تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 9 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 88

نام تاپيک: مشکل اعصاب خورد کن مودم D-link dsl-2730u

در آغاز فعالیت mahdi-big's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

از اینجا میتونی اپدیت کنی

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

10 راه حل نهایی رفع مشکل قعطی مودم 2730u-c1

دوستان سلام
    بالاخره راه حل کامل رفع این مشکل رو پیدا کردم. الان یک هفته هست که مودم روشنه و ارتباط اینترنتش رو حفظ کرده (در طول این مدت چند بار اینترنت از سمت ای اس پی قطع و وصل شده ولی هر بار مودم خودش دوباره ارتباط رو برقرار کرده)

اما راه حل فلش کردن مودم با فریمور یه مدل بالاتر یعنی 2750u-c1 هست. من بدون مشکل انجام دادم ولی مسیولیتی رو هم قبول نمی کنم.

مودم در حالت عادی این فریمور رو قبول نمی کنه اما اگر گام‌های زیر رو انجام بدید میتونید اون رو آپگرید کنید:

۱- اول از همه فریمور 2750u-c1 رو دانلود کنید. مهم نیست که فریمور مربوط به چه کشوری باشه ولی حتما باید نسخه سخت افزاریش مربوط به C1 باشه. من از این جا دانلود کردم :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همین طور بهتره که آخرین نسخه فریمور خود مودم رو هم دانلود کنید تا اگر مشکلی پیش اومد شانس برگشت داشته باشید:

۲- اتصال وایرلس رو قطع کنید و کامپیوتر رو با کابل به مودم متصل کنید

۳- با یک سنجاق دکمه ریست رو نگه دارید تا چراغ پاور قرمز بشه

۴- با مرورگر (اینترنت اکسپلورر یا کروم یا ...) به آدرس زیر برید:

۵- در صفحه ای که باز میشه دکمه Brows (یا Choose) رو بزنید. آدرس فریمور 2750u-c1 رو که دانلود کردید بدید و دکمه Update رو بزنید

۶- آپدیت ممکنه تا ۵ دقیقه هم طول بکشه پس صبر کنید.

۷- بعد از این که مودم بالا اومد باید تمام تنظیمات مربوط به atm و ppp رو مجددا انجام بدید. که میتونید از ای اس پی بپرسید فقط این که اگر گفتن مودم شما چی هست باید بگین dlink-2750 !!!

در صورتی که موقع اپگرید با مشکل مواجه شدید این شانس رو دارید که مراحل ۳ به بعد رو دوباره انجام بدید و این بار فریمور اصلی مودم رو برگردونید.

با انجام این کار یک سری منو های جدید هم داخل مودم باز میشه که شما با اون ها کاری مخواهید داشت. چون مودم ما سخت افزار مربوطه رو نداره. تنها یک امکان جدید به مودم اضافه میشه و اون هم Lan router هست. یعنی اگر یک مودم ای دی اس ال دیگه رو با کابل به این مودم وصل کنید میتونید از اینترنت اون هم استفاده کنید. البته من این رو ازمایش نکردم.

من این کار رو با موفقیت انجام دادم و الان دقیقا یک هفته هست که مودم ارتباط اینترنتش رو حفظ کرده در صورتی که قبلا چند بار در روز باید مودم رو ریست میکردم. اما در هر حال باز هم میگم این احتمال هم وجود داره که مودمتون بریک بشه ، و دیگه کلا قابل استفاده نباشه. پس این کار رو با مسیولیت خودتون انجام بدین.(اگر میخواهید اول ببرید نمایندگی اگر جواب نگرفتین یا مشکل باز وجود داشت بعد این کار رو بکنید)

3. 8 کاربر از mousavy_mh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام . من مودم dlink -dsl 2730 u1 دارم .با فریمور 1.07 سرعت دانلود از 95 بالاتر نمیره . در حالی که با مودم دوستم که همین مدل هست با فریمور 1 سرعت دانلود تا 270 میره .( اینترنت من 2 مگ هست ) میخواستم بدونم ایا تنظیمات خاصی لازم داره یا باید فریمور مودمم رو به 1 برگردونم . که اگر اره . چه جوری میتونم دانگرید کنم .
    ممنون میشم راهنمایی کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه malavan.ehsan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بندر انزلی

پيش فرض

سلام و خسته نباشید
    کیفیت خط من به دلیل داشتن نویز زیاد مطلوب نیست ولی میتونم ازش استفاده کنم نویز خطم معمولا ۱۰ یا ۸ هست در صورتی که خطم رو ۲ میگ بسته باشه
    من از مودم تی پی لینک استفاده میکردم و با سرعت ۲۰۰ ک میتونستم دانلود کنم ولی به دلیل پایین بودم بورد وایرلس مودم تصمیم به عوض کردن این مودم با دی لینک کردم ولی متاسفانه اینطور که متوجه شدم مودم ها دی لینک به صورت خودکار برای کم کردن نویز از میزان دیتا ریت کم میکنن تا اس ان ار بالا بره و درنتیجه رو صورت دانلود من تاثیر منفی میزاره میخواستم بدونم راهی وجود داره که بشه این سیستم مودم رو غیر فعال کرد ؟

داره خودمونی میشه CoLD-93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

چیپست مودم D-Link 2740 مدلش چیه؟

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

چیپست مودم D-Link 2740 مدلش چیه؟

منم میخوام بدونم ولی فکر میکنم 2740u با همون 2750 یکی باشن و احتمالا realtek فکر نکنم برودکام باشه ولی من خودم این مودم رو دارم مودم خوبیه

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

کسانی که مودم های d-link ورژن های ایران دارند فریمویر رو از این لینک زیر دانلود کنند آپدیت کنن فریمویر مودمشون رو از سایتهای خارجی نگیرید که اونها متفاوت هست در ضمن به مدل و پارت نامبر که روی جعبه و مودم ذکر شده توجه کنید

کسانی هم که مشکل نویز بالا دارند و snr پایینی دارند وارد تنظیمات مودم بشن و در قسمت setup - internet setup - adsl setting بشن و در قسمت ADSL modulation فقط گزینه G.Dmt رو تیک بزنند بقیه رو تیکش رو بردارند و در قسمت ADSL Capability تیک گزینه اول Bitswap Enable رو بززند گزینه دوم رو تیکش رو بردارند و apply change کنند
    یه مقدار صبر کنید مودم دوباره کانکت میشه و مقدار snr افزایش پیدا میکنه

و در قسمت status - dsl باید نوشته باشه Operational Status G992.1
    Last edited by mmf66; 30-09-2014 at 10:06.

9. 4 کاربر از mmf66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام

من مدل مشکی این مودم رو خریدم....
    2730 مشکی...

مشکل اینجاست که خط من 10 مگابیته و روی کامپیوتر 10 رو میگیرم ولی ماکسیم وایرلسش روی گوشیم حدود دو سه مگابیت هست(همین گوشی با مودم دیگه اوکی بوده و تمام سرعت رو ساپورت میکرده).... راه حلی هست که من تمام سرعت خطم رو از طریق وایفای داشته باشم ؟

با تشکر

در آغاز فعالیت delshad1375's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    زمین خدا

پيش فرض

منم مودم دی لینک 2750U دارم بعضی وقتا انگار مرض داره خود به خود از کار می افته و دیگه کار نمیکنه و فقط درمانشنم خاموشو روشن کردنه ولی از این قضیه بگذریم که ممکنه فقط مال من اینجوری باشه دیگه ازش راضیم

در آغاز فعالیت delshad1375's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    زمین خدا

پيش فرض

کسی نمیدونه چجوری میشه اینترنت مودمی رو که به صورت خودکار بعده روشن شدن مودم به اینترنت وصل میشه به طور موقت(مثلا انتی ویروستو غیرفعال میکنی تا بازی کنی ) رو قطعش کرد؟
    من همیشه چیپست روی مادربورد رو غیرفعال میکنم و نمیخوامم که به صورت دستی یوزر و پسوردو واردش کنم.
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •