تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 33 اولاول ... 39101112131415161723 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 321

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه آنلاین پیشرو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

با سلام و احترام

دوست عزیز تا روشن شدن دلیل تاخیر و پیگیری و حل مشکل لطفا زود قضاوت نکنید ، شماره سفارشتون رو بگید شخصا پیگیری کنم سفارش شما رو.

با تشکر
    موفق باشید
    027786 شماره سفارش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

با سلام و احترام

بنده پیگیری کردم ، حسابداری مبلغ واریزی شما رو به حساب شما برگشت داده ، لطفا بررسی بفرمایید

با تشکر
    موفق باشید

3. این کاربر از onlinepishro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

من در تاریخ 94/09/01 یک لپ تاپ ایسوس مدل N501jw به قیمت 4.960.000 تومان از فروشگاه آنلاین پیشرو سفارش دادم. داخل سایت نوشته بود که محصول برای شهرستان ها تا حداکثر 6 روز کاری ارسال میشه. اما این مدت گذشت و هیچ خبری از محصول من نبود. با شرکت تماس گرفتم و اون ها گفتن محصول ارسال شده و تا یه ساعت دیگه کد پیگیری رو براتون میفرستیم. من تا 4 ساعت صبر کردم ولی خبری از کد پیگیری نبود. دوباره زنگ زدم کسی جواب نداد و هر چی تلاش کردم کسی پاسخگو نبود. تا این که کار من افتاد روز بعد. روز بعد تماس گرفتم و به من گفتن که جناب شما نسخه ای که سفارش دادی حافظه گرافیکیش 4 گیگابایتی بوده ولی ما نسخه 2 گیگابایتی داریم، اگر میخواید اینو براتون بفرستیم یا این که یه مدل دیگه انتخاب کنید یا پولتون رو پس بدیم. اگر هم همون مدل رو میخواید باید صبر کنید تا بار برای ما بیاد و در اسرع وقت براتون بفرستیمش. من گفتم عیب نداره. سه روز هم صبر کردم و باز خبری نشد. اینبار تماس گرفتم و گفتم سفارش رو کنسل کنید و مبلغ رو بازگشت بدید. اون آقا از من شماره کارت گرفت و گفت مبلغ تا حداکثر 24 ساعت دیگه توی حسابته. الآن 96 ساعت میگذره و هیچ خبری از پول من نیست و همش امروز و فردا میکنن. منم حقیقتا دیگه صبرم تموم شد و صبح امروز رفتم دادسرا و از این فروشگاه شکایت کردم و شمایت رو هم به نام شخصی که مبلغ رو به حسابش واریز کردم (مرتضی عبیری) تنظیم کردم. روز قبلش هم به enamad و هم به پلیس فتا شکایت کردم و امروز هم حضوری به دادسرا شکایت کردم. قسم خوردم تا بسته شدن فروشگاه آنلاین پیشرو پیش برم. یه عده دزد کلاه بردار نشستن کنار هم و دارن با پول مردم بازی میکنن. در ضمن دادسرا به من اعلام کرد که اگر شخص خوانده مبلغ شما رو برنگردونه دوباره یه دادخواست تنظیم میکنیم که تمام حساب های این شرکت رو بلوکه کنن. میخوام تا تهش برم و یکبار برای همیشه این شرکت دزد و کلاه بردار رو از ریشه بردارم.
    با سلام و احترام

دوست عزیز مبلغ 100% به حسابتون واریز خواهد شد ، شماره سفارشتون رو بگید بنده پیگیری کنم براتون..

با تشکر
    موفق باشید

کاربر فعال اینترنت آسیاتک
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

بنده از دی جی کالا کالایی رو خریدم که سریع ناموجود شد حتی نیم ساعت هم طول نکشید از حسابداری تماس گرفتند که به دلیل عدم موجودی به حساب شما برگشت داده میشه و شماره کارت گرفتند و نهایتا تا ساعت 4 همان روز برگشت دادند اگه واقعا یک سایت که نماد الکترونیکی هم داره میتونه سریعا اعلام کنه و برگشت بده .
    Last edited by amin885; 20-05-2018 at 11:53.

6. این کاربر از amin885 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

با سلام و احترام

بنده سفارش شما رو پیگیری کردم ، سفارش شما از طریق شرکت تیپاکس به شماره بارنامه 144059 ارسال شده و شرکت تیپاکس میبایست کالا رو در محل شما به شما تحویل بده ، در صورتی که کالا رو تا کنون تحویل نگرفتید برای پیگیری های بیشتر از طرف فرستنده ( فروشگاه آنلاین پیشرو ) با شرکت تماس بگیرید تا سریعا پیگیری شود.

باتشکر
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام
    آقای احمدی شما گفتید که مشکل خریدارها در اسرع وقت حل میشه.
    من الان یک هفته بیشتره که انصرافم از خرید رو به فروشگاه شما اعلام کردم ولی هنوز پول رو عودت ندادند ( تا حالا 3 بار ازم شماره کارت گرفتن ولی پول رو نریختن بحسابم )
    لطفا شما این مشکل رو پیگیری کنید و هر زمان که پول رو بحسابم واریز کردن تصویر فیش واریزی ( چه با ATM یا اینترنت بانک یا موبایل بانک یا فیش واریزی ) رو در همین تاپیک بذارید تا صحت گفتار شما برای سایر کاربرها هم مشخص بشه.
    شماره سفارشم در فروشگاه آنلاین پیشرو اینه : 027739

با سلام و احترام

بنده سفارش شما رو پیگیری کردم ، حسابداری مبلغ واریزی شما رو برگشت دادن ، به دلیل این که بنده دسترسی محدود در بخش مدیریت سایت دارم نمیتونم جزییات واریز رو مشاهده کنم ، لطفا حسابتون رو بررسی کنید در صورتی که مبلغ به حسابتون واریز شده از همین طریق اعلام بفرمایید

با تشکر
    موفق باشید

9. این کاربر از onlinepishro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

اقا این شماره اصلا در سیتم شرکت تیباکس نیست چرا دروغ می گوید.چرا اینکار را بامردم میکنید.تماس هم میگیرید کسی اصلا باسخگو نیست حتما باید از شما در دادسرا شکایت کنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

اقا این شماره اصلا در سیتم شرکت تیباکس نیست چرا دروغ می گوید.چرا اینکار را بامردم میکنید.تماس هم میگیرید کسی اصلا باسخگو نیست حتما باید از شما در دادسرا شکایت کنم.
    با سلام و احترام

دلیلی نداره که دروغ بگیم به شما ، رسید تیپاکس در شرکت موجوده تماس بگیرید شرکت بخاین که رسید رو براتون از طریق تلگرام براتون ارسال کنند.

با تشکر
    موفق باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام و احترام

بنده سفارش شما رو پیگیری کردم ، حسابداری مبلغ واریزی شما رو برگشت دادن ، به دلیل این که بنده دسترسی محدود در بخش مدیریت سایت دارم نمیتونم جزییات واریز رو مشاهده کنم ، لطفا حسابتون رو بررسی کنید در صورتی که مبلغ به حسابتون واریز شده از همین طریق اعلام بفرمایید

با تشکر
    موفق باشید
    خدا رو شکر پول من به حسابم واریز شده بود، تشکر آقای احمدی
    خرید از این سایت برای من یک تجربه بزرگ بود اونم بعد از ده سال خرید اینترنتی ، که بصورت مختصر خدمت تون عرض می کنم

من دقیقا نمی دونم این همه شکایت و نارضایتی از این سایت ناشی از مدیریت ضعیفه یا شگرد گردانندگان سایت برای استفاده و کار کردن حداکثری با پول خریداران تا حد امکان و نهایتا ارسال سفارش یا عودت پول بعد از چند هفته. قضاوت با شما!

بعد از گذشت چند روز از ثبت سفارش و عدم ارسال اون توسط فروشگاه چون کاربرای سایت جواب قانع کننده ایی بهم نداده بودند من شدیدا پیگیر شکایت از سایت بودم و در این باره با یک وکیل هم صحبت کردم اونجا بود که برای اولین بار بعد از 10 سال متوجه شدم چون محل وقوع بزه دفتر شرکت در تهران ( شهر ری ) بوده برای تنظیم شکایت حتما باید برم دادسرای تهران و این به معنای صرف وقت و هزینه ایی بیشتر از سفارشم بود که نهایتا مجبور شدم از این گزینه چشم پوشی کنم (برای تمام دوستان شهرستانی این مشکل صادقه و شاید به همین دلیل هم تا حالا کسی از سایت شکایت نکرده).
    گزینه ی دومی که وکیل مطرح کرد دادن وکالت نامه تام الاختیار به یکی از دوستان در تهران برای پیگیری شکایت از این فروشگاه بود ، که در واقع من داشتم با یکی از دوستانم هماهنگ می کردم که پیگیر کارم باشه که به لطف آقای احمدی مشکل حل شد و منم کلا از پیگیری شکایت منصرف شدم ولی اگه خودم تهران بودم صد در صد شکایت می کردم چه پولو پس میدادن چه پس نمی دادن .

نظر من اینه :
    اگه تمام خریدارهای این سایت که به مشکل برخوردند شهرستانی باشند نشون میده که گردانندگان این سایت و فروشگاه قبلا به لحاظ حقوقی همه چیز رو بررسی کردند و دقیقا می دونستند که برای تنظیم شکایت، فرد حتما باید تهران بیاد که این هم عملا برای اکثر ما شهرستانی ها امکانش وجود نداره در نتیجه به راحتی می تونند به این نوع فعالیت شون ادامه بدهند ولی اگه بین خریدارها تهرانی هم باشه ، وجود این تعداد شاکی احتمالا بخاطر مدیریت ضعیفه سایته .

یه تشکر ویژه هم دارم از سایت آنلاین پیشرو (چه این مشکلات ناشی از ضعف مدیریت باشه چه با قصد و برنامه قبلی باشه) که با این خرید متوجه شدم نماد اعتماد الکترونیک کشکه و اگه در خرید اینترنتی دچار مشکل بشم برای شکایت از اون سایت حتما باید به شهری که دفتر فروشگاه در اونجا مستقر هست مراجعه کنم (که شرایط رو بسیار سخت می کنه و عملا میشه گفت که پولم رو از دست میدم ) .

تمام صحبتهایی که کردم فقط در حد حدس و گمان هست و اینکه کدومش درسته الله اعلم ( البته بچه های خود سایت آنلاین پیشرو هم می دونند)
    Last edited by opticman; 13-12-2015 at 21:47.

13. 2 کاربر از opticman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

با سلام و احترام

دلیلی نداره که دروغ بگیم به شما ، رسید تیپاکس در شرکت موجوده تماس بگیرید شرکت بخاین که رسید رو براتون از طریق تلگرام براتون ارسال کنند.

با تشکر
    موفق باشید
    آقای احمدی کالای ما دقیقا در چه تاریخ و ساعتی ارسال شده.هنوز کالایی به دست ما نرسیده و سه هفتس که الاف شدیم.آیا دقیقا همون کالا ارسال شده.شماره من در تلگرام 09353486348.رسید تیباکس رو برام ارسال کن.من امروز هر چی تماس گرفتم هیشکس پاسخگو نبود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •