تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 33 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 321

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه آنلاین پیشرو

پروفشنال fafool70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

با سلام و احترام

در صورتی که کار مشتری با تاخیر حل شده باشه قطعا کارمندان شرکت بابت تاخیر بوجود آمده عذر خواهی کرده اند و اگر نکردند بنده از طرف کل مجموعه آنلاین پیشرو عذر خواهی میکنم ، مشکلاتی در قسمت تیکت های شرکت حدود 3 یا 4 ماه پیش بود که پس از 3 روز حل شد و از اون روز به بعد تمامی تیکت ها با موفقیت ثبت میشوند و توسط کارمندان شرکت پاسخ داده میشوند. شخص خود من بارها از سایت های زیادی خرید اینترنتی کردم که چند تا از خریدهایی که کردم ناموفق بوده و خیلی ناراضی بودم ولی هیچ وقت اون سایت رو کلاه بردار نمیدونم ، در صورتی که انتقادی از شرکت یا هر جای دیگه ای هستش بهتر هستش اون انتقاد محترمانه باشه تا ایراد ها و مشکلات اون شرکت برای کاربران و مشتریان دیگر به نحو احسنت برطرف بشه ...

با تشکر
    موفق باشید
    من که برام ثابت شد چی به چیه سعی نکنید شرکت رو بزرگ کنید آنلاین پیشرو و فلان . من خریدم سه ماه پیش نبوده قبل از اون بوده. تازه وقتی من اینجارو پیدا کردم فهمیدم قبل من هم کسانی بودن همین بلا سرشون اومده .اینقد راست میگی انبار داری چرا تا پول میاد و خرید میکنه با فردا پست نمیشه؟؟ چرا شمایی که ادعا داری شرکت آنلاین پیشرو پیشرو میکنی نه تلفن درست حسابی داری نه تیکت نه پشتیبانی؟؟ یک تلفن داری طرف ساعت 12 از خواب پا میشه تو خونه دقیقن معلومه تو رختخوابه اونم با هزار بدبختی و مشغولی اگه برداره بعد ساعت 3 ظهر هم که کلا ارتباط قطع میشه که تلفن گویا میگه مشترک گرامی از 10 تا 4 تماس بگیر . خوب آخه مسخره کسی که سایت فروش داره باید چندین اپراتور داشته باشه 24 ساعت جواب بدن . بعدم میگه بچهوها رعتن سراغ جنست واست گیرش بیارن و هر روز تکرار میشه این حرف تا دو هفته مگه شرکت زدی نباید انبار داشته باشی که موجود کنی و زود بفرستی. من خودم خرید نکردم؟؟ هر سایت معتبر که بگی و اسمشو نمیارم با فرداش فرستاده شده بعد سه روز دستم بوده.
    الان شما میری یه انبار از یکی پیدا میکنی چهارتا عکس میگیری میگه مال ماست .
    من به تمام کسایی که اینجا میان توصیه میکنم بردار من از این سایت نخرید . اگر خریدید دیگه با خودتون هست که دردسرش رو دارین وگرنه چیزی گیر من نمیاد .

2. 2 کاربر از fafool70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض شکایت از آنلاین پیشرو

من در تاریخ 94/09/01 یک لپ تاپ ایسوس مدل N501jw به قیمت 4.960.000 تومان از فروشگاه آنلاین پیشرو سفارش دادم. داخل سایت نوشته بود که محصول برای شهرستان ها تا حداکثر 6 روز کاری ارسال میشه. اما این مدت گذشت و هیچ خبری از محصول من نبود. با شرکت تماس گرفتم و اون ها گفتن محصول ارسال شده و تا یه ساعت دیگه کد پیگیری رو براتون میفرستیم. من تا 4 ساعت صبر کردم ولی خبری از کد پیگیری نبود. دوباره زنگ زدم کسی جواب نداد و هر چی تلاش کردم کسی پاسخگو نبود. تا این که کار من افتاد روز بعد. روز بعد تماس گرفتم و به من گفتن که جناب شما نسخه ای که سفارش دادی حافظه گرافیکیش 4 گیگابایتی بوده ولی ما نسخه 2 گیگابایتی داریم، اگر میخواید اینو براتون بفرستیم یا این که یه مدل دیگه انتخاب کنید یا پولتون رو پس بدیم. اگر هم همون مدل رو میخواید باید صبر کنید تا بار برای ما بیاد و در اسرع وقت براتون بفرستیمش. من گفتم عیب نداره. سه روز هم صبر کردم و باز خبری نشد. اینبار تماس گرفتم و گفتم سفارش رو کنسل کنید و مبلغ رو بازگشت بدید. اون آقا از من شماره کارت گرفت و گفت مبلغ تا حداکثر 24 ساعت دیگه توی حسابته. الآن 96 ساعت میگذره و هیچ خبری از پول من نیست و همش امروز و فردا میکنن. منم حقیقتا دیگه صبرم تموم شد و صبح امروز رفتم دادسرا و از این فروشگاه شکایت کردم و شمایت رو هم به نام شخصی که مبلغ رو به حسابش واریز کردم (مرتضی عبیری) تنظیم کردم. روز قبلش هم به enamad و هم به پلیس فتا شکایت کردم و امروز هم حضوری به دادسرا شکایت کردم. قسم خوردم تا بسته شدن فروشگاه آنلاین پیشرو پیش برم. در ضمن دادسرا به من اعلام کرد که اگر شخص خوانده مبلغ شما رو برنگردونه دوباره یه دادخواست تنظیم میکنیم که تمام حساب های این شرکت رو بلوکه کنن. میخوام تا تهش برم ...

4. 2 کاربر از erfan20120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام و احترام

بنده محسن احمدی مسئول امور شرکت در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی هستم ، اکثر کاربرانی که در این تاپیک مشکلشون رو مطرح کردند مشکلشون با پیگیری شخص کاربر و کارمندان شرکت آنلاین پیشرو 100 در صد حل شده ، ولی هنوز مشکلشون مطرح هستش ، در صورتی که کاربری با فروشگاه آنلاین پیشرو مشکل حل نشده ای داره بنده در همین تاپیک در خدمتشون هستم و به جای این که پشت سر شرکت بد بگیم مشکل رو به بهترین نحو حل کنیم ..

با تشکر از کاربران پی سی ورد و آنلاین پیشرو
    موفق باشید.
    سلام
    آقای احمدی شما گفتید که مشکل خریدارها در اسرع وقت حل میشه.
    من الان یک هفته بیشتره که انصرافم از خرید رو به فروشگاه شما اعلام کردم ولی هنوز پول رو عودت ندادند ( تا حالا 3 بار ازم شماره کارت گرفتن ولی پول رو نریختن بحسابم )
    لطفا شما این مشکل رو پیگیری کنید و هر زمان که پول رو بحسابم واریز کردن تصویر فیش واریزی ( چه با ATM یا اینترنت بانک یا موبایل بانک یا فیش واریزی ) رو در همین تاپیک بذارید تا صحت گفتار شما برای سایر کاربرها هم مشخص بشه.
    شماره سفارشم در فروشگاه آنلاین پیشرو اینه : 027739

6. 2 کاربر از opticman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

تجربه نشان داده که هر چیزی رو نمیشه انلاین خرید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

میخوام تا تهش برم و یکبار برای همیشه این شرکت دزد و کلاه بردار رو از ریشه بردارم.
    دمت گرم.بهترین کار ممکنه.

9. 2 کاربر از ali-xc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت آسیاتک
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام دوستان من از این سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خریدی امروز انجام دادم و پرداخت آنلاین هم انجام دادم اما از صبح تا شب هر چی تماس گرفتم که پرداخت انلاین منو تایید کنن و ارسال کنن اصلا جواب نمیدن

کسی تا الان از این سایت خریدی نداشته؟؟؟
    سلام دوستان بنده هم که از صبح تا شب تماس گرفته و کسی جواب تلفن نمیداد و این نماد الکترونیکی واقعا چیز معتبری برای ارزیابی یک فروشگاه هست یا نیست؟ و بنده فکر میکنم وقتی شخصی خریدی رو انجام میده به اعتماد نماد الکترونیکی باید این حق رو داشته باشه که وقتی 24 ساعت نشست و مدام تلفن شرکت رو گرفت و جوابش رو ندادند و مشتری هم پرداخت رو انجام داده و الان بلاتکلیفه با پیگیری از این فروشگاه به مشتری جواب درستی داده بشه . بعد ده روز جنسی برام میفرستن که اصلا با سفارش همخوانی نداره و حتی مبلغ جنس فرستاده شده هم کمتر از قطعه ای هست که بجای سفارش اصلی فرستادین! اون هم مشتری مجبور بشه قبول کنه از ترس اینکه اگر همینم نگیرم پولمم از دستم رفته.

واقعا بنده هنوز یادمه چقدر استرس داشتم و چقدر اذیت شدم سر این خرید . حتی بنده یادمه هزینه پست رو هم پرداخت کردم که بعد از تحویل بار پس کرایه بود مجددا هم از من هزینه پست گرفته شد و حتی اون چیزی که سفارش داده بودم نبود و قطعه دیگری برام فرستاده بودند که من میتونستم حداقل 50 هزار تومن کمتر همین قطعه رو از بازار تهیه کنم و فقط بخاطر نوع قطعه من حاضر به خرید شده بودم وگرنه دلیلی نداشت بیام جنسی رو از سایتی بخرم که با 10 روز تاخیر و جواب تماس ندادن تازه جنسی بدستم برسه که قیمتش هم از بازار 50 هزار تومن گرانتره و اصلا مدل سفارشی من نیست.
    Last edited by amin885; 20-05-2018 at 12:16.

11. 4 کاربر از amin885 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

منم متاسفانه ١ هفتس كه از اين سايت خريد كردم و بعد از تماس (با كلي بدبختي) و موجود نبودن كالا الان سه روزه كه ميگن امروز تا اخر وقت كاري ميريزيم!
    خدمت اين دوست عزيزي كه هم تازه از سايت انلاين پيشرو عضو شدن بگم كه من از طريق پشتيباني تيكت ثبت كردم و اقاي گلدري مسئول امور اقساط (طبق مطلب سايت) به من گفتن پول شما تا اخر روز كاري دو روز پيش واريز ميشه! بعد طبق زنگ بنده (بعد از بارها تماس گرفتن و كسي جوابگو نبودن!) گفتن فردا اول وقت واريز ميشه و به علت سقف كارت به كارت تا الان اقدام نشده! امروز هم تموم شد و پول ما هنوز كه هنوزه رو هواس و الان شما كه ميگيد مسئول پيگيري در اينجا هستيد بفرماييد پيگيري كنيد!
    شماره تيكتم هم تو قسمت سايت پشتيباني انلاين پيشرو ٦٥٥٤٠١ هست!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

منم متاسفانه ١ هفتس كه از اين سايت خريد كردم و بعد از تماس (با كلي بدبختي) و موجود نبودن كالا الان سه روزه كه ميگن امروز تا اخر وقت كاري ميريزيم!
    خدمت اين دوست عزيزي كه هم تازه از سايت انلاين پيشرو عضو شدن بگم كه من از طريق پشتيباني تيكت ثبت كردم و اقاي گلدري مسئول امور اقساط (طبق مطلب سايت) به من گفتن پول شما تا اخر روز كاري دو روز پيش واريز ميشه! بعد طبق زنگ بنده (بعد از بارها تماس گرفتن و كسي جوابگو نبودن!) گفتن فردا اول وقت واريز ميشه و به علت سقف كارت به كارت تا الان اقدام نشده! امروز هم تموم شد و پول ما هنوز كه هنوزه رو هواس و الان شما كه ميگيد مسئول پيگيري در اينجا هستيد بفرماييد پيگيري كنيد!
    شماره تيكتم هم تو قسمت سايت پشتيباني انلاين پيشرو ٦٥٥٤٠١ هست!
    این ایمیلی که به اسم گلدری میاد به نظر من بصورت سیستمی هست.منم یه ایمیل زدم براشون که چرا جنسمو نمیفرستین.
    ایمیل اومد مبلغ شما 24 ساعت دیگه به حساب واریز میشه.یک جواب کاملا بی ربط.

14. 2 کاربر از ali-xc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

این ایمیلی که به اسم گلدری میاد به نظر من بصورت سیستمی هست.منم یه ایمیل زدم براشون که چرا جنسمو نمیفرستین.
    ایمیل اومد مبلغ شما 24 ساعت دیگه به حساب واریز میشه.یک جواب کاملا بی ربط.
    از من شماره کارت خواست!
    حالا باز تا شنبه صبر میکنم ولی بعدش دیگه باس یه جور دیگه رفت جلو!
    از همون اول حس خوبی نداشتم به سایتش با اون خط تلفنشون. باید کاملا خوش شانس باشی که جوابتو بدن!

16. 2 کاربر از pedram-007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

متاسفانه این سایت با بول مردم بازی میکنه

من یک سینمای خانگی سفارش دادم واز طریق بانک بارسیان مبلغ را واریز کردم ولی11روز که ارسال نشده وکسی باسخگو نیست حتما باید از طریق دادسرای فتا حقم بگیرم

من سفارش یک سینما کردهام ولی الان11 روز که لنگ در هوا هستم وکسی باسخگو نیست لطفا یکی کمک کنه

حتما باید ازطریق دادسرای فتا اقدام کنم .از این سایت چیزی نخرید

اقای احمدی مشکلات خریداران را حل کنیید یا اینکه از دادسرای فتا اقدام کنییم

18. این کاربر از ehsanjvc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •