تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 33 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 321

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه آنلاین پیشرو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

شما چرا به enamad و پلیس فتا شکایت نمیکنید؟ کاری نداره که فرم شکایت آنلاین تو سایت هست. اگه تعداد شکایت ها زیاد بشه بالاخره رسیدگی میشه. این ساز و کار الکی ایچاد نشده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

خیلی ها گزارش دادند و اون فرم رو پر کردند! یارو نه پول رو میخوره نه جنس رو نمیفرسته فقط اذیت میکنه جنس رو میفرسته بعد ده روز معمولا هم اون جنسی نیست که تو میخواهی چون انبار نداره اصلا، بخواهی مرجوع کنی جواب تلفن رو کسی نمیده! بعد کلی اعصاب خوردی میگی ولش کن گور باباش،ولی من شکایتم رو میکنم ،جالب اینجاست ایشون دو تا سایت دارند!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

09123854467
    این شمارشه...

4. این کاربر از ali.92 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال fafool70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

بله متاسفانه منم 21 فروردین یک باتری one m8 سفارش دادم بعد از 11 روز پیگیری که گفتن نیست و نمیشه لغو شد .و برای بازگشت پول باهاشون تماس گرفتم .بعد از هزار بار گفتن چون کارت به اسم باباته نمیشه . هیچی فردا برم کارت بگیرم به اسم خودم بهشون شماره کارت بدم . فرستادن حتما حتما بعد ش شکایت میکنم در سایت پلیس فتا و enamad دوستان از سایت کلاه بردار lapbuy.com خرید نکنید با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    این کاش این تاپیک رو زودتر میدیدم الان خیلی اعصابم خورده منم یک جنسی ازشون خریدن الان که روز جمعه هست سه شنبه صبح بصورت الکترونیکی پول رو به حسابشون ریختم تا الان هم نه کد رهگیری توی سایت هست و نه بهم چیزی دادن زنگم زدم بعد از 200 بار تماس گرفتم میگن بین 1 تا 6 روز تا الان چهار روز گذشته
    با این صحبتهایی که دوستان کردم منم به عاقبتشون دچار میشم
    به نظرتون چیکار کنم؟
    اصلا عقلم کار نکرد که اول یک جستجویی چیزی بکنم بعد خرید کنم.
    خدا این بارو به خیر بگذرونه من دیگه غلط بکنم خرید اینترنتی بکنم

7. 2 کاربر از saeid30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    این کاش این تاپیک رو زودتر میدیدم الان خیلی اعصابم خورده منم یک جنسی ازشون خریدن الان که روز جمعه هست سه شنبه صبح بصورت الکترونیکی پول رو به حسابشون ریختم تا الان هم نه کد رهگیری توی سایت هست و نه بهم چیزی دادن زنگم زدم بعد از 200 بار تماس گرفتم میگن بین 1 تا 6 روز تا الان چهار روز گذشته
    با این صحبتهایی که دوستان کردم منم به عاقبتشون دچار میشم
    به نظرتون چیکار کنم؟
    اصلا عقلم کار نکرد که اول یک جستجویی چیزی بکنم بعد خرید کنم.
    خدا این بارو به خیر بگذرونه من دیگه غلط بکنم خرید اینترنتی بکنم
    از آنلاین پیشرو خریدی؟؟ ببین از سایت معتبر مثل دیجی کالا خریدم مشکل نبوده . از آل دیجیتالم خوبه .
    اگه از آنلاین پیشرو گرفتی خیلی آدم های عوضی هستن پول رو نگه میدارن میگن دارن دنبال جنس میگردن .ایتقدر باید زنگ بزنی تا پول و برگردونن . تو بزنگ بگو جنس و نمیخوام پول بدین شماره کارت بده . من تو سایت enamad شکایت کن ازشون و بگو پول رو نریزین پلیس فتا شکایت میکنم .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

سلام دوست عزیز، برو به صفحه اصلی سایت. سمت راست روی نماد کلیک کن یک صفحه باز میشه که نشوندهنده‌ی اینه که ما میتونیم به این سایت اعتماد کنیم. در ضمن می تونی به این سایت بری و سایت مورد نظر را جستجو کنی: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در ضمن شما می تونید خرید های نقدی خود را از سایت های شناخته شده تر بکنید مانند: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و... بکنی.
    با آرزوی سلامتی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دوست عزیز خواهش میکنم اگه ممکنه شمارشو به منم بده بهش زنگ بزنم...کلی پول ازم رفته..گول نماد الکترونیک رو خوردم!!!!

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوست عزیز خواهش میکنم اگه ممکنه شمارشو به منم بده بهش زنگ بزنم...کلی پول ازم رفته..گول نماد الکترونیک رو خوردم!!!!
    شکایت تو سایت enamaad و پلیس فتا خیلی زودتر پولت برمیگرده. شمارش هم تو قسمت ارتباط با ما توی سایتشون هست
    Last edited by fafool70; 09-10-2015 at 02:58.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    منم 8 روز پیش ازشون یه باتری برای لپتاپ خریدم هنوز نفرستادن.ای کاش زودتر این تاپیک رو میدیدم.هرچی هم زنگ میزنم جواب نمیدن.دوستان شکایت کنم به فتا بنظرتون جواب میده؟خیلی دنگ و فنگ داره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •