تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 213 از 266 اولاول ... 113163203209210211212213214215216217223263 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,121 به 2,130 از 2653

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z510

داره خودمونی میشه onlinefarhad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

مال منم وسترن معمولیه موقع کپی 100% میشه هارد ولی خللی تو بقیه برنامه ها نمیزاره منظور شما از اینکه نمیشه هیچ کاری کرد چیه مثلا چه کاری؟
    مثلا فتوشاپ دیگه به کندی باز میشه نمیشه کاری گرد ...فولدرهادیرتر باز میشوند نرم افزار ...کلا سیستم کند کند میشه ...طبیعیه !!!چطور مال شما هیچ تاثییری نمیذاره بااین ک دیسک 100% میشه !!!

2. این کاربر از onlinefarhad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mahdiplayer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

مثلا فتوشاپ دیگه به کندی باز میشه نمیشه کاری گرد ...فولدرهادیرتر باز میشوند نرم افزار ...کلا سیستم کند کند میشه ...طبیعیه !!!چطور مال شما هیچ تاثییری نمیذاره بااین ک دیسک 100% میشه !!!
    دوست عزیز شما performance رو روی high بزاریی موقع کپی کارایی میتونی بکنی و عملا نمیشه هیچ کاری کرد از بین میره.امتحان کن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام دوستان من تازه این لپ تاپ رو گرفتم i5 8gb بعضی اوقات حدودا دو ساعت بازی میکنم لپ تاپ قسمتی که گرما میاد کمی گرم میشه خیلی کم به نظرتون کول پد بگیرم یا لازم نیست

داره خودمونی میشه mahdiplayer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام دوستان من تازه این لپ تاپ رو گرفتم i5 8gb بعضی اوقات حدودا دو ساعت بازی میکنم لپ تاپ قسمتی که گرما میاد کمی گرم میشه خیلی کم به نظرتون کول پد بگیرم یا لازم نیست
    سلام اگه زیاد بازی میکنید بله بگیرید اگه نه که نیازی نیست چون زیاد داغ نمیکنه.کلا کولپد خوبه واس لپتاپ.لپتاپ نباید رو سطح زمین یا سطح میز قرار بگیره. کمی ارتفاع داشته باشه و گرما رو از زیر و بغل به راحتی به بیرون انتقال بده.
    بهتره که روی کولپد یا استند قرار بگیره.

6. این کاربر از mahdiplayer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

اگه مدام بازی میکنید کول پد لازمه.چون عمر قطعات لپ تابتون کاهش پیدا میکنه.ولی اگه مدام بازی نمیکنید لازم نیست.

8. این کاربر از MƐΛИĪИƓĿƐSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه onlinefarhad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

دوست عزیز شما performance رو روی high بزاریی موقع کپی کارایی میتونی بکنی و عملا نمیشه هیچ کاری کرد از بین میره.امتحان کن
    درسته حق با شماست ...ولی اینکه لپ تاپ سرعتش پایین میاد که دیگه هیچ شکی توش نیست ..... من میخوام ببینیم شاید این مشکل به طور کلی قابل حذف باشه که تو این پست عزیزان به یاری بشتابن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

دوستان چه مدل هاردی مشکل داره روی z510 برا من segate و تا الان باهاش مشکلی ندارم گاهی اوقات کمی صدا میده که باید محیط کاملا ساکت باشه و سرم نزدیک لپ تاپ بعد موقع بازی دما cpu و کارت گرافیک تا 60 میاد مشکلی ایجاد میکنه یا عادیه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام به همه دوستان و اساتید خودم
    یه مشکل واسه من پیش اومده...
    امشب همینجوری نگاهم به فرکانس cpu افتاد...دیدم که از روی 0.77 ghz نکون نمیخوره...
    هر چی توی energy manager هم تغییر میدم و روی high performance میزارم تغییر نمیکنه...
    در حالی که قبلا اینجوری نبود...تا اونو میزاشتن روی high performance فرکانس می رفت حدود 3 ghz....

دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه مشکل چیه....
    منم همین مشکل شما رو داشتم به راحتی حل میشه...باید بری سایت لنوو فایل آپدیت بایوس رو که برای ویندوز 8 قرار دادن دانلود کنی و نصبش کنی که البته کاره نسبتاً آسونیه خودش ری استارت و یه صفحه مشکی میاد و نصب میشه...قبل آپدیت بایوس سیستمم دیر بالا میومد بررنامه های استارت آپ که 3 الی 4 دقیقه بعد تازه لوود میشد ولی الان خیلی خیلی خوب شده...حتماً آپدیت کن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

منم همین مشکل شما رو داشتم به راحتی حل میشه...باید بری سایت لنوو فایل آپدیت بایوس رو که برای ویندوز 8 قرار دادن دانلود کنی و نصبش کنی که البته کاره نسبتاً آسونیه خودش ری استارت و یه صفحه مشکی میاد و نصب میشه...قبل آپدیت بایوس سیستمم دیر بالا میومد بررنامه های استارت آپ که 3 الی 4 دقیقه بعد تازه لوود میشد ولی الان خیلی خیلی خوب شده...حتماً آپدیت کن

سلام خدمت دوستان و اساتید خودم

دوستان من بایوس رو الان آپدیت کردم.....ولی وقتی سیستم بالا اومد کارت گرافیک جفرس رو نمیشناخت و فقط کارت اینتل رو می شناخت....

اول اومدم دریور ها رو پاک کردم....دوباره که خواستم نصب کنم ، نصب نمیشد و خطا میداد که کارت قابل نصب نیست....

به ذهنم رسید برم از سایت لنوو درایور جدید واسه ویندوز 8 دانلود کنم....

بعد از دانلود ، با درایور های جدید کارت جفرس رو شناخت....

دوستان میخواستم بدونم که دلیل این مشکل چی بوده .... به نظرتون کارت گرافیکم مشکل داره که با درایور قبلی نصب نمیشه....

خیلی روی مخمه این موضوع....اگه کسی از دوستان میتونه کمکی کنه ، ممنون میشم کمک کنه....

با تشکر....
    Last edited by m.masihian; 16-10-2014 at 17:27.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام دوستان

بین z510 و e531 گیر کردم، متاسفانه تو تاپیک e531 هیچی ننوشتن که بشه مقایسه کرد! نظر شما چیه؟ اصلا اهل بازی نیستم فقط استحکام و طول عمرش مهمه کار سنگین هم انجام نمیدم ولی طولانی مدت روشنه، با این شرایط کدوم یکی رو پیشنهاد میکنید؟

e531 حدود 200 تومن ارزونتره!

z510
    پردازنده مرکزی:Intel Core i5 4200M 2.50GHz up to 3.10 GHz

حافظه RAM:ظرفیت: 6 گیگابایت - نوع: DDR3
    حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400rpm

پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 740M 2GB
    15.6 مات

e531
    core i5 3210m
    ram 4gb
    hard 500gb
    geforce gt720
    15.6 مات

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •