تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: آپدیت جدید تبلت lenovo A3000 (حل مشکل حافظه داخلی)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض آپدیت جدید تبلت lenovo A3000 (حل مشکل حافظه داخلی)

مژده به A3000 دارها
    در ابتدا توضیح اینکه این تبلت 16 گیگ حافظه داخلی دارد که متاسفانه در نمونه فعلی که در بازار موجود است، این 16 گیگ به عنوان حافظه یو اس بی شناخته می شود و فقط 1 گیگ به عنوان حافظه داخلی تخصیص می یابد که این مسئله مشکلات عدیده ای را برای کاربر فراهم می کند. به عنوان مثال، بنده پس از نصب 9 بازی و چند نرم افزار ساده دیگر، فضای 1 گیگابایت داخلی را پر کردم. با توجه به این که تمامی نرم افزارها و بازی ها، مقدار اندکی از فایلهای خود را به عنوان راه انداز در حافظه داخلی قرار می دهند و هیچ نرم افزاری به طور کامل بر روی حافظه جانبی نصب نمی شود، پس از آن امکان نصب نرم افزارهای دیگر وجود نداشت و بنده برای نصب نرم افزارهای دیگر مجبور به حذف برعضی از نرم افزار یا بازی های دیگر بودم.
    تا اینکه امروز (92/10/22) آپدیتی از طرف لنوو ارائه شد که بنده پس از نصب آن مشاهده کردم که لنوو کل 16 گیگ حافظه را به عنوان حافظه داخلی اختصاص داده است و عملا تمامی مشکلات بنده برطرف گردید.
    وظیفه خود دانستم اطلاع رسانی کنم.
    در صورت تمایل دوستان، اطلاعات کاملتری در رابطه با این آپدیت در این تاپیک قرار می دهم

2. 5 کاربر از Diamond242 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من سه هفته پیش خریدم و آپدیتش کردم... این آپدیت جدید نیست...
    مژده به A3000 دارها
    در ابتدا توضیح اینکه این تبلت 16 گیگ حافظه داخلی دارد که متاسفانه در نمونه فعلی که در بازار موجود است، این 16 گیگ به عنوان حافظه یو اس بی شناخته می شود و فقط 1 گیگ به عنوان حافظه داخلی تخصیص می یابد که این مسئله مشکلات عدیده ای را برای کاربر فراهم می کند. به عنوان مثال، بنده پس از نصب 9 بازی و چند نرم افزار ساده دیگر، فضای 1 گیگابایت داخلی را پر کردم. با توجه به این که تمامی نرم افزارها و بازی ها، مقدار اندکی از فایلهای خود را به عنوان راه انداز در حافظه داخلی قرار می دهند و هیچ نرم افزاری به طور کامل بر روی حافظه جانبی نصب نمی شود، پس از آن امکان نصب نرم افزارهای دیگر وجود نداشت و بنده برای نصب نرم افزارهای دیگر مجبور به حذف برعضی از نرم افزار یا بازی های دیگر بودم.
    تا اینکه امروز (92/10/22) آپدیتی از طرف لنوو ارائه شد که بنده پس از نصب آن مشاهده کردم که لنوو کل 16 گیگ حافظه را به عنوان حافظه داخلی اختصاص داده است و عملا تمامی مشکلات بنده برطرف گردید.
    وظیفه خود دانستم اطلاع رسانی کنم.
    در صورت تمایل دوستان، اطلاعات کاملتری در رابطه با این آپدیت در این تاپیک قرار می دهم

4. این کاربر از b8308443 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

من به قیر از مشکل حافظه با مشکل کندی سرعتم مواجه شدم البته کندی سرت در منوهای اصلی خود تبلت
    اگه راه حلی یا آپدیت دارید بذارید لطفه دارم خفه میشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

مشکل کندی سرعت بعد از اینکه تنظیمات gprs را دستی وارد کردم(از شبکه در یافت نمیشه و باید دستی تنظیم بشه) و چند دقیقه به اینترنت وصل شدم خود به خود رفع شد

آخر فروم باز t2download's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

سلام کمکی می خواهم بین lenovo A3000 و asus fonepad 7 گیر کردم و الان که قیمت ایسوس شده 750 و لنوو 580 و از این ها بگذریم ایسوس خوندم که صداش ضعیفه و با انتقال و دانلود فایل اندرویدی مشکل داره و بدنه و شیشه ضد خش نیست و 2 هسته ای هست و با آپدید جدید افت سرعت و هنگی داره درسته ؟ کدومو بخرم ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام دوستان من این تب لت رو گرفتم ولی مشکل حافظه رو دارم که به 16 گیگ دسترسی ندارم و فقط 1.49 گیگ در اختیار من هست لطفا راهنمایی کنید با تشکر

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

بهتر بود این اطلاع رسانی در کلوپ a3000 و با فونت درست و اندازه گذاشته می شد !!!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •