تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 24 از 33 اولاول ... 14202122232425262728 ... آخرآخر
نمايش نتايج 231 به 240 از 321

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه آنلاین پیشرو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

سلام مجدد
    امروز صبح ساعت 10:30 تاریخ 1395/9/28 برام از طرف فروشگاه انلاین پیشرو پیامک اومد که تراکنش شما توسط حسابداری تایید شده یعنی 3 روز ناقابل زمان لازمه فقط بابت اینکه پول به حسابشون ریختی نوبرشو اوردن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

سلام مجدد
    امروز صبح ساعت 10:30 تاریخ 1395/9/28 برام از طرف فروشگاه انلاین پیشرو پیامک اومد که تراکنش شما توسط حسابداری تایید شده یعنی 3 روز ناقابل زمان لازمه فقط بابت اینکه پول به حسابشون ریختی نوبرشو اوردن

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

به نظرم الویت اصلی در خرید از یک فروشگاه اینترنتی اعتماد و اطمینان از خرید است. چیزی که خیلی از کاربران بهش توجه میکنن متاسفانه فقط قیمت هست. اگه یک دست فروش یه پیرهن رو 20 تومن بده مغازه کناریش همون رو 40 تومن بده 90 درصد شما از اون 20 تومنی خرید میکنید . اما به کیفیت و جنس محصولات خیلی توجه نمیکنید و قیمت براتون مهمه.

در فروشگاه های اینترنتی هم روش گول زدن مشتری ها فروشه اقساطی یا خرید محصولات تخفیف خورده هستش. وقتی یه محصول قیمت قبلیش 200 تومن بوده الان تخفیف زده 150 صد در صد اگه شما نیاز به اون محصول داشته باشید خرید میکنید اما اگه دقت کنید می بینی قیمت کف اون محصول شاید همون 150 تومن یا یکم بالا پایینتر بوده. و اون موقع که داشتع 200 تومن میفروخته در اصل داشته گرون فروشی میکرده.

من کاری به این فروشگاه ندارم ولی ولی متعجب هستم که چطور یک فروشگاه انقدر شاکی داره با این حال بازم ازش خرید میشه. چون کسی به پیشینه این فروشگاه کاری نداره . مهم خرید محصولات به صورت اقساطی هستش.

4. 2 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

الان با فروشگاه تماس گرفتم و جوابگو بودن و بابت تمام مسایل پیش امده برای مشتریان تو این تاپیک و خودم صحبت کردم و اونا هم دلایل خودشونو گفتن و قرار شد امروز کالای خریداری شده منو با پست پیشتاز برام بفرستن . بابت ارسال کالا به روش پس کرایه که مشتری مجبور بشه کرایه رو پرداخت کنه گفتم که ادعا کردن چنین روشی توسط پست پیشتاز امکان پذیر نیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

تاریخ 1395/9/29 برام اس ام اس اومد که کالای شما تحویل پست پیشتاز شده و منم دیگه پیگیر نشدم تا به امروز 1395/10/1 که مجددا تماس گرفتم که شماره مرسوله رو بگیرم که تلفن روی منشی بود و پیام ضبط شده اینه ..... پرسنل در تایم نماز است لطفا بعد از ساعت 2/5 تماس بگیرید همه جا 15 دقیقه برای نماز تعطیله نه 1/5 ساعت بهر حال اینم شرح خرید ما از این سایت انلاین پیشرو تا الان.....فعلان که خبری نیست.... اخبار بعدی به اطلاع خواهد رسید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

ساعت 4/5 بعد از ظهر تماس گرفتم با فروشگاه تلفن میگه ساعات کاری ما به اتمام رسیده و ساعت کاری ما از ساعت 9 صبح الی 6 عصر میباشد خوب الان که هنوز مونده تا 6 عصر .... به موبایلشون زنگ زدم خاموشه .....خوب شما که نمیتونید غلط میکنید فروشگاه انلاین میزنید.....در اولین فرصت میرم شکایت و تا اخرش پیگیری میکنم تا بفهمن که دوره این زرنگ بازیا تموم شده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من قبلا از این فروشگاه دو مورد خرید (یکی حدود 2 میلیون و یکی کمتر حدود دویست تومن) داشتم و مشکل خاصی نداشتم اما این بار که اومدم دیدم که نماد اعتمادش از شهریور تمدید نشده و حالام اینجارو دیدم که اینهمه شاکی داره. خواستم بگم که الان دنبال جایگزین بودم یه فروشگاهی به نام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بهش برخوردم که نماد هم داشت اما نکته‌ی جالب اینه که این فروشگاه آدرس ثبت شده‌ش همون آدرس LapBuy هست و با توجه به شباهت اسمشون به هم و استفاده از عکس‌های مشترک برای محصولات، میشه نتیجه گرفت که این دوستان با اسم جدید (هم برای سایت و هم صاحب امتیاز) دارن سعی می‌کنن ملتو فریب بدن.

9. این کاربر از milad_black70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

با سلام و درود مجدد
    در تاریخ 95/10/5 خودم با مراجعه به ناحیه پستی مربوطه بسته رو تحویل گرفتم که بسته بندی فقط همون جعبه خود باطری بود که خوشبختانه صحیح و سالم بود فقط موردی که باید بگم اینه که مشابه همین باطری تو مشهد 55000 تومانه که من اینو از فروشگاه انلاین پیشرو بخاطر سلول کره ای 79000 تومان خریدم ولی روی باطری زده بود ساخت چین بخاطر کنجکاوی باطری رو به چند تا فروشگاه نشون دادم که اونا گفتن که عنوان سلول کره ای فقط تبلیغاته برای فروش وهمه باطریا چینه ....منم موضوع رو به انلاین پیشرو انتقال دادم که متاسفنه جواب قانع کننده ای ندادن......
    بحر حال اینم از تجربه خرید ما از این فروشگاه....اگه این فروشگاه یکم به فکر رضایت مشتری باشه مطمئنا سودش میره تو جیب خودشون
    من از دیجی کالا خرید زیاد دارم و بابت گفته ام عکس تعدادی از پاکت فاکتورای خریدمو میزارم
    عرضم اینه که یکدفعه یک سویچ موبایل که قیمتش 5500 توامان بود بخاطر داشتن مشکل مرجوع کردم که سه بار رفت و برگشت کالا نزدیک 48000 تومان کرایه حمل برای دیجی کالا داشت ولی از اخر عذر خواهی کردن و مباغو به حسابم ریختن
    اینه جواب اعتماد مشتری نه فرافکتی
    [IMG]photo_2016-12-30_17-37-53[/IMG]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام
    دوستان متاسفانه مثل اینکه هیچ کسی تا اخر ماجرا رو پیگیری نکرده .
    اینا هنوز دارن مثل اب خوردن کلاه برداری میکنن و متاسفانه ادم های بی شخصیتی هم هستند که با لحن بدی با ادم برخورد میکنن .
    بنده هم مثل شما دوستان گول اینا رو خوردم .
    تقریبا 4 - 5 روز پیش باهاشون تماس گرفتم و گفتم این چندتا قطعه رو موجود دارید و قیمت هاتون بر روز هست . ایشون هم تایید کردن (همون یه کارمندی که اونجا همیشه حضور داره) .
    بعد از چند رو دیدم خبری نشد . تماس گرفتم گفتند ما این قطعات رو نداریم و قیمتش هم بالا رفته . بعد از کلی صحبت شماره حساب رو بهشون دادم .
    الان 5 روزه دارم تماس میگیرم . هر سری میگن حسابدارمون نیست و سقف ارسالمون هم پر شده دیگه نمی تونیم واریز کنیم . باید به حسابدارمون بگیم بره سر کوچه براتون کارت به کارت کنه ...

همش دروغ دروغ دروغ
    بعد از خوندن این همه کلاه برداری واقعا میخوام پیگیر بشم و تا انتها برم انشاء الله
    میخوام پوزشون رو به خاک بمالم . دوستانی که شکایت کردند لطفا راهنمایی کنند تا ما هم به نتیجه برسیم ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام
    دوستان متاسفانه مثل اینکه هیچ کسی تا اخر ماجرا رو پیگیری نکرده .
    اینا هنوز دارن مثل اب خوردن کلاه برداری میکنن و متاسفانه ادم های بی شخصیتی هم هستند که با لحن بدی با ادم برخورد میکنن .
    بنده هم مثل شما دوستان گول اینا رو خوردم .
    تقریبا 4 - 5 روز پیش باهاشون تماس گرفتم و گفتم این چندتا قطعه رو موجود دارید و قیمت هاتون بر روز هست . ایشون هم تایید کردن (همون یه کارمندی که اونجا همیشه حضور داره) .
    بعد از چند رو دیدم خبری نشد . تماس گرفتم گفتند ما این قطعات رو نداریم و قیمتش هم بالا رفته . بعد از کلی صحبت شماره حساب رو بهشون دادم .
    الان 5 روزه دارم تماس میگیرم . هر سری میگن حسابدارمون نیست و سقف ارسالمون هم پر شده دیگه نمی تونیم واریز کنیم . باید به حسابدارمون بگیم بره سر کوچه براتون کارت به کارت کنه ...

همش دروغ دروغ دروغ
    بعد از خوندن این همه کلاه برداری واقعا میخوام پیگیر بشم و تا انتها برم انشاء الله
    میخوام پوزشون رو به خاک بمالم . دوستانی که شکایت کردند لطفا راهنمایی کنند تا ما هم به نتیجه برسیم ...
    اینا خیالشون راحته کسی که حال نداشته یه صبح تا ظهر با آرامش و خیال راحت وقت بذاره بازار رو بگرده و جنسی که می خواد رو پیدا کنه، مسلما حال نداره چند ماه درگیر اعصاب خردی و معطلی شکایت و دادگاه بشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •