تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 33 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 321

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه آنلاین پیشرو

پروفشنال fafool70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام
    منم 8 روز پیش ازشون یه باتری برای لپتاپ خریدم هنوز نفرستادن.ای کاش زودتر این تاپیک رو میدیدم.هرچی هم زنگ میزنم جواب نمیدن.دوستان شکایت کنم به فتا بنظرتون جواب میده؟خیلی دنگ و فنگ داره؟
    صبح زنگ بزن .
    اره اولین بار شکایت کن تو سایت enamaad و بعد توی سایت پلیس فتا . توی سایت فت هم شکایت کنی. فایده نداره اینا پر رو شدن منم باید شکایت کنم مردم رو سرکار میزارن. لینک این فرومم بده بگو این همه کلاه برداری میکنن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

آقا مطمئنی شمارش همینه؟زنگ میزنم جواب نمیده.

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

بارها گفته شده که نماد الکترونیکی دلیلی بر این نیست که طرف آدم خوبیه! یا کلاه بردار نیست! باز ملت میگن گول نماد رو خوردیم!

خوبه نماد رو که باز میکنی اولش بولد نوشته!

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید. مسئولیت صحت فعالیت کسب و کار اینترنتی و کلیه محتوای منتشر شده در وب سایت بر عهده صاحب کسب و کار اینترنتی می باشد.

یعنی نماد فقط اسم و آدرس طرف رو مشخص میکنه!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

بارها گفته شده که نماد الکترونیکی دلیلی بر این نیست که طرف آدم خوبیه! یا کلاه بردار نیست! باز ملت میگن گول نماد رو خوردیم!

خوبه نماد رو که باز میکنی اولش بولد نوشته!

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید. مسئولیت صحت فعالیت کسب و کار اینترنتی و کلیه محتوای منتشر شده در وب سایت بر عهده صاحب کسب و کار اینترنتی می باشد.

یعنی نماد فقط اسم و آدرس طرف رو مشخص میکنه!
    بله درسته.ولی وقتی شاکی زیاد داره میتونن که نمادش رو بگیرن.
    هفته ی قبل دو شنبه بالاخره موفق شدم تماس بگیرم.طرف میگه این باطری توی ایران نیست.خیلی شکر میخورین که جنسی رو که ندارین میفروشین.قرار شدن تا 24 ساعت پول رو برگردونن هنوز دارن برمیگردونن.
    دوستانی که تجربه شکایت دارن یا تونستن پولشون رو از این آدما بگیرن بگن لطفا.

5. این کاربر از ali-xc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

هفته ی قبل دو شنبه بالاخره موفق شدم تماس بگیرم.طرف میگه این باطری توی ایران نیست.خیلی شکر میخورین که جنسی رو که ندارین میفروشین.قرار شدن تا 24 ساعت پول رو برگردونن هنوز دارن برمیگردونن.
    ببین به من هم گفتن باتری تو بازار نبوده..پول تو حسابشون که رفت باهاش کار میکنن .بعد میگن نیست .منم بعد یه هفته برگردوند بهم ..اینقد زنگ بزن تا برگردونه بهت. تو سایت نماد هم شکایت کن

7. این کاربر از fafool70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

من اینقد پیله شدم زنگ زدم تا بالاخره جنسمو فرستادن...البته همون جعبه رو واسم پست کردم!!مودم خریده بوئدم....باید پیله بشی...اگر جواب نداد تهدید کن...بگو به پلیس فتا میگم..واقعا هم اینو بگو....نمیدونم چرا تا حالا این دزدهارو مسدود نکردن...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دوستان از کیمیا انلاین هم خرید نکنین من 2 بار ازشون خرید داشت یک مورد هارد اکسترنال بود که معیوب برام فرستادن و مجبور شدم 4 تا هزینه بیخودی تیپاکس بدم اخرشم راضی نبودم. یک بار هم لپتاب دل برای یکی از دوستان ازشون خریدم که لپتاب باز شده بود اینقدر ناشیانه اینکارو کرده بودن که حتی پیچ نو هم ننداخته بودن خیلی تابلو بود. احیانا لپتاب ریفر بیش یا تعمیری بهمون انداختن اونجا هم کلی اذیت شدم. پیشنهاد من اینه که به خاطر چند تومن این ور اون ور گول کیمیا انلاین و خیلی از سایتهای نامعتبر رو نخورید بیشتر هزینه کن ولی مطمین خرید کن.
    اها یادم افتاد یکبار هم یکی از دوستام ازشون پاور خریده بود 2 سال پیش به قیمت 25 تومان ولی پاور سوخته ارسال کرده بودند اون بدبخت هم دیگه پیگیرش نشد اخه فقط پول تیپاکس 10 تومان بود

10. این کاربر از masoud3311 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

من اینقد پیله شدم زنگ زدم تا بالاخره جنسمو فرستادن...البته همون جعبه رو واسم پست کردم!!مودم خریده بوئدم....باید پیله بشی...اگر جواب نداد تهدید کن...بگو به پلیس فتا میگم..واقعا هم اینو بگو....نمیدونم چرا تا حالا این دزدهارو مسدود نکردن...
    والا تهدید به شکایت هم کردم ظاهرا که جواب نداد.چون پول برگشت نخورد.دیگه تماس گرفتن با اینا بعد از تهدید به شکایت فایده نداره.در اولین فرصت باید برم شکایت کنم

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

والا تهدید به شکایت هم کردم ظاهرا که جواب نداد.چون پول برگشت نخورد.دیگه تماس گرفتن با اینا بعد از تهدید به شکایت فایده نداره.در اولین فرصت باید برم شکایت کنم
    دوست عزیز ما فقط گفتیم تهدید کن؟؟ گفتیم برو شکایت کن توی سایت .شما اگه دو هفته پیش ک بهت گفتیم شکایت میکردی الان پولت تو جیبت بود .امسال شما ایتقدر شل میگیرید کاری ندارن باهاشون .اولین فرصت هم نداره .به جای ول چرخیدن توی سایت ها نیم ساعت بشین پولتو برگردون شکایت کن . این حرفامم سر دلسوزیه نه چیز دیگه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست عزیز ما فقط گفتیم تهدید کن؟؟ گفتیم برو شکایت کن توی سایت .شما اگه دو هفته پیش ک بهت گفتیم شکایت میکردی الان پولت تو جیبت بود .امسال شما ایتقدر شل میگیرید کاری ندارن باهاشون .اولین فرصت هم نداره .به جای ول چرخیدن توی سایت ها نیم ساعت بشین پولتو برگردون شکایت کن . این حرفامم سر دلسوزیه نه چیز دیگه
    اگه منظورتون از سایت,سایت نماد هست که دوبار شکایت نوشتم.اگه منظورتون شکایت به دادسرا هست که نرفتم هنوز.

14. این کاربر از ali-xc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •