تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 31 از 33 اولاول ... 2127282930313233 آخرآخر
نمايش نتايج 301 به 310 از 321

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه آنلاین پیشرو

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    من یک هفته پیش باتری لپ تاپ سفارش دادم از lapbuy تو پنل کاربری من زده ارسال شده با تیپاکس ولی دستم نرسید
    بهشون زنگ زدم میگم چرا دستم نرسید میگه الان کد بارنامه رو میدم همکارم برات sms کنه و بقیه مسائل ...

چیکار کنم زنگ بزنم محکم صحبت کنم یا نه فحش و تهدید و ... یا نه برم فتا یا دادسرا یا کلا بیخیال بشم ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

منم مهر ماه از این سایت خرید کردم متاسفانه هنوز نتونستم پولمو برگردونم تو فیش واریزی هم آدرس lapbuy.net به جای lapbuy.com زده شده امروز هم تماش گرفتم مسئول بهم میگه اونایی که شکایت میکنن بی شخصیت هستند و بهم گفتن برو شکایت کن کاری نمیتونی کنی دوستانی که شکایت کردن به جایی رسیدن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

سلام دوستان

منم تجربه مشابهی با این فروشگاه اینترنتی داشتم. یه باطری لپ تاپ با شرایط تحویل در محل سفارش دادم. باطری رو آوردند، خراب بود. تماس گرفتم، گفت گارانتی داره؛ پس بفرستید تا تعویض کنیم. باطری رو پس فرستادم ولی دیگه خبری از باطری و پول و ... نشد. هرچی تماس گرفتم فقط بددهنی و جواب سربالا و فحش و بد و بیراه نثارم شد.

فقط یه نفر پشت تمام خطوط این شرکت هست؛ بخش فروش و پیگیری و ... همه ش برای سر کار گذاشتن مشتری هاست؛ همه ش یه نفر هست که خیلی هم بی وجود و بی تربیت هست. با فحاشی و بددهنی کاری میکنه که خودت روت نشه یه مدت پیگیری کنی و زمان بخره تا سود پول رو بخوره.

من نهایتاً از طریق نماد الکترونیکی که روی سایتش بود، شکایتم رو ثبت کردم. روز بعدش باهام تماس گرفت و باطری رو فرستاد!!!!!
    نمیدونم واقعاً از اثر این شکایت بود؟!! بعید میدونم؛ ولی هرچی هست دوستان یه کم حوصله کنید و مرتب پیگیر باشید، نهایتاً یا جنس رو میفرسته یا پول رو پس میده؛ فکر میکنم یه آدم کاملاً روانی پشت این وب سایت هست که داره مطالعه میکنه ببینه ظرفیت فحش‌خورِ مردم تا چه حده!!! معذرت میخوام که اینطور صحبت میکنم ولی این برداشت من بود از حدود دو ماه تجربه ای که در مورد پیگیری خرید اینترنتی از این شرکت داشتم.

واقعاً امیدوارم مردم عزیز کشورم هیچ کدوم هیچ جا گرفتار چنین تجربه های ناراحت کننده از برخورد با آدمهای بی شخصیت نشوند.

4. این کاربر از ShirinsadatBadri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

من ده ماه پیش ازشون شکایت کردمو پولمو پس گرفتم
    هرکس شکایت کرد.شکایتشو ادامه بده تا سایتشون فیلتر بشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

سلام
    من هم یک باتری لب تاپ از lapbuy سفارش دادم. بعد کلی گفتم نمیخوام پول رو پس بدید الان سه ماهه گذشته و پولم رو ندادن. تو رو خدا هر کسی میتونه کمک کنه. شماره سفارش 51451

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

ظاهرا سایتش بسته شده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

از طریق نماد الکترونیکی سایتشون شکایتتون رو ثبت کنید. البته اگر سایتش بسته شده باشه، شاید نتونید.
    دیروز از اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی با من تماس گرفتند و شکایتم رو پیگیری کردند.
    با این شماره: ‭021 8828 5518‬
    باهاشون تماس بگیرید؛ شاید مؤثر باشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

کالایی که در 22 ابان 98هزینه اش واریز شده است را چندین بار پیگیری کردم و جواب قانع کننده ای دریافت نکردم اپراتور فروش می گوید ارسال شده ولی کد رهگیری پستی ارائه نمی دهد و وقتی پیگیر می شوم گفته می شود پیامک می کنیم و یا تماس می گیریم که هیچ کدام تابه حال صورت نگرفته است پس از چندین بار پیگیری یک شماره 79232 دادند که معلوم نیست از کجا باید پیگیری شود و این روند فرسایشی که را تکرار می کنن تا بیخیال بشی که البته زهی خیال باطل ، این نماد الکترونیکی هم الکیه برای خودش در ضمن این شرکت هیچ شماره تلفنی برای رسیدگی به شکایات و انتقادات ندارد وشما فقط به یک اپراتور فروشنده دسترسی دارید.نهایت به فکر شکایت به پلیس فتا افتادم که در حال پیگیری هستم و شماره های موبایلشو پیدا کردم
    البتنه برای شرکت شماره کارت فرستادم که پول را عودت بدن منتظرم ببینم پول عودت داده میشه یا نه . کسی شماره خواست بگه براش بفرستم

10. این کاربر از saeedgol60 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

کالایی که در 22 ابان 98هزینه اش واریز شده است را چندین بار پیگیری کردم و جواب قانع کننده ای دریافت نکردم اپراتور فروش می گوید ارسال شده ولی کد رهگیری پستی ارائه نمی دهد و وقتی پیگیر می شوم گفته می شود پیامک می کنیم و یا تماس می گیریم که هیچ کدام تابه حال صورت نگرفته است پس از چندین بار پیگیری یک شماره 79232 دادند که معلوم نیست از کجا باید پیگیری شود و این روند فرسایشی که را تکرار می کنن تا بیخیال بشی که البته زهی خیال باطل ، این نماد الکترونیکی هم الکیه برای خودش در ضمن این شرکت هیچ شماره تلفنی برای رسیدگی به شکایات و انتقادات ندارد وشما فقط به یک اپراتور فروشنده دسترسی دارید.نهایت به فکر شکایت به پلیس فتا افتادم که در حال پیگیری هستم و شماره های موبایلشو پیدا کردم
    البتنه برای شرکت شماره کارت فرستادم که پول را عودت بدن منتظرم ببینم پول عودت داده میشه یا نه . کسی شماره خواست بگه براش بفرستم
    سلام
    به نظرم اینجا اعلام کنید که بقیه هم استفاده کنن.

تازه شما از یه سایت ناشناخته خریدید این بلا سرتون اومد. من با دیجیکالا مشکلات مشابهی داشتم و شکایت کردم. نهایتا چون فروشنده شرکت دیگه ای بود (شرکت های سوری خود دیجیکالا که اصلا وجود خارجی ندارن) گفتن که باید اطلاعات شرکت بیارید دادگاه و فقط دو تا 300 هزار تومن هزینه شکایت دادم و حدود 500 هزار تومن هم هزینه خود جنس که معیوب بود.

پس لطفا تا الان تو این سایت حضور دارید شماره هاشون رو اعلام کنید که کسانی که می خوان شکایت کنن حتی در آینده یه گام جلو باشن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض پیشرو

من خرید داشتم. متاسفانه بعد از 11 ماه دارم به نتیجه میرسم. 09358693535. اگه کسی قصد شکایت داشت منم پایه هستم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •