تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 30 از 33 اولاول ... 202627282930313233 آخرآخر
نمايش نتايج 291 به 300 از 321

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه آنلاین پیشرو

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

عزیزانی که شاکی هستند شماره تماس بدن یا از طریق پیامک به من ارسال کنند. دارم شکایت تنظیم می کنم از این کلاهبردارا برای دادسرا
    09304606428
    من هم هستم 09178962693

- - - Updated - - -

دوستان من کلی مدرک صدای ضبط شده و اسکرین شات دارم ازشون اگه کسی مایله خبر بده تا با هم شکایت کنیم هزینه هاش هم نصف‌ یه بار بندازیمش زندان کل مردم رو راحت کنیم
    من هم هستم 09178962693

- - - Updated - - -

سلام من فردا صبح دارم مریم دادسرای جرائم رایانه ای برای شکایت از این سایت و کا رکناش اگر کسی هست بیاد باهم .هرچه تعداد بیشتر باشه بهتر
    به فتا هم شکایت آنلاین کردم شما هم بکنید باید ادیسون کنیم 09120269126
    من هم هستم 09178962693

- - - Updated - - -

من یه هفتست یه LCD لپتاپ سفارش دادم، ولی هنوز نفرستادن. صدبار زنگ زدم هر دفه یه دروغ تحویلم میدن. یه بار میگه آدرس اشتبا بود پست قبول نکرد. یه بار میگه فرستادیم دست پست محلتون هست. ولی تا حالا خبری نشده. تو تلگرام بهش پیام دادم چرا LCD رو نمی فرستین. بلاکم کرد. فردا میخام برم ازشون شکایت کنم. بی شرفا. به هیچ وجه ازشون خرید نکنید. کلا یه زن و یه مردن. اسم مرده هم مرتضی عبیری هست. تازه اگه شانس بیاریم حساب به اسم خودش باشه.
    شکایت کردی؟ ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

امروز صبحت کردم با پیشرو گفتن بازم شماره پیگیری رو میفرستیم مثل 10 روز پیش ! گفتم خودتی اصلا هیچ کالایی نداری که بفرستی میرم شکایت میکنم ! گفت حالا بشین کد پیگیری بدمت گفتم !!!
    فردا بیکارم از صبح میرم پلیس فتا شکایتمو ثبت میکنم خواهشا همتون جدی بگیرید نگید مبالغ کمه و .... واسه منم پولم کمه ولی ارزششو داره نشونشون بدم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    من عید یک دستگاه مایکروفر یه قیمت دو میلیون ازشون خریدم که نفرستادن و حتی فحاشی هم کردن
    همون موقع ازشون شکایت کردم.ماه پیش حسابشون را بستم هنوزم پیگیر ماجرا هستم
    من پولمو پس گرفتم

شما هم شکایت کنید به نتیجه میرسید.فقط زمانبره

4. این کاربر از samsalim بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    من عید یک دستگاه مایکروفر یه قیمت دو میلیون ازشون خریدم که نفرستادن و حتی فحاشی هم کردن
    همون موقع ازشون شکایت کردم.ماه پیش حسابشون را بستم هنوزم پیگیر ماجرا هستم
    من پولمو پس گرفتم

شما هم شکایت کنید به نتیجه میرسید.فقط زمانبره

6. این کاربر از samsalim بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

عزیز، توی سایت پلیس فتا، شکایت نوشتیم فایده نداشت و هیچ تماسی هم نگرفتن!!
    حضورا رفتم پلیس فتا، گفتن برو دادگستری شکایت کن!! کجای دنیا یکی جرم واضح انجام میده و سر یه ملت رو کلاه میگذاره و باید بعدش مردم صبح تا شب بدون دنبالش!؟
    آیا پلیس فتای ما فقط مسئول تخلفات سیاسی هستن؟
    من دادگستری هم رفتم و دنبال شکایت.

8. این کاربر از dani me بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

خیلیا به پلیس فتا گفتن. رسیدگی نمیکنن.
    باید اول رفت شکایت کرد ببعدش برین پلیس فتا.

10. این کاربر از dani me بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

شهریور ماه تعدادی میکرو اس دی ازشون خریدم. تحویل ندادم. بعد یک هفته تماس گرفتم، با یکی از خطوط پی‌گیری سفارش که بعد کلی معطلی یک فرد که از صداش و نحوه صحبت کردنش مشخصه که کارمند نیست و یک کلاهبرداره (3 تا شماره فروشی که قرار دادن تو سایت تغلبیه و باید معلوم شه که چطور این خطهای تلفن در اختیار این افراد قرار گرفته) جواب داد، که چرا ارسال نکردید، شماره سفارش خواست و بعد الکی یک صدای معطلی پشت خط را که احتمالا روی گوشیش ذخیره کرده پخش میکنه و میگه با فلان بخش صحبت کردم گفتن پی گیری می کنم اگه نشد پس میدیم!! روز بعدش تماس گرفتم گفتن موجود نیست شماره کارت بدین به بخش حسابداری!!! میگم که براتون واریز کنه. تا یک هفته همین طور با دروغ های مضحک معطل می کنن. روز آخر سوار موتور بود که با این کلاهبردار شیاد صحبت کردیم سوار موتور بود!! ما هم محکم صحبت کردیم و گفتیم که شکایت می کنیم به پلیس فتا. این قدر گستاخ هستند که وقتی میگیم به پلیس فتا شکایت می‌کنیم، میگه پلیس شروع میکنه به فحاشی به شما و پلیس فتا و مسئولین کشور!!
    اما فردای اون روز که دیده ما جدی هستیم پول رو پس میده و به خیال خودش من مهم مثل بقیه که پولش رو پس داده، حال و حوصله رفتن به دادگاه رو ندارم (نقطه قوتشون همینه که از این نقطه ضعف مردم استفاده می کنن). اما من تا غرامت زمانی که از من و مردم تلف کرده اند و نیز فحاشی‌هاش رو ازش نگیرم و زندان هم نندازمش، ولش نمی کنم.
    گستاخ ترین کلاهبرداران ایران هستن اینا.

12. این کاربر از dani me بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوستانی که شکایت کردن به نتیجه ای رسیدن؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من هم متاسفانه یک ماهی هست که سرم کلاه رفته. برای شکایت حتما باید از تهران شکایت کنیم؟

15. این کاربر از mohammadfrd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

سلام
    من میخواستم از این سایت خرید کنم. مثل اینکه پرداخت در محل داره. حالا نمیدونم جدید اضافه شده یا قبلا هم بوده

یه محصول رو تو این فروشگاه و یه فروشگاه دیگه مشابه هم با قیمت های متفاوت پیدا کردم

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اولی قیمتش کمتره ولی نوع فونت استفاده شده در نوشته های فن با اینی که خودم دارم یکم فرق داره. به نظر میاد تقلبی باشه.

دومی که از lapbuy هست یه خرده بیشتر شبیه اصلشه. حالا البته چون عکسش با کیفیت نیست دقیق مشخص نمیشه

به نظرتون از کجا بخرم ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •