تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: به نظر شما بین 2 مدل Canon-Powershot-SX280-HS و Sony-Cybershot-DSC-WX200 کدامیک برتر و باکیفیت تر است؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه sara100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض به نظر شما بین 2 مدل Canon-Powershot-SX280-HS و Sony-Cybershot-DSC-WX200 کدامیک برتر و باکیفیت تر است؟

سلام دوستان بنده می خواهم یک دوربین دیجیتال عالی و با کیفیت بخرم که از همه لحاظ برتر و باکیفیت باشد موندم بین 2 مدل بسیار عالی Canon-Powershot-SX280-HS و Sony-Cybershot-DSC-WX200 کدامیک را انتخاب کنم که از دیگری بهتر و باکیفیت تر باشد؟
    راستی آیا مدلهای فوق ساخت ژاپن در بازار پیدا میشه یا نه همگی ساخت چین - مالزی - تایلند و ... می باشند چون بنده فقط دنبال مدل ژاپنی آنها هستم....

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام
    بدون در نظر گرفتن کامل مشخصات این دو دوربین ، تا چند سال پیش دوربینهای کامپکت کانن کیفیت خروجی خوبی داشت اما چند سالی میشود که کیفیت کامپکت های سونی بهتر از کانن است . البته این نظر شخصی من است و من با هر دو مارک کار کرده ام و اگر بخواهم دوربین کامپکت بخرم مارک سونی را انتخاب میکنم .
    گرچه با پیشرفت چشمگیر دوربینهای جدید تفاوت خیلی زیادی در مدلهای هم رده نیست و آن کسی که عکس میگیرد مهمتر از دوربینی است که با آن عکس میگیرد . زیاد هم در مورد مارک حساسیت بخرج ندهید ، بهتر است ببینید امکانات کدام دوربین بیشتر برایتان کاربرد دارد مثل زوم ، امکانات تنظیمات دستی و ...
    موفق باشید
    Last edited by gmd; 07-01-2014 at 16:10.

3. این کاربر از gmd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

Canon-Powershot-SX280-HS
    مشكل باطرى داره، گفته ميشد كه با آپديت دوربين، ديگه باطرى ارور نميده، ولى در حد حرف بود، مال ما كه با آپديت هيچ تغييرى نكرد. قيمت اين دوربين اول حدود هشتصد و خورده اى بود ولى به خاطر همين ارور باطرى، قيمتش الان حدود ششصد و خورده اى شده. اين مشكل موقع فيلمبردارى پيش مياد، در حاليكه باطرى خالى نيست ولى ارور battery low ميده و خاموش ميشه. Canon در مورد دوربينهاى كمپكت تا الان چندان موفق نبوده.
    و Sony-Cybershot-DSC-WX200
    من الان سونى h50 دارم كه نيمه حرفه اى به حساب مياد ولى كيفيت عكساش فوق العادست، اصلن كسى باور نميكنه كه اين عكسها رو يك دوربين غير حرفه اى و يك عكاس غير حرفه اى (من) گرفته باشيم! ولى چون كمپكت نيست، حملش سخته. wx200 خيلى خوبه و خيلى از canon بهتره ولى اگر wx300 رو بگيرى بهتره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mm45's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

سلام
    حرف دوستمون که گفتند اس ایکس 280 مشگل ارور باطری داره درسته اما چیزی که خیلی ها نمی دوند اینه که تولید سری جدید این دوربین چند وقتی است امده و این مشکل تا حد زیادی برطرف شده .
    این دوربین تا حدود 45 الی 50 دقیقه بدون مشکل می ته فیلم برداری کنه و تا 30 دقیقه اول ارور باطری نمی زنه .
    سری جدید این دوربین رقم ششم شماره سریال از 12 رقم اعداد 3 و 4 است .
    موفق باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه sara100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دیروز رفتم دوربین قیمت بگیرم نمایندگی ایده ال در شهرستان گفتند کانن 280 بدون ارور باطری (رقم ششم عدد 0) 680 تومان و سونی مدل WX300 هم 680 تومان .....

به نظر شما سونی WX300 از لحاظ کیفیت عکاسی و فیلمبرداری بهتر است یا کانن 280؟

راستی پشت سونی WX300 نوشته بود
    ساخت چین آیا همه مدلهای سونی ساخت چین هستند یا نه مدلهای کامپکت ژاپنی هم داریمبا این حال نسبت به مدل زاپنی کانن می ارزد؟؟؟

شما بودید از لحاظ کیفیت کدام را پیشنهاد می کردید؟
    Last edited by sara100; 07-03-2014 at 18:49.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من شخصا سونی رو انتخاب می کردم.

Sent from my GT-P7300 using Tapatalk 2

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دیروز رفتم دوربین قیمت بگیرم نمایندگی ایده ال در شهرستان گفتند کانن 280 بدون ارور باطری (رقم ششم عدد 0) 680 تومان و سونی مدل WX300 هم 680 تومان .....

به نظر شما سونی WX300 از لحاظ کیفیت عکاسی و فیلمبرداری بهتر است یا کانن 280؟

راستی پشت سونی WX300 نوشته بود
    ساخت چین آیا همه مدلهای سونی ساخت چین هستند یا نه مدلهای کامپکت ژاپنی هم داریمبا این حال نسبت به مدل زاپنی کانن می ارزد؟؟؟

شما بودید از لحاظ کیفیت کدام را پیشنهاد می کردید؟
    بالاخره شما کدام مدل را خریدید؟

من هم بین انتخاب این دو مدل ماندم.
    البته الان قیمت wx300 کمی بیشتر از sx280 شده.

بالاخره نفهمیدم که مشکل باتری کنون حل شده یا نه؟
    یکی میگه حل شده ، دیگری میگه نه.
    در فروم خود کنون هم میگفتند حل نشده و الان دیگه این مدل 280 تولید نمیشود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •