تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: نظرتون راجع به Apple iPad mini WiFi

اگه نباشه جاش خالی می مونه ha88an's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض نظرتون راجع به Apple iPad mini WiFi

سلام دوستان
    میخواستم نظر دوستانی که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داشتن رو بدونم، بنظرتون ارزش خرید داره با این که نصف امکاناتش رو نمیشه استفاده کنی؟ یا تبلت دیگه ای رو پیشنهاد میکنید توی همین رنج قیمت
    ممنون

داره خودمونی میشه Gray Magician's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

آیپد مینی با توجه به پردازنده نسبتا ضعیف، رم 512 مگ، رزولوشن پایین و از همه مهمتر قیمت، اصلا ارزش خرید نداره. (خودم داشتم که میگم)
    اگر میخوای آیپد بخری 100% عاقلانه تره که 300 تومن بیشتر هزینه کنی و مینی رتینا بخری که همه چیزش به روز و سطح بالاست.
    من اصلا متوجه نمیشم این حرفها یعنی چی که نصف امکاناتش رو نمیشه استفاده کنی؟ کدام امکانات؟ شما در ایران اگر اینترنت پر سرعت داشته باشی، وی.پی.ان هم داشته باشی میتونی تقریبا هر اپی که خواستی نصب کنی. البته به شرطی که اپهای پولی را بخری یا جیلبریک کنی و کرک شده نصب کنی یا از روشهای دیگه استفاده کنی (همه اپهای پولی را نمیشه اینطوری نصب کرد)

شما نگفتی آیپد مینی با چه ظرفیتی و در چه رنج قیمتی میخواهی! ولی من حدس میزنم منظورت مدل 16 گیگ - وای فای هست که حدود 1 ملیون تومن قیمتشه.در این رنج قیمت بهترین تبلت اندرویدی که در بازار هست LG G Pad 8.3 با گارانتی اصلی. ولی ios در زمینه های تخصصی ( مثلا علمی ، مهندسی ، پزشکی و ...) اپهای خیلی بیشتری داره که اندروید در این زمینه ها چیز خاصی نداره هر چند برای کاربردهای عمومی ، سرگرمی و بازی چیزی کم نداره.
    Last edited by Gray Magician; 18-01-2014 at 15:28.

3. این کاربر از Gray Magician بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •