تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 33 اولاول ... 6789101112131420 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 321

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه آنلاین پیشرو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

نزدیک به 48 ساعته پولمو ندادن.امروز جواب تلفنمم دیگه ندادن
    با امروز 16 روزه پول من دست ایناست یقرون دو قرونم نیست
    برا من 23 روز شده.ولی پول من فک کنم خیلی کمتر از شما باشه.اگه نتیجه ایی گرفتین اینجا بزارین لطفا.

2. این کاربر از ali-xc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

دیروز بهانش این بود که سقف کارت به کارت تمام شده امروز نمیدونم چی میخواد بگه.قول داده بودن تا ساعت6 بعداظهر بریزن باز خبری نشد.امروز میرم دادسرا...
    شما هم شماره تماستو بده در ارتباط باشیم .پیام خصوصی کن برام

4. 2 کاربر از rahman1643 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

با سلام و احترام

بنده محسن احمدی مسئول امور بیرونی سایت در فضای مجازی در فروشگاه آنلاین پیشرو هستم و مسئولیت بنده رسیدگی به مسائل بیرونی شرکت در فضای مجازی هستش ، اکثر کاربرانی که در این تاپیک مشکلشون رو مطرح کردند 100% مشکلشون با پیگیری شخص مشتری و کارمندان شرکت حل شده ولی همچنان مشکلشون بدون اطلاع رسانی حل شدن مشکل در این تاپیک برقرار هستش ، در فروشگاه آنلاین پیشرو از 3 طریق میتونید سفارشتون رو بررسی و به راحتی حل کنید :

1- تماس تلفنی
    2- ثبت تیکت پشتیبانی
    3- ثبت شکایت در سامانه شرکت

کاربرانی که تمایلی برای استفاده از این سه طریق نداشتند و از طریق این تاپیک در حال رفع مشکلشون هستند بنده در خدمتشون هستم و اگر مشکلی هست بجای این که پشت سر یه شرکت بد بگیم با هم دیگه اون مشکل رو به بهترین نحو حل کنیم. در صورتی که کاربری مشکلی با فروشگاه آنلاین پیشرو داره از همین طریق اعلام کنه بنده تا 100% کار پیگیری خواهم کرد.

با تشکر از کاربران محترم سایت پی سی ورد و آنلاین پیشرو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دیروز بهانش این بود که سقف کارت به کارت تمام شده امروز نمیدونم چی میخواد بگه.قول داده بودن تا ساعت6 بعداظهر بریزن باز خبری نشد.امروز میرم دادسرا...
    شما هم شماره تماستو بده در ارتباط باشیم .پیام خصوصی کن برام
    پول من برگشت خورد.انشاالله که مشکل شما هم حل بشه.
    ولی حتما از طریق نماد پیگیری میکنم.امروز هم به نماد زنگ زدم و با کارشناسشون صحبت کردم.فردا هم زنگ میزنم پیگیری میکنم.
    واقعا خیلی وقیح هستن.پول رو چند روز نگه میدارن و از سودش استفاده میکنن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

با سلام و احترام

بنده محسن احمدی مسئول امور شرکت در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی هستم ، اکثر کاربرانی که در این تاپیک مشکلشون رو مطرح کردند مشکلشون با پیگیری شخص کاربر و کارمندان شرکت آنلاین پیشرو 100 در صد حل شده ، ولی هنوز مشکلشون مطرح هستش ، در صورتی که کاربری با فروشگاه آنلاین پیشرو مشکل حل نشده ای داره بنده در همین تاپیک در خدمتشون هستم و به جای این که پشت سر شرکت بد بگیم مشکل رو به بهترین نحو حل کنیم ..

با تشکر از کاربران پی سی ورد و آنلاین پیشرو
    موفق باشید.

پروفشنال fafool70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

پول من برگشت خورد.انشاالله که مشکل شما هم حل بشه.
    ولی حتما از طریق نماد پیگیری میکنم.امروز هم به نماد زنگ زدم و با کارشناسشون صحبت کردم.فردا هم زنگ میزنم پیگیری میکنم.
    واقعا خیلی وقیح هستن.پول رو چند روز نگه میدارن و از سودش استفاده میکنن.
    خدا رو شکر .بله همین کارو میکنن! ببین حتما پیگیر باش . در شبکه اجتماعی که هستی حتما اطلاع رسانی کن به دوستات . بگو از این سایت خرید نکنن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام و احترام

بنده محسن احمدی مسئول امور بیرونی سایت در فضای مجازی در فروشگاه آنلاین پیشرو هستم و مسئولیت بنده رسیدگی به مسائل بیرونی شرکت در فضای مجازی هستش ، اکثر کاربرانی که در این تاپیک مشکلشون رو مطرح کردند 100% مشکلشون با پیگیری شخص مشتری و کارمندان شرکت حل شده ولی همچنان مشکلشون بدون اطلاع رسانی حل شدن مشکل در این تاپیک برقرار هستش ، در فروشگاه آنلاین پیشرو از 3 طریق میتونید سفارشتون رو بررسی و به راحتی حل کنید :

1- تماس تلفنی
    2- ثبت تیکت پشتیبانی
    3- ثبت شکایت در سامانه شرکت

کاربرانی که تمایلی برای استفاده از این سه طریق نداشتند و از طریق این تاپیک در حال رفع مشکلشون هستند بنده در خدمتشون هستم و اگر مشکلی هست بجای این که پشت سر یه شرکت بد بگیم با هم دیگه اون مشکل رو به بهترین نحو حل کنیم. در صورتی که کاربری مشکلی با فروشگاه آنلاین پیشرو داره از همین طریق اعلام کنه بنده تا 100% کار پیگیری خواهم کرد.

با تشکر از کاربران محترم سایت پی سی ورد و آنلاین پیشرو
    جناب آقای احمدی اگه واقعا همین عنوانی که اعلام کردین دارین توجه فرمایید!
    تماس تلفنی؟
    شوخی می فرمایید؟
    شما اصلا به تلفن پاسخگو نیستین!از هر 40-50 بار تماس گرفتن شاید شانسی یک بار جواب بدین.
    نکته جالب اینه که توی این سه هفته شما فقط سه شنبه ها جواب دادین!اونم با کلی معطلی!
    ایمیل و تیکت پشتیبانی پیشکش!
    چیزی هم به اسم شرکت وجود نداره شما اصلا کالایی ندارین که بفروشین.اول جنس میفروشین بعد میگردین ببینین آیا میتونین پیدا کنین یا نه که در اکثر مواقع قاعدتا نمیتونین.پول چند وقت توی حسابتون میمونه و از سودش استفاده میکنین.
    واقعا وقیح هستین!

10. 3 کاربر از ali-xc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال fafool70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

با سلام و احترام

بنده محسن احمدی مسئول امور شرکت در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی هستم ، اکثر کاربرانی که در این تاپیک مشکلشون رو مطرح کردند مشکلشون با پیگیری شخص کاربر و کارمندان شرکت آنلاین پیشرو 100 در صد حل شده ، ولی هنوز مشکلشون مطرح هستش ، در صورتی که کاربری با فروشگاه آنلاین پیشرو مشکل حل نشده ای داره بنده در همین تاپیک در خدمتشون هستم و به جای این که پشت سر شرکت بد بگیم مشکل رو به بهترین نحو حل کنیم ..

با تشکر از کاربران پی سی ورد و آنلاین پیشرو
    موفق باشید.
    .... همینجا صد نفر هرکسی خرید کرده بعد دو هفته با هزار بدبختی پولشو گرفته یا نگرفته .خود من چندماه پیش سفارش دادم هیچ تیکت و ایمیل و تلفنی جواب نمیدادین. هزار بار تماس گرفتم امروز فردا میکردین . بلاخره بزور با شکایت توی نماد پس دادین پول رو . همه دقیقن همون داستان من و داشتن . پول رو تو حساب نگه میدارین میگید بچه ها رفتن بگردن دنبالش پیدا کنن جنست رو . من حتما از طریق پلیس فتا پیگیر میکنم این کلاه برادری شما رو . تازه نصفشون این سایت رو پیدا نمیکنن
    Last edited by SNOW PATROL; 08-12-2015 at 23:55. دليل: ادبیات ناپسند

12. 2 کاربر از fafool70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

جناب آقای احمدی اگه واقعا همین عنوانی که اعلام کردین دارین توجه فرمایید!
    تماس تلفنی؟
    شوخی می فرمایید؟
    شما اصلا به تلفن پاسخگو نیستین!از هر 40-50 بار تماس گرفتن شاید شانسی یک بار جواب بدین.
    نکته جالب اینه که توی این سه هفته شما فقط سه شنبه ها جواب دادین!اونم با کلی معطلی!
    ایمیل و تیکت پشتیبانی پیشکش!
    چیزی هم به اسم شرکت وجود نداره شما اصلا کالایی ندارین که بفروشین.اول جنس میفروشین بعد میگردین ببینین آیا میتونین پیدا کنین یا نه که در اکثر مواقع قاعدتا نمیتونین.پول چند وقت توی حسابتون میمونه و از سودش استفاده میکنین.
    واقعا وقیح هستین!
    با سلام و احترام

به مدیریت آنلاین پیشرو این پیام شما گزارش شد ، در صورت تایید ایشون در همین تاپیک تصاویر انبار شرکت به اطلاع خواهد رسید ، شرکت های بزرگ و کوچک دارای دوستان ، همراهان و منتقدانی هستند که برای ادامه فعالیت و بهبود کار مستمر وجود منتقدان ( البته انتقاد محترمانه ) طبیعی و لازم هستش ، بنده در این بحث شرکت کردم که در صورتی که مشکل رفع نشده ای دارید با توجه به حجم بالای کاری مسئولان شرکت بنده نیز کار شمارو پیگیری و حل کنم ، در صورتی که مشکلی با آنلاین پیشرو دارید که حل نشده بنده در این تاپیک در خدمت شما هستم...

با تشکر
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

.... همینجا صد نفر هرکسی خرید کرده بعد دو هفته با هزار بدبختی پولشو گرفته یا نگرفته .خود من چندماه پیش سفارش دادم هیچ تیکت و ایمیل و تلفنی جواب نمیدادین. هزار بار تماس گرفتم امروز فردا میکردین . بلاخره بزور با شکایت توی نماد پس دادین پول رو . همه دقیقن همون داستان من و داشتن . پول رو تو حساب نگه میدارین میگید بچه ها رفتن بگردن دنبالش پیدا کنن جنست رو . من حتما از طریق پلیس فتا پیگیر میکنم این کلاه برادری شما رو . تازه نصفشون این سایت رو پیدا نمیکنن

با سلام و احترام

در صورتی که کار مشتری با تاخیر حل شده باشه قطعا کارمندان شرکت بابت تاخیر بوجود آمده عذر خواهی کرده اند و اگر نکردند بنده از طرف کل مجموعه آنلاین پیشرو عذر خواهی میکنم ، مشکلاتی در قسمت تیکت های شرکت حدود 3 یا 4 ماه پیش بود که پس از 3 روز حل شد و از اون روز به بعد تمامی تیکت ها با موفقیت ثبت میشوند و توسط کارمندان شرکت پاسخ داده میشوند. شخص خود من بارها از سایت های زیادی خرید اینترنتی کردم که چند تا از خریدهایی که کردم ناموفق بوده و خیلی ناراضی بودم ولی هیچ وقت اون سایت رو کلاه بردار نمیدونم ، در صورتی که انتقادی از شرکت یا هر جای دیگه ای هستش بهتر هستش اون انتقاد محترمانه باشه تا ایراد ها و مشکلات اون شرکت برای کاربران و مشتریان دیگر به نحو احسنت برطرف بشه ...

با تشکر
    موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •