تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 33 اولاول ... 410111213141516171824 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 321

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه آنلاین پیشرو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

آقای احمدی کالای ما دقیقا در چه تاریخ و ساعتی ارسال شده.هنوز کالایی به دست ما نرسیده و سه هفتس که الاف شدیم.آیا دقیقا همون کالا ارسال شده.شماره من در تلگرام 09353486348.رسید تیباکس رو برام ارسال کن.من امروز هر چی تماس گرفتم هیشکس پاسخگو نبود.

با سلام و احترام

رسید تیپاکس برای شما از طریق تلگرام ارسال شد ، کالا رو تحویل بگیرید قطعا کیفیت کالا مورد پسند و قابل قبول میباشد ، مبارکتون باشه ، سینمای خانگی حرفه ای و خوبی خریداری کردید...

با تشکر
    موفق باشید
    Last edited by onlinepishro; 14-12-2015 at 12:04.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

با سلام و احترام

رسید تیپاکس برای شما از طریق تلگرام ارسال شد ، کالا رو تحویل بگیرید قطعا کیفیت کالا مورد پسند و قابل قبول میباشد ، مبارکتون باشه ، سینمای خانگی حرفه ای و خوبی خریداری کردید...

با تشکر
    موفق باشید
    انشا... که برسه واقعا آقای احمدی خیلی اذیت کردین
    شنبه اس اومده که ارسال شده باید تا فردا پس برسه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام آقای احمدی
    این کالای ما هنوز به دستمون نرسیده که.
    یکشنبه گفتین ارسال شده امشب که سه شنبه شده اما هنوز خبری نیست
    معلومه این تیباکس با لاکپشت داره میفرسته؟
    چطوری میتونم پیگیری کنم

پروفشنال fafool70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام آقای احمدی
    این کالای ما هنوز به دستمون نرسیده که.
    یکشنبه گفتین ارسال شده امشب که سه شنبه شده اما هنوز خبری نیست
    معلومه این تیباکس با لاکپشت داره میفرسته؟
    چطوری میتونم پیگیری کنم
    دوست عزیز شما کلا پست های بچه هارو مطالعه کردی؟ کدوم کالا؟ اصن چیزی نمیفرستن . الکی گفتن تیباکس که شماره پیگیری نداره .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

داستان این آقای احمدی دیگه خیلی خنده داره. سایت آنلاین پیشرو در برقراری ارتباط با مشتریانش وا مونده حالا داره از طریق این فروم با اونا گفتگو میکنه ؟ آخه یکی نیست بگه کلاس کاری این شرکت چقدر پایینه که رسیدگی به امور مشتریان رو اینجا پیگیری میکنه. به نظر من هر کس وقتشو داره باید از دادسرا شکایت کنه و الا داستان کلاهبرداری این شرکت تمومی نداره
    واقعا جای تعجب داره سایتی با این سابقه ومشتری مثل سایتای مبتدی عمل میکنه

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

خدا رو شکر پول من به حسابم واریز شده بود، تشکر آقای احمدی
    خرید از این سایت برای من یک تجربه بزرگ بود اونم بعد از ده سال خرید اینترنتی ، که بصورت مختصر خدمت تون عرض می کنم

من دقیقا نمی دونم این همه شکایت و نارضایتی از این سایت ناشی از مدیریت ضعیفه یا شگرد گردانندگان سایت برای استفاده و کار کردن حداکثری با پول خریداران تا حد امکان و نهایتا ارسال سفارش یا عودت پول بعد از چند هفته. قضاوت با شما!

بعد از گذشت چند روز از ثبت سفارش و عدم ارسال اون توسط فروشگاه چون کاربرای سایت جواب قانع کننده ایی بهم نداده بودند من شدیدا پیگیر شکایت از سایت بودم و در این باره با یک وکیل هم صحبت کردم اونجا بود که برای اولین بار بعد از 10 سال متوجه شدم چون محل وقوع بزه دفتر شرکت در تهران ( شهر ری ) بوده برای تنظیم شکایت حتما باید برم دادسرای تهران و این به معنای صرف وقت و هزینه ایی بیشتر از سفارشم بود که نهایتا مجبور شدم از این گزینه چشم پوشی کنم (برای تمام دوستان شهرستانی این مشکل صادقه و شاید به همین دلیل هم تا حالا کسی از سایت شکایت نکرده).
    گزینه ی دومی که وکیل مطرح کرد دادن وکالت نامه تام الاختیار به یکی از دوستان در تهران برای پیگیری شکایت از این فروشگاه بود ، که در واقع من داشتم با یکی از دوستانم هماهنگ می کردم که پیگیر کارم باشه که به لطف آقای احمدی مشکل حل شد و منم کلا از پیگیری شکایت منصرف شدم ولی اگه خودم تهران بودم صد در صد شکایت می کردم چه پولو پس میدادن چه پس نمی دادن .

نظر من اینه :
    اگه تمام خریدارهای این سایت که به مشکل برخوردند شهرستانی باشند نشون میده که گردانندگان این سایت و فروشگاه قبلا به لحاظ حقوقی همه چیز رو بررسی کردند و دقیقا می دونستند که برای تنظیم شکایت، فرد حتما باید تهران بیاد که این هم عملا برای اکثر ما شهرستانی ها امکانش وجود نداره در نتیجه به راحتی می تونند به این نوع فعالیت شون ادامه بدهند ولی اگه بین خریدارها تهرانی هم باشه ، وجود این تعداد شاکی احتمالا بخاطر مدیریت ضعیفه سایته .

یه تشکر ویژه هم دارم از سایت آنلاین پیشرو (چه این مشکلات ناشی از ضعف مدیریت باشه چه با قصد و برنامه قبلی باشه) که با این خرید متوجه شدم نماد اعتماد الکترونیک کشکه و اگه در خرید اینترنتی دچار مشکل بشم برای شکایت از اون سایت حتما باید به شهری که دفتر فروشگاه در اونجا مستقر هست مراجعه کنم (که شرایط رو بسیار سخت می کنه و عملا میشه گفت که پولم رو از دست میدم ) .

تمام صحبتهایی که کردم فقط در حد حدس و گمان هست و اینکه کدومش درسته الله اعلم ( البته بچه های خود سایت آنلاین پیشرو هم می دونند)
    دوست عزیز بعد دو هفته پولتو گرفتی بعد میگی این سایت فلان و فلانه. من.نمیدونم چرا مردم.ما اینطورن . تا دیروز ازشون بد میگفتی پولتو گرفتی الان میگی خدا میدونه آدنهای خوب یا بدی هستن؟؟ شما چقد ساده ای با برگشت پولت اینقدر فورا نظرت عوض شده . این آقای که اینجا میاد میخواد نظر بقیه رو جذب کنه فوقش یه کالا بفرسته یا بعد سه هفته پولو برگشت میده پول و سودش تو جیبشون میره من و تو این سایتو دیدیم .کسی دیگه چی که خرید میکنه و با بدبختی پولشو شاید پس بگیره .

چرا تا بامیلو و دیجی کالا مونده از این سایت؟؟

7. این کاربر از fafool70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوست عزیز بعد دو هفته پولتو گرفتی بعد میگی این سایت فلان و فلانه. من.نمیدونم چرا مردم.ما اینطورن کلاه گذاشتن سرت تا دیروز ازشون بد میگفتی پولتو گرفتی الان میگی خدا میدونه آدنهای خوب یا بدی هستن؟؟ آقایون این سایت کلاه برداره شما چقد ساده ای با برگشت پولت اینقدر فورا نظرت عوض شده . این آقای که اینجا میاد میخواد نظر بقیه رو جذب کنه فوقش یه کالا بفرسته یا بعد سه هفته پولو برگشت میده پول و سودش تو جیبشون میره من و تو این سایتو دیدیم .کسی دیگه چی که خرید میکنه و با بدبختی پولشو شاید پس بگیره .
    خواهشن به هرکسی میشناسید بگید خرید نکنن از سایت من که داشت آبروم جلو فامیلم میرفت واسه اون خرید کرده بودم .
    دوست عزیز مثل اینکه متن رو درست نخوندید من اصلا نگفتم آدمهای خوبی هستن ، من هنوزم با خرید از سایت آنلاین پیشرو صد در صد مخالفم
    اینو نمی خواستم بگم ولی می گم:
    شما هم اگه با وکیل مشاوره می داشتین خیلی چیزا می اومد دست تون من جمله : تهمت زدن جرمه چه بصورت واقعی یا چه بصورت مجازی ، یعنی اگه من به شخص یا سایتی تهمت کلاهبردار بودن رو بزنم واگه نتونم ثابت کنم با شکایت اون شخص یا سایت محکوم خواهم شد و جریمه نقدی و حبس داره و چون درج پیام در سایتها بصورت مکتوب و منتسب به یک نام کاربری هست به راحتی قابلیت پیگیری حقوقی داره برادر من. ( نمونه ش هم یکی از دوستان خودم هست که با اسمس(پیام کوتاه) به یه بنده خدایی فحش و بد و بیراه داده داده بود اونم رفت از دوست من شکایت کرد و تو دادگاه، هم به جریمه نقدی و هم حبس محکوم شد ولی چون پزشک بود حبسش شد تعزیری )از قدیم هم گفتند سری رو که درد نمی کنه دستمال نمی بندند .
    و همین طور مثل شنونده باید عاقل باشه رو هم که شنیدید من توضیحات کامل در مورد خریدم از سایت آنلاین پیشرو رو دادم فکر کنم اگه کسی با دقت بخونه دوزاریش بیفته که شیوه عملکرد این سایت به چه صورتی هست.

9. این کاربر از opticman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوست عزیز بعد دو هفته پولتو گرفتی بعد میگی این سایت فلان و فلانه. من.نمیدونم چرا مردم.ما اینطورن کلاه گذاشتن سرت تا دیروز ازشون بد میگفتی پولتو گرفتی الان میگی خدا میدونه آدنهای خوب یا بدی هستن؟؟ آقایون این سایت کلاه برداره شما چقد ساده ای با برگشت پولت اینقدر فورا نظرت عوض شده . این آقای که اینجا میاد میخواد نظر بقیه رو جذب کنه فوقش یه کالا بفرسته یا بعد سه هفته پولو برگشت میده پول و سودش تو جیبشون میره من و تو این سایتو دیدیم .کسی دیگه چی که خرید میکنه و با بدبختی پولشو شاید پس بگیره .
    خواهشن به هرکسی میشناسید بگید خرید نکنن از سایت من که داشت آبروم جلو فامیلم میرفت واسه اون خرید کرده بودم .
    یه سوال هم ازتون داشتم
    شما در پست های قبلی تون گفتین که باید برید از این سایت شکایت کنین ، نتیجه چی شد رفتین شکایت کردین؟

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

یه سوال هم ازتون داشتم
    شما در پست های قبلی تون گفتین که باید برید از این سایت شکایت کنین ، نتیجه چی شد رفتین شکایت کردین؟
    متاسفانه سایت پلیس فتا باز نشد. توی نماد شکایت کردم ماشالا خیلی زود جواب میدن بعد دو هفته هیچی نشده :-\

12. این کاربر از fafool70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

آقا کالای ما بعده دو هفته امروز ظهر رسید
    خیلی دیر ارسال شد اما اذیت کردین
    به هر حال سایت معتبره اما دیر میجنبن
    سپاس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •