ( البته اوایل پر نمیشد)

اوایل بازی در می اورد ولی الان بعد دوماه باتریم دیگه ی هو سر مثلا 80 درصد یا 60 درصد خاموش نمیشه( منظورم وقتیه ک از برق استفاده نمیکنم) و خیلی منظم طبق حالت عادی شارژش کم میشه و تا 15 درصد میاد اون چراغش نارنجی میشه و بعد از اون مرحله دوس دقه بعد هیبرنیت میشه، ک منم اخطار باتری لپ تاپ از تو control panel. کشیدم به 20 درصد که زمانی که به 15 درصد برسه ب شارژ بزنم.

- - - Updated - - -

به نظر میاد این energy manager با شارژ 60% مشکل داره . توی z500 هم مشکل مشابهی بود که با تخلیه ی بتری از طریق بایوس مشکل حل میشد . مراحل زیر رو دنبال کنید :

باتری را تا 100 % شارژ کنید .

energy manager و درایور microsoft acpi-compliant control رو حذف کنید .

سیستم رو ری استارت و به بایوس برین .
    تنظیمات رو با f9 در حات پیش فرض بزارین . سیو و ری استارت کنید . سپس به بایوس برگردین .

لپ تاپ رو از برق بکشین . در همون بایوس نگه دارین تا شارژ کاملا تخلیه بشه و لپ تاپ خاموش بشه . پس از خاموش شدن 15 دقیقه صبر کنید

دکمه ی پاور رو به مدت 15 تا 30 ثانیه نگه دارین .
    شارژر رو متصل و فورا دکمه ی پاور رو مجددا 15 تا 30 ثانیه نگه دارین .

سپس لپ تاپ رو روشن کنین و energy manager رو که حذف کردین مجددا نصب کنید .
    همه دوستان
    منم باتریم مشکل پیدا کرد اما به ی راه حل تجربی رسیدم
    همیشه باتریم رو حالت conversation mode. بود و به برق وصل بود، گهگاهی هم بدون برق استفاده میکردم، گهگاهی کالیبره میکردمش ولی بااین اوصاف باتریم مث شماها شد و ی سلول سوخته پیداکرد ( ب نظر بعضی از متخصصین)

راه حل
    من درایو energy management. رو حذف کردم و ب مدت یک الی دوماه لپ تاپم رو یه برق وصل میکردم و استفاده میکردم، ب طوریکه اکثر اوقات شارژ100 رو نشون میداد ( البته اوایل پر نمیشد)

اوایل بازی در می اورد ولی الان بعد دوماه باتریم دیگه ی هو سر مثلا 80 درصد یا 60 درصد خاموش نمیشه( منظورم وقتیه ک از برق استفاده نمیکنم) و خیلی منظم طبق حالت عادی شارژش کم میشه و تا 15 درصد میاد اون چراغش نارنجی میشه و بعد از اون مرحله دوس دقه بعد هیبرنیت میشه، ک منم اخطار باتری لپ تاپ از تو control panel. کشیدم به 20 درصد که زمانی که به 15 درصد برسه ب شارژ بزنم.

2. این کاربر از onlinefarhad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoodegh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

سلام
    مدتیه لپ تاپو که روشن میکنم، قبل بالا اومدن ویندوز خاموش میشه و بعد که از اول روشنش میکنم میاد!! ویندوزمم 10ـه!
    نظری ندارید!؟

4. این کاربر از Masoodegh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز roya.rashidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    مدتیه لپ تاپو که روشن میکنم، قبل بالا اومدن ویندوز خاموش میشه و بعد که از اول روشنش میکنم میاد!! ویندوزمم 10ـه!
    نظری ندارید!؟
    قسمت quick strurtup رو غیر فعلا کن درس میشه

6. 2 کاربر از roya.rashidi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان این راه حل و برای مشکل باتری انجام بدین ببینین برای شما جواب میده یا نه:

maverick117 wrote:

same here...I am getting this battery calibration error from the starting day of this week.i become frustated as we users have to find the solution for this. After 3-4 days of trial n error method i have hit on some temporary solution although my laptop condition is far worse due further pricks which i have done after temporary solution to make a permanently effective solution but worse happen as result of guage reset (with help of Lenovo enery manager) today i am getting a weak battery indication and laptops battery capacity reduce to 13% .But i hav tested temporary solution on my friends' laptop and its working smoothly battery draining by measured intervals and next to accurate remaining time notification(-15min<result<+15min).please follow the steps as follows :

1> unistall Lenevo Energy Manager and restart

2>drain the battery utill laptop is shutdown
    (obiviously dont connect AC in this step)

3>now plug in AC and start windows delete Microsoft ACPI-Compliant control method Battery only.
    (to do above in desktop press windows key + X >select Device Manager>under Battery choose> the second driver with the above name.)

4> restart the laptop and leave it until battery reaches 100%

5>now unplug the AC...you will notice battery indicator works but its descends fast with multiple of two but passes each value from 100% to 0%.
    (this is because battery is not callibrated perfectly).

6>wait untill it reaches 0%.when it reaches 0% delete ACPI-Compliant control method Battery(AC shouldn't be plugged in).

7>now wait untill it shutdown itself n after that plug AC let it be chagre upto 15-20% then remove AC.

8>again delete ACPI-Compliant control method Battery and finally

9> now install latest Lenovo Energy Manager
    (download it from here [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

10>restart is required .restart laptop then see this will work in accepatable margins..
    i can't gaurantee its efficiency but it worked on two laptops and i confident about it.And let me know if there is a problem in above steps..
    ......

NEVER START LENOVO GAUGE RESET..
    (it reduce battery capacity drastically)
    سلام
    میشه یکی این متن رو ترجمه کنه
    یا
    کاملا فارسی توضیح بده؟

برای کسی هم این روش جواب داده؟
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان این راه حل و برای مشکل باتری انجام بدین ببینین برای شما جواب میده یا نه:

maverick117 wrote:

same here...I am getting this battery calibration error from the starting day of this week.i become frustated as we users have to find the solution for this. After 3-4 days of trial n error method i have hit on some temporary solution although my laptop condition is far worse due further pricks which i have done after temporary solution to make a permanently effective solution but worse happen as result of guage reset (with help of Lenovo enery manager) today i am getting a weak battery indication and laptops battery capacity reduce to 13% .But i hav tested temporary solution on my friends' laptop and its working smoothly battery draining by measured intervals and next to accurate remaining time notification(-15min<result<+15min).please follow the steps as follows :

1> unistall Lenevo Energy Manager and restart

2>drain the battery utill laptop is shutdown
    (obiviously dont connect AC in this step)

3>now plug in AC and start windows delete Microsoft ACPI-Compliant control method Battery only.
    (to do above in desktop press windows key + X >select Device Manager>under Battery choose> the second driver with the above name.)

4> restart the laptop and leave it until battery reaches 100%

5>now unplug the AC...you will notice battery indicator works but its descends fast with multiple of two but passes each value from 100% to 0%.
    (this is because battery is not callibrated perfectly).

6>wait untill it reaches 0%.when it reaches 0% delete ACPI-Compliant control method Battery(AC shouldn't be plugged in).

7>now wait untill it shutdown itself n after that plug AC let it be chagre upto 15-20% then remove AC.

8>again delete ACPI-Compliant control method Battery and finally

9> now install latest Lenovo Energy Manager
    (download it from here [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

10>restart is required .restart laptop then see this will work in accepatable margins..
    i can't gaurantee its efficiency but it worked on two laptops and i confident about it.And let me know if there is a problem in above steps..
    ......

NEVER START LENOVO GAUGE RESET..
    (it reduce battery capacity drastically)
    سلام
    میشه یکی این متن رو ترجمه کنه
    یا
    کاملا توضیح فارسی بده؟

تا حالا کسی جواب هم گرفته؟
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض کلـوپ Lenovo Z510

سلام. دوستان اين gauge reset چقدر طول ميكشه كه پروسه ش تموم بشه؟الان من ٢ ساعت گذاشتمش باطري رو ١٠٠ درصد مونده ....
    ايا بايد از ١٠٠ به سمت ٠ بره تا پروسه كامل بشه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by mohamad7726; 18-12-2015 at 20:48.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

من چند روز بود باتری لپ تاپم میرسید به 60 درصد سیستم خاموش میشد
    حالا
    gauge reset کردم
    بدتر شده
    کامل که شارژ میشه رو 100 درصد میمونه تا خاموش بشه
    باید چیکارش کنم ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام. دوستان اين gauge reset چقدر طول ميكشه كه پروسه ش تموم بشه؟الان من ٢ ساعت گذاشتمش باطري رو ١٠٠ درصد مونده ....
    ايا بايد از ١٠٠ به سمت ٠ بره تا پروسه كامل بشه ؟

بله باید تا 0 تخلیه بشه
    من که
    gauge reset کردم اوضاع باتریم بدتر شد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض کلـوپ Lenovo Z510

بله باید تا 0 تخلیه بشه
    من که
    gauge reset کردم اوضاع باتریم بدتر شد
    ممنون از پاسختون
    چقدر زمان طول كشيد تا اين پروسه ش تموم بشه ؟
    الان حدود ٣ ساعت هست كه روي ١٠٠ درصد گير كرده. براي شما هم همينطوري بود ؟
    اين تصويرش

Last edited by mohamad7726; 18-12-2015 at 22:20.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

قسمت quick strurtup رو غیر فعلا کن درس میشه
    میشه بگید چطوری غیرفعال میشه ؟ چون من هم همین مشکلو دارم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •