تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 33 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 321

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه آنلاین پیشرو

پروفشنال fafool70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

اگه منظورتون از سایت,سایت نماد هست که دوبار شکایت نوشتم.اگه منظورتون شکایت به دادسرا هست که نرفتم هنوز.
    دادسرا رو نمیدونم . ولی پلیس فتا هم واسه این چیزا شکایت داره . لینک توی سایتش هست .اکه ندیدی سرچ کن تو گوگل

2. این کاربر از fafool70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام .متاسفانه بنده هم از این سایت 14 روز پیش خرید کردم و فهمیدم نامعتبر هستند و بعد 14 روز میگن جنس شما رو نداریم بفرستیم در صورتی که 3 بار گفتن فرستادیم .

4. این کاربر از rahman1643 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

متاسفانه این کلاه سر من هم رفته. 8 روز پیش ازشون گوشی خریدم ولی ارسال نشد، امروز زنگ زدم تهدید کردم که اگه تا شب پولم رو عودت ندید ازتون تو سایت Eنمادو پلیس فتا شکایت می کنم و فردا هم از طریق دادسرا شاکی می شم .
    واقعا هم تصمیمم همینه که ازشون شکایت کنم، شکایت تو اون دو تا سایت که روال خاصی نداره ولی کسی از دوستان تا حالا از طریق دادگستری شکایت کرده تا بدونم روال کار به چه صورتی هست و چقدر زمان می بره تا به نتیجه برسه؟

از مدیر محترم خواهش می کنم عنوان تاپیک رو عوض کنن و اسم فروشگاه آنلاین پیشرو رو در نامگذاری جدید لحاظ کنند تا در سرچ گوگل اون بنده خدایی که می خواد در مورد این سایت تحقیق کنه زودتر به نتیجه برسه.
    Last edited by opticman; 05-12-2015 at 16:00.

6. این کاربر از opticman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

متاسفانه این کلاه سر من هم رفته. 8 روز پیش ازشون گوشی خریدم ولی ارسال نشد، امروز زنگ زدم تهدید کردم که اگه تا شب پولم رو عودت ندید ازتون تو سایت Eنمادو پلیس فتا شکایت می کنم و فردا هم از طریق دادسرا شاکی می شم .
    واقعا هم تصمیمم همینه که ازشون شکایت کنم، شکایت تو اون دو تا سایت که روال خاصی نداره ولی کسی از دوستان تا حالا از طریق دادگستری شکایت کرده تا بدونم روال کار به چه صورتی هست و چقدر زمان می بره تا به نتیجه برسه؟

از مدیر محترم خواهش می کنم عنوان تاپیک رو عوض کنن و اسم فروشگاه آنلاین پیشرو رو در نامگذاری جدید لحاظ کنند تا در سرچ گوگل اون بنده خدایی که می خواد در مورد این سایت تحقیق کنه زودتر به نتیجه برسه.
    وای خدا ببین اینا چقد شاخ شدن واسه مردم تو این دو هفته سه تا کلاه برداری .
    خدا خیرت بده خوب دیجی کالا تا وقتی هست تا وقتی بامیلو هست چرا از یه سایت نشناخته خرید می کنید .من هم اگه خرید کردم واقعا گشتم گشتم دنبال باتری m8 نبود دیدم این نوشته داریم .آخر سر بعد ده روز پولمو با زنگ و شوایت تو سایت نماد پس گرفتم. دوستان توجه کنند در سایت پلیس فتا شوایت کنید خواهش میکنم ازتون شکایت کنید حتی اگه گفتند میخوایم پس بدیم .

8. 2 کاربر از fafool70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

وای خدا ببین اینا چقد شاخ شدن واسه مردم تو این دو هفته سه تا کلاه برداری .
    خدا خیرت بده خوب دیجی کالا تا وقتی هست تا وقتی بامیلو هست چرا از یه سایت نشناخته خرید می کنید .من هم اگه خرید کردم واقعا گشتم گشتم دنبال باتری m8 نبود دیدم این نوشته داریم .آخر سر بعد ده روز پولمو با زنگ و شوایت تو سایت نماد پس گرفتم. دوستان توجه کنند در سایت پلیس فتا شوایت کنید خواهش میکنم ازتون شکایت کنید حتی اگه گفتند میخوایم پس بدیم .
    من الان حدود ده ساله که خرید اینترنتی انجام میدم و هیچ وقت به مشکل برنخورده بودم این اولین باره ، وقتی دیدم قیمتش نسبت به بقیه فروشگاه ها پایین تره و نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره هم داره دیگه خیالم راحت شد از بابت مطمئن بودن سایت اما ...
    من تو سایت e نماد شکایت کردم ولی سایت پلیس فتا رو برای من باز نمی کنه برای شما هم همین طوره؟

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

من الان حدود ده ساله که خرید اینترنتی انجام میدم و هیچ وقت به مشکل برنخورده بودم این اولین باره ، وقتی دیدم قیمتش نسبت به بقیه فروشگاه ها پایین تره و نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره هم داره دیگه خیالم راحت شد از بابت مطمئن بودن سایت اما ...
    من تو سایت e نماد شکایت کردم ولی سایت پلیس فتا رو برای من باز نمی کنه برای شما هم همین طوره؟
    اره واسه منم سایت پلیس فتا رو باز نمی کنه معلوم نیست چشه .مثلا پلیس فتا ما باید همیشه در دسترس باشه الان مشکل داره

اگه نباشه جاش خالی می مونه Afshin405's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

هیچوقت تلفنی یا از طریق اینترنت چیزی نخرید بعدش داستان میشه بازار بیرون هست دیگه چه کاریه////

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

الان 24 ساعت شده پولمو ندادن.منتظرم خطاشون باز بشه زنگ بزنم .من enamad شکایت کردم سایت فتا ارور میده و نوشته هم که باید حضوری بریم شکایت کنیم.خداکنه پولمو بدن چون گوشی مال من نبوده برا دوستم خریدم بهش گفتم ارزونتره گارانتیش اصلیه کلی از خرید اینترنتی تعریف کردم .حقیقت قصد داشتم از دیجی کالا بخرم بخاطر قیمت پایین کلاه سرم رفت .تا الان من 74 بار از دیجی کالا خرید داشتم یبار مشکل نداشتم .این بار این داستان پیش اومد .

13. این کاربر از rahman1643 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

فرم شکایت توی نماد و پلیس فتا کشکه.هیچ رسیدگی نمیشه.باید حضوری رفت دادسرا.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

نزدیک به 48 ساعته پولمو ندادن.امروز جواب تلفنمم دیگه ندادن
    با امروز 16 روزه پول من دست ایناست یقرون دو قرونم نیست
    Last edited by rahman1643; 06-12-2015 at 23:32.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •