تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 9 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 88

نام تاپيک: مشکل اعصاب خورد کن مودم D-link dsl-2730u

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

عزیز این رو خودتون امتحان کردید!

از کار نیفته!؟ جواب میده!؟

با سلام

بله روی مودم خودم از همین نسخه فریمور دارم استفاده می کنم و مشکلی نیست. من الان از های وب سرویس دارم و مشکلی با این فریمور و شبکه ندارم ولی دوستانی که از آسیاتک سرویس دارند و مشکل قطعی شبانه و .... دارند بهتر از فریمور غیر رسمی ورژن 4307 استفاده کنند تا مشکل کانکت نشدن بعد از تغییر آیپی براشون حل شود.

ضمنا این فریمور برای مدل مشکی 2730U است که از چیپ broadcom استفاده شده و برای مدل سفید که از چیپ realtek استفاده شده می بایست از فریمور مربوط به خود این مدل استفاده کنید.

اما یکه نکته و اینکه اگر فریموری با مودم شما از نظر سخت افزار هماهنگی نداشته باشد همان ابتدای عملیات آپدیت به شما پیام خواهد داد.

2. 2 کاربر از irmedia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

مشکل اینجاست مودمی که عکسش توی خاورمیانه هست با این مدلیکه توی ایران پخش شده دقیقا یکی نیست منظورم جای چراغاش فرق میکنه

شکل مودم من اینه: که جالب اینجاست مال سایت هند هستش

شکلی که توی سایت خاور میانه گذاشته به این صورته

ورژن مال من همین me_100 هستش و hw هم c1 هستش
    meحتمال زیاد midle east هستش ولی بخاطر شکل مودم ترسیدم اشتباه باشه

سلام:والا دقت نکرده بودم! به اینش اینجوری که فهمیدم برا من از نوع اولی هستش!

فریموریش

BoardID: DSL-2730U
    Software Version: ME_1.00
    Bootloader (CFE) Version: 1.0.37-106.5
    DSL PHY and Driver Version: A2pD030g.d22j
    Wireless Driver Version: 5.60.120.3.cpe4.406.0

با سلام

بله روی مودم خودم از همین نسخه فریمور دارم استفاده می کنم و مشکلی نیست. من الان از های وب سرویس دارم و مشکلی با این فریمور و شبکه ندارم ولی دوستانی که از آسیاتک سرویس دارند و مشکل قطعی شبانه و .... دارند بهتر از فریمور غیر رسمی ورژن 4307 استفاده کنند تا مشکل کانکت نشدن بعد از تغییر آیپی براشون حل شود.

ضمنا این فریمور برای مدل مشکی 2730U است که از چیپ broadcom استفاده شده و برای مدل سفید که از چیپ realtek استفاده شده می بایست از فریمور مربوط به خود این مدل استفاده کنید.

اما یکه نکته و اینکه اگر فریموری با مودم شما از نظر سخت افزار هماهنگی نداشته باشد همان ابتدای عملیات آپدیت به شما پیام خواهد داد.

دوست عریز لطفا اگه میشه منو راهنمایی کنین که فریمور مودمم رو آپدیت کنم! مودمم هم رنگش سیاه هستش و با توجه به مشخصات بالا که گذاشتم!
    Last edited by nader008; 04-01-2014 at 14:18.

اگه نباشه جاش خالی می مونه XXS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

منم یه تی پی لینک 8968 گرفتم همش دیسی میداد نتش قطع میشد معلوم شدمشکل داخلی داره رفت گارانتی بعدازکلی مصیبت یکی دیگه گرفتم.این یکی کارش درسته.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hadi.EST's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

مودم DSL_2730U ( سری اول سیاه رنگ) یکی از بهترین مودمهاست الان 3 ساله استفاده میکنیم وقتی بحث چیپ و پایداری باشه شما این مودم رو اصلا" با تی پی لینک مقایسش نکنید! به گفته دوستانمون یا خططتون مشکل داره و یا پورتتون در سمت آی اس پی دچار خرابی هست. چون وضیعت دی اس التون با توجه به عکسی که دادید اصلا" جالب نیست.

در آغاز فعالیت jamnaj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

من درست نمیدونم ولی یه TP-linkقدیمی گرفتم که از کارکردش راضی ام و فقط موقعی که کل سیستم رو طبق عادت از برق قطع میکنم گهگاه در همون ابتدا با اشکال و خطای عدم پاسخگویی سرورDNS رو میده
    اشکال ظاهرا به شرکت اینترنتی برمیگرده و احیانا نیاز باشه با پشتیبان ISP تماس گرفته شود و مودم ثبت شود

البته من در پنجره اتصال connect رو میزنم و معمولا مشکل رفع میشه

ولی یه راه بهتر یافتم و اون اینکه چند دقیقه ای فرصت بدم تا موقع متصل کردن دوباره به برق مودم بتونه متصل بشه و چراغADSL روشن بشه بعد سیستم(کامپیوتر) رو روشن کنم!
    آیا اینکه از دو مرورگر با چند صفحه باز استفاده میکنم میتونه در ارتباط اشکال ایجاد کنه ؟ یعنی قطعی ناگهانی هنگام ارسال و دریافتهای چندگانه همزمان ممکنه عامل این قطعی های وسط کار باشه؟!!

فعلا از آسیا تک استفاده میکنم
    *********************************************یک سوال****************************************** *
    اینکه سریال MAC مودم درISP ثبت میشه و اگه در یه خط دیگه از همون شرکت استفاده بشه _به عنوان جنس سرقتی_کار نمیکنه درسته ؟!!
    و اگه اشتراک لغو و جمع آوری بشه چی؟
    Last edited by jamnaj; 04-01-2014 at 20:10.

داره خودمونی میشه jackalag's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

بنده این مودم رو 9 ماهه دارم فقط کانفیگش حرفه ای تر و سرتر از TPLINKE , بسیار مودم خوبیه میتونید راحت روشن بذارید 2 هفته بدون اینکه شدید داغ کنه , این مشکل که میگید , به نظر از محاسنشه !

چون داره علنا میگه نتتون یا تنظیمات مودم مشکل داره بنده 3 خط تو اتاقم دارم که هر 3 روش adsl هست و بین همدیگه با این مودم سوییچ میکنم تا الانم هیچ مشکلی نبوده و هیچ وقت کیفیت ساخت TPLINK که شما میگید به این نمیرسه چون هر 2 رو دارم

بیشتر مواقغ در حالتی که DNS مشکل داشته باشه چراغ قرمز روشنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

نمیدونم بعضی وقتا این مودم (دیلینک) مزه می ریزه!نمیدونم چرا؟ مثلا هر 3 ماه 2 روز اینجور میشه!!؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

خوب من هم از روز اولی که این مودم رو خریدم همین مشکل رو داشتم اول فکر کردم یه جور ناسازگاری بین مودم و ای اس پی (شاتل) هست ولی بعدا فهمیدم که مشکل فراتر از این حرف ها هست.
    1- اول از همه این که این مشکل با آپدیت فریمور هم حل نشد ( فریمور این مودم مخصوص خاورمیانه هست و فریمور هندی و تایلندی رو مودم قبول نمیکنه) در هر صورت تو این پست لینک دانلود رو یکی از دوستان گذاشتن:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- مشکل به نویز خط هم مربوط نیست اگر توجه کنید می بینید که لینک دی اس ال برقرار هست ولی نت قطع هست. به عبارتی مودم به ای اس پی متصل هست ولی نمیتونه ای پی بگیره.
    دقیق تر بگم پروسه گرفتن ای پی جدید در این مودم تنها وقتی اتفاق میفته که ارتباط با ای اس پی به کلی قطع بشه و دوباره متصل بشه. این مسئله رو میتونید با قطع کردن مودم از خط تلفن و اتصال مجدد اون به پریز امتحان کنید

3- یکی از دوستان پروسه ای رو برای مودم تو لینوکس نوشته بود که در صورت قطع ارتباط اینترنت مودم رو ریست میکنه:

4- من هم برنامه ای نوشتم که به صورت مشابه برای ویندوز عمل میکنه:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتونید برنامه رو توی استارتاپ قرار بدید تا با روشن شدن کامپیوتر کار کنه

5- این راه حل بیشتر شبیه وصله پینه کردن هست. از دوستان اگر کسی تونست راه حل بهتری پیدا کنه لطفا اینجا مطرح کنه

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

پيش فرض

خوب من هم از روز اولی که این مودم رو خریدم همین مشکل رو داشتم اول فکر کردم یه جور ناسازگاری بین مودم و ای اس پی (شاتل) هست ولی بعدا فهمیدم که مشکل فراتر از این حرف ها هست.
    1- اول از همه این که این مشکل با آپدیت فریمور هم حل نشد ( فریمور این مودم مخصوص خاورمیانه هست و فریمور هندی و تایلندی رو مودم قبول نمیکنه) در هر صورت تو این پست لینک دانلود رو یکی از دوستان گذاشتن:

2- مشکل به نویز خط هم مربوط نیست اگر توجه کنید می بینید که لینک دی اس ال برقرار هست ولی نت قطع هست. به عبارتی مودم به ای اس پی متصل هست ولی نمیتونه ای پی بگیره.
    دقیق تر بگم پروسه گرفتن ای پی جدید در این مودم تنها وقتی اتفاق میفته که ارتباط با ای اس پی به کلی قطع بشه و دوباره متصل بشه. این مسئله رو میتونید با قطع کردن مودم از خط تلفن و اتصال مجدد اون به پریز امتحان کنید

3- یکی از دوستان پروسه ای رو برای مودم تو لینوکس نوشته بود که در صورت قطع ارتباط اینترنت مودم رو ریست میکنه:

4- من هم برنامه ای نوشتم که به صورت مشابه برای ویندوز عمل میکنه:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتونید برنامه رو توی استارتاپ قرار بدید تا با روشن شدن کامپیوتر کار کنه

5- این راه حل بیشتر شبیه وصله پینه کردن هست. از دوستان اگر کسی تونست راه حل بهتری پیدا کنه لطفا اینجا مطرح کنه

به جای این کارا مودم رو بردارید ببرید نمایندگی دی-لینک که یا درستش کنن یا تعویض. این همه هم دنگ و فنگ و ناراحتی نمیکشید.
    من هم دو سال پیش این مودم رو داشتم و خیلی ازش راضی بودم. الآن هم وایمکسمو فروختم و باز این مودم رو خریدم. در هر دوبار هم مدل U ( رنگ مشکی ).
    درسته که از نظر برخی امکانات نرم افزاری از همتای TP-Link پایینتره، ولی خیلی کارش خوبه و ازش راضیم. به جز یکی دوبار، بقیه موارد 24 ساعته روشنه و مشغول کاره.

داره خودمونی میشه abcdwxyz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.
    بنده هم همین مدل رو دارم و یه مشکل عجیب!
    چراغ اینترنت (چراغ آخری که فقط موقع ارسال یا دریافت چشمک میزنه) مدام در حال چشمک زدنه حتی وقتی کابل رو از کامپیوتر جدا کردم (وایرلس خاموشه) !!!!!!!!!!!!!!!!! فقط وقتی کابل تلفن رو از مودم جدا میکنم چراغه بیخیال میشه...!!!
    سرعت اینترنت هم کم شده...
    حالا واسه اینکه همین جوری یه چیزی گفته باشم، ممکنه به خاطر اضافه شدن یه مشترک دیگه رو خط من باشه؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •