تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 44

نام تاپيک: سیستم برای فتوشاپ و 3dmax

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

1 سیستم برای فتوشاپ و 3dmax

درود دوستان
    یه سیستم میخوام برای ویرایش عکس با فتوشاپ و رندر 3DsMAX و Vray..البته رندر گیری اولویت کاریم نیست...سالی چند تا پروژه نهایتا
    قیمت کیس 4تا 5 تومن حداکثر
    به مانیتور IPS هم با قیمت مناسب(زیر1تومن)
    با این قیمت میشه هارد ُُSSDهم داشته باشه؟
    تصورم اینه که سیستمی با این قیمت 3.4سالی واسم کار کنه..با توجه به زمینه کاره من آیا این تصور میتونه درست باشه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار Hessam 2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

با این بودجه، 3-4 سال؟!!

کارتون حرفه ایه؟

نزدیک به 900 مانیتور هست حدوداً! میشه 4100 خالص برای کیس.

Last edited by Hessam 2; 18-01-2014 at 21:36.

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

با این بودجه، 3-4 سال؟!!

کارتون حرفه ایه؟

نزدیک به 900 مانیتور هست حدوداً! میشه 4100 خالص برای کیس.

ممنون که اینقدر سریع جواب دادید بهم...در زمینه ادیت و عکاسی بله.حرفه ای..اما 3dmax نوآموزم.
    اگه core i7 بخوام باید چقدر بیشتر هزینه کنم؟درایو نوری هم نیازم نمیشه.اکسترنالشو دارم.

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

ممنون که اینقدر سریع جواب دادید بهم...در زمینه ادیت و عکاسی بله.حرفه ای..اما 3dmax نوآموزم.
    اگه core i7 بخوام باید چقدر بیشتر هزینه کنم؟درایو نوری هم نیازم نمیشه.اکسترنالشو دارم.
    خواهش می کنـــــــم.

300.

ok. رایتر حذف خواهد شد.

6/5 میلیون نمی تونید هزینه کنید؟ (خیلی عالی میشه!)
    Last edited by Hessam 2; 18-01-2014 at 18:07.

5. این کاربر از Hessam 2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

این گرافیک ابدا توصیه نمیشه. با مکس بدبختی که کشیدم سر این گرافیک و خود آواژنگ هم گفت که خریدش اشتباه محض بوده
    آقا حسام بازم میگم رم‌هایی که توی این سری معرفی می‌کنین برای یه 3dکار فقط پول دور ریختنه چون یه رم ساده بدون هیت‌سینک خیلی خوب جواب میده
    گرافیک هم قیمتش تا حدی بخاطر قابلیت اورکلاکینگ بالاست.
    متأسفانه نمی‌دونم چرا واقعا چنین سیستمی برای این کار پیشنهاد دادین! (۲ قطعه گرافیک و رم)
    CPU هم من i7 توصیه می‌کنم البته دوستمون میگن رندرگیری ندارن س اینم جوابگوئه ولی من بشخصه اصلا i5 انتخاب نمی‌کنم و پیشنهاد هم نمیدم چون یه 3dکار محاله نخواد از پروژه‌هایی که حتی برای سرگرمی هم انجام بده رندر نگیره!

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

اون مدل رم، از ارزان ترین رم های 2400 بازار هست و هرگز این فرمایش شما قابل پذیرش و توجیه پذیر نیست!!
    حتی با 1600 های ونجسن هم قیمته!! اینکه 2400 هست و جای خود داره!

جناب raeesi بهتره هر کسی در حوزه ی کاری خودش و همچنین بدون چشم داشت به دیدگاه دیگران، اطلاعات فنی خودش رو ارائه بده.

بنده شخصاً تمایلی به بحث و جدل و کل کل های سخت افزاری ندارم!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ایشون بودجه اش اوکی باشه، قطعاً کور آی 7 جایگزین خواهد شد.

بودجه ی ایشون، چیز بهتر رو ناممکن کرده!

و نکته ی آخر اینکه ما تمام این شرایط رو بررسی کردیم و پس از فروش سیستم های مختلف، ازشون تست تری دی مارک گرفتیم و از اونجایی که امتیاز خوبی حاصل شده، پیشنهاد میدیم به کاربران.

ضمناً کارت گرافیک از اونجایی که نقش مکمل و غیرمستقیم رو در رندرینگ ایفا می کنه، برای کاربران نیمه حرفه ای، نیازی به کارت های صنعتی امثال کواردو اصلاً نیست و با بودجه ای که ایشون داشت، چیزی بهتر از 660 تی آی نیست و با هسته ی کودای بالا و قیمت بسیار بسیار عالی و مناسب، ایده آل هست برای رندرینگ!

لذا خواهشی که از شما دارم اینه که دیگران رو زیر تیغ انتقاد نبرید و اگر دیدگاهی دارین، ارائه بدید در حوزه ی پیشنهاد خودتون و نه زیر سوال بردن پیشنهاد دیگران!
    الان هم اگر پیشنهادی دارین، در قالب یک لیست از قطعات، خدمت استارتر عزیز ارائه بدید و خوشحال هم میشیم و ابداً هم ازش انتقاد نخواهیم کرد! مگر اینکه یک اشتباه خیلی فاحش و فنی داشته باشه!

از اصول حرفه ای گری، ارائه ی اطلاعات فنی خودتون بدون انتقاد از لیست و پیشنهادات دیگران هست.

فکر نکنم خواسته ی بنده ی حقیر، توقع زیادی باشه. جسارت بنده رو ببخشید.

ممنون.
    Last edited by Hessam 2; 18-01-2014 at 18:46.

8. 3 کاربر از Hessam 2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

اون مدل رم، از ارزان ترین رم های 2400 بازار هست و هرگز این فرمایش شما قابل پذیرش و توجیه پذیر نیست!!
    حتی با 1600 های ونجسن هم قیمته!! اینکه 2400 هست و جای خود داره!

جناب raeesi بهتره هر کسی در حوزه ی کاری خودش و همچنین بدون چشم داشت به دیدگاه دیگران، اطلاعات فنی خودش رو ارائه بده.

بنده شخصاً تمایلی به بحث و جدل و کل کل های سخت افزاری ندارم!

ایشون بودجه اش اوکی باشه، قطعاً کور آی 7 جایگزین خواهد شد.

بودجه ی ایشون، چیز بهتر رو ناممکن کرده!

و نکته ی آخر اینکه ما تمام این شرایط رو بررسی کردیم و پس از فروش سیستم های مختلف، ازشون تست تری دی مارک گرفتیم و از اونجایی که امتیاز خوبی حاصل شده، پیشنهاد میدیم به کاربران.

ضمناً کارت گرافیک از اونجایی که نقش مکمل و غیرمستقیم رو در رندرینگ ایفا می کنه، برای کاربران نیمه حرفه ای، نیازی به کارت های صنعتی امثال کواردو اصلاً نیست و با بودجه ای که ایشون داشت، چیزی بهتر از 660 تی آی نیست و با هسته ی کودای بالا و قیمت بسیار بسیار عالی و مناسب، ایده آل هست برای رندرینگ!

لذا خواهشی که از شما دارم اینه که دیگران رو زیر تیغ انتقاد نبرید و اگر دیدگاهی دارین، ارائه بدید در حوزه ی پیشنهاد خودتون و نه زیر سوال بردن پیشنهاد دیگران!
    الان هم اگر پیشنهادی دارین، در قالب یک لیست از قطعات، خدمت استارتر عزیز ارائه بدید و خوشحال هم میشیم و ابداً هم ازش انتقاد نخواهیم کرد! مگر اینکه یک اشتباه خیلی فاحش و فنی داشته باشه!

از اصول حرفه ای گری، ارائه ی اطلاعات فنی خودتون بدون انتقاد از لیست و پیشنهادات دیگران هست.

فکر نکنم خواسته ی بنده ی حقیر، توقع زیادی باشه. جسارت بنده رو ببخشید.

ممنون.
    بله اقا حسام ممکنه حق با شما باشه
    اما بذارین چندتا مورد عرض کنم

۱- اون گرافیک 560ti هنوزم داستانش ادامه داره
    ۲- من فقط یک کامپیوتر ندارم دوست من
    ۳- درسته هر شخصی باید توی حیطه کاری خودش نظر بده پس با این اوصاف من وقتی برای خرید کامپیوتر اقدام می‌کنم نباید هیچ نظری حتی در مورد کامپیوتر خودم هم بدم چون حیطه فعالیت شغلی من سخت‌افزار نیست. اما چند سال پیش که میخواستم کامپیوتر مختص کار 3D جمع کنم، تعداد زیادی از فروشنده‌های بازار به من کارتهای ATI رو پیشنهاد کردن و اگر می‌خواستم فقط در حیطه حرفه خودم نظر بدم باید گرافیکم رو بلافاصله بعد از خرید عوض می‌کردم!
    ۴- من ابدا برای این دوستمون کارت کوادرو توصیه نمی‌کنم چون قطعا نیاز ایشون کوادرو نیست و یک کارت گیمینگ خوب قطعا انتخاب بهتریه اما کارتی که بخاطر امکاناتی که نخواد استفاده بشه قیمتش بالا باشه بنظرتون منطقیه؟ دقیقا مثل همون cpu سری K هرچند من برای خودم سری K می‌خرم چون بعد از مدتی بسرم میزنه اورکلاک کنم ولی بندرت شما میتونی 3dکاری پیدا کنی که اهل اورکلاک کردن هم باشه. در مورد اون تاپیک هم بنده از اول اولویت‌هارو اشتباه متوجه شده بودم که بعدش اعتراف کردم که اشتباه کردم و فکر می‌کردم اولویت اول دوستمون کار 3d و گهگاهی هم بازی هست که ظاهرا برعکس بود و بابت بحث بی‌موردی که توی اون تاپیک کردم مجدد عذر میخوام بخاطر کم‌دقتی من توی خوندن پست استارتر بود.
    ۵- بله حق با شماست بودجه ایشون امکان انتخاب i7 مناسبی رو در حال حاضر نذاشته و اون قسمت توصیه CPU طرف صحبتم با استارتر بود که بهتره با کمی افزایش بودجه پرفورمنس سیستم رو بالاتر ببرن.

در نهایت هم اگه از لحن گفتار من ناراحت شدین من عذرخواهی می‌کنم و حق با شماست من بجای اینکه بخوام ایرادی به لیست شما وارد کنم باید یک لیست جدید تهیه و پیشنهاد می‌کردم

10. این کاربر از raeesi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

خیلی ممنون از شما.

"من هم قبلاً (چند سال پیش دوران اوایل نوجوانی)در شرایط شما بودم و از لیست دیگران انتقاد می کردم! بعداً شخصی بود که استاد بزرگم بود و بهم چیز جالبی گفت:
    گفت حسام تو چیکار به کار اون مشاور داری؟! تو اطلاعات فنی خودت رو بده و برو. دیگه کارت نباشه! برای چی تو مشاوره ی دیگران انتقاد و دخالت می کنی؟! گفتم آخه فلان چیز رو اینجوری گفته و می تونست فلان جور بگه و بهتر بود! بعد گفت: خب باشه! اگر اشتباه فاحشی وجود داره، حتماً انتقاد کن. اما اگر می بینی شرایط به گونه ای سلیقه ای هست و خیلی تفاوت زیاد نیست، نباید به خودت اجازه بدی دخالت کنی!"

من خیلی این حرفش بهم برخورد و ناراحت شدم و رفتم...!
    بعد از مدتی که خوب نشستم فکر کردم! دیدم حق با اون بود و عجب کار زشتی انجام می دادم و فضولی می کردم!!

لذا این پُست شما، منو یاد چند سال پیش انداخت! البته جسارت به شما نباشه باز هم میگم... تفکرتون مشخصه که آدم موجه ای هستین. امیدوارم دلخوری پیش نیاد.

به هر حال موافق و مخالف همه جا هست! خیلی جاها با من مخالف بودن. خیلی جاها موافق بودم و باهام موافق بودن. طبیعیه! هیچوقت نمیشه باب میل همه ی انسان ها شد! اصلاً شدنی نیست! نظرات مخالف همیشه هست.

اما حداقل کار ما به عنوان یک کاربر اینه که به هم و دیدگاه هم احترام بذاریم و حد و حدود خودمون رو بدونیم و بی مهابا در مورد انسان ها و تفکرات و مشاوره هاشون، اظهار نظر نکنیم.
    این حداقل حداقل فعالیت ما در انجمن هاست و باعث میشه دلخوریی پیش نیاد و همه در قالب فضایی دوستانه، با هم باشن و به هم کمک کنن و از هم چیز یاد بگیرن.

باز هم میگم، اگر پیشنهادی دارین، در قالب لیست ارائه بدین، حتی اگر مخالف نظر شما رو داشته باشم، هرگز چیزی نخواهم گفت و تشکر هم می کنیم تازه!
    به بنده هرگز ارتباطی نداره شما لیست خوبی پیشنهاد میدین یا بد. دوست دارم سرم تو کار خودم باشه و دخالت یا انتقادی به دیگران نکنم! (حتی اگر تو دلم داشته باشم!)

در پایان از شما دعوت می کنیم منت بر سر ما نهاده و اگر قابل می دونید، بازدیدی از سایت ما داشته باشید و اگر فعالیتی هم داشته باشین، خوشحال میشیم.
    Last edited by Hessam 2; 18-01-2014 at 19:24.

12. 2 کاربر از Hessam 2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

خواهش می کنـــــــم.

300.

ok. رایتر حذف خواهد شد.

6/5 میلیون نمی تونید هزینه کنید؟ (خیلی عالی میشه!)
    راستش برام توجیه نداره..1.5تومن اضافه رو میتونم باهاش لوازم عکاسی بخرم که به کارم بیشتر بخوره...ولی کیس رو تا پنج تومن گفته بودم شما چهار و صد پیشنهاد دادید.با مونیتور بیشتر از6 نشه...با core i 7 به فرمایش شما 300رفته روش...راستی core i 7 hazwellمنظورتون بود دیگه؟
    دوستان اولویت من کار روان و بی دغدغه با فتوشابه بعد از اون مکس ....3Dmax هم تازه کارم تصور دقیقی از کارکردش ندارم.دوستان اگه تجربه دارن راهنمایی کنن اطفا
    یه سوال دارم .آیا کارت گرافیکocنیازه یا اورکلاک نشده هم نیاز منو مرتفع میکنه؟
    و اینکه گرافیک 660 با 690 چقدر تفاوت قیمت داره؟
    یکی از دوستام میگفت سعی کن مارک رم معتبرتری بخری(به نظرش کینگ استون مناسب نبود)که البته شما توضیح دادی با توجه به قیمت و 2400 بودنش معرفی کردید.
    Last edited by roebuck; 18-01-2014 at 21:05.

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

اوکی. انجام شد دوست عزیز.

بابت مواردی که فرمودید، هیچ مشکلی نیست و در بالاترین سطح، به شما بازدهی خواهد کرد!

قابلیت ارتقا و آینده نگری بسیار عالیی نیز درون کیس حاکم هست که در آینده در صورت نیاز ارتقا بدید.

در مورد رم، شما 100 دیگه افزایش بدید، می تونید جی اسکیل (بهترین مدل در دنیا) رو خریداری کنید!

690 و 660 جفتشون از نسل قبل قطعات هستن! قیمتشون 2/5 اختلاف هست!
    Last edited by Hessam 2; 18-01-2014 at 21:22.

15. این کاربر از Hessam 2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •