تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 166 از 266 اولاول ... 66116156162163164165166167168169170176216 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,651 به 1,660 از 2653

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z510

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

گارانتی 2 ساله هماهنگ... اصلا این کانفیگ رو سازگار وارد نکرده.....

مثل اینکه مدلی که گفتید رو من دارم! منتها اروری ندارم! شرمنده مثل اینکه درست توجه نکرده بودم

این ارور معمولا بعد یه مدت کارکرد بوجود میاد. برای شما خیلی کم کارکرده.
    احتمال اینکه هیچ وقت ارور نده هست، انشاالله که برای شما اینطور باشه

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

امیدوارم که ارور نده! من فکر میکردم از همون روز اول این ارور رو باید بده؟!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

اینجا ما داریم مزایا و معیاب زد 510 را مشخص میکنیم تا بتونیم یک لپ تاپ مناسب انتخاب کنیم!!
    hasnooooo اگه میشه یک تستی از تعداد فریم های لپ تاپت(اگه گرافیک 4 هست) با نتایج گرافیک GT740M که توی سایت نوت بوک چک هست،بگذار ببینیم کدامش قویتره؟میشه بگی دلیلت برا اینکه میگی گرافیک4 گیگ AMD قویتر از 2گیگ GT 740 هست بگی؟ چون اینجور که ازش هیچ اطلاعاتی نیست، احتمالا فقط حافظه گرافیک زیاد شده و هسته و چیپ و ... ثابته، وضعف گرافیک ها بیشتر به هسته و چیپ برمیگرده، مخصوصا تو بازی های جدید اگه هسته ضعیف باشه ، حافظه 4 گیگ چیزی به قدرتش اضافه نمیکنه!!!!اگه اشتباه میکنم راهنمایی کنید..میخام بدونم کدام مدل واقعا قویتره؟؟

4. این کاربر از aminkhan2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اینجا ما داریم مزایا و معیاب زد 510 را مشخص میکنیم تا بتونیم یک لپ تاپ مناسب انتخاب کنیم!!
    hasnooooo اگه میشه یک تستی از تعداد فریم های لپ تاپت(اگه گرافیک 4 هست) با نتایج گرافیک GT740M که توی سایت نوت بوک چک هست،بگذار ببینیم کدامش قویتره؟میشه بگی دلیلت برا اینکه میگی گرافیک4 گیگ AMD قویتر از 2گیگ GT 740 هست بگی؟ چون اینجور که ازش هیچ اطلاعاتی نیست، احتمالا فقط حافظه گرافیک زیاد شده و هسته و چیپ و ... ثابته، وضعف گرافیک ها بیشتر به هسته و چیپ برمیگرده، مخصوصا تو بازی های جدید اگه هسته ضعیف باشه ، حافظه 4 گیگ چیزی به قدرتش اضافه نمیکنه!!!!اگه اشتباه میکنم راهنمایی کنید..میخام بدونم کدام مدل واقعا قویتره؟؟
    سلام داداش امیر هستم.
    والا من بازی far cry 3 رو در این لپتاپ وصل کردم که فریم بازی درست زمانی که فیلم اول بازی تموم میشه و شما باید طرف رو از اون منطقه فرار بدید روی تنظیمات مدیوم و انتی الیاژینگ 4 حدود 50 فریم گرفتم که بازم بستگی داره وقتی شما با سرعت در بازی بری جلو فریم کم و زیاد میشه ولی زیر 45 نیومد....
    حقیقت بعد از بحثی که تو اون تاپیک g510 پیش اومد منو واداشت تا دقیق تحقیق کنم... متاسفانه از طریق اینترنت چیزی دستگیرم نشد و نتونستم درست حسابی ببینم این نسخه ایا کلاکش با نسخه 2 گیگ یکی هست یا نه...
    واقعیت اینه که من تفاوت همین بازی رو در سایت نوت بوک چک دیدم برای همین بازی در نسخه 2 گیگ فریم 35 در حالت مدیوم قرار داده شده که حتی انتی ایاژینگ هم خاموشه..... یعنی 15 تا فریم بیشتر.... گرفتم.... حدسم این بود که این نسخه کلاک و مموری اسپید بیشتری باید داشته باشه ... شروع به تست بازیهای سنگین تر دیگه کردم

titan fall رو وصل کردم روی high با تنظیمات گفته شده درنوت بوک چک 35 فریم میداد که این عدد بیشتر میشد که کمتر نمیشد!

rivals رو هم وصل کردم فریمم روی high 34 بود.... این چند تا بازی دم دست داشتم .....

تست های من بهم میگه این نسخه کلا با نسخه 2 گیگ فرقشون فقط حافظه نیست و کلاکشون بیشتر هست... از اونجایی که برنامه ای نداشتم که خیوام این حرف رو ثابت کنم پستی ارسال نکردم در تاپیکش .... این برنامه هایی که مشخصات گرافیک رو نشون میدن کلاک پایه رو نشان میده و زمانی که بوست میشه دیگه معلوم نیست مموری اسپید و کلاک اسپید تا کجا پیش میره...پ

عقل سلیم هم میگه باید تفاوت باشه بین 4 گیگ و 2 گیگ! بازم میگم اگه دوستی میتونه این بازیای که گفتم رو نصب کنه تا بتونیم دقیق تر تصمیم بگیریم براش بهتر میشه...
    متاسفانه هیچ سایتی این نسخه گرافیک رو تست نکرده نمیدونم چرا... شاید این نسخه زیاد تولید نشده یا .....

این رفیقمون هم تو تاپیک amd همین پست رو زده که کسی نتونسته کمکش کنه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by hasanoooooooo; 11-07-2014 at 18:32.

6. این کاربر از hasanoooooooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه amir693's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

دوستانی که حساسیت دارن به ال سی دی مات ... من برا خودمو گارانتی دادم عوض کرد براق انداخته کیفیتش فوق العاده شده خیلی فرق کرده با اون قبلی ولی فقط براقه دیگه فول اچ دی باید یاشه چون خیلی خوبه تصویرش

8. این کاربر از amir693 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoodegh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

بعد از سه روز با 375 هزار تومن ضرر فروختمش...
    اصلا نمیتونستم با صفحه اش کنار بیام. هم خیلی بی کیفیت بود و هم خیلی چشممو اذیت میکرد.
    لپ تاپ قبلیم یه ایسر مال 3 سال پیش بود(5742) ولی کیفیت صفحه اش از این خیلی بهتر بود.
    لنوو 510 واقعا کانفیگ خوبی داره ولی من واقعا علاوه بر صفحه نمایش بدش، چندتا مشکل بزرگ توش دیدم؛ کیفیت ساختش خوب بود ولی کیفیت مونتاژ تعریفی نداشت، من لپ تاپو آک خریدم اما زیر صفحه نمایش و کنار لولا یه رنگ پریدگی داشت! روی صفحه دوتا خش ریز داشت...
    اما مزیت های زیادی هم داره که بستگی به استفادتون داره.
    به نظر من اصلا لپ تاپ خوبی واسه کار نیست.صفحه نمایشش واقعا چشمو خسته میکنه. به خصوص برای کارای طراحی با توجه با کیفیت کم صفحه اش اصلا توصیه نمیشه.
    به هر حال اینا تجربه سه روزه من از 510 بود.
    اما بازم میگم، نسبت به قیمتش محاله همچین کانفیگی پیدا کنید؛ ولی در عوض باید قید صفحه نمایشو بزنید.
    منکه با k55 یکی از دوستام مقایسه ش کردم توشون تفاوتی ندیدم!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoodegh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

امیدوارم که ارور نده! من فکر میکردم از همون روز اول این ارور رو باید بده؟!
    مال من آخرین بار که نگا کردم 138 بود ولی هنوزم هیچ مشکلی نداره! نه افت سرعت نه ارور دادن و...!!

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوستانی که حساسیت دارن به ال سی دی مات ... من برا خودمو گارانتی دادم عوض کرد براق انداخته کیفیتش فوق العاده شده خیلی فرق کرده با اون قبلی ولی فقط براقه دیگه فول اچ دی باید یاشه چون خیلی خوبه تصویرش
    هر کسی ببره گارانتی که برایش عوض نمیکنند.
    ولی من شخصا که از صفحه مات لپ تاپ رضایت ندارم.

در آغاز فعالیت varc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

طوریش شده بود؟
    یا هزینشو خودتون دادین؟

13. این کاربر از varc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه amir693's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

طوریش شده بود؟
    یا هزینشو خودتون دادین؟
    نه هزینه ندادم فقط یه کم خیلی کوچولو قسمت سمت چپ پایینش تیره بود همین بهانه شد که عوض کنمش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •