تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 214 از 266 اولاول ... 114164204210211212213214215216217218224264 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,131 به 2,140 از 2653

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z510

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

درضمن نظرتون در مورد این عکس چیه؟
    درسته مات نور رو منعکس نمیکنه ولی براق بنطر کیفیت تصویرش بهتره،
    صفحه مات موقع فیلم دیدن اذیت نمیکنه؟ منظورم اینه که کیفیت رو بد نشون میده یا نه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام دوستان

بین z510 و e531 گیر کردم، متاسفانه تو تاپیک e531 هیچی ننوشتن که بشه مقایسه کرد! نظر شما چیه؟ اصلا اهل بازی نیستم فقط استحکام و طول عمرش مهمه کار سنگین هم انجام نمیدم ولی طولانی مدت روشنه، با این شرایط کدوم یکی رو پیشنهاد میکنید؟

e531 حدود 200 تومن ارزونتره!

z510
    پردازنده مرکزی:Intel Core i5 4200M 2.50GHz up to 3.10 GHz

حافظه RAM:ظرفیت: 6 گیگابایت - نوع: DDR3
    حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400rpm

پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 740M 2GB
    15.6 مات

e531
    core i5 3210m
    ram 4gb
    hard 500gb
    geforce gt720
    15.6 مات
    جناب آریا!!!!

توی گزینه های رومیزت!!!G510 هم وارد کن از دومورد فوق معمولا ارزانتر پات در میاد!!!چون گرافیک هم برات مهم نیست،پیشنهاد خوبیه صفحه اش ماته کیفیتش بد نیست فقط رخ ظاهرش مثل Zنیست و مثل E هست(یکم زشت تر)..تاپیک G510 را نگاه بندازی میاد دستت...درضمن پردازنده E نسل سه هست ولی G, Z نسل 4 و قویتر....تا چند میخای بسلفی؟؟؟
    حالا نگفتی رانا بهتره یا لوگان؟؟؟؟

3. این کاربر از aminkhan2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

جناب آریا!!!!

توی گزینه های رومیزت!!!G510 هم وارد کن از دومورد فوق معمولا ارزانتر پات در میاد!!!چون گرافیک هم برات مهم نیست،پیشنهاد خوبیه صفحه اش ماته کیفیتش بد نیست فقط رخ ظاهرش مثل Zنیست و مثل E هست(یکم زشت تر)..تاپیک G510 را نگاه بندازی میاد دستت...درضمن پردازنده E نسل سه هست ولی G, Z نسل 4 و قویتر....تا چند میخای بسلفی؟؟؟
    حالا نگفتی رانا بهتره یا لوگان؟؟؟؟
    به به امین خان سلام علیکم
    این لپ تاپ رو فقط واسه سر کار میخوام چون قبلی داره اذیت میکنه بنابراین اصلا نمیخوام هزینه زیادی کنم در حدود 1.500 گزینه خوب همین e531 core i3 هست که کار منو راه میندازه تا 2.000 هم مشکلی نیست (E531 i5 یا z510) ولی واقعا ارزش نداره هزینه کنم مگر اینکه کیفیت خوب و کم استهلاک باشه مثه لوگان
    سری E که زشت نیست! به خوبی Z نیست ولی بدم نیست خصوصا کیبوردش

g510 چندتا عیب داره به همین دلیل تو لیست نیست:
    1-کارت گرافیک ati که گرمتر از geforce هست
    2-وزن بیشتر که حمل و نقل رو سخت میکنه
    3-سری G مخصوص بازی هست ولی سری E کاربری صنعتی
    4-صفحه G510 براقه! که واقعا نمیدونم مات بودن حسنه یا نه؟! چون فقط تو سایت دیجی کالا تمام مدلهایی که مات هست رو بعنوان مزیت درنظر گرفته

اولش ASUS سری X میخواستم بگیرم که گفتن خرابی زیاد داره! سری K هم که قیمتش بالاتره (البته فقط 15.6 اینچ مدنظرم هست)

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سبک میخواهید سراغ 14 اینچ بروید. مثلا z410.

6. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

نوشته 720pاما اصلا اینطوریا نیس
    Last edited by amir995; 16-10-2014 at 12:02.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

آریا سلام ازماست!!!
    پیشنهاد میکنم بری هایپر استار Z410 ببینی با کیفیت صفحه اش آشنا بشی،قبلا E531هم داشت..اونجا نمونه های مختلف از لنوو و ایسر و ام اس ای و وایو هست
    G در لنوو مربوط به سری Essential هست وربطی به گیمینگ نداره،اون که شما میگین فکر کنم ام اس آی هست!!!والا اکثر بچه ها که G دارن و حتی خودم باهاش مشکلی نداریم....درضمن شما با 1.5 میتونی یک i5 از این سری بخری...من خودم با 2 تومن یک I7 خریدم...صفحه اش براقه ولی کیفیتش نسبت به Z بهتره...ظاهر بیرونی اش مثل e531 هست ولی داخلش فرق داره...ولی اگه شیک و سبک و به نسبت وزن و سایز خوش قیمت میخای فقط Z410 هست

9. این کاربر از aminkhan2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

ممنون دوستان
    فقط 15.6 میخوام وگرنه z410 هم خوبه، منظورم از وزن بیشتر اختلاف 300 گرمی g510 و e531 بود
    پیشنهاد میکنم بری هایپر استار Z410 ببینی با کیفیت صفحه اش آشنا بشی،قبلا E531هم داشت..اونجا نمونه های مختلف از لنوو و ایسر و ام اس ای و وایو هست
    G
    یعنی قیمت های هایپر استار از پاساژ ملاصدرا یا پی سی سنتر کمتره؟!

درمورد cpu که گفتی نسل 3 و 4 اطلاعاتم کمه ولی مقایسه کردم اختلافشون ناچیزه:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. این کاربر از arYa2550 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

قیمتها نه!!!قیمت باید بگردی و فافا و ملاصدرا بهتره من منظورم دیدن کیفیت صفحه و ظاهر لپ تاپ بصورت مستقیمه چون لپ تاپها روشنه و میتونی بهش دست بزنی و یک امتحانی بکنی..

13. این کاربر از aminkhan2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه onlinefarhad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

منم همین مشکل شما رو داشتم به راحتی حل میشه...باید بری سایت لنوو فایل آپدیت بایوس رو که برای ویندوز 8 قرار دادن دانلود کنی و نصبش کنی که البته کاره نسبتاً آسونیه خودش ری استارت و یه صفحه مشکی میاد و نصب میشه...قبل آپدیت بایوس سیستمم دیر بالا میومد بررنامه های استارت آپ که 3 الی 4 دقیقه بعد تازه لوود میشد ولی الان خیلی خیلی خوب شده...حتماً آپدیت کن
    زمانی که بایوس و اپدیت می کنیم اطلاعات هارد که حذف نمی شند ؟ بعد من ویندوز 8.1 دارم هم فایل اپدیت ویندوز8 رو نصب کنم ؟ ی سوال دیگه الان که اپدیت کردید موقع کپی کردن ی فایل بزرگ دیسک شما 100 درصد میشه ؟ (عکسشو گذاشتم ) و 4 - اخرین سوال این که نوع هارد شما داخل device managre ,,, control panel چی زده شده ؟ ....باتشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام
    دوستان شما برای کارت گرافیک nvidia کدوم نسخه درایور رو نصب کردید من وقتی اخرین نسخه رو از سایت so-ft98 دانلود و نصب میکنم موقع خاموش کردن سیستم ارور driver-power-state-failure رو میده و حدود 10 دقیقه طول میکشه خاموش بشه ولی وقتی این درایور رو پاک میکنم خود ویندوز بصورت دیفالت یدونه نصب میکنه که با اون مشکلی نداره
    الان من چیکار کنم درست بشه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •