تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: بهترین نرم افزار یا سخت افزار پشتیبان گیری کامل از سرور

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

14 بهترین نرم افزار یا سخت افزار پشتیبان گیری کامل از سرور

با سلام و احترام. من دو تا سرور دارم که میخوام روزانه به طور کامل روی یک سیستم یا سرور دیگه بکاپ گیری ازشون بشه بصورتی که اگه خدایی نکرده سرور خوابید بتونم اونو بیارم تو مدار ؟ لطفا اگه سخت افزار یا نرم افزار خاصی که دارای امنیت خوبی باشه سراغ دارین معرفی کنین و راهنماییم کنین تا اونو تهیه کنم . مرسی.

کاربر فعال ویندوز smss.exe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

برای سرورهای مجازی (Virtual Machine) از برنامه ی Veeam Backup and Recovery 7 استفاده کنید؛ برای سرورهای فیزیکی هم از برنامه Symantec Backup Exec 2012 استفاده کنید.

داره خودمونی میشه star254's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

سلام من از نرم افزار Acronis Backup Recovery Workstation Server 11.5.38350 استفاده میکنم که سرور های مجازی و فیزیکی رو پشتیبانی میکنه . ویژگی مهم این نرم افزار اینه که بعد از گرفتن پشتیبان از یک سرور میشه اون رو به صورت اونیورسال بر روی سخت افزار دیگه ای ری استور کرد یعنی میشه بدون توجه به سخت افزار ، سیستم رو بوت کرد و درایورهای سخت افزار جدید رو نصب کرد . این قابلیت زمانی ارزش خودش رو نشون میده که سروری دچار مشکل سخت افزاری مثل سوختن مادربرد بشه و از اون مدل دیگه تو بازار پیدا نشه.البته این نرم افزار به صورت workstation نیز ارائه میگردد که برای تمامی رایانه ها قابل استفاده است . چون من این تاپیک رو تازه دیدم تاخیر در این ارسال رو ببخشید
    Last edited by star254; 03-04-2014 at 12:00.

4. این کاربر از star254 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Pejvak61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

سلام من از نرم افزار Acronis Backup Recovery Workstation Server 11.5.38350 استفاده میکنم که سرور های مجازی و فیزیکی رو پشتیبانی میکنه . ویژگی مهم این نرم افزار اینه که بعد از گرفتن پشتیبان از یک سرور میشه اون رو به صورت اونیورسال بر روی سخت افزار دیگه ای ری استور کرد یعنی میشه بدون توجه به سخت افزار ، سیستم رو بوت کرد و درایورهای سخت افزار جدید رو نصب کرد . این قابلیت زمانی ارزش خودش رو نشون میده که سروری دچار مشکل سخت افزاری مثل سوختن مادربرد بشه و از اون مدل دیگه تو بازار پیدا نشه.البته این نرم افزار به صورت workstation نیز ارائه میگردد که برای تمامی رایانه ها قابل استفاده است . چون من این تاپیک رو تازه دیدم تاخیر در این ارسال رو ببخشید
    دوست عزيز! چقدر از كاركرد اين برنامه مطمئن هستيد؟ من براي سرور HP Proliant DL380 G7 به برنامه اي اينچنيني نياز دارم. در ضمن سيستم RAID 10 هم داره توش بكار ميره آيا در بكاپ گيري از سيستم هاي RAID نرم افزار خاصي ميخواد يا همينا كافين؟

من با بررسي مختصري كه انجام دادم متوجه شدم كه در بعضي موارد مشكل زا ميشه. اگر وسط بكاپ گرفتن پروسه به هر دليلي مثل قطع برق يا انصراف كاربر ناتمام بمونه ديگه اون درايو توسط سيستم عامل قابل استفاده نيست و مجبوريد دوباره سيستم عامل را نصب كنيد.
    Last edited by Pejvak61; 08-12-2014 at 17:34.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •