تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 27 از 33 اولاول ... 17232425262728293031 ... آخرآخر
نمايش نتايج 261 به 270 از 321

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه آنلاین پیشرو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

سلام
    واقعا شارلاتان و کلاهبردارن
    اما یک راه تضمینی وجود داره
    برای اثبات پرداخت یک استعلام از بانک بگیرید و به پلیس فتا مراجعه کنید و از خانوم اعظم شفیعیان به جرم کلاهبرداری شکایت کنید
    سایت lapbuy.com به نام این خانوم در سایت ساماندهی ثبت شده و چون نماد اعتماد الکترونیکی سایت مدت ها پیش بخاطر کلاهبرداری باطل شده و سایت های فاقد نماد حق داشتن درگاه پرداخت اینترنتی ندارن این خانوم یک سایت به نام partbuy.ir تاسیس کرده که دارای نماد هست و از درگاه پرداختش برای lapbuy.com استفاده میکنه
    اینطوری دیگه پیگیری از طریق اینماد هم ممکن نیست چون اینماد شکایات مربوط به سایت های فاقد نماد اعتماد رو رسیدگی نمیکنه
    بالاخره در طول این همه سال کلاهبرداری حسابی حرفه ای شدن
    تجربه شخصیم رو در وبلاگ lapbuy1.blogfa.com نوشتم
    ولی اگه از طریق فتا پیگیری کنید نتیجه میگیرید
    این هم آدرس و کد پستیشون:
    تهران_ری_خ محمد فدایی_ک معین خواه_پلاک9
    ک پ 1877853931

موفق باشید

2. این کاربر از mr.majid.b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

سلام دوست عزیز تونستید راهی پیدا کنید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض سلام دوستان

سفارشمو صحیح و سالم و درست تحویل گرفتم دستشون درد نکنه متشکرم
    Last edited by mahdi1901; 17-06-2017 at 13:12. دليل: متن اشتباه فرستاده شده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

سلام
    من هم جز فحش و ناساز پس از 16 روز و پرداخت 141 هزارتومان چیزی دریافت نکردم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

با سلام
    روز نوزده خرداد من یک کیبورد و یک باطری از ایشان خریدم. چند روز بعد تماس گرفتم درخواست کد پیگیری کردم گفتند کیبورد را فرستاند و باطری را نفرستادند دارند دوباره با پیگیری زیاد ده روز بعد گفتند هر دو را فرستادند که 28 خرداد بود ولی کد پیگیری پستی اشتباه بود تا 8 تیر موفق شدم دوباره تماس بگیرم که گفتند کد اشتباه است شماره پیگیری جدید دادند که دیدم جنس برگشت خورده است. به آنها اطلاع دادم که برگشت خورده بجای اسم من در سامانه پستی شماره فاکتور درج شده بود. این مورد را گفتم و از آنها خواستم بعد از 16 روز گذشتن از پرداخت پول این جنس به من نرسیده پیگیری کنند. شخص پاسخگو بدون مقدمه شروع کرد به فحاشی و مثل نوار ضبط شده پشت سر هم فحش داد. خلاصه بعد از 16 روز انتظار و 141 هزارتومن پرداخت پول فقط یک سری فحش نصیب من شد. در حالی که آدرس فاکتور آدرس یک موسسه است که روزانه ده ها بسته دریافت می کند و برای پست پیشتاز کاملا آشنا است. احتمال اشتباه بودن آدرس و یا پیدا نکردن آدرس از سوی پست وجود ندارد. با سرچ نام مرتضی عبیری در اینترنت متوجه شدم فحاشی و کلاهبردار بودن آنلاین پیشرو در گوگل نیز بار ها درج شده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

سلام. دوستان هرکس به هر طریقی میتونه اطلاع رسانی کنه تا سای آنلاین پیشرو بسته بشه و کمتر عزیزی گرفتار بشه. اینا کلاهبردارن و متاسفانه هنوز به حیاتشو دارن ادامه میدن باید یه بار برای همیشه بساطشون رو جمع کنیم.باتشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

البته من اطلاع به پلیس فتا و شکایت از سایت را انجام دادم . چون تا بحال به بد دهنی و دقل بازی این سایت بعد از صدها خرید اینترنتی ندیده و نشنیده بودم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام
    بنده یک لپ تاپ از این سایت خریدم و بعد شش ماه با کلی بدبختی تونستم پولمو ازشون بگیرم صاحب این سایت یه کلاهبردار واقعی است نمیدونم چطور جلوی فعالیتشون رو نمی گیرن
    این دزدا سه تا سایت دارن یکی lapbuy.com یکی lapbuy.net و یکی هم partbuy.ir و هر سه این سایت ها یک صاحب کلاهبردار داره اگه میخواستن سالم کار کنن چندتا سایت نمیزدن این نشونه کلاهبرداری هستش
    اگه نیاز به پولتون ندارین و میخواین صدقه بدین از این ها خرید کنین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام
    بنده یک لپ تاپ از این سایت خریدم و بعد شش ماه با کلی بدبختی تونستم پولمو ازشون بگیرم صاحب این سایت یه کلاهبردار واقعی است نمیدونم چطور جلوی فعالیتشون رو نمی گیرن
    این دزدا سه تا سایت دارن یکی lapbuy.com یکی lapbuy.net و یکی هم partbuy.ir و هر سه این سایت ها یک صاحب کلاهبردار داره اگه میخواستن سالم کار کنن چندتا سایت نمیزدن این نشونه کلاهبرداری هستش
    اگه نیاز به پولتون ندارین و میخواین صدقه بدین از این ها خرید کنین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام. من از سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خرید کردم اما متاسفانه سایت کلاهبرداریه
    زنگ میزنم بهشون با لحن بد صحبت میکنن و حتی فحش ناموسی بهم میدن
    با پلیس فتا تماس گرفتم گفتن برید از دادسرا شکایت کنید
    فردا میرم دادسرا شکایت کنم
    بیاین همه گزارش بدیم به فیلترینگ تا سایتشون فیلتر بشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •