تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 28 از 33 اولاول ... 18242526272829303132 ... آخرآخر
نمايش نتايج 271 به 280 از 321

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه آنلاین پیشرو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض کلاهبرداری این فروشگاه و نحوه زنده کردن پول

با سلام خدمت دوستان عزیز
    چیزی که هیچ شکی درش موجود نیست اینه که صاحبان این چنتا سایت، lapbuy.net، lapbuy.com، partbuy.com و چنتا سایت دیگه همگی دو نفر به نام های اعظم شفیعیان و مرتضی عبیری هستن و به نوبت برای این سایتا اینماد میگیرن و مردم رو علاف میکنن و پولشون رو نگه میدارن تا طرف قشنگ یه ماه علاف شه و مهم تر ازون اعصاب و روانش بهم بریزه. من مورخ 6 آبان ازشون یه شارژر لپتاپ خریدم برای خواهرم که شهرستان هستن. و قرار بود سه روزه تحویل بدن تو شهرستان که بعد از 8 روز هم خبری نشد. اینم بگم که تلفناشون کاملا سرکاریه و میذارتتون تو صف انتظار و خلاصه کسی جواب نمیده اصلا و ابدا. قشنگ یه سیستم طراحی کردن برای علاف کردن مردم و تا جایی که بشه پولتون رو نگه میدان. خب حالا بریم سراغ اینکه چه کلکی زدم تا پولمو زنده کنم. من خوشبختانه خودم تهران هستم و اونطور که متوجه شدم اینا اکثرا سفارشات شهرستان رو تحویل نمیدن چون طرف اولا پا نمیشه بیاد تهران دوما اینا اصلا آدرس درست و حسابی ندارن و همه آدرساشون سرکاریه. پس من دوباره رفتم تو سایتشون و دوباره شارژر رو سفارش دادم اما اینبار پرداخت در محل رو انتخاب کردم و پیک فرداش برام آورد! منم رسید سفارش قبلیم رو دادم به پیک و گفتم اینو ببر بنداز جلوشون کلاهبردارای بی شرف. باز خوب شد پولمو زنده کردم. آها قبل ازینکه به پیک رسید رو بدم ازش پرسیدم اینا آدرسشون کجاس: گفت چارراه ولیعصر. گفتم کجا دقیقا؟ گفت: پاساژ ایرانیان یا همچین چیزی. اینو گفتم اینجا اعلام کنم تا هرکی خواست بره اونجا لوله شون کنه بتونه پیداشون کنه. امیدوارم کمکی کرده باشم که اگه شمام کسی رو تهران دارین با این کلک پولتون رو زنده کنین. اگرم خواستین برین حضوری لوله شون کنین اینآیدیه من در تلگرامه @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pezhman بگین تا باهم بریم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض دزدی تو روز روشن... تا کی؟؟

!!!! کلاهبردارای عوضی !!!!
    به هیچ وجه یه پاپاسی تو حساب این بی همه چیزا نریزین... یه کیبورد لپ تاپ ازشون گرفتم ۱۴۴ هزار تومن... دو هفته گذشت... گوشی ورنمیدارن، میزارن رو مشغول، قطع میکنن، هر غلطی میکنن که از زنگ زدن پشیمون بشی... آخرش گفتن میریزیم به حسابت و یه شماره کارت گرفتن ازم... یه هفته گذشت و خبری نشد و بالاخره که گوشی برداشت تهدیدم کرد اگه مودبانه خواهش نکنم کارمو راه نمیندازه که دیگه هر چی از دهنم در اومد بارش کردم... پلیس فتا سایتش خرابه و فقط میشه از طریق دادگاه شکایت کرد... این دزدا الان سه سال هست دارن ملتو میچاپن... من ساکن تهران نیستم که بتونم برم کلانتری و دادگاه... کسایی که تهران هستین دادخواست بدین حاضرم منم باهاتون شکایت کنم... لطفا هر کی شاکیه همینجا اعلام کنه همه با هم اگه شکایت کنیم دادگاه جمعشون میکنه... تعداد شاکی های پرونده وقتی زیاد باشه واقعا سریع رسیدگی میکنن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض

سلام من17/8/96 از سایت آنلاین پیشرو یک پرینتر خریداری کردم و با اینکه قبل از واریز پول استعلام موجودی گرفته بودم ولی بعد از چند روز پیگیری فهمیدم اصلا موجودی نداشتند و با اینکه شماره کارت فرستادم ولی پولم را پس ندادند و میگویند تو مگه چقدر پول داده ای و کسی هست هفت میلیون ریخته تا حالا زنگ هم نزده و بهمشون گفتم خوب چرا واریز نمی کنید میگند با مدیریت صحبت میکنیم و من هم سر گردون شدم از خرید از این سایت -تو را خدا یکنفر کمک کنه
    شماره سفارشم 43540 بوده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

دقیقاً این بلا سر من هم اوردن بعد از 100 بار زنگ زدن گفتن فرستادیم بعد گفتم که کدپیگیری پستی بفرستین گفتن الان براتون پیام میکنم از اون موقع پیام که نکردن که هیچ گوشی ها شون هم مشغوله وقتی هم میگیره میگیره میگه ساعات کاری شرکت تمام شده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض

منم سرم کلاه گذاشتن، چیکار باید بکنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض

منم دوم مهر96خرید اینترنتی داشتم به علت عدم موجودی لغو شده ولی به حسابم واریز نشده،آدرس شرکت جعلی هست چون خودم رفتم، به پلیس فتا گزارش کردم، هنوز خبری نیست، بی کفایتی کل مسولان دست به دست داده تا انجام نشه،اینجور پول خوردنا، آخر عاقبت نداره،منم تا حالا پام به دادسرا باز نشده، ولی اگه اون روم بالا بیاد،تا آخرش میرم، اگه امکان داره راهنمایی بفرمایید

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اینا که یکدونه نماد اعتماد الکترونیکی تک ستاره هم ندارن
    چرا از اینجور فروشگاه ها خرید میکنید ! واقعا عجیبه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

این بیشرف ها سر من هم کلاه گذاشت الان 20 روزه خرید کردم نه جنس رو فرستادن نه پول و پس می دن نه جوابگو خدا لعنت کنه مال مردم خور و بی هم چیز

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

والا من از طریق سایت فتا ازشون شکایت کردم ولی تا الان که خبری نشده اما یه اشنا تو مخابرات دارم می خوام از رو شماره تلفن ادرشون رو گیر بیارم برم سروقت شون یه حال حسابی ازشون بگیرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

من یه هفتست یه LCD لپتاپ سفارش دادم، ولی هنوز نفرستادن. صدبار زنگ زدم هر دفه یه دروغ تحویلم میدن. یه بار میگه آدرس اشتبا بود پست قبول نکرد. یه بار میگه فرستادیم دست پست محلتون هست. ولی تا حالا خبری نشده. تو تلگرام بهش پیام دادم چرا LCD رو نمی فرستین. بلاکم کرد. فردا میخام برم ازشون شکایت کنم. بی شرفا. به هیچ وجه ازشون خرید نکنید. کلا یه زن و یه مردن. اسم مرده هم مرتضی عبیری هست. تازه اگه شانس بیاریم حساب به اسم خودش باشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •