تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 176 از 266 اولاول ... 76126166172173174175176177178179180186226 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,751 به 1,760 از 2653

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z510

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

دوستان بعد نصب ویندوز 8 شروع به نصب درایورها کردم اما درایور کارت گرافیک نویدیا و دوربین نصب نمیشه. حتی درایورها رو از سایت خود لنوو هم گرفتم اما تاثیری نداشت. مشکل کارت گرافیکم مشابه مشل یکی از دوستان در پیج 103 هست یعنی دقیقا همون ارور رو میده. ممنون میشم راهنمایی کنین
    کسی نبود به داد ما برسه؟!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

چجوری میتونم تاچ بد رو موقتی هنگام بازی یا تایپ غیر فعال کنم؟
    با زدن دکمه f6

3. این کاربر از amin-j بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

دوستان بعد نصب ویندوز 8 شروع به نصب درایورها کردم اما درایور کارت گرافیک نویدیا و دوربین نصب نمیشه. حتی درایورها رو از سایت خود لنوو هم گرفتم اما تاثیری نداشت. مشکل کارت گرافیکم مشابه مشل یکی از دوستان در پیج 103 هست یعنی دقیقا همون ارور رو میده. ممنون میشم راهنمایی کنین
    منم تو نصب درایور برای ویندوز 8.1 خیلی مشکل داشتم ولی دوستان راهنمایی کردن و مشکل حل شد. ی فایل تو سی دی درایور هست (Lenovo Driver Installation Guide) که ترتیب نصب درایورهارو توش نوشته براساس اون درایورهارو نصب کنید و بعد از نصب هر درایور درصورت درخواست ری استارت، اینکارو انجام بدین انشالله که مشکلتون حلشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

منم تو نصب درایور برای ویندوز 8.1 خیلی مشکل داشتم ولی دوستان راهنمایی کردن و مشکل حل شد. ی فایل تو سی دی درایور هست (Lenovo Driver Installation Guide) که ترتیب نصب درایورهارو توش نوشته براساس اون درایورهارو نصب کنید و بعد از نصب هر درایور درصورت درخواست ری استارت، اینکارو انجام بدین انشالله که مشکلتون حلشه
    متاسفانه مشکل هیچ جوره حل نشد و بردم گارانتی اونا هم مشکل رو سخت افزاری میدونن، حالا ببینیم گارانتی چه گلی به سر ما میزنه!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

دوستان! یه کمکی به من بکنید،من میخوام کانفیگ i5-8gig رو بخرم،یه سایت معتبر و ارزون معرفی کنید.من تو گشت و گذاری که داشتم comland.ir ارزونتر از همه جا بود،210000 با گارانتی اوات،دیجی کالا 6گیگ ـَش رو 210000 میده،کلا یه راهنمایی بکنید،ممنون.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

اول اینکه تجربه ثابت کرده به حرف مغازه دار نباید گوش کرد
    بعد اینکه گفته میشه یه لپ تاپ حالا هر مدلی که میخواد باشه ، خرابی زیاد داره حرف نصفه و نیمه ای هست
    خب لپ تاپی که توی بازار ایران پرفروشترین هست معلومه که از بقیه برندها برگشتی بیشتری داره
    ضمن اینکه خود کاربر هم نقش زیادی تو این خرابی ها داره
    اما یه سری خرابی ها هست که تو اکثر لپ تاپ های یه مدل مشترکه و این مساله خیلی مهمه
    مثلا تو z510 گفته میشه هاردهای Seagate مشکل داره
    یا سری k ایسوس بعضی مدل هاش مشکل شارژر و باطری دارن و بعضی هم یه مشکل عجیب که صفحه نمایش ناگهان خاموش میشه و دیگه روشن نمیشه
    من خودم z510 دارم و با مشکل اول دست و پنجه نرم کردم و در نهایت فهمیدم که مشکلی نیست (تو صفحه های قبل به تفصیل بحث شده)
    و اون مشکلات ایسوس هم از دوستان تعمیرکار شنیدم
    ولی در کل باید بگم که این برندها (اپل ، لنوو ،ایسوس ، اچ پی ، دل ، ایسر ) همشون واسه خودشون غول هستن و سعی در بهتر تولید کردن دارن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگه پول دارین قطعا اپل بگیرین و اگه نه لنوو و ایسوس هر دو در کل خوبن واقعا
    من اون موقع که میخواستم لپ تاپ بگیرم فرقی نمیکرد ایسوس باشه یا لنوو
    متاسفانه ایسوس تو این قیمت از پردازنده سری u استفاده کرده که قدرتشون کمه یعنی تقریبا میشه گفت از لحاظ قدرت
    core i7 4500u < core i5 4200m
    core i7 4500u = core i5 3230m
    به خاطر همین و قیمت پایین تر و کیفیت تقریبا برابر(ایسوس یه کم بهتره) و قدرت خیلی بیشتر لنوو
    لنوو انتخاب کردم و تا حالا هم 5 تا گرفتم
    1 دونه هم g510 گرفتم که کیفیت ساخت و design اصلا قابل مقایسه با z510 نیست مخصوصا جنس پلاستیک پشت صفحه و ضخامت لپ تاپ
    درمورد حرف مغازه دارها که واقعا مفت حرف میزنن!!!میخان جنس خودشون را بندازند....
    ولی در مورد سری G!!!منم اولش نظرم مثل شما بود ولی چند بار که بررسی کردم واقعا فرق خاصی لااقل توی کیفیت ساخت و مونتاژ بین G ندیدم،فقط Z خوشکلتره!!!درضمن جنس پشت G بنظرم که با E531 فرق زیادی نداشت و بد نبود ولی جنس داخلش یکم توی ذوق میزد،بنظرم هم کیبوردش خوب بود ..ولی کیفیت صفحه اش وقتی کنار هم باشه،میفهمیZ به معنای واقعی افتضاحه!!!!قبلش اصلا باور نمیکردم که اینطور باشه...دی و بهمن پارسال که G اومده بود از Z گرونتربود ولی حالا دقیقا برعکس شده...برای بررسی به دوستان پیشنهاد میدهم برید هایپراستار اونجا نمونه های Z و G روشن هست...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

دوستان! یه کمکی به من بکنید،من میخوام کانفیگ i5-8gig رو بخرم،یه سایت معتبر و ارزون معرفی کنید.من تو گشت و گذاری که داشتم comland.ir ارزونتر از همه جا بود،210000 با گارانتی اوات،دیجی کالا 6گیگ ـَش رو 210000 میده،کلا یه راهنمایی بکنید،ممنون.
    من پیشنهاد می کنم با گارانتی سازگار بگیری نه اوات، باز هم خودت می دونی ولی گارانتی سازگار رو توی این سایت داره که من خریدم e4oosh.com و برام رایگان هم ارسال شد و مشکلی هم نبود

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام دوستان.من خوردم به یه مشکل اساسی.نمیتونم کارت گرافیک ان وی دیا و اینتل رو نصب کنم.
    لطفا راهنماییم کنید.
      محتوای مخفی: 1 

میخوام وارد منوی اینتل بشم که این ارور رو میده،ولی نرم افزار ها با این گرافیک اجرا میشن و تصویرم حالت عادی داره.
    من نمیتونم درست نصب کنم یا مشکل از جای دیگه هست؟
    اینم بگم که بعد از نصب این گرافیک و ری استارت شدن سیستم این پیغام میاد.
      محتوای مخفی: 2 

من نمیدونم باید چیکار کنم.
    کارت گرافیک ان وی دیا هم همین مشکل مشابه رو داره
      محتوای مخفی: 3 

معذرت میخوام اگه طولانی شد.
    Last edited by MƐΛИĪИƓĿƐSS; 23-07-2014 at 09:16.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

دوستان سایت کام لند معتبره؟ میخوام ازش خرید کنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

متاسفانه مشکل هیچ جوره حل نشد و بردم گارانتی اونا هم مشکل رو سخت افزاری میدونن، حالا ببینیم گارانتی چه گلی به سر ما میزنه!
    مشکل شما احتمالا همون سخت افزاریه مثل تجربه من
    قابل تعمیر هم نیست چون باید مین عوض شه
    پیگیر تعویض بشید

از روز اول این مشکلو داشتید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •