تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: آیا گیمرها به استیم ماشین علاقمندند ؟

آخر فروم باز Dark Soul's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Forgotten Empire

پيش فرض آیا گیمرها به استیم ماشین علاقمندند ؟

این رای گیری را [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از 5000 دنبال کننده در توئی.تر و فیس.بوک انجام داده .(من فقط ترجمه کردم )

- آیا علاقه مند به خرید استیم ماشین هستید ؟
    48% بله
    52% خیر

- استفاده از استیم ماشین ؟
    67% مثل کنسول در اتاق نشیمن و وصل به تلویزیون
    33% مثل کامپیوتر روی میزهاشون و وصل به مانیتور
    +
    53% هم تصمیم دارند از کنترلر استیم بجای دیگر وسیله های ورودی (کیبورد ،موس و گیم پد ) استفاده کنند .

- خرید کنسولهای دیگه ؟
    52% نه استیم ماشین و نه کنسول دیگه
    48% داشتن چند دستگاه بازی

- پنج طراحی برتر از دید رای دهنده ها

(Alienware (35%

(CyberPowerPC (27%

(iBuyPower SBX (9%

(Falcon Northwest Tiki (6%

(Scan NC10 (6%

- کدامیک را می خرید ؟
    47% بازم تکرار کردن که علاقه ای به خرید هیچکدوم ندارند .

(Alienware (24%

(CyberPowerPC (13%

(iBuyPower SBX (6%

(Scan NC10 (3%

(Digital Storm Bolt II (2%

2. 4 کاربر از Dark Soul بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن عکاسی ، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری a.g g.a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بــــوتیــــا

پيش فرض

سلام

اگه امکانش هست کلا یک مقدار درمورد این استیم ماشین توضیح بدین

یک PC آماده ؟ با قابلیت تعویض قطعات ؟ با همون سیستم عامل ؟ بازی کرک شده میشه روش بازی کرد ؟ و...

با تشکر

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Forgotten Empire

پيش فرض

سلام
    اگه امکانش هست کلا یک مقدار درمورد این استیم ماشین توضیح بدین
    یک PC آماده ؟ با قابلیت تعویض قطعات ؟ با همون سیستم عامل ؟ بازی کرک شده میشه روش بازی کرد ؟ و...
    با تشکر
    سلام
    بطور خلاصه یک PC اماده شده برای بازی توی اتاق نشیمن و روی TV هست .
    دیگه فرقی با PC های معمول خودمون نداره ، می تونید قطعاتشو عوض کنید ، هر سیستم عاملی که خواستید نصب کنید ،از کیبورد و موس یا هر گیم پد دیگه یا کنترلر های مخصوص خودشون استفاده کنید .
    از ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) هم می تونید مشخصات مدلهای معرفی شده را ببینید .

این هم مقاله خوبیه که پیشنهاد می کنم مطالعه اش کنید البته با جستجو در نت شاید مقاله های بهتری هم باشه .
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

5. این کاربر از Dark Soul بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

وقتی یکی PC قدرتمندی داره خب دیگه چرا بره از اینا بخره؟
    حداقل میشه رفت کنسول خرید و از بازی های انحصاری لذت برد و بقیه رو با PC انجام داد.
    هنوز دلایل زیادی برای خریدش ارائه نشده.

7. این کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

دوستانی که هدف Valve از درست کردن Steam Machine براشون سواله، توصیه می کنم [ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ] رو مطالعه کنن.

اگه بخوایم خلاصه بگیم، هدف Valve یک برنامه طولانی مدت هست، درست مثل پیدایش خود Steam که 10 سال قبل فقط یک بازی رو ساپورت می کرد (Half-Life 2)
    ایده ای که زمان شکل گیریش توسط بزرگانی مثل جان کارمک (به گفته خودش) غیرعملی و حتی خنده دار به نظر می اومد، اما الان بعد از 10 سال، 65 میلیون یوزر با
    بزرگترین لایبرری عرضه دیجیتالی بازی ها رو داره، به شکلی که همون جان کارمک این دفعه درباره Steam Machine میگه با وجود اینکه درست مثل پیدایش Steam غیر
    عملی به نظر میاد، فکر می کنه اینبار هم توی یه طرح طولانی مدت موفق میشه.

پس اگه به دنبال خرید Steam Machine هستین، خصوصا با شرایط داخل، بهتره چند سالی صبر کنید که موارد کلی مثل درایورهای لازم، ساپورت لایبرری Steam روی
    سیستم عامل جدید تحت لینوکس SteamOS، مشکلات احتمالی، طراحی های بهتر، قیمت های مناسب تر و ... مسیر خودش رو پیدا کرده باشه و بعد از چند سال
    آزمون و خطا حل شده باشه.

اگه خیلی علاقه مندید توی آینده نزدیک فعلا می تونید کنترلر Steam رو بعد از عرضه اون، به طور جداگانه تهیه کنید و روی ویندوز استفاده کنید.

9. 4 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

آخه جا انداختن یک سخت افزار خیلی مشکل تر از یک فضای مجازی و چنتا نرم افزار هست.
    مثلا الان قیمت ها فرقی با کنسول های نسل جدید نداره، یه اهرم خرید مثه بازی انحصاری وجود نداره.
    یک تجربه کنسول-پی سی اونم با وجود رقبایی مثه سونی و مایکرو به نظرم خیلی سخته بتونه حتی نصف استیم هم موفقیت داشته باشه.
    اگه خیلی علاقه مندید توی آینده نزدیک فعلا می تونید کنترلر Steam رو بعد از عرضه اون، به طور جداگانه تهیه کنید و روی ویندوز استفاده کنید.
    صحبت هایی هست که همین کنترلر هم عوض بشه و به جای قسمت های لمسی، دکمه فیزیکی گذاشته بشه و یه چیزی شبیه به کنترلر های ایکس باکس.
    +
    تائید شده که هر دستگاه 16 کنترلر بهش می تونه وصل بشه.
    اونوقت 16 تا تصویر اسپلیت؟

11. 2 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Forgotten Empire

پيش فرض

من از استیم ماشین انتظار بیشتری داشتم .
    فک می کردم شاهد یه سخت افزار جدید از nvidia یا ATI باشم یه چیزی مثلا مثل APU های شرکت ATI .
    اما تا اینجا همینطور هم که قبلن گفتم فقط یه کیس طراحی کردند ، یه چیز خوشکل و جمع و جور( البته بعضیاشون) .
    وگرنه منِ پی سی گیمر یکی از علاقمندی هام اینه که کامپیوتر خودمو ،خودم ببندم .
    و یه سوالی که برام پیش اومده اینه که ایا چند کارت دیگه هم میشه بهشون اضافه کرد مثلا کارتهای --- یا TV و بسیاری دیگه چون بعضیاشون به نظر خیلی کوچک و جمع و جورند .
    البته اون مقاله هم به مورد خوبی اشاره می کنه باید دید در دراز مدت چی پیش میاد وگرنه من که تا حالا متقاعد به خرید نشدم .
    Last edited by Dark Soul; 18-01-2014 at 23:59.

13. 2 کاربر از Dark Soul بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

آخه جا انداختن یک سخت افزار خیلی مشکل تر از یک فضای مجازی و چنتا نرم افزار هست.
    مثلا الان قیمت ها فرقی با کنسول های نسل جدید نداره، یه اهرم خرید مثه بازی انحصاری وجود نداره.
    یک تجربه کنسول-پی سی اونم با وجود رقبایی مثه سونی و مایکرو به نظرم خیلی سخته بتونه حتی نصف استیم هم موفقیت داشته باشه.
    + این که حتا اگه بازی انحصاری بده باز دو تا مشکل داره
    یکی این که بازی انحصاریشو تحت استیم باید بیرون بده که خب یعنی ممکنه هم روی نرم افزار استیم قابل دانلود باشه که میشه همون PC و روی استیم ماشین که با این تفاسیر همون PC رو داشته باشیم میشه اون بازی انحصاری رو بازی کرد.
    حالا بر فرض یک بازی انحصاری بخوان بیرون بدن که فقط و فقط با استیم ماشین کار کنه اینجا مشکلی که هست اینه که سخت افزار همه استیم ها یکی نیستن و اون موقع اگه بازی یک بازی قدرتمندی باشه تکلیف چی میشه؟ پس اصولا بازیها باید در حدی باشن که روی همه استیم ها قابل اجرا باشه پس میشه تصور کرد که ممکنه بازی ها به چه شکلی درمیان (این از انحصاری ها)

حالا بحث سخت افزاری داشته باشیم که اگه هدف برای اینه که بشه از این دستگاه مثل یک کنسول پی سی استفاده کرد که خب تا الان هم PC ها همین کارو رو انجام میدادن دیگه و حتا PC قابلیت افزایش سخت افزاری بسیار منعطف تری داره در حالی که مثلا اگه کسی یک استیم ماشین 300 دلاری بخره واضحه که CPU یا مادبور اون فقط تا یک حدی قابل ارتقا هستن و اینم برای خودش جای بحث و تفکر داره.

وقتی به قضیه گسترش استیم ماشین نگاه میکنم میبینم Valve کار رو داره زیرکانه به جلو میبره. خب همون طو رکه میدونیم هر کمپانی استیم های مخصوص خودشو داره و والو هم مال خودشو داره این کار باعث میشه اگه قرار باشه استیم ماشین شکست بخوره کل ضررش به والو وارد نشه چون مثل سونی و مایکرو نینتندو یک واحد خاص برای یک شرکت خاص و تک رو دنبال نمیکنه.

در کل فکر می کنم والو اهداف دیگه و اینده نگری با این استیم ماشین داره که حالا حالا ها نمیشه گفت چیه و چه هدفی داره اما خب برای زمان حال و فعلی هنوز به درد نمی خوره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •