تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 266 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 2653

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z510

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

دوستانی که این لپتاپ دارن لطفا از device manager مدل دقیق هاردشون رو اینجا بذارن. تشکر.
    دوستان واللا یه دقیقه هم طول نمیکشه. خواهشا مدل هاردتون رو بذارین.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه hojat.n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    فضا

پيش فرض

من سفیدشو دارم.
    بیش از اینکه قسمت خارجیش کثیف بشه و اذیت کنه قاب داخلیش - اطراف تاچ پد- اثر انگشت رو جذب میکنه. البته همونطور که دوستمون گفتند اونم مال زمانیه که دست خشک خشک نباشه!!
    کیفیت اسپیکراش چطوره؟

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

شما الان چند وقته این لپ تاپو دارین؟در حال حاضر باتریش معمولا چند ساعت جواب مبده؟
    من دو هفته ایی میشه دارمش
    بستگی به استفاده داره
    ولی کلا توی وبگردی و کارهای معمولی حدود 3 ساعت جواب میده

دوستان واللا یه دقیقه هم طول نمیکشه. خواهشا مدل هاردتون رو بذارین.

سلام
    باشه حتما
    الان با pc هستم.لپ تاپ رو روشن کردم میذارم برات

کیفیتش خیلی خوبه
    اسپیکرهاش jbl هستند که کیفیت خوبی دارن
    Last edited by hamidreza2010; 19-01-2014 at 18:01.

4. 4 کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hasti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

لب تاب رو من دیروز ویندوز8.1روش نصب کردم.مدل هاردش سیگت هستش.هم کلیدای ولووم صداش کار میکنه.هم کلیدای روشنایی صفحه نمایش..تموم درایواشو از خوذ سایت دانلود کردم.خیلی حجمشون زیاده..بجز بلوتوث همرو دانلود کردم.هیچ مشکلی فعلا باهاش ندارم.وایرلس هم به خوبی کار میکنه.یکم صفحش ماته و غیر طبیعی که اونم با توجه به کانفیگ عالی قابل گذشته..
    کاش فول اچ دی میومدش تو ایران..دیزاین عالی داره..بک لایت کیبردش خودش کلی میرزه...

6. 2 کاربر از hasti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام دوستان

اینکه میگن تو مدل z510 اگه شارژر باتری به لپ تاپ وصل نباشه بازی سنگین لگ میزنه و بعضی وقتها stop working میده صحت داره؟
    راجع به نصب درایورها هم یه توضیح بدین ممنون میشم
    اگه اشتباه نکنم اول باید Energy Management رو نصب کنیم بعد درایورهای ویندوز8.1 از سایت دانلود کنیم،درسته؟
    در مورد BIOS چی؟آپدیت اون چه شکلیه؟
    من شنیدم بعضی ها نور صفحه کلید یا brightness رو یه بار تنظیم کرن بعد دیگه نتونستن تغییر بدن البته تو z500 ، اگه به یه همچین مشکلی خوردیم راه حل چیه؟
    با توجه به اینکه از سری پردازنده های hawsell استفاده شده ، تو z510 مشکل USB.3 ندارین باهاش؟آخه سری های اول haswell به تایید اینتل مشکل دارن با USB3
    و در آخر ، نکاتی که قبل خرید باید بهش توجه کرد چیه؟
    پیشاپیش ممنون از جواب کاملتون

Last edited by pacific.sun1991; 20-01-2014 at 00:36.

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام دوستان

اینکه میگن تو مدل z510 اگه شارژر باتری به لپ تاپ وصل نباشه بازی سنگین لگ میزنه و بعضی وقتها stop working میده صحت داره؟
    راجع به نصب درایورها هم یه توضیح بدین ممنون میشم
    اگه اشتباه نکنم اول باید Energy Management رو نصب کنیم بعد درایورهای ویندوز8.1 از سایت دانلود کنیم،درسته؟
    در مورد BIOS چی؟آپدیت اون چه شکلیه؟
    من شنیدم بعضی ها نور صفحه کلید یا brightness رو یه بار تنظیم کرن بعد دیگه نتونستن تغییر بدن البته تو z500 ، اگه به یه همچین مشکلی خوردیم راه حل چیه؟
    با توجه به اینکه از سری پردازنده های hawsell استفاده شده ، تو z510 مشکل USB.3 ندارین باهاش؟آخه سری های اول haswell به تایید اینتل مشکل دارن با USB3
    و در آخر ، نکاتی که قبل خرید باید بهش توجه کرد چیه؟
    پیشاپیش ممنون از جواب کاملتون

سلام
    1- کلا توی لپ تاپ ها اگه موقع بازی به شارژ وصل نباشه به سخت افزار فشار زیادی میاد و لگ میزنن ، ولی من تا حالا بدون شارژر بازی نکردم ببینم چی میشه ولی لگ زدنش طبیعیه چون حالت مصرف رو روی باتری میذاریم و لپ تاپ نمیتونه از همه قدرت سخت افزارش استفاده کنه.کلا اصلا پیشنهاد نمیشه که بدون وصل بودن به برق بازی کنین

2- مهم نیست اول کدوم رو نصب کنید ، پیشنهاد میکنم برید سایت لنوو و جدیدترین درایوها رو دانلود و نصب کنید

3- در مورد بایوس هم فعلا که آپدیتی براش نیومده

4- معمولا اینطور موارد برمیگرده به درایور گرافیک اینتل ولی من خودم همچین مشکلی نداشتم ، البته مشکل کاهش و افزایش صدا دارم ، دکمه هاش خیلی سفته و بعضی موارد کار نمیکنه ، که به نظر سخت افزاری میاد

5- در مورد اون باگ هم بله تاییده شده از سوی اینتل ولی من خدا رو شکر مشکلی نداشتم ، برادرم هم همینطور

نکات قبل از خرید هم ، فقط موقع خرید روشنش کنید برید توی بایوس ، کلیدهای کیبوردش رو تست کنید ببنید سالمه همگی ، یا ترجیحا ویندوز لایو همراه داشته باشید برای تست ( کلا خرابی بعضی کلیدها خیلی شایع هست )

خواهش میکنم
    Last edited by Abdolreza2012; 20-01-2014 at 02:22.

9. این کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

نکته دوم : ترجیحا لپ تاپ رو از گارانتی سازگار بگیرین . در صورتی هم که keyboard backlit براتون مهمه همون جا به دکمه Space دقت کنین
    اول اینکه معذرت میخوام که سوال اولمو تو تاپیک z500 هم مطرح کردم ، آخه اونجا شلوغه به نظرم رسید که شاید جواب های بیشتر بگیرم
    تو اونجا hayyan71 نکته بالا رو گفتن که به space دقت کنم ، ینی ببینم Fn+space کار میکنه یا نه؟یا چیز دیگه ای هست؟؟
    در ضمن یه سری از z510 ها هم ssd ندارن ، اینو تو BIOS میشه فهمید دیگه؟

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

اول اینکه معذرت میخوام که سوال اولمو تو تاپیک z500 هم مطرح کردم ، آخه اونجا شلوغه به نظرم رسید که شاید جواب های بیشتر بگیرم
    تو اونجا hayyan71 نکته بالا رو گفتن که به space دقت کنم ، ینی ببینم Fn+space کار میکنه یا نه؟یا چیز دیگه ای هست؟؟
    در ضمن یه سری از z510 ها هم ssd ندارن ، اینو تو BIOS میشه فهمید دیگه؟
    سلام
    خواهش میکنم
    ببینید لپ تاپی که بک لایت داشته باشه روی کیبوردش شکل نور هست ( توی z510 سمت چپ space هست ) و نشان دهنده دارا بودن بک لایت هست.اگه fn+space هم بزنید روشن میشن
    هارد ssd رو فک کنم اونایی که با کانفیگ i5 هستن دارن چون من i7 رو دارم و ssd نداره.اگه داشته باشه میشه فهمید توی بایوس احتمالا زیاد

12. این کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

لب تاب رو من دیروز ویندوز8.1روش نصب کردم.مدل هاردش سیگت هستش.هم کلیدای ولووم صداش کار میکنه.هم کلیدای روشنایی صفحه نمایش..تموم درایواشو از خوذ سایت دانلود کردم.خیلی حجمشون زیاده..بجز بلوتوث همرو دانلود کردم.هیچ مشکلی فعلا باهاش ندارم.وایرلس هم به خوبی کار میکنه.یکم صفحش ماته و غیر طبیعی که اونم با توجه به کانفیگ عالی قابل گذشته..
    کاش فول اچ دی میومدش تو ایران..دیزاین عالی داره..بک لایت کیبردش خودش کلی میرزه...
    دوست عزیز لطفا مدل دقیق هاردتون رو از device manager ببینین و بهم بگین. مثلا اینطوری:
    Seagate ST1000LM014

14. این کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه BEST 2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

آره قبلا اینطوری بود ولی الان دیگه باتری ها طوری طراحی شدن که مشکلی براشون پیش نمیاد ، یعنی اگه 10 ساعت هم توی شارژ باشه چیزیش نمیشه
    بعد با اون برنامه انرژی منیجمنت میتونی کاری کنی که تا 60 درصد شارژ شد ، بقش رو از برق استفاده کنه ، اینطوری دیگه به باتری هم فشار نمیاد
    معایب که ، صفحش بازم اونطوری که باید باشه نیست ، درسته از z500 بهتره ولی بازم نورش کمه و زاویه دید محدود داره ، دیگه به موردی برنخوردم
    یعنی فقط تا 60 درصد دیگه لپ تاپ شارژ میشه؟؟؟؟چه جوری این کار رو انجام بدم.تنظیمات انرژی منیجمنت رو برای این کار میگین.ممنونم

برای استفاده دوستان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درایورهای این لپ تاپ رو برای ویندوزهای 7 و 8 و 8.1 قرار داده.من خودم از ویندوز 7 استفاده میکنم و همه درایورهای که توی سی دی همراه لپ تاپ برای ویندوز 8 بود نصب شد به جز لن و یو اس بی که از این سایت درایورهاشو برای ویندوز 7 گرفتم به راحتی نصب شد و الان مشکلی لپ تاپ با ویندوز 7 اصلا نداره.
    Last edited by BEST 2; 20-01-2014 at 13:04.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •