تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 32 از 33 اولاول ... 22282930313233 آخرآخر
نمايش نتايج 311 به 320 از 321

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه آنلاین پیشرو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2019

پيش فرض

سلام دوستان
    من قبل از عید با این سایت به مشکل برخوردم از طریق درگاه پرداخت زرین پال شکایت کردم!
    البته دو هفته ای درگیر بودم ولی مجبور شدن پولو برگردونن!!!
    جالبه از سایت زنگ زده میگه ما جنس رو از چین سفارش دادیم باید صبر کنی تا برسه!!!
    نمیدونم بعد از این همه مشکلات چرا سایت بسته نمیشه!
    برای اینماد هم فقط از عکس استفاده میکنه که خودش کلاهبرداریه! و چون اونجا ثبت نشده از طریف اینماد نمیتونید پیگیر بشید!
    فقط فعلا با اطلاع رسانی به دوستان و آشنایان مانع از خرید اونها بشید

2. این کاربر از mohamad305 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوستان

>> براحتی میتوانید پولتان را پس بگیرید <<

بنده هم به فروشگاه پیشرو یک قطعه سفارش دادم ، سفارش گیرنده حیدری نامی بود که گفت تا سه روز قطعه تهیه و تحویل میشود ولی هر بار امروز فردا کرد و گفت گمرک به محموله ما گیر داده و ترخیص نشده و دست آخر بعد از چند هفته منصرف شدم و پولم را مطالبه کردم که حیدری گفت به حسابداری دادم واریز کنند ولی واریز نمیکردند ، در آخر اعتراض کردم که چرا معطلم کردید ؟ که با فحاشی اپراتور فروشگاه حیدری بی ..... مواجه شدم

بعد به سایت اتحادیه کشوری کسب کارهای مجازی رفتم و ثبت شکایت کردم (محل ثبت شکایت در پایین ترین نقطه صفحه اصلی سمت چپ صفحه است و این فروشگاه عضو آن اتحادیه است) و نوشتم این فروشگاه پولم را گرفته و نه قطعه را میدهد و نه پولم را و ذکر کردم امتیاز این سایت و فروشگاه متعلق به خانم اعظم شفیعیان است ، اما سفارش گیرنده ها شماره کارتی بنام مرتضی عبیری را میدهند و نقل و انتقالات پولی از درگاه امن اینترنتی که نشان اعتماد سایت است صورت نمیگیرد تا تراکنش به فروشگاه و مالک آن مرتبط نباشد و نتوان اثبات کرد که پولی به این فروشگاه داده شده است

بعد از شکایت 5 روز نشد که پولم را پس دادند چون میدانند که اگر پول را پس ندهند و آن شکایت از طریق اتحادیه به مراجع قضایی تسری یابد پای پلیس آگاهی و شماره کارتی که در جوار درگاه اینترنتی میدهند برایشان داستان خواهد شد ، لذا پول را میدهند

وقتی آنها پولتان را واریز میکنند ، رسید واریز دارند و شما دیگر دستاویزی برای ادامه شکایت و دنبال کردن آن در مراجع قضایی و پلیس آگاهی ندارید و ناگزیر به اعلام رضایت میشوید

این پست بهترین پاسخ به فحاشی آنهاست

4. 5 کاربر از MasBMor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

M Ơ Ɗ Є Ʀ ƛ Ƭ Ơ Ʀ VAHID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض

سلام دوستان

>> براحتی میتوانید پولتان را پس بگیرید <<

بنده هم به فروشگاه پیشرو یک قطعه سفارش دادم ، سفارش گیرنده حیدری نامی بود که گفت تا سه روز قطعه تهیه و تحویل میشود ولی هر بار امروز فردا کرد و گفت گمرک به محموله ما گیر داده و ترخیص نشده و دست آخر بعد از چند هفته منصرف شدم و پولم را مطالبه کردم که حیدری گفت به حسابداری دادم واریز کنند ولی واریز نمیکردند ، در آخر اعتراض کردم که چرا معطلم کردید ؟ که با فحاشی اپراتور فروشگاه حیدری بی ..... مواجه شدم

بعد به سایت اتحادیه کشوری کسب کارهای مجازی رفتم و ثبت شکایت کردم (محل ثبت شکایت در پایین ترین نقطه صفحه اصلی سمت چپ صفحه است و این فروشگاه عضو آن اتحادیه است) و نوشتم این فروشگاه پولم را گرفته و نه قطعه را میدهد و نه پولم را و ذکر کردم امتیاز این سایت و فروشگاه متعلق به خانم اعظم شفیعیان است ، اما سفارش گیرنده ها شماره کارتی بنام مرتضی عبیری را میدهند و نقل و انتقالات پولی از درگاه امن اینترنتی که نشان اعتماد سایت است صورت نمیگیرد تا تراکنش به فروشگاه و مالک آن مرتبط نباشد و نتوان اثبات کرد که پولی به این فروشگاه داده شده است

بعد از شکایت 5 روز نشد که پولم را پس دادند چون میدانند که اگر پول را پس ندهند و آن شکایت از طریق اتحادیه به مراجع قضایی تسری یابد پای پلیس آگاهی و شماره کارتی که در جوار درگاه اینترنتی میدهند برایشان داستان خواهد شد ، لذا پول را میدهند

وقتی آنها پولتان را واریز میکنند ، رسید واریز دارند و شما دیگر دستاویزی برای ادامه شکایت و دنبال کردن آن در مراجع قضایی و پلیس آگاهی ندارید و ناگزیر به اعلام رضایت میشوید

این پست بهترین پاسخ به فحاشی آنهاست

واقعا خنده داره که
    این سایت سال هاست داره این روشی کلاهبرداری و دزدی میکنه ولی قانون جلوشو نمیگیره (چون قانون تو این مملکت فاسده)
    اصلا هیچ جنس یا وسیله ای نداره و میرن جنس هایی که کسی نداره و همه میخوان رو میزنن موجود الکی تا شما خرید کنی
    فقط پولو میگیرن و چند هفته بعد پس میدن...به همین راحتی
    شکایتی هم نیست دیگه چون پولو پس دادن

از این طریق شما فک کن چقد کاسبی میکنن با پول خریدارا در طول ماه...

تا وقتی قانون اصلاح نشه و حمایت کنه از فساد و دزدی وضع همینه

6. 2 کاربر از VAHID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2019

پيش فرض

اولا اینکه همیشه رو آیکن اینماد کلیلک کنید تا وارد سایت اینماد بشه و بتونید اطلاعات مالک اصلی سایت رو ببیند چون خیلی ها عکس اینماد رو الکی میزارن دوما اینکه این همه سایت معتبر و خوب من خودم همه لباس هامو از بانی مد می خرم خیلیم راضیم . اگرم وسایل الکترونیکی می خواستی دیجیکالا و چنتا سیات معتبر دگ هم بودن. برای خودت دردسر درست کردی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2021

پيش فرض

سلام خدمت دوستان.
    من به تازگی تو دام این سایت افتادم برای خرید یک نمایشگر لپتاپ ایسوس که این کلاهبرداران خیلی با اعتماد حتی پارت نامبر دقیق رو هم گذاشته بودن. ولی بعد از ارسال یک چیز دیگه فرستادن... بلافاصله پیگیر شدم ولی با برخورد بسیار بد مرتبا جواب سربالا میدادند. جالب اینجاست که حتی از دادن آدرس برای مرجوع کردن نمایشگر خودداری میکردند! بالاخره با ثبت شکایت در اتحادیه آدرسشون رو دادند و من نمایشگر رو ارسال کردم. ولی پول رو واریز نکردند تا زمانی که دوباره در سایت اتحادیه شکایت ثبت کردم!

من بیشتر از 10 سال هست مرتب خرید اینترنتی انجام میدم و تا بحال همچین تجربه تلخی نداشتم، به نظرم امثال این افراد باعث از بین رفتن اعتماد به سایتهایی که سالم فعالیت میکنند هستن.

موضوع تاسف بارتر اینه که این تیم سالهاست داره به همین روش فعالیت میکنه و هیچکش جلوش رو نگرفته!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

کسی که اهل فن باشه باید بدونه قیمت هاش خیلی خیلی فیک و ناجور هست

الان تو این دسته پنل تلویزیون ها رو گذاشته

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پنل ال سی دی 50 و 55 اینچ رو قیمت زده 900000 ریال

پنل شکسته و داغون این 2 سایز رو به اوراقی بفروشید 100 تا 150 بهتون میده اون وقت پنل سالم 50 و 55 رو میفروشه 90 تومن ؟؟؟!!!!

از این گلاهبردارهای گنجشک روزی هست

خورد خورد از مشتری ها میکنه تا خرج عملش در بیاد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2021

پيش فرض

بله درست میگین کلا در موردشون تحقیق نکردم چون همچین تجربه ای نداشتم، و در ثانی این نمایشگر رو جای دیگه نداشت که مقایسه کنم و خیلی وقت بود دنبالش بودم و اینها هم پارت نامبر رو دقیقا گذاشته بودند و مطمئن شدم درست هست جنس. 100% به جایی وصل هستن که کسی کارشون نداره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

بله درست میگین کلا در موردشون تحقیق نکردم چون همچین تجربه ای نداشتم، و در ثانی این نمایشگر رو جای دیگه نداشت که مقایسه کنم و خیلی وقت بود دنبالش بودم و اینها هم پارت نامبر رو دقیقا گذاشته بودند و مطمئن شدم درست هست جنس. 100% به جایی وصل هستن که کسی کارشون نداره.
    این جور دزدها به جایی وصل نیستند . منتهی مالباخته ها به خاطر مبلغ و سختی و ... دنبال شکایت نمیروند و بدون شاکی خصوصی اینها همینجوری کلاهبرداری خواهند کرد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض هنوز فعاله متاسفانه

من هم باطری لپ تاپ خرید کردم و جنس رو نداد تا بعد از یکماه جنگ اعصاب، هم به اینماد و هم به انحادیه کسب و کار مجازی به آدرس h ttps://ecunion.ir/complaint شکایت کردم تا جنس رو برام فرستاد.
    امیدوارم هر چه زودتر کسب و کارشون تخته و خودشون به سزای اعمالشون برسن.
    من 30 آذر 99 خرید کرده بودم

13. این کاربر از moma13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2022

پيش فرض

منم تجربه خرید باتری لپتاب دارم ازشون همین در ماه 1400
    که هم گرون دادن
    هم دیر دادن
    هم 40 هزارتومان بیشتر بابت ارسال پرداخت کردم
    هم تلفنی توهین هم کردن
    مستنداتشم موجود هست
    چون عجله داشتم قبلش راجبش تحقیق نکردم
    ول یواقعا کلاه بردارن
    برین تو سایت اینماد همه شکایت کنین ازشون

15. این کاربر از dizehvari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •