تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 168 از 266 اولاول ... 68118158164165166167168169170171172178218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,671 به 1,680 از 2653

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z510

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

ممنون
    ولی حافظه هیبریدی نداره!
    کسی فرق ssd و ssdh رو میدونه ؟
    حافظه هیبریدی اونقدر مهم نیست که به خاطرش انتخاب رو عوض کنی

2. این کاربر از ari67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون اسم : شهاب

پيش فرض

cpu ضعیفی داره
    باقی فاکتوراش خوبه
    بسته به کاربری میتونه گزینه خوبی باشه با توجه fhd بودن
    سلام
    عذر میخوام ولی اطلاعات شما چندان درست نیست ! دلیل نمیشه که چون CPU این لپ تاپ Ultra-low power هست ضعیف باشه !! بله از سری M کمی ضعیف تره (اونم یه مقدار . نه خیلی) ولی نه اونقدر که بگیم کلا ضعیفه. بنده همین CPU را دارم و باهاش سنگین ترین برنامه هارو با متلب اجرا میکنم ، به علاوه با Civil 3D و Arc GIS هم کار میکنم و هیچ وقت CPU بیشتر از 60 درصد لود نمیشه ( که اکثرا روی 25 درصد لود میشه) !

داره خودمونی میشه zahra95's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام
    عذر میخوام ولی اطلاعات شما چندان درست نیست ! دلیل نمیشه که چون CPU این لپ تاپ Ultra-low power هست ضعیف باشه !! بله از سری M کمی ضعیف تره (اونم یه مقدار . نه خیلی) ولی نه اونقدر که بگیم کلا ضعیفه. بنده همین CPU را دارم و باهاش سنگین ترین برنامه هارو با متلب اجرا میکنم ، به علاوه با Civil 3D و Arc GIS هم کار میکنم و هیچ وقت CPU بیشتر از 60 درصد لود نمیشه ( که اکثرا روی 25 درصد لود میشه) !
    شما i7 U دارین یا i5 U؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    سلام دوست عزیز.
    احتمالا بد برداشت کردی شما.من به صورت مطلق نگفتم این پردازنده ضعیفه بلکه به نسبت پردازنده های i5 که روی مدلاهای مختلف z510 که سری m نصبه منظورم بود
    نمیدونم منظور شما از کمی ضعیف تر از سری m چیه چون core i5 4200m با core i5 4210 u نزدیک به 30 درصد فرق محساباتی دارن که تو عملکرد پردازنده ها گپ بزرگیه به طور مثال یه رندر 10 ساعته رو سری ام میتونه 7 ساعته انجام بده
    ضمنا مادامی که رندر یا محاسبه از یک نرم افزار نگیری هیچ موقع به قدرت پردازنده پی نمیبری نرم افزارهایی مثل مکس و مایا هم که سی پی یو بیس هستن مادامی که مشغول مدلینگ و تکسچرینگ و ... هستی در صد سی پی یو زیر 10 درصد اما وقتی اقدام به رندر گیری کنی هر 8 هسته حقیقی و مجازی میچسبن رو 100 حتی برای این نرم افزارها سعی میشه از دستگاههای work station استفاده بشه که کارت گرافیکم بتونه به رندر گیری کمک کنه
    Last edited by ari67; 14-07-2014 at 21:41.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

دوستان این هارد ssd با sshd چه تفاوت هایی دارند و کدومشون بهتره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستان این هارد ssd با sshd چه تفاوت هایی دارند و کدومشون بهتره؟
    sshd یا همون هیبریدی در اصل همون هارد دیسکهای معمولی هستن که 8 گیگ حافظه کش ssd دارن که باعث سریعتر لود شدن اپلیکیشنها و سیسم عاملها میشن ولی در سرعت خواندن و نوشت با هم دور هاشون فرقی ندارن
    ssd هم که قضیش جداش
    تو نت یه سرچ بزنی فرق ssd و hdd رو متوجه خواهی شد ولی به طور خلاصه :

• SSD ها بر خلاف هارد درایو ها قسمت مکانیکی ندارند .
    • SSD ها در قیاس با هارد درایوها ازسرعت بسیار بیشتری برخوردارند.در بعضی مدلها سرعت رید تا 550 مگ بر ثانیه و سرعت رایت تا 470 مگ بر ثانیه میرسه ولی در hhd و sshd ها در بهترین حالت زیر 100 120 هستن
    • SSD ها در برابر فشار و ضربه مقاومت بیشتری دارند.
    • SSD ها توان کمتری مصرف می کنند .
    • SSD ها قبل از تخریب با محدودیت تعداد نوشتن مواجه هستند .
    • SSD ها بسیار گرانتر از هارد درایو ها می باشند.برای 1 ترابایت هارد hdd چیزی حدود 200 باید بدی و برای مدل sshd حدود 400 ولی برای فقط 256 گیگ ssd چیزی حدود 700 تا 1 ملیون باید هزینه کنی.
    Last edited by ari67; 14-07-2014 at 14:08.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام دوستان.میشه نظرتون رو راجع به lenovo flex 2 هم بگید. ظاهرا تازه اومده بازار و اطلاعات درستی راجع بهش نیست.

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام دوستان.میشه نظرتون رو راجع به lenovo flex 2 هم بگید. ظاهرا تازه اومده بازار و اطلاعات درستی راجع بهش نیست.
    اینجا تاپیک مناسبی نیست . لطفا در محل مناسب بپرسید . با تشکر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام.من یه سوال میخواستم یپرسم:در گرافیک حالت INTEGRATED graphics چه حالتیه؟
    حالت اتوماتیکه؟

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام.من یه سوال میخواستم یپرسم:در گرافیک حالت INTEGRATED graphics چه حالتیه؟
    حالت اتوماتیکه؟
    Integrated graphics همون کارت گرافیک داخلی پردازنده ( در این لپ تاپ HD 4400 ) هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •