تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 255 از 266 اولاول ... 155205245251252253254255256257258259265 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,541 به 2,550 از 2653

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z510

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

دوستان من از 8.1 به 10 upgrade کردم و آخرین ورژن تمامی درایورها رو نصب کرده اما 2 تا مشکل شدید
    1 -سرعت بوت خیلی کنده (60-90 ثانیه ) 2- بعضی اوقات ویدئو کار کرش میکنه و صفحه سیاه میاد که هی میخواد خاموش و روشن بشه و بعد از چند ثانیه ویندوز ریستارت میشه و ارورvideo tdr failure میده !
    لطفا کمک کنید، مال شما چطوری مشکلی نداره ؟ من روی ویندوز 8.1 هیچکدوم این مشکلها رو نداشتم.
    آپدیتی هم که دیشب اومد رو نصب کردم فقط مشکل صدا بنظرمیاد درست شده چون بعضی اوقات صدا قاتی میکرد و قطع میشد.

- - - Updated - - -

دوستان من از 8.1 به 10 upgrade کردم و آخرین ورژن تمامی درایورها رو نصب کرده اما 2 تا مشکل شدید
    1 -سرعت بوت خیلی کنده (60-90 ثانیه ) 2- بعضی اوقات ویدئو کار کرش میکنه و صفحه سیاه میاد که هی میخواد خاموش و روشن بشه و بعد از چند ثانیه ویندوز ریستارت میشه و ارورvideo tdr failure میده !
    لطفا کمک کنید، مال شما چطوری مشکلی نداره ؟ من روی ویندوز 8.1 هیچکدوم این مشکلها رو نداشتم.
    آپدیتی هم که دیشب اومد رو نصب کردم فقط مشکل صدا بنظرمیاد درست شده چون بعضی اوقات صدا قاتی میکرد و قطع میشد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام
    من حدود یک هفته قبل یک لب تاب i5 z5170 'گرفتم
    موقعی که لب تاب رو گرفتم فروشنده کل نصب ویندوز 8/1 و نرم افزارها رو در مدت کمتر از 10 دقیقه آماده و تحویل داد ؟؟؟!!!!!!
    نرم افزار های نصب شده با ورژن های نرم افزار های داخل cd ،مربوط به لب تاب هم خوانی نداره و موقع کار بعضی اوقات هنگ می کنه آیا لازم برنامه های خودشو نصب کنم؟
    مورد بعدی موقعی که هارد اکسترنال وصل می کنم و شروع به کپی می کنم سرعت کار با سیستم به شدت پایین می آید ایراد کار کجاس
    دیروز هم به هیچ عنوان نرم افزاری روی سیستم نصب نمی شد که با برنامه ریکاوری درست شد به نظر شما دوستان آیا بهتر ه ویندوزم رو مجدد نصب کنم؟؟
    کل شارژ که نگه می داره مابین 3 تا 4 ساعت آیا واسه این لب تاب زمان خوبی هست ؟
    برنامه
    energy management رو نصب نکردم آیا لازمه
    و مدت زمانی که یک لب تاب شارژ نگه می داره چقدره
    Last edited by saiedreza; 24-08-2015 at 11:58.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

موقعی که لب تاب رو گرفتم فروشنده کل نصب ویندوز 8/1 و نرم افزارها رو در مدت کمتر از 10 دقیقه آماده و تحویل داد ؟؟؟!!!!!!
    نرم افزار های نصب شده با ورژن های نرم افزار های داخل cd ،مربوط به لب تاب هم خوانی نداره و موقع کار بعضی اوقات هنگ می کنه آیا لازم برنامه های خودشو نصب کنم؟
    مورد بعدی موقعی که هارد اکسترنال وصل می کنم و شروع به کپی می کنم سرعت کار با سیستم به شدت پایین می آید ایراد کار کجاس
    دیروز هم به هیچ عنوان نرم افزاری روی سیستم نصب نمی شد که با برنامه ریکاوری درست شد .
    به نظر شما دوستان آیا بهتر نیست ویندوزم رو مجدد نصب کنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض کلوپ لنوو z 5170 A

دیروز هم به هیچ عنوان نرم افزاری روی سیستم نصب نمی شد که با برنامه ریکاوری درست شد .

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

سلام دوستان
    همونطور که میدونید ، z510 دو نوع مختلف داره که یکیش دارای هارد ssd یعنی Hssd ( همونی که 8 گیگ به عنوان کش عمل میکنه ) و اون یکی هارد معمولی هست
    الان هارد لپ تاپ من معمولی هست و خیلی اذیت میکنه ، سرعت بوت ویندوز پایینه و وقتی به برق وصل نباشه کلا کند عمل میکنه ، میخواستم ببینم میتونی هاردش رو عوض کنم و هاردی بندازم که 8 گیگ ssd داشته باشه به عنوان کش؟
    اگه آره چه مدلی هست که مشکل ساز نباشه باهاش؟میشه لینک بدید ازش؟
    آخه از یکی از تعمیرکارا پرسیدم گفت مشکل نور پیدا میکنه و توی بایوس مشکل ایجاد میکنه و باید آپدیت کنی و .... و بعدش حل نمیشه
    میخواستم ببینم صحت داره یا نه؟
    در کل چیکار کنم؟
    ممنون

داره خودمونی میشه onlinefarhad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

سلام دوستان
    همونطور که میدونید ، z510 دو نوع مختلف داره که یکیش دارای هارد ssd یعنی Hssd ( همونی که 8 گیگ به عنوان کش عمل میکنه ) و اون یکی هارد معمولی هست
    الان هارد لپ تاپ من معمولی هست و خیلی اذیت میکنه ، سرعت بوت ویندوز پایینه و وقتی به برق وصل نباشه کلا کند عمل میکنه ، میخواستم ببینم میتونی هاردش رو عوض کنم و هاردی بندازم که 8 گیگ ssd داشته باشه به عنوان کش؟
    اگه آره چه مدلی هست که مشکل ساز نباشه باهاش؟میشه لینک بدید ازش؟
    آخه از یکی از تعمیرکارا پرسیدم گفت مشکل نور پیدا میکنه و توی بایوس مشکل ایجاد میکنه و باید آپدیت کنی و .... و بعدش حل نمیشه
    میخواستم ببینم صحت داره یا نه؟
    در کل چیکار کنم؟
    ممنون
    به به
    احوال صاب تاپیک
    تعمیرکاره الکی میگه
    پاساژ بزرگمهر رشت ی تعمیر کاره خودش این لپ تاپ و داشت، هاردشو عوض کرده بود، البته پیشنهاد من اینه ک ی هار با سرعت 7200 بذاری
    این بهتر از ی هارد 5400 هیبریدیه،
    لینک ک ندارم، ولی مغازه اون فروشنده و تعمیرکار تو پاساژ و اگر خواستی پیدا می کنم بهت میدم

7. این کاربر از onlinefarhad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

به به
    احوال صاب تاپیک
    تعمیرکاره الکی میگه
    پاساژ بزرگمهر رشت ی تعمیر کاره خودش این لپ تاپ و داشت، هاردشو عوض کرده بود، البته پیشنهاد من اینه ک ی هار با سرعت 7200 بذاری
    این بهتر از ی هارد 5400 هیبریدیه،
    لینک ک ندارم، ولی مغازه اون فروشنده و تعمیرکار تو پاساژ و اگر خواستی پیدا می کنم بهت میدم

مخلصم آقا فرهاد گل
    پس منو یادته هنوز؟ بابا دمت گرم
    اتفاقا من علاالدین رشت رفتم طبقه دوم ، اون تعمیرکالری ک گفتم اونجاس
    فقط 3 تا سئوال:
    1- وقتی هاردش رو عوض کرده بود مشکلی براش پیش نیومده بود؟
    2- الان بنظرت هارد با سرعت 7200 بهتر از اون HSSD هست که گفتم ؟
    3- بیزحمت اگه تونستی شماره مغازه یا آدرس مغازه ( اسم مغازه ) رو بهم بده یه سر برم ببینم چی میگه این مهندس
    ممنون عزیزم

داره خودمونی میشه onlinefarhad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

مخلصیم
    خوده تعمیرکاره ب من پیشنهاد کرد این هاردو بذارم، حتما خوب بوده ک ب من هم پیشنهاد کرده بود.
    البتهمن دیگه حساس نیستم سرعت هاردش اونقد اذیت کننده نیست ک بابا، ب نظر من ارزش نداره (200،300 تومن خرج هاردش کنم ( فکر کنم)) اخه تازگیا باتریشم خراب شده، دوست ندارم خرج کنم براش،
    ولی هارد هیبریدی خب فقط تو بوت سرعت بالایی داره وگرنه بقیه چیزا یکیه، ولی هارد 7200 ک من میگم تو تمام فرایندها سرعت بالایی داره، اون ک ویندوز 10 نصبیدی سرعت بوت پایینه بخاطر ویندوزه، این شرکتا هزارتا بلا سر ویندوز میارن، مثلا من ویندوز 8 نصبیده بودم اینطوری بود، بعد ی ویندوز 8 شرکت دیگه نصب کردم سرعت بوتش خوب شد!
    اما اسم مغازه رو باید مسیرم بخوره ببینم بهت بگم
    ولی کروکی وار میتونم بهت بگم
    وقتی داری به پاساژ نگاه میکنی از ورودی سمت چپ وارد شو بعد سمت چپ پله کانو رفتی بالا، طبقه دوم، پله کان ک تموم شد اولین مغازه ای ک اون جلو است، هستش، صاحابش ی یارو کچله، ولی خیلی با انصافه

ولی خودم چند وقت دیگه میرم بعد بهت دقیقشو میگم
    شماره هم ی دونه دارم ولی نمیدونم مال اون هست یا نه

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

مخلصیم
    خوده تعمیرکاره ب من پیشنهاد کرد این هاردو بذارم، حتما خوب بوده ک ب من هم پیشنهاد کرده بود.
    البتهمن دیگه حساس نیستم سرعت هاردش اونقد اذیت کننده نیست ک بابا، ب نظر من ارزش نداره (200،300 تومن خرج هاردش کنم ( فکر کنم)) اخه تازگیا باتریشم خراب شده، دوست ندارم خرج کنم براش،
    ولی هارد هیبریدی خب فقط تو بوت سرعت بالایی داره وگرنه بقیه چیزا یکیه، ولی هارد 7200 ک من میگم تو تمام فرایندها سرعت بالایی داره، اون ک ویندوز 10 نصبیدی سرعت بوت پایینه بخاطر ویندوزه، این شرکتا هزارتا بلا سر ویندوز میارن، مثلا من ویندوز 8 نصبیده بودم اینطوری بود، بعد ی ویندوز 8 شرکت دیگه نصب کردم سرعت بوتش خوب شد!
    اما اسم مغازه رو باید مسیرم بخوره ببینم بهت بگم
    ولی کروکی وار میتونم بهت بگم
    وقتی داری به پاساژ نگاه میکنی از ورودی سمت چپ وارد شو بعد سمت چپ پله کانو رفتی بالا، طبقه دوم، پله کان ک تموم شد اولین مغازه ای ک اون جلو است، هستش، صاحابش ی یارو کچله، ولی خیلی با انصافه

ولی خودم چند وقت دیگه میرم بعد بهت دقیقشو میگم
    شماره هم ی دونه دارم ولی نمیدونم مال اون هست یا نه
    دمت گرم
    آره ویندوز 10 که مشکل بوت داره تقریبا ولی من مشکلم اون نیست / کلا هارد و باتری این لپ تاپ داغونه / حالا مسیرت خورد اسم مغازه رو دیدی بیزحمت بهم بگو یا صاحب مغازه رو ، برم ازش مشورت بگیرم ببینم چی میگه.
    خودمم مسیرم خورد که میرم پیشش
    هارد ک خوبه باز اگه باتریش خراب بشه دیگه مصیبته ، چون معلوم نیست باتری های توی بازار چجورین ، اینی که شرکت زده مالی نیست وای بحال بقیه
    ممنون
    Last edited by hamidreza2010; 25-08-2015 at 21:20.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

من که توصیه میکنم دوباره خودت ویندوز بریزی و درایورها را هم از سایت بگیری و یا از روی CD نصب کنی.
    ویندوز هم بنظرم ویندوز 8.1 بریز، نسخه 64 بیت.

در مورد برنامه energy management حتما توصیه میکنم که نصب کنی.
    در مورد هارد نظری ندارم ولی دوستان دیگر هم در صفحات قبل همین تاپیک صحبت کرده بودند که هنگام کپی، سرعت سیستم کاهش پیدا میکنه.
    توصیه میکنم برنامه tera copy را نصب و امتحان کنی. شاید مشکل تا حدودی کمتر شود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •