با سلام

دوستان میخوام یه موس بخرم . قبلا با موس های A4tech کار کردم خیلی عالی بودند . هیچ وقت موس A4tech ندیدم که خراب شده باشد . مورد خرابی قلتک موس به هیچ عنوان در موس های A4tech ندیدم .

خلاصه هر کی گرفته کاملا راضی بوده .

حال من میخوام یه موس بگیرم بدون پد یعنی پد زیرش قرار نگیره . و دو هم سوال دارم :

1- این موس های V-TRACK از برند A4tech چه ویژگی خاصی دارن ؟

2- تکنولوژی Glaser چیه ؟ ایا همون نوع موس لیزی هست ؟

-------
یه موس سیمی میخوام . نه بی سیم

بیشتر کارم مولتی مدیاست یعنی تو اینترنت و صفحات pdf روزی 1000000000 بار اسکرول به سمت بالا و پایین میکنم
میخوام روی تمام سطوح : فرش + قالی + شیشه + چوب + مو کار کنه

این موس ها رو مد نظر دارم :

A4tech X6-70MD

ماوس X6-70MD ای فرتچ | دارای پورت USB 2.0 | رزولیشن : 1000DPI |دارای کلید Office | دارای کلید X2 (دابل کلیک) | رنگبندی : مشکی | دارای تکنولوژی Glaser | بدون احتیاج به نصب درایور | قابل استفاده در تمام سطوح | دارای یکسال ضمانت

--------------------------------------------------
A4tech
Mouse N-70FX

Mouse N-70FX ماوس N-70FX ای فرتچ |دارای کلیدهای Back و Forward | دارای کلید دابل کلیک برای سهولت در هنگام کار | امکان تغییر رزولیشن با DPI 800 / 1000 / 1200 /1600 | سازگاری بی نظیر حرکت در تمام سطوح

-----------------------

a4tech X6-60D

a4tech X6-60D ماوس X6-60D ای فرتچ | دارای پورت USB 2.0 | رزولیشن : 1000DPI | دارای کلید X2 (دابل کلیک) | رنگبندی : مشکی | دارای تکنولوژی Glaser | بدون احتیاج به نصب درایور | قابل استفاده در تمام سطوح | دارای یکسال ضمانت

----------------------------