تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 33 اولاول ... 713141516171819202127 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 322

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه آنلاین پیشرو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

منم چند وقت پیش یه باطری لپتاپ سفارش دادم
    بعد پرداخت یه روز بعدش پیام اومد سفارش شما ارسال شد. با این که تو سایتشون نوشته بود سفارشات شهرستان تا 7 روز ولی بازم چون پیام ارسال اومده بود شروع کردم به تماس گرفتن بابت گرفتن شماره پیگیری
    میگفتن ارسال شده ولی پیک برامون شماره بارنامه نیاورده ، هی تماس تماس تماس
    بعد 8 روز باطری اومد دستم (2 روز قبلش ارسال کرده بودن) ولی متاسفانه خراب بود. 6 ماه گارانتی تعویض بی قید و شرط داشت خیر سرشون الان با دیدن پستها شما منصرف شدم بفرستم
    شگردشون این بود پول نگه دارن جنس خراب بدن و مانند این تا یه مدتی طی بشه ،
    الانم صاحب امتیازشون تو اینماد عوض کردن
    از مدیریت انجمن هم خواهش مندم اسم تاپیک رو عوض کنن یه چیز مناسب بنویسن که مثل : ..... برداری آنلاین پیشرو یا lapbuy.com

2. 2 کاربر از SalmanAdl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

منم چند وقت پیش یه باطری لپتاپ سفارش دادم
    بعد پرداخت یه روز بعدش پیام اومد سفارش شما ارسال شد. با این که تو سایتشون نوشته بود سفارشات شهرستان تا 7 روز ولی بازم چون پیام ارسال اومده بود شروع کردم به تماس گرفتن بابت گرفتن شماره پیگیری
    میگفتن ارسال شده ولی پیک برامون شماره بارنامه نیاورده ، هی تماس تماس تماس
    بعد 8 روز باطری اومد دستم (2 روز قبلش ارسال کرده بودن) ولی متاسفانه خراب بود. 6 ماه گارانتی تعویض بی قید و شرط داشت خیر سرشون الان با دیدن پستها شما منصرف شدم بفرستم
    شگردشون این بود پول نگه دارن جنس خراب بدن و مانند این تا یه مدتی طی بشه ،
    الانم صاحب امتیازشون تو اینماد عوض کردن
    از مدیریت انجمن هم خواهش مندم اسم تاپیک رو عوض کنن یه چیز مناسب بنویسن که مثل : ..... برداری آنلاین پیشرو یا lapbuy.com
    با سلام و احترام

شما میتونید خیلی راحت از گارانتی باطری استفاده کنید ، برای این کار باطری رو جهت تعویض به آدرس ارسال کنید و نهایت تا 6 روز کاری باطری تعویض و مجدد براتون ارسال خواهد شد

با تشکر
    موفق باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

این روی شما مارو کشته ، من خودم بابت خرید هزار بار زنگ زدم تا برام ارسال کردم حالا گارانتی بماند ، همچین غلطی هیچ وقت نمیکنم
    من هم مثل شما فروشنده هستم تاحالا نشده تحویل اجناسم بیشتر از 72 ساعت بشه ، ولی این کار شما حسابی تاثیر منفی در کسب و کار اینترنتی دارد.

5. این کاربر از SalmanAdl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

توی فروم همسایه کامل موضوع خودم رو توضیح دادم و البته لینک های مفید و مشخصات کشف شده (همگی از سطح اینترنت جمع آوری شده و مشخصات محرمانه ای وجود ندارد)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    برای شکایت و افزودن شاکی به پرونده ی اینها هیچ چیزی لازم نیست، وقت و هزینه و پیگیری از طریق بنده دنبال میشه. شما فقط با من تماس بگیرید من چندتا تاریخ و دو جمله شرح قضیه تون کافیه ولی توان پرونده رو خیلی بیشتر میکنه.
    ایمیل من: 61090de9@opayq.com
    این ایمیل معتبر میباشد و حتما به دست من میرسه (بخاطر اسپم نشدن ایمیل اصلی و شماره تلفن رو نذاشتم) ولی در اولین تماس با ایمیل و شماره تماس خودم باهاتون تماس میگیرم.

اگر میخواهید بصورت آنلاین گزارش بدید یا شکایت کنید (این کار رو بکنید ولی اصلا کافی نیست)

مشخصات خوانده:
    آدرس سایت: lapbuy.com
    مدیر فروشگاه: مرتضی عبیری (شخصی که پولها و هزینه ها هم به حساب ایشون میره)
    آدرس فروشگاه که باهاش مجوز ای-نماد رو گرفتن: استان تهران - شهر ري - ميدان فرمانداري - ميدان شهرداري - خ فدايي - کوچه معين خواه - پلاک 9
    صاحب امتیاز ای-نماد: اعظم شفيعيان
    تلفن ها: 55956322 ( 021 ) و 55956323 , 55956324
    ایمیل: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فعالیت این سایت از طریق شرکت نیست و صاحب امتیاز بنام فرد میباشد یعنی شرکت پیشرو رایانه شخصیت پشت سایت نیست و به دلایلی اینهارو به هم متصل نکردند ولی مدیر عامل شرکت و مدیر سایت هردو شخص مرتضی عبیری هستند.
    طی تحقیقات مقدماتی که صورت گرفته این شخص با نام شرکت آنلاین پیشرو و پیشرو رایانه و شرکت سوپر دریب و شرکت طراحی وبسایت بارون و... سالهاست که با سایت ها و آدرس های گوناگون مشغول فروش یا (فقط پول گرفتن) از مردم هستند که قدیمی ترین سند از سال ۸۷ میباشد.
    انواع فعالیت های مختلف و مجزا تحت عنوان طراحی سایت، فروش هاست و دامین، فروش لپتاپ عمده، وارد کردن لپتاپ از دبی، فروش کامپیوتر و پرینتر، فروش قطعات کامپیوتری، فروش لوازم خانه و دیجیتال و اخیرا وبسایت لپ بای که گویا تمام لوازم بازار را همیشه موجود دارند! و مواردی که احتمالا هنوز کشف نشده... مشخصات نامبرده تلویحا در پایین درج شده. وبسایت ها به دلایل نامعلومی غیرفعال شده اند و مکان فروشگاه و شماره هم همچنین تغییر کرده اند.

آدرس دومی که پیدا کردم: تهران - ميدان فردوسي-خ استاد نجات الهي-كوچه بيمه-پلاك 24-واحد 8
    کنار این آدرس همون شماره های بالا نوشته شده بود با نام مرتضی عبیری در صورتی که اون شماره ها مربوط به بخش شهر ری هستند نه میدان فردوسی.

فعالیت دیگر با اسم: شرکت بازرگانی پیشرو
    آدرس: تهران - منطقه 6 - ولی عصر - مرکز کامپیوتر پارسیان - ط. اول
    با اسم عبیری و باز هم همان شماره تلفن های شهر ری!!!
    و با ایمیل: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصات دیگر
    مرتضی عبیری، واردات لپتاپ! تحت نام: شرکت پیشرو رایانه
    موبایل: 09123854467
    وبسایت که غیرفعال شده: tsbaroon.com
    و فعالیت همین شخص در سال ۱۳۸۷ با دامین بالا که قبل از واردات لپتاپ به عنوان فروش هاست و دامین فعالیت میکردند با ایمیل های زیر:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و آدرس: شهر ری .خيابان حلال احمر . کوچه عباس معین خواه . ساختمان 32.طبقه 2

(الان این دامین بالا همگی منقضی شدند و الان هیچی نیست ولی شنیدید میگن هرچی که تو اینترنت ثبت بشه هرگز پاک نمیشه؟!!!)

و باز هم یه مشخصات دیگه به اسم: شرکت پیشرو رایانه به اسم مرتضی عبیری
    ادعا کردن با ۱۴ سال سابقه ی فروش لپ تاپ!
    تلفن ها (متفاوت از بالایی ها): 55961576 - 55975686
    ایمیل دیگر: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    آدرس های وبسایت: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    که این آدرس ها هم بدلایل نامشخص ظاهرا غیرفعال شده اند.

مشخصات شرکت (از سایت مرجع مشخصات شرکت ها):

• تاریخ ثبت : 1385
    • شماره ثبت : 8805
    • گروه کامپیوتر
    • مدیر عامل : مرتضی عبیری
    • نوع شرکت : شرکت سهامی خاص
    • نوع غعالیت : فروش مانیتور و LCDوقطعات کامپیوتری

مشخصات هوییز lapbuy.com
    azam shafieyan
    Registrant Organization: Onlinepishro
    Registrant Street: Iran / Tehran / rey City / Fadaei St./ Alley Moin khah / NO9
    Postal Code: 1877853931

ایمیل شکایت به فعالیت دامنه:
    Abuse Contact Email: abuse[at]realtimeregister.com

استخراج اطلاعات و پیدا کردن سند و تحقیقات میتونه بیشتر ادامه پیدا کنه و میکنه فقط یک نمونه از ۸ سال پیش اوردم که نشون بدم حتی فعالیت های اون موقع هم قابل پیگیری و ردیابی هستند چه برسه پولی که هفته های پیش از مردم گرفتید!

همچنین بنده بجز مراجعه به پلیس فتا و بجز درخواست نوبت در دادسرای جرائم رایانه ای استان و بجز شکایت کتبی و حضوری از صنعت و معدن به ریجیترارر گزارش fraud و فعالیت کلاهبرداری هم خواهم داد و پیگیری میکنم تا در صورت امکان دامنه هم از طرف ICANN معلق بشه.

باز هم میگم برای اضافه شدن نام شما برای شکایت علیه آنلاین پیشرو با من تماس بگیرید برای شما هیچ هزینه و زمانی لازم نداره بنده همراه با وکیل پیگیری های لازم رو انجام میدم.
    ایمیل من: 61090de9@opayq.com

با سلام و احترام

دوست عزیز در صورتی که مشکلتون حل نشده شماره سفارشتون رو جهت بررسی بگید تا بنده چک کنم ..

با تشکر
    موفق باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

با سلام و احترام

دوست عزیز در صورتی که مشکلتون حل نشده شماره سفارشتون رو جهت بررسی بگید تا بنده چک کنم ..

با تشکر
    موفق باشید
    هه هه با سلام و احترام! دیگه چه بی احترامی مونده شما نکردید؟!
    از موقعی که باید بررسی میکردید دو هفته ای میشه که گذشته.
    شما هم شگردتون اینه هرکی کارش بالا گرفت و بیخ پیدا کرد پولشو پس بدید! تو این مدتم از سودش استفاده کنید و وقت و انرژی مردمم حروم کنید. اینکه جنس نمیدید و بی اعتمادی تو جامعه رو گسترش میدید هم به نحو احسن با بی مسئولیتی انجام میدید.

عزیزم اینجا جای پشتیبانی نیست، شما تلفن شرکت کذایی رو جواب بدی کافیه.
    شماره سفارش رو پلیس فتا بهتون میگه یا تو دادگاه میفهمید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

تو چندین جا دیگه در مورد خرید ازین سایت سوال پرسیدن بودن که همشونو هدایت کردم اینجا ، امروزا فقط تو کار خیر شرکت میکنم

9. این کاربر از SalmanAdl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

هه هه با سلام و احترام! دیگه چه بی احترامی مونده شما نکردید؟!
    از موقعی که باید بررسی میکردید دو هفته ای میشه که گذشته.
    شما هم شگردتون اینه هرکی کارش بالا گرفت و بیخ پیدا کرد پولشو پس بدید! تو این مدتم از سودش استفاده کنید و وقت و انرژی مردمم حروم کنید. اینکه جنس نمیدید و بی اعتمادی تو جامعه رو گسترش میدید هم به نحو احسن با بی مسئولیتی انجام میدید.

عزیزم اینجا جای پشتیبانی نیست، شما تلفن شرکت کذایی رو جواب بدی کافیه.
    شماره سفارش رو پلیس فتا بهتون میگه یا تو دادگاه میفهمید.

با سلام و احترام
    دوست عزیز ...

تلفن های شرکت به همراه تیکت پشتیبانی و سامانه ثبت شکایات آنلاین پیشرو در ساعت کاری در دسترس هستش و این طور که بنده متوجه شدم دیروز 14 دی 1394 هشت خط تلفن نیز به 14 خط تلفن اضافه شد تا تلفن ها کمتر اشغال باشند ، در ضمن ایران قانون داره و فروشگاه آنلاین پیشرو وکیل و خداروشکر که تاکنون مشکل حقوقی نداشته ایم و در صورت استفاده وکیل شرکت پیگیری های لازم رو انجام خواهد داد و مشکل رو به بهترین نحو حل خواهد کرد که اول از همه به مشتری ضرری وارد نشه، فروشگاه آنلاین پیشرو خدایی ناکرده قصد نداره پول کسی رو بالا بکشه و نده ، خدارو صد هزار مرتبه شکر نیازی به این پول ها نیست و مبلغ یکی دو روز بعد قطعا به حساب مشتری برگشت داده خواهد شد. در صورتی که مشتری کمی با درک همکاری کنه تا مشکل به بهترین شکل حل بشه.

مجدد تکرار میکنم ، در صورتی که سفارش شما همچنان حل نشده شماره سفارشتون رو اعلام بفرمایید تا بررسی کنم ، البته صد در صد مطمئم هستم که تا کنون مشکل سفارش شما حل شده

با تشکر
    موفق باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

با سلام و احترام
    دوست عزیز ...

تلفن های شرکت به همراه تیکت پشتیبانی و سامانه ثبت شکایات آنلاین پیشرو در ساعت کاری در دسترس هستش و این طور که بنده متوجه شدم دیروز 14 دی 1394 هشت خط تلفن نیز به 14 خط تلفن اضافه شد تا تلفن ها کمتر اشغال باشند ، در ضمن ایران قانون داره و فروشگاه آنلاین پیشرو وکیل و خداروشکر که تاکنون مشکل حقوقی نداشته ایم و در صورت استفاده وکیل شرکت پیگیری های لازم رو انجام خواهد داد و مشکل رو به بهترین نحو حل خواهد کرد که اول از همه به مشتری ضرری وارد نشه، فروشگاه آنلاین پیشرو خدایی ناکرده قصد نداره پول کسی رو بالا بکشه و نده ، خدارو صد هزار مرتبه شکر نیازی به این پول ها نیست و مبلغ یکی دو روز بعد قطعا به حساب مشتری برگشت داده خواهد شد. در صورتی که مشتری کمی با درک همکاری کنه تا مشکل به بهترین شکل حل بشه.

مجدد تکرار میکنم ، در صورتی که سفارش شما همچنان حل نشده شماره سفارشتون رو اعلام بفرمایید تا بررسی کنم ، البته صد در صد مطمئم هستم که تا کنون مشکل سفارش شما حل شده

با تشکر
    موفق باشید
    الان شما 22 تا خط دارید؟!
    کلا سه تا شماره دارید که یکیشو کلا میگه خط خرابه یکیشو جواب میدید که همیشه فقط صدای یه شخص به گوش ما خورده!
    حالا 22تا خط شده قبلا که با 14تا همیشه اشغال بوده اللهو اعلم! احتمالا از دیجی کالا بزرگتر هستید

دوست عزیز هرکی که هستی، اینجا نه رسمیت داره کار شما نه اهمیت. منم یه یوزر میتونم درست کنم از یه سایتی دفاع کنم شما معلوم نیست کی هستی حرف حسابت چیه.

یا کلا شما دارید در مورد یه فروشگاه دیگه حرف میزنید یا من!

تیکت و پشتیبانی و ایمیل و تماس و این داستانا واسه قبل شکایت بود که جواب ندادید. حالا پلیس پیگیره، من اندازه کافی وقتم تلف شده.

12. 2 کاربر از nimasp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

اقای محسن احمدی من یه سفارش از شما 17 روز پیش داشتم ولی ارسال نشد زنگ زدم گفتم که منصرف شدم پولم رو بر گردونن شماره کارت هم گرفتن
    شماره سفارش 28250 لطفا پولش رو زودتر برگردونید.
    Last edited by es1522; 09-01-2016 at 20:05.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

آقای احمدی 20 روزه پول بابت سفارش واریز کردم جنسی که نداشتید بفرستید امروز هم سه بار زنگ زدم هر دفعه میگید تا چند ساعت دیگه، این کلاهبرداری نیست پس چیه؟ من با اینکه شهرستانم ولی شرایطشو دارم هر جوری که شده چند روزه بیام تهرونو حقمو بگیرم. هر چند ممکنه بیشتر از پولم هزینه کنم ولی ارزششو داره.
    Last edited by es1522; 09-01-2016 at 20:06.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •