تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 164 از 266 اولاول ... 64114154160161162163164165166167168174214264 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,631 به 1,640 از 2653

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z510

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام دوستان من قصد خرید این مدلو دارم گفتم بیام یه چنتا سوال قبل خرید بکنم که مطمعن برم برای خرید:

1- اینکه میگن کیفیت صفحش زیاد جالب نیست درسته ؟؟؟

2- چنتا نقد خوندم به سیستم خنک کنندگیش ایراد گرفته بودن درسته ؟؟

3- صدای فن خیلی برام مهمه چجوریاست بی سر صداست ؟؟ هاردشم میگن یکم صداش زیاده درسته ؟؟

4- تو اجرای بازیا چجوری عمل میکنه قابل قبول هست ؟؟ ( core i7 مد نظرم هست .... همون z510-B یا z510-D )

5- در کل من از یه pc قدیمی دارم کوچ میکنم سمت لپ تاپ با بودجه منم z510 و z50-70 سازگاره حالا شما دوستان در کل میگید کدومو بگیرم ؟؟؟

ببخشید سوالا زیاد شد شرمنده... ممنون بابت کمکاتون پیش پیش
    1- درسته کیفیت صفحش خوب نیست ولی خیلی بدم نیست در حد قیمت خودش خوبه
    2- سیستم خنک کنندگیش خیلی خوبه به ندرت صدای فنو میشنوی بدنه دستگاه هم در حالت عادیش همیشه نرماله در بازی هم من تا حالا از 53 54 درجه بالاتر رو تجربه نکردم البته بازیای من زیاد گرافیکی نیستن
    3- صدای فن که گفتم در حالت عادی خیلی کمه در کار سنگین کمی زیاده ولی آزار دهنده نیست صدای هارد هم در همه هاردها وجود داره ولی این دستگاه به خاطر پروفیل اسلیمش بیشتر شنیده میشه البته برای خود من باید گوشمو به بدنه دستگاه بچسبونم تا بتونم بشنومش
    4- در اجرای بازیا قابل قبوله ولی انتظار یه هیولا رو نداشته باش یه دستگاه متوسط برای بازی محسوب میشه بین i7 و i5 تو بازی و کارای عادی فرقی احساس نمیکنی بیخود پولتو دور نریز مگر اینکه استفاده محاسباتی مثل رندر و امثالهم داشته باشی
    5-در این رنجقیمت بهترین سخت افزارو داره این دستگاه در کنار g510 بقیه هم رده هاش یه جای کارشون میلنگه یا سی پی یوی خوبی ندارن یا گرافیک خوب

تجربه شخصی از 2 ماه استفاده از z410 i7/1000T/8 ram//GF 740:برای من عالی بوده از هر نظر تقریبا در روز 17 18 ساعت روشنه یا دارم رندر میگیرم یا بازی میکنم و ... ولی تا حالا هیچ مشکلی نداشته .
    فقط شاید به زودی هاردشو عوض کنم به جاش ssd بذارم چون 5400 خیلی برام محدود کنندس
    Last edited by ari67; 10-07-2014 at 20:34.

2. 3 کاربر از ari67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام دوستان من قصد خرید این مدلو دارم گفتم بیام یه چنتا سوال قبل خرید بکنم که مطمعن برم برای خرید:

3- صدای فن خیلی برام مهمه چجوریاست بی سر صداست ؟؟ هاردشم میگن یکم صداش زیاده درسته ؟؟

4- تو اجرای بازیا چجوری عمل میکنه قابل قبول هست ؟؟ ( core i7 مد نظرم هست .... همون z510-B یا z510-D )

5- در کل من از یه pc قدیمی دارم کوچ میکنم سمت لپ تاپ با بودجه منم z510 و z50-70 سازگاره حالا شما دوستان در کل میگید کدومو بگیرم ؟؟؟

باید قبل از خرید حتما صفحشو از نزدیک ببینی... لپتاپهای مات بیشتر ساخته شدن تا در شرایط نوری قوی نور رو انعکاس ندن... ولی نسبت به صفحه های براق از شفاقیت کمتری برخوردار هستن و رنگها هم به جون داری صفحه های براق نیست...

4. این کاربر از hasanoooooooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام.صفحه نمایش اگه کثیف بشه باید با چی تمیزش کنی؟
    دستمال مخصوص میخواد یا با دستمال عادی هم میشه؟

پروفشنال oOomid.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    گـنـبـد کـاووس 0172

پيش فرض

سلام
    با دستمال معمولی نمیشه تمیزش کنی بد تر کثیف تر میشه
    از این محلول هایی که مخصوص صفحه نمایش هست با این دستمال های مخصوص استفاده کنی خوبه

7. 2 کاربر از oOomid.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

بهترین ترکیب:
    دستمال میکروفایبر + شیشه پاک کن ضد بخار ( ترجیحا بدون الکلش رو بگیرید)

9. این کاربر از lionf3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Amir Sepehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

بچه های فیفا باز مثل اینکه امسال EA سنت شیکونده میخواد نسخه pc و با کنسولای نسل بعد یکی بده اینم مشخصات سیستمیه که میخواد به نظرتون z510 i7 میتونه راحت این بازیو اجرا کنه ؟؟؟ میشه گرافیکشو با اینی که فیفا میخواد یه مقایسه بکنید ممنون...

CPU: Intel i5-2550K @ 3.4Ghz

RAM: 8GB

Hard Drive Space Required: 15.0 GB

Supported Video Cards: ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460

DirectX: 11.0

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

بچه های فیفا باز مثل اینکه امسال EA سنت شیکونده میخواد نسخه pc و با کنسولای نسل بعد یکی بده اینم مشخصات سیستمیه که میخواد به نظرتون z510 i7 میتونه راحت این بازیو اجرا کنه ؟؟؟ میشه گرافیکشو با اینی که فیفا میخواد یه مقایسه بکنید ممنون...

CPU: Intel i5-2550K @ 3.4Ghz

RAM: 8GB

Hard Drive Space Required: 15.0 GB

Supported Video Cards: ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460

DirectX: 11.0
    z510 در مقابل این پیشنیاز تا حدود زیادی ضعیف تره
    اگه می خوای لپ تابی در این حد بگیری باید 3500 به بالا خرج کنی

12. 2 کاربر از ari67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت varc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

دوست عزیز به نظر من هم قبل خرید حتما صفحه نمایشش رو از نزدیک ببینین...برا من یکم سخت بود بهش عادت کنم...ولی عوضش مث براق چشممو اذیت نمیکنه
    صدای فنش فقط تو جاهای خیلی ساکت یکم شنیده میشه
    صدای هد هارد هم وقتی هارد خیلی درگیره یکم شنیده میشه که طبیعیه...در بقیه مواقع باید گوشتو بچسبونی به دستگاه تا بشنوی
    من گیم بازی نمیکنم ولی با نرم افزرهای سه بعدی کار میکنم که بنظرم این کانفیگ خوب از پسش برمیاد(i7/8G RAM/8G SSD)
    من یه ماهه خریدم (بعد کلی تحقیق)...واقعا با این بودجه بهههههههترینه
    ولی اگه واسه گیم میخواین و میتونین یکم دیگه هم بذارین رو پولتون ...خوب میشه به y510 هم فکر کرد

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

1- درسته کیفیت صفحش خوب نیست ولی خیلی بدم نیست در حد قیمت خودش خوبه
    2- سیستم خنک کنندگیش خیلی خوبه به ندرت صدای فنو میشنوی بدنه دستگاه هم در حالت عادیش همیشه نرماله در بازی هم من تا حالا از 53 54 درجه بالاتر رو تجربه نکردم البته بازیای من زیاد گرافیکی نیستن
    3- صدای فن که گفتم در حالت عادی خیلی کمه در کار سنگین کمی زیاده ولی آزار دهنده نیست صدای هارد هم در همه هاردها وجود داره ولی این دستگاه به خاطر پروفیل اسلیمش بیشتر شنیده میشه البته برای خود من باید گوشمو به بدنه دستگاه بچسبونم تا بتونم بشنومش
    4- در اجرای بازیا قابل قبوله ولی انتظار یه هیولا رو نداشته باش یه دستگاه متوسط برای بازی محسوب میشه بین i7 و i5 تو بازی و کارای عادی فرقی احساس نمیکنی بیخود پولتو دور نریز مگر اینکه استفاده محاسباتی مثل رندر و امثالهم داشته باشی
    5-در این رنجقیمت بهترین سخت افزارو داره این دستگاه در کنار g510 بقیه هم رده هاش یه جای کارشون میلنگه یا سی پی یوی خوبی ندارن یا گرافیک خوب

تجربه شخصی از 2 ماه استفاده از z410 i7/1000T/8 ram//GF 740:برای من عالی بوده از هر نظر تقریبا در روز 17 18 ساعت روشنه یا دارم رندر میگیرم یا بازی میکنم و ... ولی تا حالا هیچ مشکلی نداشته .
    فقط شاید به زودی هاردشو عوض کنم به جاش ssd بذارم چون 5400 خیلی برام محدود کنندس
    درضمن G510 از لحاظ قیمت بصرفه تر از Z510 هست...G510 با هارد SSD و گرافیک 4 AMD و باطری قابل تعویض و البته صفحه براق وظاهر زمخت!!!حدود2.38 و بقیه اجزا مشابه ولی Z510 با گرافیک Nivida 2G و هارد معمولی و باطری داخلی و صفحه مات و ظاهر خوشکل!!!2.43!!!!هرد دو Cori7 و رم 8 !!!
    دوباره رفتم G510 را دیدم حالا با ظاهر بیرونی اش کنار اومدم ولی ظاهر داخلی اش و کیبوردش یک ذره دل آدم را میزنه!!!
    بچه ها که در مورد عیب صفحه براق میگن،مگه نمیشه با کم کردن نور صفحه و تنظیمش،جوری تنظیم کرد که چشم را اذیت نکنه؟امکان نداره؟

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

درضمن G510 از لحاظ قیمت بصرفه تر از Z510 هست...G510 با هارد SSD و گرافیک 4 AMD و باطری قابل تعویض و البته صفحه براق وظاهر زمخت!!!حدود2.38 و بقیه اجزا مشابه ولی Z510 با گرافیک Nivida 2G و هارد معمولی و باطری داخلی و صفحه مات و ظاهر خوشکل!!!2.43!!!!هرد دو Cori7 و رم 8 !!!
    دوباره رفتم G510 را دیدم حالا با ظاهر بیرونی اش کنار اومدم ولی ظاهر داخلی اش و کیبوردش یک ذره دل آدم را میزنه!!!
    بچه ها که در مورد عیب صفحه براق میگن،مگه نمیشه با کم کردن نور صفحه و تنظیمش،جوری تنظیم کرد که چشم را اذیت نکنه؟امکان نداره؟
    من با g510 کار کردم. بنظرم تصویر بهتری داره. فقط بازتاب نور بیشتر اذیت میکنه.
    اصلا چشم رو اذیت نمیکنه

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •