تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 266 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115155205 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 2653

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z510

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

ویندوز 8.1 نصب کن ببین با اون هم چنین مشکلی داره یا نه
    بلاخره تونستم بعد کلی تقلا رو سون نصب کنم گرافیکو ولی از وقتی نصب کردم گاهی دستگاه فریز میکنه که مجبور به هارد شات دان میشم
    ظاهرا این دستگاه با سون سازگاری چندانی نداره

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

بلاخره تونستم بعد کلی تقلا رو سون نصب کنم گرافیکو ولی از وقتی نصب کردم گاهی دستگاه فریز میکنه که مجبور به هارد شات دان میشم
    ظاهرا این دستگاه با سون سازگاری چندانی نداره
    فکر نکنم با ویندوز ۷ مشکلی داشته باشه. بنظرم یه ۸.۱ نصب کنین و اگه مشکل داشت با گارانتی تماس بگیرین.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

3. این کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

دوست عزیز در ارتباط با مشکل کارت گرافیک :

1 - نکته مهم اینه که درایور کارت گرافیک PC و لپ تاپ با هم متفاوت است . خیلی پیش میاد که دوستان اشتباها درایور PC رو دانلود می کنند . معمولا 97 % مشکل بر می گرده به همین مورد .

با این تفاسیر ، درایور های زیر مناسب هستند :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2 - مشکل دوم بر می گرده به انتخاب اشتباه نسخه ویندوز ، که برخی دوستان 32 بیت و 64 بیت رو اشتباه می گیرند .

3 - و مشکل نادر سوم بر می گرده به اینکه قابلیت سویچ کردن گرافیک ها در بایوس غیر فعال شده . لذا سیستم کارت گرافیک ثانویه ( Nvidia ) رو نادیده می گیره و از کارت گرافیک اینتل استفاده می کنه .
    در صورتی که تنظیمات گرافیک روی Integrated graphics در بایوس باشه ، شما فقط یک کارت گرافیک خواهید داشت . اما در صورتیکه روی Switchabale graphics یاشه ، شما دو کارت گرافیک خواهید دید ( ممکنه nvidia نصب نباشه و به صورت Compatible vga device نمایش داده بشه )

5. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوست عزیز در ارتباط با مشکل کارت گرافیک :

1 - نکته مهم اینه که درایور کارت گرافیک PC و لپ تاپ با هم متفاوت است . خیلی پیش میاد که دوستان اشتباها درایور PC رو دانلود می کنند . معمولا 97 % مشکل بر می گرده به همین مورد .

با این تفاسیر ، درایور های زیر مناسب هستند :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2 - مشکل دوم بر می گرده به انتخاب اشتباه نسخه ویندوز ، که برخی دوستان 32 بیت و 64 بیت رو اشتباه می گیرند .

3 - و مشکل نادر سوم بر می گرده به اینکه قابلیت سویچ کردن گرافیک ها در بایوس غیر فعال شده . لذا سیستم کارت گرافیک ثانویه ( Nvidia ) رو نادیده می گیره و از کارت گرافیک اینتل استفاده می کنه .
    در صورتی که تنظیمات گرافیک روی Integrated graphics در بایوس باشه ، شما فقط یک کارت گرافیک خواهید داشت . اما در صورتیکه روی Switchabale graphics یاشه ، شما دو کارت گرافیک خواهید دید ( ممکنه nvidia نصب نباشه و به صورت Compatible vga device نمایش داده بشه )
    مورد سوم در کدوم بخش بایوس قابل دسترسه؟چون تو چنتا از فروم های خارجی هم خونده بودم این مسئله رو ولی نتیونستم تو هیچ بخشی از بایوس این تنظیم رو پیدا کنم

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوست عزیز، این همه آدم این مدل را خریدن و مشکل نداشتن. چه ربطی به ارزونی و بی حکمت بودن داره؟!

8. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzaneh*f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

دوست عزیز، این همه آدم این مدل را خریدن و مشکل نداشتن. چه ربطی به ارزونی و بی حکمت بودن داره؟!
    دقیقا منم دیشب خواستم همچین پستی بذارم، وقتی مشکلمونو با لحن بدی مطرح می کنیم اونی که می خواد بخره تو دلش خالی می شه، من خودم به خاطر یه همچین پستایی تا لحظه ی آخر تردید داشتم این مدلو انتخاب کنم یا نه ... خیلی از مشکلات شاید به خاطر کم بودن تسلط خودمون باشه مثلا من تو نصب چن تا از نرم افزارا مشکل داشتم و چون قبلا بارها نصب شون کرده بودم فک می کردم خوب بلدمو ایراد از ویندوزه در حالیکه وقتی بردم جایی که خریده بودم به راحتی برام نصبشون کردن و فهمیدم مشکل از خودم بوده... بهتره مسائل رو با آرامش مطرح کنیم و فوری تا هر اتفاقی میفته ربطش ندیم به نقایص دستگاه... اگر هم نقصی باشه که مربوط به یه کاربر باشه بالاخره گارانتی هست و تعویض می شه پس لازم نیست انقد استرس درست کنیم خیلیا برای تصمیم گیری میان تو این تاپیک و خب این طوری دیدگاه شون عوض می شه و دچار تردید می شن برا مشکلی که شاید عمومیت نداشته باشه...

10. 3 کاربر از farzaneh*f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه misagh8900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اسپکه

پيش فرض

آقا من pes 2013 رو نصب کردم. ولی هر کاری میکنم تنظیمات pes روی High نمیره و قسمت گرافیک رو نوشته که Nvidia GT 740 ولی جلوش قرمز هست. وقتی توی تنظیمات گرافیک میرم اونجا pes رو شناسایی کرده ولی موقع اجرا error میده که گرافیک شناسایی نشده. حتی تنظیمات pes رو هم به گرافیک انویدیا اضافه کردم ولی مشکل حل نشد.
    در صورتی که روی ویندوز 7 نصب کردم بدون مشکل شناختش و خیلی راحت اجراش کرد. ولی ویندوز 7 هم مشکلات خودش رو داره روی این لپتاپ. مثلا Energy managment کار نمیکنه و پورتهای USB 3 هم مشکل دارن. برای من که اینجوری بوده.
    به نظر شما مشکل از چیه؟؟؟
    حتی روی pes راست کلیک میکنم و با گرافیک high میزنم که اجرا بشه ولی error میده. ویندوز 8.1 دارم و گرافیک های اینتل و انویدیا رو هم تازه دانلود کردم.

اصلا کسی از شما تونسته pes 2013 رو با ویندوز 8.1 روی این لپتاپ اجرا کنه؟؟ دوستم گفت که pes 2014 هم اجرا نشده. خودم تست نکردم امیدوارم اینطوری نباشه.

آخر فروم باز Pedram_mrn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Somewhere I hate

پيش فرض

امروز یه مشکلی داشتم. فرکانس CPU بعد از اینکه از باتری و Power saver mode استفاده کردم روی 0.75 مونده بود و کم و زیاد نمیشد، حتی وقتی میذاشتمش رو High Performance این مشکل رو تو فروم های خود لنوو هم خیلیا داشتن. البته بعد از ریست کردن مشکل درست شد.

خواشتم بدونم CPU شما رو های پرفورمنس رو چه فرکانسی میچرخه... الان واسه من 2.98 - 3.03 البته بیشتر مواقع رو 3.00 هستش. تو مشخصات زده Maximum Speed 2.50 تو حالت عادی هم که من کاری نمیکنم که Turbo Speed فعال شه
    راستی کانفیگ من Core i5 هستش...

آخر فروم باز Pedram_mrn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Somewhere I hate

پيش فرض

آقا من pes 2013 رو نصب کردم. ولی هر کاری میکنم تنظیمات pes روی High نمیره و قسمت گرافیک رو نوشته که Nvidia GT 740 ولی جلوش قرمز هست. وقتی توی تنظیمات گرافیک میرم اونجا pes رو شناسایی کرده ولی موقع اجرا error میده که گرافیک شناسایی نشده. حتی تنظیمات pes رو هم به گرافیک انویدیا اضافه کردم ولی مشکل حل نشد.
    در صورتی که روی ویندوز 7 نصب کردم بدون مشکل شناختش و خیلی راحت اجراش کرد. ولی ویندوز 7 هم مشکلات خودش رو داره روی این لپتاپ. مثلا Energy managment کار نمیکنه و پورتهای USB 3 هم مشکل دارن. برای من که اینجوری بوده.
    به نظر شما مشکل از چیه؟؟؟
    حتی روی pes راست کلیک میکنم و با گرافیک high میزنم که اجرا بشه ولی error میده. ویندوز 8.1 دارم و گرافیک های اینتل و انویدیا رو هم تازه دانلود کردم.

اصلا کسی از شما تونسته pes 2013 رو با ویندوز 8.1 روی این لپتاپ اجرا کنه؟؟ دوستم گفت که pes 2014 هم اجرا نشده. خودم تست نکردم امیدوارم اینطوری نباشه.
    دو سه صفحه قبل رو کامل بخون شاید مشکلت حل شه...
    پیشنهاد میکنم یه ویندوز درست حسابی (لینک دادم تو صفحه های قبل) + درایور های آپدیت شده رو دانلود و نصب کنی.
    من pes ندارم ولی یه NFS The RUN روش نصب کردم و با تنظیمات Ultra راحت اجرا شد.
    البته مشکل میتونه از خود بازی هم باشه که با ویندوز 8.1 سازگار نباشه که پیشنهاد میشه update ها و patch های بازی رو هم حتما دانلود کنید...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستان مشکل من حل نشد.گاهی چیپ pci express x16 که سوکت گرافیک nvidia هست رو میشناسه و پیرو اون گرافیک نصب میشه ولی بعد یع مدت خودش اون درایور پاک میکنه و دیگه هم نصب نمیشه تا سری بعد.بعد نصب هم دائما سیستم هنگ کامل میکنه.با تمام ویندوزهای 7 و 8 و 8.1 هم امتحاان کردم در تمامی حالات مشکل پا بر جاست.به احتمال قریب به یقین مشکل سخت افزاری باید باشه.باید ببرمش گارانتی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •